sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Vaše vysněná postava
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 158, 159, 160  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Court
kytky 4, meta: 3350
kytky 4, meta: 3350


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 3269
Location: Klub rváčů

PostPosted: Wed 16.5.2007 9:11    Post subject: ed Reply with quote

edit
_________________
Never complain. Never explain.
Back to top
View user's profile Send private message  
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Wed 16.5.2007 9:25    Post subject: Reply with quote

Matylda wrote:
Můj přítel jezdí 8 let downhill


OT - Matyldo, musíš si už dávat pozor na označení Razz (Love)

Jo, a mně se sport ve vrcholové formě taky ne přímo hnusí, ale získala jsem k němu averzi už na základce, kdy jsme hráli při těláku různé ty hry a děti na mě řvaly, že jsem pomalá, že jsem jim to zkazila atd. To se mi úplně příčilo a říkala jsem si: "Ježíš, a o co jako jde??? Pitomá hra ve škole!!! Oni dělaj, jako by šlo o život!!!" Prostě nejsem soutěživá a nikdy jsem tohle nechápala, navíc nejsem pohybově nadaná a tak jsem prostě v tomhle nikdy neměla žádný ambice běžet rychleji nebo skočit dál než někdo druhej. Nejen proto, že mi to prostě nejde, ale proto, že taková je moje přirozenost, nevidím v tom smysl života a netrápím se tím.
A jestli mi někdo napíše, že jsem zapšklá, protože jsem poleno či líná veš, tak ať Laughing Cool Pohyb jako takovej mám ráda, chodím plavat, na břišní tance, na kolo apod. Taky ráda cvičím doma podle různých návodů. Ale nechci s nikým soutěžit. Ne v téhle oblasti. Proč je to tak těžký pochopit, že jsou různý typy lidí Rolling Eyes ?
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Wed 16.5.2007 9:26    Post subject: Reply with quote

Grapefruita wrote:
Matylda wrote:
Můj přítel jezdí 8 let downhill


OT - Matyldo, musíš si už dávat pozor na označení Razz (Love)


No jo Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Wed 16.5.2007 9:33    Post subject: Reply with quote

mexxie wrote:
Court wrote:
Ja bych proste nebyla nadsena, kdyby se muj syn zivil hokejem.

Jo, to já taky ne. Už jenom pro to, kolik z těch kluků, kteří strávili dětství a dospívání na ledě, se tím nakonec opravdu živí Confused
Sport je velmi nejistá investice, stačí jedno pitomé zranění a několikaleté úsilí přijde vniveč Rolling Eyes A co potom, když většinou kromě toho sportu nic jiného neumí?


Tak to já jsem teda opačnýho názoru. Já bych na něj byla pyšná. Byla bych pyšná na svýho syna/dceru ať už by dělala cokoliv a byl v tom dobrej (teda jako myslím ze slušných zaměstnání, aby nedošlo k omylu Laughing ). A na dobrýho sportovce fakt hodně. Mě lidi co ve sportu něco dokázali docela fascinujou. Je za tím strašná dřina, odříkání ... a hlavně se mi líbí, že jsou pro něco tak úžasně nadšený, jdou si za tím. Nevidím problém při vrcholovém sportu vystudovat, natož střední školu. Pravdou ale je, že když přijde to zranění, tak co ten člověk pak má dělat? Buď zůstane v "oboru" (což většina, najde se zde spousta výborných pozic) a nebo prostě bude pokračovat v tom, co si vystudoval (sš, vš).

Rhi, možná něco jako vrcholový sport versus kancelářská krysa? Laughing Wink
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Wed 16.5.2007 12:00    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
Bye


Last edited by Mo Cuishle on Wed 16.5.2007 12:06; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Wed 16.5.2007 12:04    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
Court
kytky 4, meta: 3350
kytky 4, meta: 3350


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 3269
Location: Klub rváčů

PostPosted: Wed 16.5.2007 12:04    Post subject: ed Reply with quote

edit
_________________
Never complain. Never explain.
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30698

PostPosted: Wed 16.5.2007 12:05    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Wed 16.5.2007 12:09    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Wed 16.5.2007 12:09    Post subject: Reply with quote

Koogi wrote:
Nevidím problém při vrcholovém sportu vystudovat, natož střední školu. Pravdou ale je, že když přijde to zranění, tak co ten člověk pak má dělat? Buď zůstane v "oboru" (což většina, najde se zde spousta výborných pozic) a nebo prostě bude pokračovat v tom, co si vystudoval (sš, vš).


No, to jak u koho. Pokud vím tak i takový Jágr si maturu dodělal teprve nedávno Very Happy U nás ve třídě na SŠ jsme měli asi 6 hokejek (samozřejmě žádné vrcholové hvězdy) a maturu dodělal jen jeden, ostatní se na to vykašlali nebo odjeli hrát do zahraničí.
Back to top
View user's profile Send private message  
Court
kytky 4, meta: 3350
kytky 4, meta: 3350


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 3269
Location: Klub rváčů

PostPosted: Wed 16.5.2007 12:09    Post subject: ed Reply with quote

edit
_________________
Never complain. Never explain.
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Wed 16.5.2007 12:10    Post subject: Reply with quote

Koogi, no jasně, taky bych byla na své dítě pyšná a maximálně ho podporovala Smile Co jiného by mi taky zbývalo, že jo, když by bylo moje Razz ? Nadšená bych z toho ale asi dvakrát nebyla, protože si myslím, že vrcholový sport společnosti nic moc nepřináší. Teď podotýkám, že jde o ryze můj vlastní postoj, ale já bych chtěla svou prací taky udělat něco pro společnost. Nečekám, že někoho spasím, ale chtěla bych aspoň troškou přispět.
A čemu pomůže, že někdo uběhně stovku za světový rekord? Jasně v dnešním světě médií může taková osobnost pomoct třeba sehnat spoustu peněz na charitu. Ale to je tak všechno.
Lidi obdivujou sportovce, stejně jako obdivujou herce nebo nebetyčně krásné modelky, protože jsou výjimeční. Potřebujeme k něčemu vzhlížet. U těchle povolání ale víc než kde jinde záleží na štěstí a zákulisních intrikách a to mě odpuzuje.
Neříkám, že dělat vrcholový sport je špatné, jenom to pro mě postrádá smysl. A přijde mi docela absurdní, jak se obdivujou např. ty modelky, které jediné co dělají je, že se nakrucujou před foťákem a dělají oživlý věšák, zatímco vědci, kteří vyvíjejí léky na rakovinu zůstávají zcela nepovšimnutí.
Jo, já si uvědomuju, že svět je povrchní, neplánuju žádnou revoltu nebo tak. To bylo jen takové malé popolední zamyšlení Laughing
_________________
Když si člověk postaví dům, vždycky zpozoruje, že se při tom naučil něčemu, co měl rozhodně znát, než začal stavět.
Back to top
View user's profile Send private message  
Court
kytky 4, meta: 3350
kytky 4, meta: 3350


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 3269
Location: Klub rváčů

PostPosted: Wed 16.5.2007 12:12    Post subject: ed Reply with quote

edit
_________________
Never complain. Never explain.
Back to top
View user's profile Send private message  
jannie
SMALL CRIME


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 1959
Location: ARCHER reality

PostPosted: Wed 16.5.2007 12:15    Post subject: Reply with quote

Rhiannon wrote:
Mo Cuishle wrote:
Takhle debata měla oddělit. Je to úplně OT.

rada to udelam, jen mi dejte tip na nazev a misto odkud to oddelit, dneska trochu nestiham


Rhi, ono uz to ale nejde ne? ted jsem to zkousela a asi je to uz moc velky Confused
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Wed 16.5.2007 12:16    Post subject: Reply with quote

E.x.i.l.i.a wrote:
Koogi wrote:
Nevidím problém při vrcholovém sportu vystudovat, natož střední školu. Pravdou ale je, že když přijde to zranění, tak co ten člověk pak má dělat? Buď zůstane v "oboru" (což většina, najde se zde spousta výborných pozic) a nebo prostě bude pokračovat v tom, co si vystudoval (sš, vš).


No, to jak u koho. Pokud vím tak i takový Jágr si maturu dodělal teprve nedávno Very Happy U nás ve třídě na SŠ jsme měli asi 6 hokejek (samozřejmě žádné vrcholové hvězdy) a maturu dodělal jen jeden, ostatní se na to vykašlali nebo odjeli hrát do zahraničí.


No tak samozřejmě záleží jestli ten dotyčný chce a jestli má aspoň trošku rozumu na to, aby myslel i na zadní vrátka že. Jágrovi to časem taky došlo Mr. Green

Max, trochu mě překvapuje, že o té fascinaci sportem (a jeho duchaplnosti jako koníčku) mluvíš zrovna ty, když jsi ještě na starém boardu chodila nadšeně každý den cvičit, včetně posilovny. A přišlo mi to celkem jako tvůj dost velký koníček, tedy aspoň podle zájmu, který se dal vyčíst z tvých příspěvků. Teda jestli jsi tu fascinaci sportem myslela co se týče koníčků...
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 158, 159, 160  Next
Page 159 of 160

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms