sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Vaše vysněná postava
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 157, 158, 159, 160  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Tue 15.5.2007 22:17    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
annysek
.


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 15447

PostPosted: Tue 15.5.2007 22:50    Post subject: Reply with quote

Mo, nazyvas Court omezencem proto, ze nesdili tvuj nazor na sport? Neni to trochu omezene?

a neber si to prosimte osobne, ja se opravdu chci vyhnout salodlouhe diskuzi, jen jsem si to nemohla odpustit..
Back to top
View user's profile Send private message  
greenwood
seja feliz, menina


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 28439

PostPosted: Tue 15.5.2007 23:10    Post subject: Reply with quote

souhlasim s court a annyskem...protoze mi prijde,ze ve chvili,kdy tedy court nahradila fitness hokejem,tak uz to Mo najednou skousla...
ja ten sport taky nechapu,ale tak nekoho to bavi,tak proc ne? stejne tak to podle me myslela court...
_________________
"Valeu a pena? Tudo vale a pena se a alma não é pequena" ~ Fernando Pessoa, Mensagem, Mar Português

“It’s dark because you are trying too hard.
Lightly child, lightly. Learn to do everything lightly.
Yes, feel lightly even though you’re feeling deeply.
Just lightly let things happen and lightly cope with them."
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Tue 15.5.2007 23:18    Post subject: Reply with quote

tahle debata se nám trochu rozvinula,osobně myslím že spíš Mo a mě také popuzí to označení sportu za velmi povrchní záležitost či jak to court napsala. Mě se tohle označení také nelíbí,možná povrchní od slova povrch že je to vidět nicméně mi přijde usilí věnované cvičení stejné jako usilí vynaložené na nějaké vzdělání. Ono je stejně obojí pomíjivé,takže říkat že jedno je lepší mi přijde zvláštní,podle mě to je úplně jedno a tahle úvaha je scestná.

neříkám to protože mám rád sport. Nemám jen rád tu mylšenku jak je cvičení a podobné aktivity horší než čtení knihy. Tak na mě totiž to co píše court vyznívá. Některé příspěvky vyznívají dost přezíravě a přitom by se druhá strana mohla vyjadřovat podobně. Akorát nechápu proč...
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Wed 16.5.2007 5:24    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Wed 16.5.2007 6:16    Post subject: Reply with quote

S Court plně souhlasim.

Co to tady je za kecy?? Nocturmas mě těžce zklamal a Mo trochu teda taky. Každej má svý, co je pro něj to pravý. Pro vás je to sport, pro ostatní něco jinýho. Já jsem taky kancelářská krysa, ale práce mě baví, když skončim, jdu ven, do přírody, v klidu, se psem. Občas kolo. Sport nemam ráda taky díky základce i gymplu. Byl to děs. Svalnatci a svalnatky se mi hnusej. Jak tady Nocturmas zmínil - možná by mi bylo příjemnější, kdyby se o mě v tramvaji nebo bude opřela obézní ženská než finesska. Prostě je to pro mě hnusný, na takovou ženskou bych nešáhla ani kdybych byla lezba. Ale to je každýho věc. Můj přítel jezdí 8 let downhill na kole, na závodech byl jednou. Proč? Protože ho to baví a nepotřebuje se honit za výsledkama. Popravdě, lidi, který se hodně venujou sportu, mi nikdy nesedli. Nechápu to a nerozumim si s nima. Měla jsem takovou spolubydlící, stejnej byl její přítel. Když šli, chrastily jim doplnky v báglu, jejich jídelníček byl dost přísnej, ona si myslela, jak je krásná a chodila po pokoji pořád polonahá, byla na odstřel!! Měla široký ramena a mě se to u holek hnusí. Vypadala jak chlap. Byli pro mě strašně trapný. Hlavně proto, že nechtěli bejt nejlepší jen ve spotu, ale ve všem. Honili se za dokonalostí a šli přes mrtvoly. Hnus.
Jejich cíle nesdílim a ani nechci. Což neznamená, že je odsuzuju. At si dělaj, co chtěj. Nevíc je známý, že vrcholový sportovci jsou ve 40ti zhuntovaný a stáří prožívaj v bolestech (hlavně klouby, záda). Stejně jako aerobic rasí kolena. Ne, díky. A vnucovat někomu, že sport by měla bejt priorita a dokonce povinnost, je pěkná hovadina.
A co se týče chlapů, pro mě je nejvíc sexy, když nemá buchty na hrudi, ale vypadá normálně a má malinko bříško Love
Back to top
View user's profile Send private message  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Wed 16.5.2007 6:20    Post subject: Reply with quote

Mo Cuishle wrote:
kdyby bylo cvičení povinné, vím stoprocentně, že by mě to nebavilo a necvičila bych. Musíš se naučit tolerovat ostatní. Každý má jiné priority a to, že tebe baví sport ještě neznamená, že to musí bavit každého a že v tom každý vidí smysl

Praise
a to podotykam, ze ja mam sport moc rada a uz se zase tesim dneska do fitka Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Wed 16.5.2007 6:23    Post subject: Reply with quote

Rhiannon wrote:
Nocturmasi v kazdem pripade touhle vetou
Quote:
Akorát některe to zjisti možná ještě dnes večer v koupelně a jine až za par let Laughing

jsi me hrozne moc zklamal. Mela jsem o tobe trochu jine mineni.

Me jsi zklamal ty, protoze to co jsi napsal zni opravdu hodne jako posmech - a kdo jsi ty, abys ostatni soudil a hodnotil a posmival se jim, kdyz nenaplni nejake tve "standardy"?


Praise Lepe bych to nenapsala. Od Tebe, Nocturmasi, bych to necekala. Mam pocit, ze Ti to trochu stouplo do hlavy, vid Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Wed 16.5.2007 6:33    Post subject: Reply with quote

Nocturmas wrote:
Taky že to posměch je... lide maji mit zodpovednost předevsim vuci sobe samym a take ke svemu okoli, pokud to nedokazou, tak jsou to zbabělci...

Jak to tak postupne procitam, vidim, ze jsem se nespletla, fakt jsi netolerantni sobec a strasny hulvat. Co je tohle za kecy, jaka zodpovednost vuci sobe a okoli? Tu vidis v tom, ze se budu hybat a budu vymakana? To nemuzes myslet vazne, ze ne. Zodpovednost JA vidim v necem uplne jinem nez v tom, ze se nejakemu Nocturmasovi na ulici nebudu libit, to je mi nekde. Chapes to uz?
Back to top
View user's profile Send private message  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Wed 16.5.2007 6:41    Post subject: Reply with quote

Byzzy wrote:
Nocturmas - to byl vtip? Doufám že jo.

Taky doufam s tema kartickama Cvoknik , protoze uz mam pocit, ze tady nekdo docista ztratil rozum a nejak se mu zatemnil mozek.
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Wed 16.5.2007 6:48    Post subject: Reply with quote

Mně takhle debata přijde dost hysterická. Každý ať si dělá co chce, ne?
Fakt je, že se mi víc líbí vysportovaná těla. Líbí se mi, když jde na tom člověku vidět, že se sebou něco dělá. Ale všeho s mírou. Šamponci, co se celé dny naparujou před zrcadlem v posilovně, ale obyčejného kopačáku se štítí a na kolo vlezou tak akorát rotopedové, mi přijdou směšní Cool

A upřímně, cvičení mi přijde jako zodpovědné, ale k sobě samému. Je rozhodně lepší udržovat se průběžně fit, než se vzpamatovat někdy ve 40 už třeba s mírnou nadváhou a rozbolavělými zády. Tohle si ale musí každý posoudit sám, do jaké míry je to pro něj důležité.
_________________
Když si člověk postaví dům, vždycky zpozoruje, že se při tom naučil něčemu, co měl rozhodně znát, než začal stavět.
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Wed 16.5.2007 6:59    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
Terez1990
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 8458

PostPosted: Wed 16.5.2007 7:01    Post subject: Reply with quote

asi teď budu úplně mimo a někteří se nad mým příspěvkem asi budou tvářit takhle Rolling Eyes ,ale mně přijde že to tady rozebíráte strašně černobíle .. to jako musím být buď jen sportovec na vrcholové úrovni (nebo se tomu alespoň blížit) a nebo "kancelářská krysa"? to už jako podle vás prostě neexistuje takový to "běžný sportování" (jít si zaběhat, 2-3× týdně do posilovny, na kolo, in-line ..)? přijde mi, že hlavně tady v této diskuzi tady ti "sportovci" hází všechny tzv. "nesportovce" do jednoho pytle, že neuznávají, že se hýbou prostě pro radost, jasně, i pro kondičku, ale prostě s mírou a nemají ambice něco v tom sportu dokázat .. myslím v soutěžení ..
ale jinak vážně zajímavá diskuze, občas jsem těžce nechápala ...
_________________
it is what it is
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
annysek
.


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 15447

PostPosted: Wed 16.5.2007 7:44    Post subject: Reply with quote

Mo, to je prece jasne, ze kdyz nekdo napise "sport je nuda", tak ze tim mysli "sport me nebavi". Kazdy nazor, ktery tu nekdo napise je snad jen jeho a kde to jsme, ze musis na zacatku kazdeho prispevku mit "Ja si myslim". V tom pripade lituji, ze tu krome podpisu neni o prolog, tam bych si tuto vetu dala..
Court ti nic nenutila a dokonce i nekolikrat psala, ze ti nebrani sportovat, jen, ze ji to neni sympaticke vrcholove. A treba nekdo sportuje stejne casto, jako ty, jen o tom porad tak nemluvi (tim ted zase nechci rict, ze by mi vadilo, ze o tom mluvis, kazdy ma jine zajmy).. Tak nechapu, proc jsme hned line kancelarske krysy..
Back to top
View user's profile Send private message  
Rhiannon
Mrs. Bunny


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 10336
Location: Somewhere over the rainbow

PostPosted: Wed 16.5.2007 7:47    Post subject: Reply with quote

Mo Cuishle wrote:
Takhle debata měla oddělit. Je to úplně OT.

rada to udelam, jen mi dejte tip na nazev a misto odkud to oddelit, dneska trochu nestiham
_________________
I don't want to be your other half, I believe that 1 and 1 make 2
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 157, 158, 159, 160  Next
Page 158 of 160

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms