sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Svatba a vsechno kolem...
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 547, 548, 549  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
little_B
...malá bosorka...


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4904

PostPosted: Tue 16.1.2007 20:49    Post subject: Reply with quote

mexxie wrote:
Slyšela jsem, že prý je velký problém se svatebními šaty. Prý se teď vdává hodně holek z populačně silných ročníků, a protože jich je hodně, šaty si musí zamlouvat i rok dopředu Shocked


No pánečku, to fakt? Shocked
_________________
Prax ukazuje, že žena vydrží ešte desaťkrát toľko vo chvíli, keď vyhlasuje, že už nevydrží. Niektoré typy aj dvadsaťkrát.
Je to dobré. Zachráni to mnohé vzťahy, ktoré stoja za to.
Je to zlé. Udržiava pri živote aj vzťahy, ktoré stoja za hovno už dávno.
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Tue 16.1.2007 20:51    Post subject: Reply with quote

to vazne? Shocked no tak s mojou postavou ˇpivne brucho velke prsa maly zadok to aby som zacala teraz ze jo?aj ked skor aako o 3 roky svadbu nechcem Wink (leda ak nejake tehotenske zozeniem, a
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Tue 16.1.2007 20:55    Post subject: Reply with quote

little_B wrote:
mexxie wrote:
Slyšela jsem, že prý je velký problém se svatebními šaty. Prý se teď vdává hodně holek z populačně silných ročníků, a protože jich je hodně, šaty si musí zamlouvat i rok dopředu Shocked


No pánečku, to fakt? Shocked


Fakt jsem o tom někde četla Wink Ale moc tomu nevěřím, protože na každém rohu vidím svatební salón Laughing

Na druhou stranu, možná kdybych sháněla něco konkrétního a na konkrétní den, možná by to problém byl...
Back to top
View user's profile Send private message  
little_B
...malá bosorka...


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4904

PostPosted: Tue 16.1.2007 20:56    Post subject: Reply with quote

bublinka Arrow ale čo si, videla som tvoje fotky a máš úplne v pohode miery! Wink Okrem toho tie šaty vedia upraviť o pár čísel, takže ti určite nejaké sadnú...

Ja som tak nad tým premýšľala, že by mi stačila nejaká malá svadba v kruhu najbližších (ako píše aj Rozárka, peniažky sa zídu inde), nepotrebujem žiadnu all inclusive, najdôležitejší bude pre mňa pocit, že si beriem za manžela niekoho, koho ľúbim a s kým chcem stráviť zvyšok svojho života.. No ale toto budem aj tak riešiť až o pár rokov, takže sa teraz pekne prestanem nad tým rozplývať... Laughing
_________________
Prax ukazuje, že žena vydrží ešte desaťkrát toľko vo chvíli, keď vyhlasuje, že už nevydrží. Niektoré typy aj dvadsaťkrát.
Je to dobré. Zachráni to mnohé vzťahy, ktoré stoja za to.
Je to zlé. Udržiava pri živote aj vzťahy, ktoré stoja za hovno už dávno.
Back to top
View user's profile Send private message  
little_B
...malá bosorka...


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4904

PostPosted: Tue 16.1.2007 20:58    Post subject: Reply with quote

Mexxie Arrow to je pravda, že tých salónov je dosť, ale možno keby sme ich začali obehávať, tak by sme zistili, že buď nemajú šaty podľa našich predstáv, alebo sú príliš drahé, alebo sú už rezervované a podobne... Hm, uvidíme, keď na to príde... Wink
_________________
Prax ukazuje, že žena vydrží ešte desaťkrát toľko vo chvíli, keď vyhlasuje, že už nevydrží. Niektoré typy aj dvadsaťkrát.
Je to dobré. Zachráni to mnohé vzťahy, ktoré stoja za to.
Je to zlé. Udržiava pri živote aj vzťahy, ktoré stoja za hovno už dávno.
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Tue 16.1.2007 21:14    Post subject: Reply with quote

little_B wrote:
Ja som tak nad tým premýšľala, že by mi stačila nejaká malá svadba v kruhu najbližších (ako píše aj Rozárka, peniažky sa zídu inde), nepotrebujem žiadnu all inclusive, najdôležitejší bude pre mňa pocit, že si beriem za manžela niekoho, koho ľúbim a s kým chcem stráviť zvyšok svojho života.. No ale toto budem aj tak riešiť až o pár rokov, takže sa teraz pekne prestanem nad tým rozplývať... Laughing


Já bych taky nejradši nějakou úplně malou svatbu Embarassed Klidně někde na Seychellách na pláži Cool Představa, že máme českou klasiku se všema babičkama a tetičkama mě vůbec nebere.
Chtěla bych, aby to bylo krásné a symbolické hlavně pro nás dva, ne divadlo pro příbuzenstvo. Vůbec by mi nevadila spontánní svatba, bez velkých příprav Wink

Co se šatů týče, hrozně se mi líbily ty, co měla na sobě Kate v Lost. Naprostý ideál Love
Back to top
View user's profile Send private message  
Chocolate
Jedem das Seine und mir das Beste:-)


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 8069

PostPosted: Tue 16.1.2007 21:15    Post subject: Reply with quote

ja se strasne tesim na cerven...nasi znami se berou a ja konecne budu na nemecke "bile" svatbe se vsim vsudy Love

jinak jsem zvedava, kdo se prida k Rozarce...loni nas bylo docela dost... Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message  
Rozárka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 15 Jan 2007
Posts: 4378
Location: Česká republika

PostPosted: Tue 16.1.2007 21:22    Post subject: Reply with quote

soed


Last edited by Rozárka on Tue 4.3.2008 12:46; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
little_B
...malá bosorka...


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4904

PostPosted: Tue 16.1.2007 21:30    Post subject: Reply with quote

mexxie wrote:
Já bych taky nejradši nějakou úplně malou svatbu Embarassed Klidně někde na Seychellách na pláži Cool


Takže Seychelly, hm... no pekne Wink (rada príjmem pozvanie, keby k tomu raz malo dôjsť... Wink )
_________________
Prax ukazuje, že žena vydrží ešte desaťkrát toľko vo chvíli, keď vyhlasuje, že už nevydrží. Niektoré typy aj dvadsaťkrát.
Je to dobré. Zachráni to mnohé vzťahy, ktoré stoja za to.
Je to zlé. Udržiava pri živote aj vzťahy, ktoré stoja za hovno už dávno.
Back to top
View user's profile Send private message  
little_B
...malá bosorka...


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4904

PostPosted: Tue 16.1.2007 21:33    Post subject: Reply with quote

Inak k tým svadbám ma napadá, poznám jeden pár, ktorý sa zosobášil cez týždeň a bez toho, aby o tom dali vedieť svojim rodičom. Resp. mladí sa vzali, na obrad si vzali len 2 svedkov a večer oznámili rodičom, že sú už svoji. Totižto nechceli okolo svadby robiť veľké haló. To mi však príde celkom nefér voči rodičom.. neviem, ja by som to teda nedokázala spraviť... Confused
_________________
Prax ukazuje, že žena vydrží ešte desaťkrát toľko vo chvíli, keď vyhlasuje, že už nevydrží. Niektoré typy aj dvadsaťkrát.
Je to dobré. Zachráni to mnohé vzťahy, ktoré stoja za to.
Je to zlé. Udržiava pri živote aj vzťahy, ktoré stoja za hovno už dávno.
Back to top
View user's profile Send private message  
che
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9769

PostPosted: Tue 16.1.2007 21:34    Post subject: Reply with quote

Lenore_ wrote:
Já bych se vdávala, kdyby to bylo "nanečisto" (jako že bych pak nebyla vdaná :lol: ) a kdyby mi to někdo zaplatil.

To není problém zařídit. Stačí patřičně namotivovat rodiče a pak v rozhodující chvíli říct "ne".
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Tue 16.1.2007 21:37    Post subject: Reply with quote

little_B wrote:
Inak k tým svadbám ma napadá, poznám jeden pár, ktorý sa zosobášil cez týždeň a bez toho, aby o tom dali vedieť svojim rodičom. Resp. mladí sa vzali, na obrad si vzali len 2 svedkov a večer oznámili rodičom, že sú už svoji. Totižto nechceli okolo svadby robiť veľké haló. To mi však príde celkom nefér voči rodičom.. neviem, ja by som to teda nedokázala spraviť... Confused


To je dost nefér, no Confused
Mně by přišla v pohodě varianta, že se vezmou někde sami jenom se svědky, a doma pak uspořádají hostinu pro veškeré příbuzenstvo Cool
Ale to by u nás doma stejně asi neprošlo Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Chocolate
Jedem das Seine und mir das Beste:-)


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 8069

PostPosted: Tue 16.1.2007 21:38    Post subject: Reply with quote

nejlepsi byla kamaradka...pritel ji pozadal o ruku 3.1., 4. si zamluvili termin a 5.1. se vzali Laughing jeste mi psala sms: Ich heirate morgen, kommst du? Um 13 in Ringenberg. A dalsi kamaradce poslala tutez sms jeste s dodatkem na konci: Und bitte etwas guttes anziehen, du bist mein Zeuge, ok?
Skoda, ze jsme byli na lyzich, prej to bylo super.
Back to top
View user's profile Send private message  
Chocolate
Jedem das Seine und mir das Beste:-)


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 8069

PostPosted: Tue 16.1.2007 21:41    Post subject: Reply with quote

jo a jeste moje sestrenice, ta je taky husta...brali se loni v dubnu, jejich dve holcicky jim sly za druzicky Love Nikdo to nevedel, ale poslali pak oznameni. Akorat na jeji mamu nejak "zapomneli" a ta se to dozvedela ted na Stepana od strejdy (jsou rozvedeny) Laughing

uz koncim Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
little_B
...malá bosorka...


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4904

PostPosted: Tue 16.1.2007 21:41    Post subject: Reply with quote

Chocolate Arrow to muselo byť fajn, aspoň jej odpadol všetok stres ohľadom predsvadobných príprav Smile
_________________
Prax ukazuje, že žena vydrží ešte desaťkrát toľko vo chvíli, keď vyhlasuje, že už nevydrží. Niektoré typy aj dvadsaťkrát.
Je to dobré. Zachráni to mnohé vzťahy, ktoré stoja za to.
Je to zlé. Udržiava pri živote aj vzťahy, ktoré stoja za hovno už dávno.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 547, 548, 549  Next
Page 2 of 549

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms