sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Krabičky krásy - Ladybox, Senzabox, xxxbox
Goto page 1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása
View previous topic :: View next topic  
Author Message
courten
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4502

PostPosted: Sat 20.10.2012 11:57    Post subject: Krabičky krásy - Ladybox, Senzabox, xxxbox Reply with quote

Vím, že se o tom diskutuje všude, ale tady jsem to téma ještě nenašla Smile Objednáváte se nějaký? Líbí se vám výrobky? Pište Smile
Nejznámější je asi Ladybox a Senzabox, ale myslím, že jsem slyšela i o dalších, proto xxx... xxxbox není box s erotickými pomůckami, ale nápad by to byl dobrej, ne? Laughing
_________________
Ona je rebel
kouří na zastávce
jí to chutná
v týhle válce
a její vnitřní orgány
tolerují její rebelství.
Back to top
View user's profile Send private message  
courten
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4502

PostPosted: Sat 20.10.2012 11:59    Post subject: Reply with quote

Já ještě žádný balíček neměla, ale teď na říjen jsem si objednala Senzabox a moc se na něj těším, protože jsem dnes našla výrobky, co v něm budou a myslím, že super Arrow http://www.senzabox.cz/rijnova-edice-senzabox-beauty/t1058

Hlavně se těším na tu podkladovou bázi pod makeup, protože jsem si ji stejně plánovala koupit, takže trefa Smile
_________________
Ona je rebel
kouří na zastávce
jí to chutná
v týhle válce
a její vnitřní orgány
tolerují její rebelství.
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18433

PostPosted: Sat 20.10.2012 12:02    Post subject: Reply with quote

Podle mě je to drahá věc plná věcí, které nepotřebuji. Za ta léta už vím co chci a co potřebuju a to si taky kupuju. Chci-li mermomocí vzorek něčeho, koupím si ho třeba na ebay. Co jsem zatím viděla v ČR tak nepotřebuji ani jeden výrobek, co se posílal. Co se týče zahraničních boxů, často se tam pak věcičky opakují, což je zbytečné, komu se přípravek líbil, ten si ho koupí, komu ne, tak akorát hned letí do koše.
Tyhle boxy stojí tak 300kč měsíčně, když si kupujete třeba dva, je to 600kč, za rok pak 7200kč... Ne, díky Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
courten
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4502

PostPosted: Sat 20.10.2012 12:09    Post subject: Reply with quote

Já si to určitě nebudu objednávat pořád, jenom se mi líbil zářijový senzabox, tak sem si tenhle objednala a tím to asi i skončí Smile chtěla jsem se podívat, jak to vypadá a naštěstí se mi tento měsíc trefili do vkusu a dokonce i do toho, co potřebuju Laughing třeba z pasty na zuby mám velikou radost... ale je mi jasné, že by to tak dál třeba vůbec nebylo a hlavně bych si tím zbytečně zakrámovala koupelnu Smile
_________________
Ona je rebel
kouří na zastávce
jí to chutná
v týhle válce
a její vnitřní orgány
tolerují její rebelství.
Back to top
View user's profile Send private message  
deedee
kytky 1, meta: 125
kytky 1, meta: 125


Joined: 28 Jul 2012
Posts: 111

PostPosted: Sat 20.10.2012 14:52    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by deedee on Wed 16.9.2015 18:51; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
deedee
kytky 1, meta: 125
kytky 1, meta: 125


Joined: 28 Jul 2012
Posts: 111

PostPosted: Sat 20.10.2012 14:56    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by deedee on Wed 16.9.2015 18:52; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
pam
kytky 7, meta: 12650
kytky 7, meta: 12650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12166

PostPosted: Sat 20.10.2012 15:20    Post subject: Reply with quote

Je zvláštní, že když se tam klikne na více info, tak tam je úplně jinej produkt... jinak mi to nepřijde jako úplně blbej nápad, ale tenhle balíček mě nezaujal (bázi znám, deodorant používám jinej, a i kdyby mě krémy nadchly, tak bych za ně stejně nikdy nedala tisícovku v plném balení).

Ladybox se asi neví, ale mají na stránkách s kterýma značkama spolupracují a moc jich není a ani nic, co by mě zaujalo.
Back to top
View user's profile Send private message  
deedee
kytky 1, meta: 125
kytky 1, meta: 125


Joined: 28 Jul 2012
Posts: 111

PostPosted: Sat 20.10.2012 15:36    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by deedee on Wed 16.9.2015 18:50; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
anika
kytky 4, meta: 3750
kytky 4, meta: 3750


Joined: 06 Jan 2007
Posts: 3658
Location: mezi nebem a zemí

PostPosted: Sat 20.10.2012 19:36    Post subject: Reply with quote

tohle bych si určitě nekoupila ... to co chci si koupím a nevyhazovala bych peníze za plno kravin, které jinde nejdou prodat. Tak to dají do balíčků... Docela drahá blbost Laughing
_________________
„Nechtěj být člověkem, který je úspěšný, ale člověkem, který za něco stojí.“
— Albert Einstein
Back to top
View user's profile Send private message  
courten
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4502

PostPosted: Sun 21.10.2012 16:50    Post subject: Reply with quote

Já si nemyslím, že by tam úplně dávali věci, co jinde nejdou prodat... třeba ten říjnovej senzabox na mě tak nepůsobí.. dermacol báze se určitě prodává normálně a plánovala jsem si ji i koupit, to stejně výrobky Loccitane určitě nepatří do koše Smile Souhlasím ale s názorem, že se opravdu trefit nemusí vůbec a je to pak tak na vyhození.. proto já říkám, že jsem si to objednala teď jednou a asi i naposled, ale zajímalo mě, jestli si to tu někdo plánuje třeba objednávat pravidelně atd..
_________________
Ona je rebel
kouří na zastávce
jí to chutná
v týhle válce
a její vnitřní orgány
tolerují její rebelství.
Back to top
View user's profile Send private message  
anika
kytky 4, meta: 3750
kytky 4, meta: 3750


Joined: 06 Jan 2007
Posts: 3658
Location: mezi nebem a zemí

PostPosted: Sun 21.10.2012 20:18    Post subject: Reply with quote

No nevím, třeba by mě zajímala prodejnost toho deodorantu, či tužky na oči ... zubní pasta bude taky klasicky prodejná, žádný hit to není. A nic z toho nejsou novinky. Slamněkový krém je na trhu dost dlouho a to nemluvím o tom, že je to na zralou pleť a na hlubší vrásky.
Když se to někomu líbí, tak za ty velké peníze proč ne ... Ale já bych to neudělala.
_________________
„Nechtěj být člověkem, který je úspěšný, ale člověkem, který za něco stojí.“
— Albert Einstein
Back to top
View user's profile Send private message  
courten
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4502

PostPosted: Sun 21.10.2012 20:29    Post subject: Reply with quote

Tak nikde není psáno, pro jakou je to věkovou kategorii. Samozřejmě že hlavní segment jsou mladý holky, ale myslím, že si to může objednat kdokoli Smile mně to neva, dám to mamce nebo babičce, budou mít radost... ale to je fuk, co člověk to názor Wink
_________________
Ona je rebel
kouří na zastávce
jí to chutná
v týhle válce
a její vnitřní orgány
tolerují její rebelství.
Back to top
View user's profile Send private message  
Audrey
kytky 2, meta: 550
kytky 2, meta: 550


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 536

PostPosted: Fri 7.12.2012 21:43    Post subject: Reply with quote

Já jsem si zkusila objednat oba. A i když na různých blozích častěji čtu chválu na Ladybox, tak mně se určitě víc líbí Senzabox. Přdevším výběrem značek. Ladybox mě také odrazuje druhy výrobků, které v něm bývají - jeden měsíc v něm zákaznice mohly najít až čtyři tělová mléka/másla - z toho jedno v plném balení. A z výrobků, které byly v Ladyboxu taky nejsem tolik nadšená.
U Senzaboxu jsem ráda, že se snaží zprostředkovat i více značek a dávají do boxů větší spektrum produktů.

Jsem zvědavá, jak budou obě firmy pokračovat a co se v balíčcích objeví... Ladybox už budu spíš pozorovat, Senzabox si ještě objednám.
Back to top
View user's profile Send private message  
synapse

kytky 4, meta: 2750


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 2695
Location: země Pána Koblih a jeho tupých voličů

PostPosted: Wed 13.3.2013 9:42    Post subject: Reply with quote

Tak já už potřetí podlehla reklamě na senzabox, jsem tentokrát fakt zvědavá...nový design, nové neznámé značky, novinka od starbucks (to teda vůbec nevím, co čekat...hrnek? Instantní nápoj v prášku? Nebo nějaká sladkost?) a (pro mě straku hlavně) něco blýštivého. A bohužel i nová (vyšší) cena...319Kč. Tak jak na nakupování a šmínky a patlátka vůbec nejsem, tak tohle mě docela baví...to překvapení při rozbalování. Když se mi něco nehodí, tak to prodám, žádný problém.
_________________
MIAOW!
Back to top
View user's profile Send private message  
Audrey
kytky 2, meta: 550
kytky 2, meta: 550


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 536

PostPosted: Wed 13.3.2013 13:19    Post subject: Reply with quote

synapse wrote:
Tak já už potřetí podlehla reklamě na senzabox, jsem tentokrát fakt zvědavá...nový design, nové neznámé značky, novinka od starbucks (to teda vůbec nevím, co čekat...hrnek? Instantní nápoj v prášku? Nebo nějaká sladkost?) a (pro mě straku hlavně) něco blýštivého. A bohužel i nová (vyšší) cena...319Kč. Tak jak na nakupování a šmínky a patlátka vůbec nejsem, tak tohle mě docela baví...to překvapení při rozbalování. Když se mi něco nehodí, tak to prodám, žádný problém.

Co jsem zaregistrovala, tak Starbucks nově zavádí instatní kávu balenou po jednotlivých porcích. Tak předpokládám, že to bude instantní káva na ochutnání Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms