sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné jaro!
Masážní přístroje
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Žumpa
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Tamara
Guest





PostPosted: Wed 10.10.2012 8:30    Post subject: Masážní přístroje Reply with quote

Dobrý den, nedávno jsem byla v jednom OC a videla tam nějaké prodejce s masážními přístroji. Jejich firma se jmenuje Casada máte s těmito přístroji nějaké zkušenosti? děkuji T.
Back to top
 
Lukas
Guest





PostPosted: Wed 10.10.2012 8:42    Post subject: for Tamara Reply with quote

Ano společnost Casada znám a také i jejich přístroj maxiwell I. , ale i maxiwell II.který mám a jsem spokojený.
Back to top
 
Lenicka
Guest





PostPosted: Wed 10.10.2012 8:48    Post subject: Reply with quote

A nevíte co mají společného firmy Casada a firma Health and Beauty?
Back to top
 
Tomáš
Guest





PostPosted: Wed 10.10.2012 8:59    Post subject: Reply with quote

Tyto společnosti jsou totožné jen s tím že Casada je německá a Health and Beauty je česká.
Back to top
 
Katka
Guest





PostPosted: Wed 10.10.2012 9:10    Post subject: Reply with quote

No já jsem tedy s firmou casada nebyla moc spokojená,(ale již jsem) nechtěli mi reklamovat masážní polštářek Maxiwell II., když jsem s ním přišla domů manžel mě s ním vyhodil, což mi neuznali jako reklamační důvod. Dalo mi velkou práci přesvědčit ho, že jsem se nenechala oblbnou a že ho opravdu chci. A ted ho ten zmetek používá víc než já Very Happy
Back to top
 
che
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9738

PostPosted: Wed 10.10.2012 9:18    Post subject: Reply with quote

Já jsem taky s firmou Casada nebyla moc spokojená, koupila jsem si nějakých jejich polštář (byl dost drahý, ostatně jako celá jejich produkce), a byl to nějaký šmejd made in China, který po půl hodině používání začal hořet a způsobil mi na zadku popáleniny druhého stupně. Druhý den prodejce už nebyl k nalezení, ale alespoň jsem sepsala podnět na ČOI. Vkleče :/
Back to top
View user's profile Send private message  
Iva
Guest





PostPosted: Wed 10.10.2012 9:27    Post subject: Reply with quote

Já jsem také měla potíže s reklamací masážního přístroje maxiwell 2 a čekala jsem docela dlouho než jsem dostala zpět peníze, ale po komunikaci se společností Health and Beauty jsem se dozvěděla, že to trvá nějakou dobu jelikož tyto přístroje musí posílat až do německa což opravdu může trvat nějakou dobu.
Back to top
 
Felicity
Master


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9379

PostPosted: Wed 10.10.2012 9:31    Post subject: Reply with quote

Ja jsem si objednala masazni perinu od Casady a vubec jsem nebyla spokojena. Perina se zapinala mimo nastaveni, ktere jsem provedla, takze me vzbudila treba ve ctyri rano, kdyz se sama zapnula. Na vnitrni strane je take stitek Made in China, prestoze prodejce tvrdil, ze je to vyrobeno z prvotridnich materialu v Polsku. Duvod reklamace mi neuznali, nastesti mi vyhovela firma Hell and Beauty a reklamaci uznali.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Lukas
Guest





PostPosted: Wed 10.10.2012 9:40    Post subject: Reply with quote

pro che: opravdu tento přístroj Maxiwell máte přímo od společnosti Casada? Já ho totiž mám také a musím ho jedině pochválit. Mám ho už přez rok a používáme ho doma všichni a dost často. A na krabici mám normálně made in Germany, dokonce jsem se pídil kde se tyto přístroje vyrábí a zjistil jsem že se vyrábí v Německu v Paderbornu. Takže bych spíše řekl, že jste pěkně naletěla nějakému podvodníkovi.
Back to top
 
Darina
Guest





PostPosted: Wed 10.10.2012 9:46    Post subject: Reply with quote

Peřina od Casady? To jsem jeste nevidela na strankach wwčkách casada nic takového nemají? Kdy jste si ji pořídila?
Back to top
 
che
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9738

PostPosted: Wed 10.10.2012 9:46    Post subject: Reply with quote

No Casada to podle mě byla, prodejce taky říkal že to je vyrobeno v Německu, ale myslím že na štítku pak bylo něco jiného. Teď už to bohužel nepřečtu, protože je to celé spečené. Přijde mi jako by celá Casada byli podvodníci :(

Masážní peřinu jsem taky viděla na nějakém prodejním zájezdu, říkali že to je novinka přímo z ústředí firmy Health And Beauty. Každopádně po těchhle zkušenostech bych nic od Němco-Poláko-Číňanů nebrala, koupila jsem si místo toho Hitachi Magic Wand a nedám na ni dopustit.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lukas
Guest





PostPosted: Wed 10.10.2012 9:55    Post subject: Reply with quote

Opravdu prodávají nějaké peřiny? Ještě jsem o nich neslyšel mám i www stránky společnosti health and beauty ale peřiny v nabídce nikde nemají. A opravdu se mi nechce věřit že by Casada byli podvodníci, má zkušenost je opravdu jen pozitivní ano není to nejlevnější, ale slouží mi to přesně jak chci... a k té peřině víte její prodejní název? Opravdu bych se o ní chtěl dozvědět více.
Back to top
 
che
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9738

PostPosted: Wed 10.10.2012 10:02    Post subject: Reply with quote

Jmenovalo se to Air Adenauer, ale víc o tom nevím. Ten den tam měli i nějaký hrnec s dírou nahoře a dole, a ten mi přišel zajímavější, už proto že nebyl od Casady.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lukas
Guest





PostPosted: Wed 10.10.2012 10:14    Post subject: Reply with quote

Děkuji, ale at hledám jak hledám není to nikde k nalezení. No zavolám si na Casadu, třeba mi o tom poví víc. Smile
Back to top
 
che
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9738

PostPosted: Wed 10.10.2012 10:23    Post subject: Reply with quote

Jak říkám, já už bych si od nich nic nekoupila, ale pokud trpíte chorobnou důvěřivostí určitě to zkuste. Pán s té firmy Hell sice říkal že do peřin už zabudovávají ochranu proti samovznícení, ale já jim podruhé nenaletím.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Žumpa All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms