sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Jillian Michaels Aorta Challenge
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25, 26  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Sport
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Effy
young & beautiful


Joined: 16 Jan 2013
Posts: 9635

PostPosted: Fri 5.9.2014 12:16    Post subject: Reply with quote

Jj, mám za sebou poctivě celou Alphu a Betu a jsem v půlce Gammy, ale přiznám se, že mě teda moc nebaví, mám tam ráda tak 2 cvičení, takže už nepojedu podle jeho plánu. Asi smíchám všechny videa, co mám postahované a budu cvičit na co bude nálada a chuť, vyzkouším aspoň jiná videa Jillian než jsou ty její nejznámější, vyberu si svoje nejoblíbenější cvičení z T25 a chci to prokládat během dokud je počasí Smile Na zimu plánuji zkusit Insanity Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
henessy
to je vsetko


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 1712
Location: vetrak:)))

PostPosted: Sat 6.9.2014 18:14    Post subject: Reply with quote

ja som teraz skoro 2 tyzdne necvicila, lebo som bola chora a od zajtra musim pisat pracu do skoly, takze na cvicenie nebude asi cas kazdy den, ale chcem to drzat aspon na 4x do tyzdna, tak uvidime ako to vyjde. nejsom rada za taku prestavku, lebo viem ako si telo rychlo odvykne od cvicenia, zajtra idem plavat tak sa trosku rozhybem a v pondelok si dam nieco z Alphy.
Ja zacnem asi s Insanity Asylum potom, Insanity si myslim ze ma nebude moc bavit koli tomu opakovaniu, no urcite to chcem zaradit par krat do mesiaca.
_________________
mejk sam faking noiz
-----Memento-----
lesik:)
Back to top
View user's profile Send private message  
annysek
.


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 15447

PostPosted: Mon 8.9.2014 20:01    Post subject: Reply with quote

Strašně mě teď baví Jillian! Začala jsem u 2. levelu 30 day shred, aby to nebylo ani moc lehký ani moc těžký. Do každého cvičení dávám fakt všechno a když to končí, jsem úplně zpocená. To je zajímavý, jak se to dá odcvičit i tak "flákačsky", i takhle pořádně Very Happy
Super je, jak velký vidím pokrok. Například už mi docela jdou klasické kliky, které jsem nikdy nedokázala, neudělala jsem ani jeden.
Už se těším, až budu zkoušet i další videa, ale zatím mě u 30 days shred baví pozorovat pokrok.
Back to top
View user's profile Send private message  
Effy
young & beautiful


Joined: 16 Jan 2013
Posts: 9635

PostPosted: Fri 12.9.2014 9:51    Post subject: Reply with quote

Já si dneska poprvé zacvičila Ultimate Cardio Body od Boba Harpera a musím říct, že to je fakt MASAKR. Na první pohled se to zdá jednoduchý, žádné složité cviky, ale teď necítím nohy a ruce. Chvilkami jsem musela odložit 3kg činky a vzít si 1,5kg, protože by mi asi upadly Laughing Fakt dobře strávená hoďka cvičení, určitě se k tomu budu vracet Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
henessy
to je vsetko


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 1712
Location: vetrak:)))

PostPosted: Sun 14.9.2014 20:07    Post subject: Reply with quote

Ja som sa zas zalubila do Zuzky Light Smile . Mam sice za sebou zatial len dva workouty, jeden Cardio a jeden Strentgh z tej serie ZCUT Power a velmi sa mi to paci. Bala som sa jej workouty cvicit nakolko ide o HIIT, ale vyhovuje mi to, aj z casoveho hladiska a za tych par minut som spotena viac ako pri pol hodinovom workoute od niekoho ineho. Urcite to budem postupne kombinovat aj s Focus a Jillian, ale chcela by som prejst cvicenia od Zuzky a hlavne sa mi paci, ze kazde video je o inej zostave a iny styl.
Cvicite niekto aj Zuzku?
_________________
mejk sam faking noiz
-----Memento-----
lesik:)
Back to top
View user's profile Send private message  
henessy
to je vsetko


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 1712
Location: vetrak:)))

PostPosted: Sat 20.9.2014 16:47    Post subject: Reply with quote

Tak ako, cvicite poctivo ? Ja som dnes odvicila cardio od Zuzky, dobre som si zamakala. a uz mi nejako lepsie idu tie burpees, kedysi som dala s tazkostaim 10 za cely workout Smile
_________________
mejk sam faking noiz
-----Memento-----
lesik:)
Back to top
View user's profile Send private message  
silverstone
suck it up


Joined: 10 Jan 2013
Posts: 1711

PostPosted: Thu 25.9.2014 14:30    Post subject: Reply with quote

Ja teda musim rict, ze jsem docela dost vypadla v pulce insanity, celkove blby podminky okolo/psychicky rozpolozeni a bum, najednou treti tyden bez cviceni.. + me dost na zacatku druhe pulky odradily ty nove workouty, ptze trvaji proste hodinu, coz mi prijde jednak nudne + proste zbytecny, zastavam nazor, ze i tech 35 toho udela dost.

Kazdopadne prvni mesic Insanity rozhodne doporucuju, ty workouty jsou podle myho super sestaveny, hrozne me nakoply a zmeny se fakt dit zacaly.

Ted to vsechno nejak stridam + posilovani, vzpominala jsem na Effy, ptze jsem se inspirovala a davam si z toho T25 ten workout Pyramid, beru na to 5kg cinky a je to proste paradni a rychly procviceni rukou Razz
_________________
Lifting the veil.
Back to top
View user's profile Send private message  
henessy
to je vsetko


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 1712
Location: vetrak:)))

PostPosted: Thu 25.9.2014 17:02    Post subject: Reply with quote

Ja som necvicila teraz 3 dni, ale uz citim, ze mi to chyba. Ak necvicim, tak vyslapem aspon 10 poschodi peso v dome, ale velmi som si zvykla na zuzku. Vyhovuju mi jej workouty, hlavne z casoveho hladiska. a chcem zaradit este aj Lisu Marie z Body Rock, ona ma celkom narocne HIIT workouty. To Insanity ma odradza prave koli tej dlzke, ale v decembri ma vyjst nove cvicenie Insanity Max 30, ktore ma okolo pol hodiny Smile
_________________
mejk sam faking noiz
-----Memento-----
lesik:)
Back to top
View user's profile Send private message  
Effy
young & beautiful


Joined: 16 Jan 2013
Posts: 9635

PostPosted: Fri 26.9.2014 13:41    Post subject: Reply with quote

silver, 5kg, tak to jsi dobrá.. já u některých cviků mám co dělat i s 3kg Laughing Taky teď už střídám, podle toho, na co mám náladu + běh, když je počasí (dnes mi nevyšel, prší Confused ). Každopádně dnes je ten den, kdy mám pocit, že všechno dělám zbytečně, přijdu si rozkydnutá , zavodněná .. tak snad mě to zas přejde Smile

Jinak momentálně moje oblíbené workouty, které jsem objevila: Jillian - Hard Body (jsou dva levely, zatím jsem zkoušela jen jeden - je to 45min posilování celého těla + trošku cardia), Zuzka Light -ZCUT Six-Pack Power Abs (taky dva lvl, zatím ozkoušen jen první a super, docela u toho cítím i nohy, hlavně konečně video od Zuzky, které má 25min, nemám ráda ty 10min videa) a Bob Harper - Ultimate Cardio Body - hodina cvičení, občas mám pocit, že mi po tom umřou stehna, zadek a ruce Laughing

Jo a ještě cvičím tohle video na posilování břicha https://www.youtube.com/watch?v=W-9L0J_9qag Laughing

A Insanity Max 30 zní skvěle, na to se těším, snad se jednou dokopu zkusit aspoň tu klasiku, pořád mám pocit, že na to ještě nemám, nebo spíš si říkám, že to je nejvyšší maximum, co si doma můžu zacvičit a co bych pak dělala Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
henessy
to je vsetko


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 1712
Location: vetrak:)))

PostPosted: Sat 27.9.2014 14:39    Post subject: Reply with quote

Hard Body som cvicila, druhy level je celkom narocny, ale obidva patria medzi moje oblubenejsie od Jillian, aj tie od Zuzky mam odcvicene, ale tam tie cviky som niektore modifikovala, lebo napriklad klik s vyskokom nespravim asi nikdy Laughing . Mne prave tych 10-15minut vyhovuje a na insanity sa tesim, bude to zabijak si myslim, ale chcem najprv prejst Zuzku a Focus a az potom sa do toho pustit, lebo viem ze by som odcvicila tak 8minut max z tej pol hodiny Smile
_________________
mejk sam faking noiz
-----Memento-----
lesik:)
Back to top
View user's profile Send private message  
Effy
young & beautiful


Joined: 16 Jan 2013
Posts: 9635

PostPosted: Thu 2.10.2014 11:08    Post subject: Reply with quote

Klik s výskokem mě baví, ten umím, ale teda ona na rozdíl proti mě skáče skoro metr vysoko Laughing

Když já mám pocit, že cvičit 10min denně není tak účinný, možná na zpevňování ano, ale já chci i tuk pryč Embarassed Přijde mi, že se tělo nemůže stihnout zahřát a už je konec. Vím, že u HIIT to má fungovat, že tělo jede na maximum a spaluje pak po zbytek dne, ale stejně, mě přijde aspoň ta půl hodinka takový základ.. třeba je to jen o pocitu mno Smile Tyhle kratší videa si beru spíš jako doplňek k jinému cvíču.

Já u cvičení nesnáším cviky na balanc, to prostě nezvládám. Jakmile mám být na jedné noze a ještě posilovat s činkami, tak po chvilce padám Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
Bibi
kytky 7, meta: 16650
kytky 7, meta: 16650


Joined: 02 Nov 2007
Posts: 16131
Location: up in the sky

PostPosted: Thu 2.10.2014 12:49    Post subject: Reply with quote

effy, musela jsem - cvíčo Bojik
Laughing
_________________
chci být člověkem, který se mi nehnusí.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Effy
young & beautiful


Joined: 16 Jan 2013
Posts: 9635

PostPosted: Thu 2.10.2014 13:29    Post subject: Reply with quote

Laughing Laughing už jsem jak z mimibazaru co? Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
henessy
to je vsetko


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 1712
Location: vetrak:)))

PostPosted: Thu 2.10.2014 19:17    Post subject: Reply with quote

Ja som tiez tym 10 minutovym videam neverila a myslela si, ze to vobec nepomaha, ale vidim uz na sebe zmeny a to teda nie som ziadna palicka, ja potrebujem schudnut tak 8 kil aby som bola spokojna s postavou. Takze myslim , ze nieco na tom bude, ale samozrejme aj dlhsie videa su fajn, je kopa HIIT videi, ktore maju 45minut Very Happy A precitala som si o HIIT par clankov, aj ten co napisala Zuzka a myslim ze tam bolo vysvetlene dost na to, aby som sa do toho pustila.
Ja som objavila seriu cviceni HIIT od Lisy z Bodyrocku, napr. https://www.youtube.com/watch?v=zuw-6mjnsg0 a napravo su jednotlive casti , zatial ich je 19 mam pocit, ale nerozumiem preco ona cvici nieco ine ako je na dolnej liste vo videu pisane. Ono je to rozdelene na to, co ma cvicit ona a co mame cvicit my, podla tej listy v ten isty cas, len nechapem preco Smile Ak by sa niekomu chcelo, mohol by sa na to pozret, po AJ rozumiem ale aj tak nerozumiem:)
_________________
mejk sam faking noiz
-----Memento-----
lesik:)
Back to top
View user's profile Send private message  
Scarlet
off to the races


Joined: 27 Nov 2012
Posts: 712

PostPosted: Tue 4.11.2014 8:44    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Happiness more or less
it's just a change in me
something in my liberty


Last edited by Scarlet on Fri 27.3.2015 11:19; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Sport All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25, 26  Next
Page 23 of 26

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms