sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Jillian Michaels Aorta Challenge
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Sport
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Effy
young & beautiful


Joined: 16 Jan 2013
Posts: 9637

PostPosted: Sun 6.7.2014 16:33    Post subject: Reply with quote

Tak všechno určitě ne, ale když sotva popadám dech a vím, že už nemůžu, tak místo zastavení prostě zvolním a jedu lehčí formu cviků.
Back to top
View user's profile Send private message  
henessy
to je vsetko


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 1712
Location: vetrak:)))

PostPosted: Tue 8.7.2014 22:44    Post subject: Reply with quote

Hej, ja to tak budem tiez robit, lebo to sa neda odcvicit cele naraz. Ja mam zajtra na plane Total Body Circuit z Alpha fazy
_________________
mejk sam faking noiz
-----Memento-----
lesik:)
Back to top
View user's profile Send private message  
Effy
young & beautiful


Joined: 16 Jan 2013
Posts: 9637

PostPosted: Wed 9.7.2014 5:51    Post subject: Reply with quote

Total Body Circuit je můj oblíbený Smile A určitě to tak kombinuj, podle mě lepší než zastavit, tak na chvíli přejít na lehčí formy cviků, je super, jak po čase sleduji, že to co jsem první dny nezvládla, už dávám Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
henessy
to je vsetko


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 1712
Location: vetrak:)))

PostPosted: Thu 10.7.2014 22:17    Post subject: Reply with quote

No minule som TBC necvicila, lebo som si konecne az dnes kupila sportovu podprsenku (u mna je to velky problem), takze sa na to zajtra vrhnem. Ale kombinujem to aj s Jillian, ta mi kedysi dost pomohla vo vyformovani postavy a este som od nej necvicila No More Trouble Zones a Banish Fat Boost Metabolism. Takze to kazdy den obmienam, pojdem Jillian + T25. Moja meta je odcvicit naraz kazde cvicenie z Insanity a Insanity Asylum.
_________________
mejk sam faking noiz
-----Memento-----
lesik:)
Back to top
View user's profile Send private message  
henessy
to je vsetko


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 1712
Location: vetrak:)))

PostPosted: Fri 11.7.2014 12:00    Post subject: Reply with quote

Tak som odcvicila iba 15minut, dalej som uz nevladala, len mi tam vadilo trocha dost tych plank pozicii. Ja som mala kedysi problem s laktom, takze je u mna problem robit aj panske kliky ( a jednak mam aj slabe ruky,), cez vikend nebudem doma, ale v pondelok chcem od Jillian Banish Fat Boost tak uvidime ako to pojde.
_________________
mejk sam faking noiz
-----Memento-----
lesik:)
Back to top
View user's profile Send private message  
Effy
young & beautiful


Joined: 16 Jan 2013
Posts: 9637

PostPosted: Fri 1.8.2014 8:47    Post subject: Reply with quote

Banish Fat Boost Metabolism je super, to mám od Jillian ráda a občas ho zařadím Smile Líbí se mi jak u toho během prvních pár minut nechcípám, tempo se dá zvládat, ale potom ke konci u posledního okruhu, už cítím, že fakt nemůžu, nohy a ruce mám takový vláčný Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
henessy
to je vsetko


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 1712
Location: vetrak:)))

PostPosted: Fri 8.8.2014 18:15    Post subject: Reply with quote

Jj bolo to fajn, myslela som ze to bude horsie, aj ked som ho zas nedala celý. Tento tyzden som vobec necvicila, takze som zvedava, ako mi to pojde zajtra Embarassed . Dam si od Jillian asi tu prvu cast z One Week Shred. Chcela som nejake video z Gama fazy ale to viem ze po takej pauze by som to nedala. Lebo som sa rozhodla cvicit Focus na preskacku, nie podla toho rozvrhu, lebo ma to potom nebavi, 4 tyzdne cvicit 3 videa dokola
_________________
mejk sam faking noiz
-----Memento-----
lesik:)
Back to top
View user's profile Send private message  
Effy
young & beautiful


Joined: 16 Jan 2013
Posts: 9637

PostPosted: Tue 19.8.2014 15:00    Post subject: Reply with quote

Faiby wrote:


a momentalne nenavidim tenhleten cvik Laughing


Tenhle cvik nedávám, když se teda podpírám pravou rukou, tak budiž, ale levou jich udělám pár a padám, hlavně mi hrozně podkluzují nohy a čekám, kdy si nabiji držku Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Seventh Sister
11


Joined: 09 Sep 2007
Posts: 26481

PostPosted: Tue 19.8.2014 15:04    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
.
Mike?
Back to top
View user's profile Send private message  
Effy
young & beautiful


Joined: 16 Jan 2013
Posts: 9637

PostPosted: Tue 19.8.2014 15:16    Post subject: Reply with quote

Já nic jiného kromě T25 od Shauna nezkoušela, na Insanity si netroufám, na to zase nejsem tak "vycvičená", ale možná časem zkusím a uvidím co, to se mnou udělá Smile

30 Day Shred je proti tomu nic, o tom žádná, hlavně je to tím, jak se Jillian pořád vykecává, tak člověk má čas si oddechnout, což u Shauna neexistuje, ten prostě jede, už jedu poslední týden Bety (to cvičení je rozděleno na Alpha, Beta, Gamma - pokud by ti cvičení z Alphy přišlo lehký, tak můžeš zkusit rovnou cvičení z té Bety, ta mi přijde víc posilovací) a pořád jsou cviky, co nemůžu udýchat.

Já budu hrozně smutná až Shauna docvičím, Jillian je fajn, myslím že má i náročnější videa než 30DS, cvičím ji také, ale nejsem po ní tak vyždímaná jako po některých videích se Shaunem, takže to většinou tak nějak kombinuji tyhle dva.

Teď jsem si pořídila 3kg činky a nevěřila bych jak ten přechod z 1,5kg bude znát Laughing

ed. tady je to cvičení T25 trošku rozepsáno http://marrifit.blogspot.cz/p/shaun-t-t25-focus.html
Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Tue 19.8.2014 20:11    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Erin
kytky 4, meta: 2550
kytky 4, meta: 2550


Joined: 19 Sep 2009
Posts: 2452

PostPosted: Tue 19.8.2014 20:22    Post subject: Reply with quote

... a ti nejsilnější dokáží vykouzlit i křečovitý úsměv Laughing
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
henessy
to je vsetko


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 1712
Location: vetrak:)))

PostPosted: Sat 23.8.2014 18:06    Post subject: Reply with quote

Dnes som cvicila Rip It Up z beta fazy, na gamu si este netrufam. Dala som celych 25minut, pouzivala som 4 kilove cinky ale pri poslednych styroch cvikoch som zmenila na 2kilove, lebo uz som nevladala s rukami. A zajtra mam na plane Cardio z Alfa, cardio mi robi najvacsi problem, takze musim na tom zamakat.
Chcem cvicit najma Focus a raz-2x do tyzdna Jillian. Postupne sa chcem dostat az na Isanity a Asylum, uz som si popozerala vsetky videa ale to je este dlha cesta.

Kolkokrat do tyzdna cvicite ?
_________________
mejk sam faking noiz
-----Memento-----
lesik:)
Back to top
View user's profile Send private message  
Effy
young & beautiful


Joined: 16 Jan 2013
Posts: 9637

PostPosted: Mon 25.8.2014 7:59    Post subject: Reply with quote

5-6x týdně, půl hodinu až hodinu denně. Teď o víkendu jsem si dala sobotu, neděli volno a válela se, dnes je mi skvěle a těším se - začínám Gammu a zrovna mě čeká Speed 3, co jsem se předběžně koukla, tak to asi fakt nedám, bude to výzva Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
henessy
to je vsetko


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 1712
Location: vetrak:)))

PostPosted: Mon 25.8.2014 22:27    Post subject: . Reply with quote

Uz si presla celu Alpha aj Beta? Ja som si povedala ze nepojdem podla toho planu, lebo by ma to omrzelo po 2 tyzdnoch cvicit to iste, ale striedam si tie videa , zatial v Alpha faze, niekedy dam aj z Bety, na Gamu mam este cas:)
Dnes som mala namiesto Cardia z Alphy Stretch, aj ked sa mi to na Shauna zdalo prilahke, citila som vsetky svaly:) Len mam nejako asi natiahnuty sval na ruke, pri lakti mam taku bolet trochu, ale to treba len rozcvicit asi, lebo som presla na tie tazsie cinky.

Inak neviem ci po Focus mam zacat Insanity alebo Insanity Asylum. Insanity je koncipovane na 3 kolach rovnakych cvikoch a to sa bojim ze ma nebude bavit, lebo taky typ cvicenia nemusim, velky pocet opakovani, ale skor roznorodost cvikov ale na druhu stranu si myslim ze Insanity je lahsie ako Asylum.
_________________
mejk sam faking noiz
-----Memento-----
lesik:)
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Sport All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26  Next
Page 22 of 26

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms