sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Jillian Michaels Aorta Challenge
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 24, 25, 26  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Sport
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9459

PostPosted: Mon 25.6.2012 20:56    Post subject: Reply with quote

Já dneska po sedmé cvičila dvojku a úplně koukám na to, jak dobře už to zvládám Smile přitom když jsem dvojku cvičila poprvé, málem jsem umřela. Zvlášť u toho kardia, jak se cvičí takové to poskakování s otáčením sem a tam (nemůžu si vzpomenout na název Laughing ) a bruslař Smile to jsem vůbec nedávala a teď je to moje oblíbená pasáž Smile ještě včera jsem nedala celé to poslední kardio, po chvilce jsem přešla na "Anitu" a dneska jsem to dala úplně všechno. Už jsem se s druhým levelem docela sžila a začínám ho mít ráda Smile

kecko, poprvé je to fakt hrůza a nejhorší je to druhý den ráno Smile ale když jsem do toho šla i druhý den, tak po tom cvičení ta bolest hodně polevila a po třetím dni už mě to nebolelo Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Mon 25.6.2012 21:07    Post subject: Reply with quote

tak to se těším na čtvrtek Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
amorcillo
...Impossible is nothing...
kytky 5, meta: 6150


Joined: 17 Jan 2007
Posts: 5883
Location: v říši divů

PostPosted: Tue 26.6.2012 18:14    Post subject: Reply with quote

tak jsem si to tu přečetla, podívala se na videa a rozhodla jsem se, že to taky zkusím...
docela jste mě namotivovaly Mr. Green , ale upřímně si nedovedu představit po shlédnutí videa 30 days shred Level 1, že to přežiju Laughing
_________________

Nejkrásnější vzpomínky jsou ty, při kterých zjistíš, že se usmíváš...
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9459

PostPosted: Tue 26.6.2012 19:17    Post subject: Reply with quote

To si člověk říká vždycky. Dvojku jsem myslela po jedničce, že taky nepřežiju a už jsem to přežila 8x Smile chce to se trochu překonat, pokud člověk fakt stojí o výsledky.

Já jsem se dneska vyfotila jen tak mobilem v práci a doma to srovnala s fotkou před a musím říct, že i přes skoro žádný váhový úbytek je rozdíl dost vidět.
Back to top
View user's profile Send private message  
Cantarella
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 10 May 2007
Posts: 5063

PostPosted: Wed 27.6.2012 8:21    Post subject: Reply with quote

Jé Velvet a nechceš to sem nahodit Love ? Reálné změny u skutečných lidí jsou ta nejlepší motivace:)

Jinak já taky cvičím, zatím pořád level 1 a až na slabší dny dávám všechno už vesměs bez potíží a hlavně nejsem druhý den celá zmožená a namožená Laughing .

Btw, kolikátky činky používáte?
_________________
Chcípni Rimmere!

Už se stalo.

OPAKOVAT!!
Back to top
View user's profile Send private message  
puresound
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 06 Jan 2007
Posts: 1817
Location: Pilsen

PostPosted: Wed 27.6.2012 9:14    Post subject: Reply with quote

Činky mám 2 kg.

Jinak dneska si užiju poslední cvičení lvlu 1. Co jsem se dívala tak zběžně na 2. lvl, tak se mi zdál celkem HardCore, ale když jsem si pár cviků cvičně vyzkoušela, tak mi to přišlo OK. No uvidíme zítra Laughing .
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9459

PostPosted: Wed 27.6.2012 11:34    Post subject: Reply with quote

Canto, kdyžtak ti to pošlu v sz až budu doma. Jsem spíš zvědavá, jak to bude vypadat na konci 30DS. A zatím je to se mnou furt hrůza i tak, i když už jsem trochu zpevněná. Ale pořád jsem hroch.

Jinak se nemůžu rozhodnout, jestli po 30DS dát ještě Ripped in 30, nebo rovnou dát Body Revolution, což je na 90 dní. Postupně stahuju ty videa, je jich hrozně moc, ale láká mě to Smile

Jillian je závislost. Hrozně mě to baví, najednou dokážu věci co dřív ne, jsem pružnější, ohebnější. Každej den se na cvičení těším.

Činky mám 1kg, časem si koupím těžší Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Faiby
+


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 5707

PostPosted: Wed 27.6.2012 12:06    Post subject: Reply with quote

Ja hrozne rada ctu, jak jedes Velvet Razz urcite ty vysledky po tech 30dnech budou skvele Smile

nejlepsi je, jak se clovek dostane do stadia, kdy ma abstak po pohybu a proste MUSI si jit zacvicit.. ja kdyz par dni necvicim, tak sem strasne bez energie a jak kdyby me nekdo prastil lopatou.

ja teda ted Jillian necvicim nak pravidelne, spis si to vzdycky stridam, at to neni tak monotonni, takze jednou 6weeks 6pack, pak nakej jeji kickbox, jednou level 3 od neceho, level 2 od druhyho.. No a tedka do toho zarazuju cviceni s 5kg cinkama a ode dneska zacinam s Insanity, to bych chtela jet uz ale taky takhle v kuse, podle schematu na xx dni. Tak sem zvedava, co to se mnou udela Mr. Green
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9459

PostPosted: Wed 27.6.2012 12:32    Post subject: Reply with quote

No, já už jsem to hubnutí stejně přestala řešit stylem "do dvou měsíců musím zhubnout". Léto už je stejně v plným proudu a já mám cíl, že chci bejt krásná na příští jaro/léto Laughing takže to je dost času. Na druhou stranu, dřív jsem chtěla jen a jen zhubnout. Zato teď se chci vytvarovat, mít nějakej ten sval a bejt co nejvíc zpevněná. To dá trochu víc práce, než jen zhubnout. A pak je taky nutný neusnout na vavřínech a udržovat se.

Já právě hrozně ráda dělám věci podle přesných návodů a striktně se toho držím. To mi nejvíc vyhovuje. Monotónnost mi nevadí, nejvíc mě bavi, když už to cvičení znám a vim co přijde. Myslela jsem si vždycky, že tyhle domácí videa jsou k ničemu, že to člověk stejně fláká. Ale jak říká Jillian, nepodvádějte sami sebe a má svatou pravdu. Sebe podvádět nechci a opravdu, když člověk trochu zatne zuby, tak dokáže spoustu věcí. A ten skvělej pocit, co mám na konci cvičení, ten je k nezaplacení Smile

Insanity bude pěkná fuška, možná to jednou taky zkusím. On se vůbec poslední dobou roztrhl pytel s těmahle cvičicíma videama, že ani nevím co mám cvičit dřív. Ale zatím zůstanu věrná Jill Smile teď vydává nové video se cvičením na břicho.
Back to top
View user's profile Send private message  
lambretta
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 21 May 2007
Posts: 8452
Location: AT HOME

PostPosted: Wed 27.6.2012 17:56    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
puresound
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 06 Jan 2007
Posts: 1817
Location: Pilsen

PostPosted: Wed 27.6.2012 17:59    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
puresound
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 06 Jan 2007
Posts: 1817
Location: Pilsen

PostPosted: Thu 28.6.2012 9:48    Post subject: Reply with quote

Tak mám za sebou poprvé 2. level. Pocity jsou teda zatím takové, že je to lehce náročnější, ale mega mě to bavilo Mr. Green . Uvidíme jestli zítra po ránu nebudu umírat Laughing .
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9459

PostPosted: Thu 28.6.2012 11:12    Post subject: Reply with quote

Tak to budeš asi trénovanější, protože já když poprvé cvičila druhý level, tak jsem myslela že umřu, že toho musím nechat. Ale zatla jsem zuby a šlo to. Dneska ho jedu naposled, třetí je prý lepší. Až dokončím celej měsíc, tak se rozhoduju jestli dát Ripped in 30, nebo jsem ještě včera stáhla Extreme shed and shred, nebo rovnou najet na body revolution. Láká mě to všechno Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
puresound
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 06 Jan 2007
Posts: 1817
Location: Pilsen

PostPosted: Thu 28.6.2012 13:28    Post subject: Reply with quote

Asi jo, ono se asi na fyzičce podepíše i ta dřina na zahrádce. Mr. Green

Taky přemýšlím, co budu cvičit, až docvičím 30DS, zatím mám v plánu Ripped in 30, ale uvidím.
Back to top
View user's profile Send private message  
amorcillo
...Impossible is nothing...
kytky 5, meta: 6150


Joined: 17 Jan 2007
Posts: 5883
Location: v říši divů

PostPosted: Sat 30.6.2012 21:03    Post subject: Reply with quote

holky klobouk dolů, když to tady tak čtu! jste šikovný! Smile

ale pravda, že mě to taky baví, sice ze mě teče jak z vola Laughing , ale aspoň mám pocit, že se "něco děje" Mr. Green

a jak moc se liší ty stahované videa třeba od tohoto?
tímhle jsem začla, tak nevím, jestli jsem na dobré cestě a neexistuje ještě jiné video na level 1
http://www.youtube.com/watch?v=1Pc-NizMgg8
_________________

Nejkrásnější vzpomínky jsou ty, při kterých zjistíš, že se usmíváš...
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Sport All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 24, 25, 26  Next
Page 2 of 26

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms