sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Praktické a oblíbené výrobky pro děti:)
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 135, 136, 137  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Děti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
mariposa
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 8306
Location: u něho...

PostPosted: Thu 15.3.2012 12:51    Post subject: Reply with quote

Tjorven právě, já je mám schované, až bude trošku větší. Už to teda není žádná prďola, ale musela by mít snad o dvě velikosti větší body, které ji zas strašně plandá nahoře, takže to vidím tak na léto, až tu bude s holýma nohama a nějakým trikem třeba...ty bumgenius vůbec neznám, kouknu. Nebo to ji možná budu nechávat bez svrchních, uvidíme:)

Anavy máme ještě sepnuté vepředu, aby se zmenšily, ty ji budou snad ještě dlouho a Itti jsou ji ještě pořád Ska, ale Mka už ji taky dávám. Jsou to docela malé plínky. Za tu cenu to je fakt přehnané, ale pro mě to je nejjednodušší přebalování.

Ze začátku jsem se do toho nemohla nějak dostat, teď už mě to baví. Jenom asi budu muset změnit prací prášek, ten persil na to časté praní docela leze do peněz
_________________
věřím
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Thu 15.3.2012 14:19    Post subject: Reply with quote

Tak nám taky ukaž nějaký fotky maripo, už to musí být "velká" holka Love

Nemáte někdo nějakej návod jak koupit dítěti oblečení správně.. objednala jsem teď pár (ehm, hodně) kousků z mmb a přesto že jsem ibjednávala minimální velikost 6-9 měsíců kde píšou do 9kg, půlka je jí malá a nebo to vidim maximálně na teď nebo na 2 týdny..a to jsem si představovala hadry na "jaro" = duben květen..No nic.
Back to top
View user's profile Send private message  
Rozárka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 15 Jan 2007
Posts: 4378
Location: Česká republika

PostPosted: Thu 15.3.2012 21:16    Post subject: Reply with quote

Asi ji změřit a pak se ptat prodávajícího na míry? Mr. Green
Velikost na cedulce nic neznamená. Ema nosí v peti letech 8-10 let a Andul v 11ti měsících 1,5-2 roky. A má to tak asi většina děti, řekla bych..

Jinak oblíbené výrobky. Pro Emu Fimo, to je zábava na dva dny a pro Aničku košík kolíčků nebo kelímek plný brček.
A pak nedám dopustit na kočárek a doplňky Bugaboo,to jsou dokonalé výrobky Love a na boty značky Keen. Jinak jsem za svou mateřskou kariéru nic světového neobjevila.
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18433

PostPosted: Thu 15.3.2012 22:19    Post subject: Reply with quote

já nosila většinou všechno podle toho, jak to bylo označeno (věk), ale byla jsem ze všech nejmenší tak tím to asi bude
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35482

PostPosted: Thu 15.3.2012 22:55    Post subject: Reply with quote

Rozárka wrote:
Asi ji změřit a pak se ptat prodávajícího na míry? Mr. Green
Velikost na cedulce nic neznamená. Ema nosí v peti letech 8-10 let a Andul v 11ti měsících 1,5-2 roky. A má to tak asi většina děti, řekla bych..


nebo jsou pak deti co nosi v sesti letech veci na trilety a podobne Laughing
nase Ela je stale delsi a delsi ale do stran vubec neroste. Mam dojem ze ty trilety kratasy bude nosit i letos. Laughing
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.
Back to top
View user's profile Send private message  
Ness
always in love....
kytky 4, meta: 3350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3328
Location: Praha

PostPosted: Fri 16.3.2012 11:13    Post subject: Reply with quote

Karolínka co do velikostí taky většinou odpovídá nebo nosí menší, to je fakt individuální.

Rozárko, musím se podívat, co je FIMO, koukám, že mám mezery Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Rozárka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 15 Jan 2007
Posts: 4378
Location: Česká republika

PostPosted: Fri 16.3.2012 20:40    Post subject: Reply with quote

Aha, tak v tom případě mám velký a tlustý děti Laughing
Fimo je Takový modurit, Ema z toho tvoří strašně hezky věci. Misky, hrnky, figurky, šperky..
Máte třeba ještě nejaké tipy na výtvarné a tvořící aktivity?
My malujeme hedvábí, pracujeme hodně s moduritem a Fimem, pleteme košíčky a hodně stříháme casopisy a fotky a lepíme z nich bláznivé obrázky.
Ale chtělo by to nějakou změnu..
Back to top
View user's profile Send private message  
josie
Chcem sa smiať navždy!
kytky 6, meta: 9050


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9012

PostPosted: Fri 16.3.2012 20:59    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35482

PostPosted: Fri 6.4.2012 23:11    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.
Back to top
View user's profile Send private message  
Ness
always in love....
kytky 4, meta: 3350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3328
Location: Praha

PostPosted: Tue 10.4.2012 12:00    Post subject: Reply with quote

Theres, ty jsou super, kamarádka je má a my máme ta malá dřevěná a Karolínka se jich nemůže nabažit Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
evianek
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11252

PostPosted: Mon 30.4.2012 9:51    Post subject: Reply with quote

holky, jaký koupit kočárek pro panenky pro 2 letou holčičku? abych jí nekoupila něco mimo Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
zuza
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8188

PostPosted: Mon 7.5.2012 20:30    Post subject: Reply with quote

po par dnech testovani latkovych plen musim rict, ze duhovky popoliny dobry, zachyti opravdu vse, v nich jeste nehoda nebyla,
musim ted jeste nejake pliny doobjednat abych mohla uplne vyrusit pemprsky a jsem na vaskach, tak nejak me ty latkovky zacli bavit a nechce se mi skoncit jen na popolinach, ktere ji teda delaji opravdu velkou bambuli mezi nohama - ale jsou spolehlive, krom popolin jsem jeste vyzkousela aio pop in, Mommy´s Touch a anavy
pop in nic moc, nejlepsi zadecek ma v anavy, ty sedi krasne a vypada v nich taky pekne a ty Mommy´s Touch jsou anavy dost podobne, jen jsou kapku vetsi, jenze dneska ty Mommy´s Touch sesrala tak, ze ji to teklo po noze a na zadech protoze se to proste do te pliny neveslo, takze pochybuju ze takovou naloz anavy poberou
jako zas na druhou stranu takovou naloz ma jednou za par dni, jinak kadi celkem normalne a kdyz se to stalo v pemprsce, tak to mela az za usima

ale proste ted nevim jestli objednat jeste jednu sadu popoliny, ktera to podle mne pobere, jenze mi to prijde trochu nudne a nebo si udelat radost a nakoupit malicke a heboucke anavy a doufat ze pripadna naloz nebude do nich Laughing

je mi jasne ze se musim rozhodnout sama Embarassed , spis jsem se chtela zeptat jakou mate v tomto smeru zkusenost s AIO plinama, prijde mi ze ty kalhotkove jak maj jakoby 2x kalhotky, tak proste ven nic nepusti, kdezto aio maj vevnitr jen vlozky po kterech vejce stecou a musi to udrzet jen vnejsi okraj pliny Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30683

PostPosted: Mon 7.5.2012 20:35    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
zuza
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8188

PostPosted: Mon 7.5.2012 20:44    Post subject: Reply with quote

zada a nohy od hoven nejsou nuda, ale pekny adrenalin to pak pomuze jedine sprcha, no Laughing

pekny zadecek ve smyslu ze ji krasne sedi kolem briska a nozicek, ty popoliny jak jsou ohrnute, tak to ma kolem briska hodne nabalene, a porad mam pocit ze ji to musi kolem nozicek byt neprijemne, ty anavy ikdyz jsou zmensene, tak tam takovou bambuli nemaji, myslim ze i ona se v nich musi citit pohodlneji

ale myslim ze jak poroste tak budou ty popoliny i v tomto lepsi, ze je na ne mozna jeste mala, ze ji pak budou sedet lip

a celkova velkost ty pliny dost limituje vyber svrchniho obleceni
Back to top
View user's profile Send private message  
che
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9769

PostPosted: Mon 7.5.2012 21:18    Post subject: Reply with quote

Zase, když má vyboulenou prdel, tak je hnedka jasné že to je mimino a ne třeba lilipután.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Děti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 135, 136, 137  Next
Page 2 of 137

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms