sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Praktické a oblíbené výrobky pro děti:)
Goto page 1, 2, 3 ... 135, 136, 137  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Děti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Fri 2.3.2012 16:23    Post subject: Praktické a oblíbené výrobky pro děti:) Reply with quote

vim, že budu ukamenována, ale počet matek zde stoupá úměrně s věkem obyvatelek aorty, a stávající TPPOD je dost nepřehledné a všechno se rozebírá 10x, vždy když některá přijde k nějakému "mezníku"..

Takže pište svoje zkušenosti s různýma věcma, prostě co vás napadne.

např.
zavinovací bodíčka jsou super, protože se nemusí přetahovat přes hlavu a držej tvar i při vícero praní

A nejlépe členit do kategoríí (oblečení, jídlo,whatever..)

myslim si, že mi to pomůže nekupovat věci, který jsou k ničemu, nebo prostě nepraktický (kombinéza s úzkýma rukávama), protože to matce při nákupu nedošlo.
případně rady, kde koupit/sehnat..
Díky
Back to top
View user's profile Send private message  
zuza
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8188

PostPosted: Tue 6.3.2012 11:45    Post subject: Re: Praktické a oblíbené výrobky pro děti:) Reply with quote

dobre tema, mozna by se mel dat odkaz i do tehotenstvi, aby o nem holky vedely?

jinak pro budouci tehotne sikovne obchody:
www.malvik.cz - letos tam davaji jako darek pri nakupu nad 500 sterilizator a ohrivacku lahve zdarma + karticku se slevou na dalsi nakupy
vyhoda je, ze se da na prodejne okouknout snad uplne vse, co si lze predstavit, hlavne kocarky - cenove mi ale neprijde uplne nejvyhodnejsi

a rada nakupuji zde:
www.detskyraj.cz - pro mne velka vyhoda, ze si muzu objednat pres net a dojit vyzvednout pesky (kus od vysocanske) - na prodejne pak maji dalsi veci jako obleceni at co na netu nejsou, ale je lepsi objednavat co je pres net, protoze maj na netu jine ceny nez na prodejne

jo a jeste jsem se registrovala do babyklubu v DM, a dostala jsem spoustu slevovych kuponu na detskou drogerii a 50% slevu do CA na jeden kus obleceni

zatim teda jen nakupuju, zkusenosti zatim jeste nemam Mr. Green
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30661

PostPosted: Tue 6.3.2012 11:54    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Tue 6.3.2012 11:59    Post subject: Reply with quote

jo malvík beru jako nej, co je..pokud máš možnost osobního vyzvednutí a lepší objednávat přes net, protože prodejna je věčně vybraná..teď se teda budou stěhovat do většího, tak se tam bude dát i hnout..lono dávali dárek krabici "píčovin", ale myslím, že jsem využila 90% včetně širokého balení přes papírovou plenu, chrastítka plyšáčky, lahvičky savičky..

A jako IKEA, to je bezkonkurenční.. co se týče dětských věcí, to maj vychytaný neskutečně.

přes hadry. u mě tesco, hlavně na to uplný prtě.. ááá, ještě přijdu..
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Tue 6.3.2012 13:50    Post subject: Reply with quote

Takže tesco, ale to spíš takové ty multipacky bodíček a overalů, než cokoliv
Jinak loni asi v dubnu měli v HM slevy(to bych chtěla chytit i teď, protože jinak jsou ty ceny strašný) a tam jsem teda nechala skoro 3 tisíce za 3 velikosti a musim se pochválit, že jsem využila a využívám, do teď třeba tepláky 62 budem nosit ještě dlouho, ale teda jinak to vydrží v podstatě stejně jako tesco.
Tohle závisí asi od finanční situace a vkusu matky a na ročním období.. Taky jsem dostala hodně hadříků next a taky spokojenost, ale sama bych si je nekoupila.
třeba kombinézu, teplej overal a já nevím co ještě jsem kupovala použitý, 600 za kombinézu prostě nedám..

mall.cz tady záleží jak kdo, ale mívají na huggies plenky multipack 186ks za 599,-
a teď jsem tam kupovala sunar o 100kč levněji než kdekoliv a to i jedničkovej, což by správně neměli asi, taky měli akci na lovelu 3kg prášku za 179,- nebo3l gelu za stejnou cenu..

Co se týče DM tak ty jejich slevy neslevy moc nevyužívám, protože třeba pleny, který maj super, ale sleva je teda 30kč na dvě balení..prostě většina slev je ve stylu při koupi 2balení 20Kč sleva.. a pak ted bych třeba potřebovala trojkový pleny, ale kupony mám jen na dvojkový, protože 3 budou až ve 3 slevový knížce. Ale nakupuju tam hodně..
kdo má poruce rossman nesmutní, mají to uplně stejně a stejný sortiment..(teda nevím, jestli mají babyslevovou knížku)

Zavinovačku Vilma miluje do teď, ale né tu rychlo, na té spí pes.. klasickou.. to mi řekla doktorka hned první návštěvu klasickou zavinovačku a hezky utahovat..já mám teda nějakou "funkční termo" co udržuje dítě v idealní teplotě prej.. ale to jsem zjistila až nedávno, když jsem ji viděla v časopise v reklamě, prostě v tom krámu jinou neměli, tak už vím proč stála 800,-
Prej ona ti bude krásně spát, a taky joo.

A co se mi hodně osvědčilo je patrovej sušák na prádlo, zabere 1/3 místa než ten klasickej .
Back to top
View user's profile Send private message  
che
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9764

PostPosted: Fri 9.3.2012 21:00    Post subject: Reply with quote

V Malvíku jsme se byli kouknout na rukávník na držadlo kočárku, a kdybychom si nevšimli že místo dvou stovek, co to obvykle stojí na internetu, to tam mají vohulené na trojnásobek, tak ho i koupíme. Od té doby je upřímně nenávidím. Pokud jsou k nákupu schopní přihazovat další zboží "zdarma" a pořád na to vydělávají tak to myslím jejich cenový přistup ukazuje docela dobře.
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Fri 9.3.2012 21:19    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
che
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9764

PostPosted: Fri 9.3.2012 21:30    Post subject: Reply with quote

Ne, přesně tenhle tam měli za 600.
Back to top
View user's profile Send private message  
Tangerine
kytky 5, meta: 6350
kytky 5, meta: 6350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6329

PostPosted: Wed 14.3.2012 18:06    Post subject: Reply with quote

Jak jste vybíraly látkové pleny? Jsem v tom úplně ztracená a to už jsem to párkrát studovala, nejlepší by bylo, kdyby mi někdo řekl kolik a konkrétně kterých nakoupit Myslik
Back to top
View user's profile Send private message  
Tjorven
gewöhnungsbedürftig mamiček


Joined: 06 Feb 2008
Posts: 2649

PostPosted: Wed 14.3.2012 20:53    Post subject: Reply with quote

Tange, ono taky zalezi, co od toho ocekavas - jestli chces pouzivat vyhradne latkovky (vcetne noci, vcetne vyletu, od narozeni), jestli je pro tebe dulezitejsi vyhodna cena, nebo pohodli pri prebalovani, jak casto jsi ochotna prat...

kdybych mela neomezeny rozpocet, koupila bych si jen AIO Bumgenius. ostatni plinky co mam jsou horsi AIO anebo kompromisy (rychleji schnou, takze jich clovek potrebuje min, nizsi cena, ale ne tak pohodlne na prebalovani a ne tak nepropustne)Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30661

PostPosted: Wed 14.3.2012 21:02    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Tangerine
kytky 5, meta: 6350
kytky 5, meta: 6350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6329

PostPosted: Wed 14.3.2012 21:52    Post subject: Reply with quote

Chci používat prakticky jen látkové (jednorázovky výjimečně, spíš vůbec), takže počítám s nákupem kompletní látkové výbavy. Ráda bych nějaký rozumný poměr mezi kvalitou, pohodlím a cenou (třeba tam, kde bych přebalovala venku bych chtěla takové ty vše v jednom, doma je mi to asi jedno-zatím si to neumím moc představit Smile ) a tak nějak počítám s každodenním praním.

Tjorven - chápu dobře, že ty Bumgenius jsou jakoby látkové jednorázovky, že už se do nich nic nedává? To spíš asi jen tak občas na cesty, že? Nebo kolik máš ty kousků? A v hodnocení píšou, že dlouho schnou - nejde je sušit v sušičce?

max - na ty si dělám zálusk, jen nevím, kolik těch sad v mém případě a jestli je množství těch vkládaček dostačující nebo jich koupit víc, totéž i s tou svrchní vrstvou (jedna na 10 plen se mi zdá málo Myslik )?

A s kterými typy se dají kombinovat klasické čtvercové plíny?
Back to top
View user's profile Send private message  
mariposa
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 8306
Location: u něho...

PostPosted: Wed 14.3.2012 22:23    Post subject: Reply with quote

Tange já vybírala tak, že jsem objednala skoro od všeho něco a pak jsem zjistila, že mi nejvíc vyhovují AIO. Třeba Max psala, že Itti bitti Medě vůbec neseděly, za to na Niní prdel, jako kdyby je ušili. Ty mám nejradši. Pak taky Anavy AIO boží. S těma jsem spokojená i jako s plínama a na to svrchňáky. Pak mám malé bílé ručníky z ikea za 5,- a vícevrstvé plenky Anavy - to používám do takových AIO se zvířecím potiskem z ebay asi za 5dolarů. Pak mám ještě popolini, baby lucy (za tu cenu se mi zdají docela fajn), imse vimse a dvě plínky z fleru od prodejkyně Kisy - ty jsou taky super. Svrchní Anavy fleece jsou strašně velké na zadku, ty jsem ji nedala ještě ani jednou.

Já si nemůžu vynachválit merino zavinovačku na to pevné zavinutí, malá mi v tom nádherně spala, teď už spí volně, sama si řekla, že už má zavinutí dost...ale první 3 měsíce to bylo k nezaplacení Smile
_________________
věřím


Last edited by mariposa on Wed 14.3.2012 22:54; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Wed 14.3.2012 22:34    Post subject: Reply with quote

mám bavlněný duhovky podle Max a jsem taky spokojená, pak mám asi 3ks nějakých no name kapsovek z aukra a o těch strkám složenou čtvercovku(ale byla k nim i ta vnitřní plena, ale mám to radši takhle)+ mám troje PUL kalhotky 1x co byly k té duhové sadě, 1x nevim značku ale vícevelikostní, a jednu popolinku velikosti M.
Nevidim rozdíl zatím mezi tím, jestli je omotaná čtvercovkou, nebo má na sobě tu popolínku nebo tu kapsovou a nebo jednorázovku, co se týče toho jak spí, řve že chce přebalit ve všem..
Ale první 2 měsíce na ní byly ty popolínky opravdu velký, nebo aspoň mě se to zdálo, ale dávala jsem protože měla mít široké balení, takže prostě dostala látkovku a to bylo celé široké balení..ale většinou měla čtvercový.

Za sebe teda musim říct, že jse měla s látkovkama velký oči,a používám jednorázovky víc než bych chtěla, jenže jsem taky nečekala, že se budu týden co týden přemisťovat.
Back to top
View user's profile Send private message  
Tjorven
gewöhnungsbedürftig mamiček


Joined: 06 Feb 2008
Posts: 2649

PostPosted: Thu 15.3.2012 8:08    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by Tjorven on Sat 9.8.2014 17:36; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Děti All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3 ... 135, 136, 137  Next
Page 1 of 137

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms