sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Máš duši?
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  

Máš duši?
Ano
68%
 68%  [ 35 ]
Ne
13%
 13%  [ 7 ]
Nevím
17%
 17%  [ 9 ]
Total Votes : 51

Author Message
Člověk
jsem duhová víla


Joined: 10 Jan 2010
Posts: 13681

PostPosted: Tue 28.2.2012 18:40    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
* Peace * Authenticity *Gratitude * Nonviolence * Honesty * Kindfulness *

** every action you take is a vote for the type of person you wish to become.
make peace, be kind.
Back to top
View user's profile Send private message  
user007
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 24 Nov 2007
Posts: 6532

PostPosted: Wed 29.2.2012 0:50    Post subject: Reply with quote

Uvedomila jsem si pozdeji, ze se vlastne venujes hodne sportu a ten cloveku pomaha uzemnit se (v podstate to znamena, ze se opet vratis na 'zem', kdyz az prilis premitas nad ruznymi otazkami, ktere casto cloveka az rozrusi, nebo mu mysl lita vsude mozne), takze bys zadny problem mit nemela:).

A ten zazitek s tretim okem ti prave mohl byt umoznen prave proto, ze jsi byla vic odpoutana od sveho 'materialniho tela' a v dusledku ti to umoznilo videt a citit neco vic... takze to je tak, jak rikas, podle meho nazoru. Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Wed 29.2.2012 9:54    Post subject: Reply with quote

me prijde docela smutny, ze si svou vnitrni silu a sve moznosti, nebo to, jak nas rozviji laska, to ze nam priroda dokaze neskutecne pomoct a dalsi veci co se tu zminovaly, lide uvedomuji az po nejakem dukladnem hloubani...

ale treti oko bych teda chtela zazit moc, stejne jako astralni cestovani.
oboji ale jsem presvedcena, ze je zalezitost naseho vnimani, uvedomeni, práce s pschikou a schopnosti koncentrace, takze nevim, zda by se to podarilo, nemam viru v to, ze je to "neco vic", beru to jako neco prirozeneho, co existuje a neni v lidskych silach to zmerit,je ale na sile lidske trpeivosti se tomu priblizit a prozit si to.

ale nevim jestli tenhle muj nazor tu nekdo bere, asi moc ne..
Back to top
View user's profile Send private message  
user007
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 24 Nov 2007
Posts: 6532

PostPosted: Wed 29.2.2012 10:05    Post subject: Reply with quote

A proc ti to prijde smutny? Ja si neco takovyho myslela uz driv, ale teoreticky to pro me neznamenalo skoro nic. Bylo to asi neco jako staveni vzdusnych zamku. Clovek si asi neco musi prozit, aby si ujasnil, co je pro nej dulezite.. ne?

Otevreni tretiho oka neznamena jen to, ze najednou budes mit naprostou intuici a videt vse v jasnem svetle, ale prichazi s tim i spousta dalsich negativnich dusledku, takze bych si to dvakrat rozmyslela tbh.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29883

PostPosted: Wed 29.2.2012 10:08    Post subject: Reply with quote

A co to teda znamená? Já znám třetí oko akorát u haterie Laughing
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Wed 29.2.2012 10:53    Post subject: Reply with quote

kenz: jj, ja se taky do toho poustet nechci a celkove od tehle veci davam spis ruce pryc,protoze pracovat s tim se musi napred moc chtit a potom umet.. a ani do jednoho se mi nechce, resp. ja vnitrne necitim, ze bych to k necemu potrebovala, to, co me obohacuje, mam v sobe, a nevim jak se to da nazvat, ale naplnuje me to hermonii uz tak dost, ze vic se ve sve dusi hrabat proste nepotrebuju.. Smile coz je asi znamkou, ze jdu spravnou cestou a neni treba hledat jine.. Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
user007
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 24 Nov 2007
Posts: 6532

PostPosted: Wed 29.2.2012 20:14    Post subject: Reply with quote

Lenore - http://en.wikipedia.org/wiki/Third_eye Hodne informaci je na internetu, takze neni problem pouzit google.

Shrew, ja to momentalne citim podobne. Muj kamarad v minulosti delal reiki a hodne mu to 'otevrelo' vsechny cakry a hlavne treti oko a vidal i veci, o ktery rozhodne nestal. Nakonec se cele reiki obratilo proti nemu (energie druhych) a musel s tim prestat, ale tohle mu zustalo. Jsme se o tohle docela hodne zajimaly s jednou kamaradkou a chtely si treti oko otevrit (vic nez ho mit jen v balancu) a tohle me odradilo, protoze jemu to zneprijemnuje zivot. Na druhou stranu mu zavidim, ze hodne vidi do lidi a to me zajima, i kdyz je pravda, ze tohle jsem se uz taky zcasti naucila.. neni to tezke, snazi se soustredit na ten *realny* vnitrni pocit. Predpokladam, ze vis, co myslim..

Nevim, jestli to zni jako sci-fi Laughing , ale clovek zmeni nazory na spoustu veci, kdyz si to osobne zazije. A nechci tu zabit diskuzi o dusi s OT o cakrach, tak doufam, ze Clovek neutekl(a).. Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29883

PostPosted: Wed 29.2.2012 20:52    Post subject: Reply with quote

Určitě není problém použít google, ale tak zajímalo mě, co to znamená podle tebe, tak jak tomu rozumíš... nebo co se tím rozumí v téhle diskuzi, protože mi přijde, že všem kromě mě je to jasný Laughing Z článku na wikipedii, který nabízí minimálně pět různých možností, nějak nevim, co si vybrat.
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Wed 29.2.2012 20:56    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
user007
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 24 Nov 2007
Posts: 6532

PostPosted: Wed 29.2.2012 22:55    Post subject: Reply with quote

Lenore, ja to vidim tak, ze je to neco jako sesty smysl, velmi ostre a 'otevrene' vnimani i tech jemnohmotnych zalezitosti. S tim souvisi treba i schopnost predtuchy a zaroven vnimani energii, at uz pozitivnich nebo negativnich (vnimani duchu Cool atd). Ja samozrejme nemam zadny zazitek, kdy bych si skutecne otevrela treti oko a videla jiny dimenze, ale mirne jsem ho uz otevrene mela a stacilo ... clovek si z toho muze snazit vzit to dobre, ale vetsinou tohle vsechno ma nejake vedlejsi nechtene dusledky. (aspon to je moje a mych kamaradu zkusenost - a taky jsem dostala nekolikrat varovani, at se do toho radsi nepoustim) Docela se mi libi tenhle clanek http://www.personal-development-coach.net/third-eye-opening.html ale to je asi moc hardcore na aortu Smile

Shrew, podle me pokud se rozhodnes s cistym svedomim, tak bych si z toho nedelala hlavu, i kdyby to nemelo mit pozitivni vysledek:). Taky s tebou souhlasim, lidi maji schopnost si vsechno davat do pribehu atd(coz je nejaka forma iluze, ja jsem si jednou dokonce i vsugerovala, ze mam mit osudnou lasku s jednim fotbalistou a byla jsem jim posedla a vse jsem si vykladala jako 'znameni' - bylo mi asi 13, ok Laughing ), ale ackoliv tohle nedelam, neverim na nahodu a snazim se to brat 'tak, jak to je' (i kdyz samozrejme clovek si to nekdy neuvedomi napr. ve vzteku, ja si to spis rikam az zpetne Razz pokud nemam zrovna *prozreni* za bileho dne).

ed: tak to beru zpet, uz jsem zase inspirovana neco zkusit a nebat se - nemela jsem cist par clanku Mr. Green
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Thu 1.3.2012 0:02    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
user007
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 24 Nov 2007
Posts: 6532

PostPosted: Thu 1.3.2012 0:24    Post subject: Reply with quote

To urcite, pokud to vezme z opacnyho konce a naopak se vytahuje svymi 'schopnostmi', tak to neni zrovna nejstastnejsi osoba..
A pokud si nekdo mysli, ze uz v zivote vse dokazal, tak to je mi lito. Asi bude nekde chyba, protoze je prece tolik moznosti, co muze clovek zazit a naucit se, i kdyby mu bylo 80.. (to vidim jen na svoji babicce, ktera je velice aktivni i v takovem veku, ackoliv je tezce nemocna)

Ja nekdy citim, ze chci proste jen zit. A v nicem se prilis nehrabat. Na druhou stranu to k zivotu potrebuju, tak nevim.. Laughing

A duchy atd clovek vidi/nebo na nej maji vliv i kdyz je jeho mysl slaba, nebo je hodne fyzicky unaven, ale tohle tady psat je fakt jako sci-fi Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29883

PostPosted: Thu 1.3.2012 7:58    Post subject: Reply with quote

kenzucha wrote:
Ja nekdy citim, ze chci proste jen zit. A v nicem se prilis nehrabat.

No tak to je moje strategie. Hrabala jsem se už dost a nedělá mi to dobře. Momentálně jsem úplně spokojená ve svém omezeném materiálním životě a to mi stačí.
Ale když zavřu oči, tak vidim fialový oko, sakra Laughing
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Člověk
jsem duhová víla


Joined: 10 Jan 2010
Posts: 13681

PostPosted: Thu 1.3.2012 22:23    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
* Peace * Authenticity *Gratitude * Nonviolence * Honesty * Kindfulness *

** every action you take is a vote for the type of person you wish to become.
make peace, be kind.
Back to top
View user's profile Send private message  
Court
kytky 4, meta: 3350
kytky 4, meta: 3350


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 3269
Location: Klub rváčů

PostPosted: Thu 1.3.2012 22:50    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
Never complain. Never explain.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Page 3 of 6

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms