sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Převlékání
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Móda
View previous topic :: View next topic  

Převlékáte se doma?
Vždy. Do něčeho, co mám jen na doma.
75%
 75%  [ 34 ]
Občas, nebo něco mezi.
24%
 24%  [ 11 ]
Nikdy. Žádné domácí oblečení nemám.
0%
 0%  [ 0 ]
Total Votes : 45

Author Message
pecička
*Discipline, Drive, Determination*


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 43069

PostPosted: Fri 10.2.2012 15:02    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Cee
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 31 Jul 2008
Posts: 4951

PostPosted: Fri 10.2.2012 15:17    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Franchise
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 24 Aug 2008
Posts: 8381

PostPosted: Fri 10.2.2012 15:52    Post subject: Reply with quote

Už jsem se lekla, že jsem prase, když to oblečení vracím do skříně. Laughing
Kdybych tam měla dávat jen vyprané oblečení, tak celé dny jen peru a žehlím ... nehledě na to, že si myslím, že tak častým praním bych to oblečení i docela zlikvidovala.
_________________
Zítřek Ti nikdo neslíbil ...
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Fri 10.2.2012 19:15    Post subject: Reply with quote

tracy wrote:
Shrew wrote:
pac ja bych to co jsem uz mela na sobe NIKDY zpatky do skrine nedala..


coze? proc? nechapu? a kam bych to mela davat? to mam nechat valet po pokoji x kusu obleceni..?
ja fakt nevim, co bych s tim oblecenim delala, nez ho dala do skrine?


me nikdy nenapadlo davat onosene obleceni k cistym vecem, pripadalo mi to dost humus, no..proste se mi to prici asi jako lezt do postele v botech..
ted kdyz vidim jak je to bezne, tak ne tolik, ale stejne jsem se divila.. ..ae nic se nedeje, evidentne je to asi v pohode (ja si obleceni co nosim v pruhbehu vesim na raminka na stojak, a kdybych to mela stridat, neslo by to,tak jsem se divila, kam to jini davaji, ze bych se inspirovala a udelala to tak taky:) Embarassed ale zpatky do skrine to davat fakt nebudu..a na specialni skrin zatim nemam jeste misto..


pecicka: ano, myslim, ze kdysi jsem tu neco takoveho psala, o nabytku, ale netykalo se to me osoby,nastesti Laughing

nicmene, nic se nedeje, ne? me to jen prekvapilo.. a treba nechapu jak to delaji kuraci...jestli taky michaji zakourene s cistym ve skrini..

a porad nevim proc je spatne nosit dva dbny za sebou stejnou vec? to se v tomto pripade zas citim jako prase ja, kdyz to tak ctu, ale predpokladam, ze je to jen kvuli nejakemu pocitu "jsem kazdy den jina"..nebo tak? Very Happy

no je víkend, shrew chtela poradit s oblikanim, noo Laughing bude hezky Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Geike
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 12596
Location: Ostrava/Brno

PostPosted: Fri 10.2.2012 20:00    Post subject: Reply with quote

ja ani nevim, proc mi prijde divne vzit si dva dny po sobe stejnou vec, ale jo, prijde no =) predevsim teda vrsek, to bych musela mit fakt extremni situaci, abych si vzala dva dny po sobe stejnou kosili nebo halenku. vezmu si treba tu vec vickrat, ale tak, ze ji po dnu noseni dam zpatky do skrine (fakt Mr. Green ) a vezmu si ji treba dalsi tyden. pokud neni spinava samozrejme. a divne mi to prijde proto, ze to jednak vypada, jako by clovek nic jineho nemel, dale mi to evokuje tu ranni "walk of shame" (nespat doma a muset tak rano do prace v tom, v cem jsem byla vcera), dale mi to prijde trochu nechutne (vim ze to zni asi divne, ale po celodennim noseni, i kdyz ta vec nesmrdi, tak je proste nosena. kdyz pak visi ve skrini nebo na vzduchu, tak tak nejak vyvetra a da se treba vzit znova a neni vubec poznat, ze jsem si ji nekdy vzala). a dale jsem na to navykla, protoze to tak nosim od stredni (od doby, co jsem zacla mit dost veci na to, abych si kazdy den v tydnu mohla vzit neco jineho =) a ani by me nenapadlo, ze by to melo byt jinak. neni to zadna "touha byt kazdy den jina", je to pro me stejne prirozene, jako vzit si kazdy den ciste kalhotky. navic ani nikdo z lidi, mezi kteryma se pohybuju (holek), nenosi dva dny po sobe to same.

ruth mela pravdu, jsem resic, resit takove pi*oviny me strasne bavi Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
pecička
*Discipline, Drive, Determination*


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 43069

PostPosted: Fri 10.2.2012 20:09    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
čarodějnice
kytky 4, meta: 2550
kytky 4, meta: 2550


Joined: 15 Apr 2010
Posts: 2417

PostPosted: Fri 10.2.2012 20:22    Post subject: Reply with quote

já nosím někdy klidně dva dny po sobě to stejné a moc nechápu, co by na tom mělo být divného nebo špinavého nebo co...to co sundám tak vracím zpátky do skříně a pokud se mi chce, tak si to klidně obleču i druhý den.
tak nějak mi to přijde úplně stejné jako kdybych si to samé vzala až třetí nebo čtvrtý den.
Taky mi to přijde praktičtejší - že nemám tolik roztahaných, roznošených věcí po skříních, po dvou dnech to prostě hodím do koše a vyperu. Možná proto, že mám ráda ve skříni radši všechny věci vyprané a poskládané, většinou mě štve, že tam třeba mám roznošené trika a i když to nepotřebujou, tak je stejně vezmu a hodím do pračky. To bude ale tím, že jsem na uklízení a pořádek a věci v komínkách tak trošku magor Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Fri 10.2.2012 20:26    Post subject: Reply with quote

aha... takhle jsem vubec nepremyslela...Smile zajimave! teda s tim "tys musela prespat jinde, ze nemas neco novyho" to asi chapu, ale jinak tomu moc nerozumim.. a kdyz si totez nevezmu po pondelku hned v utery, ale az ve stredu, tak to nevypada divne? to si prece musi myslet boze, to nosis jeste ted v patek? dyt ja te v tom videla v pondeli Laughing (ale zas je fakt, ze se da zlahat, ze je to mezitim ty tri dny uz vyprany Laughing )

to me nikdy nenapadlo, ze by si mohl myslet jen kvuli tomu, ze mam druhy den na sobe stejne tricko, ze jsem nespala doma Laughing ale jako logiku to ma, jen mi to prijde uplne posahany..ja vubec netusim co mely kolegyne dnes na sobe nebo jestli maj kazdy den jinou bluzu..to jde nejak mimo mne Laughing

ed. koukam ale s carodejnici mame stejny nazor, tak snad nejsme prase, me prijde treba daleko blbejsi prijit v patek v tom co jsem mela v pondeli, bez ohledu na to jestli to bylo mezitim vyprany...


ja si treba vezmu druhy den totez, ale pak si to ale vezmu zas az treba za mesic..az se zapomene, ze to mam:)


Last edited by Shrew on Fri 10.2.2012 20:29; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
pecička
*Discipline, Drive, Determination*


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 43069

PostPosted: Fri 10.2.2012 20:27    Post subject: Reply with quote

tak ja mam vsechno na raminkach, predstava ze mam na trickach linky ze slozeni me depta a na to jsem magor asi ja...a na raminkach nepoznam co je roznoseny a co ne...
a na tom vzit si neco dvakrat za sebou mne neprijde nic spinaveho, ale pro me nepochopitelneho, protoze proste...proto Laughing . Ne, se rada oblikam, bavi me vypadat hezky a nechci vypadat dvakrat zasebou stejne hezky Laughing (tohle plati pro plusove teploty, ted se do "oblikani se" nutim, stve me to, ale stejne to delam)...

ed.: tak ja teda to obleceni nestridam, abych fejkovala jakoze vic peru Laughing a nevezmu si to samy ani treba v patek kdyz to mam v pondeli, no...jako ten vrsek (no vsak jak uz jsem psala)...treba kalhoty jo.
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Fri 10.2.2012 20:34    Post subject: Reply with quote

"dvakrat za sebou nechces vypadat stejne hezky, pokazde jinak hezky" to zni..hezky Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
čarodějnice
kytky 4, meta: 2550
kytky 4, meta: 2550


Joined: 15 Apr 2010
Posts: 2417

PostPosted: Fri 10.2.2012 20:36    Post subject: Reply with quote

jasný, mně taky nepřijde na tom, že někdo nechce nosit stejné věci dva dny po sobě nic divného..stejně jako když si je obleče..protože to prostě až tak moc do detailů neřeším, to bych se asi musela zbláznit Smile a taky mi to přijde úplně jedno, ale to prostě má každý jinak a hotovo.
Back to top
View user's profile Send private message  
wewe
Why is raven like a writing desk?


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3873

PostPosted: Fri 10.2.2012 20:41    Post subject: Reply with quote

zas budem za humusaka Laughing ale tiez nemam problem si na seba vziat nejaku vec kludne aj v dalsi den, a ked to nejako extremne neprepotim alebo neokyckam tak aj tri dni posebe [ale tak vacsinou sa to snazim trochu obmenit]...ale to bude mozno aj tym ze si oblecenie poslednych zopar rokov az tak velmi nekupujem, tak sa z toho neda velmi carovat a byt kazdy den ina zena Mr. Green
_________________
Not until we are lost do we begin to understand ourselves.

And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music...
Follow your joy
ॐ नमः शिवाय
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
čarodějnice
kytky 4, meta: 2550
kytky 4, meta: 2550


Joined: 15 Apr 2010
Posts: 2417

PostPosted: Fri 10.2.2012 20:43    Post subject: Reply with quote

Shrew wrote:
ed. koukam ale s carodejnici mame stejny nazor, tak snad nejsme prase,


to snad ne, nestraš
Back to top
View user's profile Send private message  
evianek
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11252

PostPosted: Fri 10.2.2012 20:54    Post subject: Reply with quote

zpět k tématu, když je den, kdy nevytáhnu paty z domu a jsem sama (momentálně dost často), tak jsem v nějakých legínách/sportovních kalhotách z nějakého special materiálu, tílku a ponožkách
když je tu M. tak většinou nahá nebo v nějakých krajkách atd Laughing
když mám den, kdy jdu i ven, tak zůstávám v tom v čem jsem byla venku, včetně bot(pokud není sníh nebo jiný bordel, o rohožku si boty otřu a pohoda, nemám z toho bordel v bytě...a to mám bílou sedačku(opravdu je pořád bílá)...já se prostě cítím líp v podpadcích než v papučích Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
shuki
Open Your Eyes


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 23826

PostPosted: Fri 10.2.2012 22:21    Post subject: Reply with quote

wewe wrote:
zas budem za humusaka Laughing ale tiez nemam problem si na seba vziat nejaku vec kludne aj v dalsi den, a ked to nejako extremne neprepotim alebo neokyckam tak aj tri dni posebe [ale tak vacsinou sa to snazim trochu obmenit]...ale to bude mozno aj tym ze si oblecenie poslednych zopar rokov az tak velmi nekupujem, tak sa z toho neda velmi carovat a byt kazdy den ina zena Mr. Green

mám to stejně.. docela koukám, že někdo by nemohl nosit víc jak 1x týdně stejnou věc.. neznám nikoho takovýho, opravdu ne
_________________
I don't care what you think about me, James Blunt thinks I'm beautiful ^^
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Móda All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Page 6 of 8

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms