sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
MODNI PEKLO
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Móda
View previous topic :: View next topic  
Author Message
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30709

PostPosted: Thu 3.11.2011 20:27    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Ester
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 11463

PostPosted: Fri 4.11.2011 8:55    Post subject: Reply with quote

E.x.i.l.i.a wrote:
Jo, myslím si přesně to, co šunka a v tomhle prostě zamindrákovanost vidím. To, na čem jsou ty stránky postavený, se mi prostě nelíbí.

a co přesně mám za mindrák, když si myslím, že je nevkusné, aby mi vylézala podprsenka z pod trička nebo zadek z kalhot, a řeknu to nahlas?

navíc se tam nikomu neposmívá proboha, dá tam nějaký ironický komentář vztahující se k oblečení, ale nepamatuju si, že bych četla něco ve stylu "to je ale blbá husa, že se neumí obléct, ukažme si na ni". kritizuje oblečení, ne konkrétní lidi.
a zajímavé, jak pořád nevidíte ty vzdělávací články - teď tam psala recenzi na knihu, předtím několik článků o kabátech (z jaké látky má být, jak ho kombinovat, kde se dají koupit...), o barevných punčochách, o módě inspirovanou sci-fi atd.
_________________
Jestli chcete něco, co jste nikdy neměli, musíte být ochotni udělat něco, co jste nikdy neudělali.
Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Fri 4.11.2011 8:55    Post subject: Reply with quote

Ona se preci nikomu neposmiva...jen se snazi, aby si lide konecne uvedomili, ze chodi jako hastrosi - to na ni ocenuju, ja bych to po trech prispevcich vzdala a zemrela na vycerpani

ed. ten clanek o kabatech byl moc pekny a poucny


Last edited by Tornado_Lou on Fri 4.11.2011 9:00; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29904

PostPosted: Fri 4.11.2011 9:00    Post subject: Reply with quote

Já asi nemám dostatečné estetické cítění, takže mě nějak neuráží, když lidi chodí oblečení "jak hastroši" a nechápu moc touhu je předělávat, když o to evidentně nestojí. Ale zamindrákovaná mi teda rozhodně nepřijde, proč jako? A aspoň píše vtipně.
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Fri 4.11.2011 9:34    Post subject: Reply with quote

Však píšu, že se mi nelíbí to, co šunce-fotit cizí lidi potají na ulici. To já teda na svém blogu nedělám, max : ) Fakt si myslím, že oni o to nestojí Wink Já bych chtěla vidět ten poprask, kdyby tam někdy dala třeba někoho odsud : ))))
Poučné články jsou fajn, no, určitě to hodně čtenářů inspiruje, ale pochybuju, že by si to četli zrovna ti vyfocení.
Back to top
View user's profile Send private message  
Ester
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 11463

PostPosted: Fri 4.11.2011 9:42    Post subject: Reply with quote

ale to ve většině případů nefotí Ada, posílají jí to čtenáři. tím pádem mají nějaký mindrák oni, nebo jak teda?
navíc ona si s tím dává práci a rozmazává obličeje na fotkách, takže bych řekla, že se opravdu nesnaží ztrapnit konkrétní lidi, ale jde jí o to oblečení.
no a že si ty články nebudou fotit ti vyfocení, to je možné, ale to ničemu nevadí, ne? nijak to neubírá na záměru, aby se vzdělali čtenáři blogu...

Tornado, jj, kabáty byly fajn, a mně se ještě víc líbily ty punčochy Smile
_________________
Jestli chcete něco, co jste nikdy neměli, musíte být ochotni udělat něco, co jste nikdy neudělali.
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Fri 4.11.2011 9:50    Post subject: Reply with quote

Aha, to jsem nevěděla, v tom rozhovoru v MF Dnes taky říkala, že fotí ona a že nechce, aby ji lidi hned poznávali, protože pak by je nemohla fotit.
No, však to je jedno Cool
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29904

PostPosted: Fri 4.11.2011 9:51    Post subject: Reply with quote

Jako upřímně, tady bych lehce pochybovala o tom, že focení exotů má mít primárně nějakou vzdělávací funkci Laughing Je jasný, že si to tam číst nebudou (a pokud jo, tak se maximálně urazí) a že ti, co to čtou, se už o módu nějak zajímají, takže takhle asi oblíkaný nechodí. Prostě je to sranda, no. Asi jako my si děláme srandu z mimibazaru nebo kritizujeme v tématu Hodnotíme. Nic extra povznášejícího, ale ani odsouzeníhodnýho IMHO.
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Fri 4.11.2011 9:55    Post subject: Reply with quote

Jj, tak jak píše Lenore. Však já ji neodsuzuju, když ji to baví a její čtenáře taky tak v pohodě, mně třeba ta stránka nesedí, ale každý má jiné oblíbené blogy.
Back to top
View user's profile Send private message  
Ester
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 11463

PostPosted: Fri 4.11.2011 10:02    Post subject: Reply with quote

někdy fotí, ale výjimečně, však si prolistuj nějaké články, kde jsou lidi z ulice, u každého má uvedený zdroj a vesměs jsou to fotky od čtenářů.
já se ti nesnažím dokázat, že máš blbý názor, aby sis zas nemyslela, že v tom je něco osobního, jenom prostě nechápu, co v tom kdo vidí za mindráky. takže budu ráda, když to řekneš, místo toho "však je jedno".
btw mně se zdá, že ji odsuzuješ, nebo ta "zamindrákovanost" je neutrální slovo?

Lenorko, to máš pravdu, ale třeba když tam je nějaká fotka ponožek v sandálech, neváhám to jít ukázat třeba bráchovi, u kterého se mi to ještě nepovedlo vymýtit. prostě prostředek nátlaku Laughing nicméně dobrý postřeh třeba s tím tématem Hodnotíme, to by mě celkem zajímalo, jestli ti, co odsuzujou Módní peklo, se stejně staví i k Hodnotíme? protože princip je stejný, o hodnocení ti dotyční asi nežádali...
_________________
Jestli chcete něco, co jste nikdy neměli, musíte být ochotni udělat něco, co jste nikdy neudělali.
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Fri 4.11.2011 10:38    Post subject: Reply with quote

Ale v Hodnotíme jsou fotky, které už ti lidi asi sami na net dávali a s tím počítám i já, že někdo takhle může použít mou fotku, kterou jsem někde zveřejnila. Ale když mě někdo potají vyfotí a někam to dá, tak to je jiná a moc by mě to nepotěšilo. Ale vím, že zakrývá obličeje : )
A že to je jedno jsem myslela tak, že se mi to už prostě nechce řešit Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Cee
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 31 Jul 2008
Posts: 4951

PostPosted: Fri 4.11.2011 10:39    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Ester
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 11463

PostPosted: Fri 4.11.2011 12:09    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
Jestli chcete něco, co jste nikdy neměli, musíte být ochotni udělat něco, co jste nikdy neudělali.


Last edited by Ester on Fri 4.11.2011 14:42; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Fri 4.11.2011 12:32    Post subject: Reply with quote

Když se podívám na fotky v Hodnotíme tak si nemyslím, že by valná část byly momentky o kterých dotyčný nevěděl, většinou tam ty dotyčné nebo dotyční přímo pózují a myslím, že někde na netu to mají i tak : )
A navíc, většinou, když tam někdo dá fotku tak ji uvozuje větou Tahle osoba se mi strašně líbí, takže primárně (až na výjimky) ji tam nedává proto, že se mu nelíbí .
Back to top
View user's profile Send private message  
Cee
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 31 Jul 2008
Posts: 4951

PostPosted: Fri 4.11.2011 12:36    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Móda All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
Page 9 of 11

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms