sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Pavouci a jine hmyzy
Goto page 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
smouki
no fear


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2578

PostPosted: Mon 9.7.2007 22:27    Post subject: Pavouci a jine hmyzy Reply with quote

absolutne panikarim..protoze mam proste v pokoji pavouka a utekl mi.. byl nad posteli,jenze ja na ni nemuzu ani stoupnout jak se klepu,uz mi i tecou slzy a nedokazu to zastavit Sad kvuli BLBYMU hmyzu.. nasi mi rekli at nedelam sceny ze nejsem mala a jdu śpat..jenze ja tady proste bejt nemuzu,nemuzu si do ty postele lehnout Sad ja se asi brzo hruzou udusim, jeslti ho uvidim,fajn hodim po nem knizku nebo neco..ale at ho zabiju a vyspim se Sad

jo fakt hrozny problemy proti ostatnim Embarassed

split ze ZPOVEDNICE
Back to top
View user's profile Send private message  
Laura
kytky 7, meta: 13650
kytky 7, meta: 13650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13250

PostPosted: Mon 9.7.2007 22:35    Post subject: Reply with quote

bea - já te uplně chápu Sad mě už se to trochu zlepšilo, ale taky jsem to tak měla,a všichni si mysleli, že hysterčím jen tak pro formu..vůbec nechápou, že z toho může být až fyzicky špatně. nemužeš jít spát nekam jinam? nebo už si ho našla?
_________________
The only way out is through

Advice is what we ask for when we already know the answer but wish we didn't
Back to top
View user's profile Send private message  
smouki
no fear


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2578

PostPosted: Mon 9.7.2007 22:38    Post subject: Reply with quote

nenasla Sad me je z toho uplne zle Sad nejhorsi ze ja ho jakoby ted na sobe vsude cejtim,ze ho mam na hlave,leze mi po ruce.. Sad to bylo fakt pet sekund co jsem jen koukla jinam a odhodlavala se a najednou byl pryc,svine jedny maly Sad mozna se mi spustil z policky na postel mezi plysaky.. jenze nejak nemam silu je jit oddelavat a podivat se,to bych musela mit nejakej ochranej stit a rukavice az k ramenum Embarassed navic me je z toho uplne trapne,ze uz jsem vlastne "velka" a porad se tak bojim Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Mon 9.7.2007 22:41    Post subject: Reply with quote

beatrix Arrow Jsem na tom podobně. Nemůžeš jít spát někam jinam? Já vždycky spím na pohovce v kuchyni, když vidím v pokoji pavouka nebo když tam mám komára (to hlavně). Jednou jsem zahlédla pavouka ve vaně a 3 dny jsem se nesprchovala Embarassed Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
villete
vrrrr raf raf


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 28840

PostPosted: Mon 9.7.2007 22:45    Post subject: ed Reply with quote

edit
_________________
"All will be well, and all will be well, and every kind of thing will be well." (Julian of Norwich)
Back to top
View user's profile Send private message  
smouki
no fear


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2578

PostPosted: Mon 9.7.2007 23:05    Post subject: Reply with quote

bracha mi ho nasel Very Happy a pak za to dostal ctyri gumovy medvidky Mr. Green on se jich teda taky docela boji,protoze jsem ho nakazila panikou Confused tak mi procesaval postel a on se najednou zacal spoustet z police primo jemu na hlavu,tak se ho pak snazil umlatit a dostal ho..brr klepu se z toho jeste ted Embarassed jak kdybych nemohla mit v pokoji mysi Confused ne ja musim mit vzdycky nejvic pavouku ze vsech a to mam ted nove sitku,a driv jsem vetrala jen kdyz jsem u toho okna sedela,treba deset minut denne Embarassed ted uz se ani tak neklepu tak je to lepsi..ale stejne mi to nikdy nikdo neveri,mysli si ze to hraju a jeste me tim schvalne lidi popichuji Sad
kdyz uz jsem u tech pavouku,tedka na oslave dostala teta darek, sklipkan ve sklenici Bojik nesla mi to ukazat ale to uz jsem rvala a kacela se malem k zemi,vsichni samozrejme mrtvi smichy.. vzpamatovala jsem se az po panakovi Confused ja myslela ze byl umelej ale prej byl normalne mrtvej a vycpanej,teda pavouci se asi nevycpavaj,no proste urcite vite co myslim..proste normalne ve sklenici to bylo udelany jako darek,mel tam nejaky kaminky a tak Bojik ty chlupaty nohy jsem videla uz asi z tech 5 metru kdyz to vytahla z tasky,boze uz me zas vsude vsechno lechta tak na to musim prestat myslet..

kazdopadne jsem rada ze v tom nejsem sama,ze je nas vic:)
Back to top
View user's profile Send private message  
Mishaaa
Love dogs <3


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 9016

PostPosted: Mon 9.7.2007 23:16    Post subject: Reply with quote

tak fobii z pavouku mam taky..je to fakt jedine zvire na celem svete z ktereho mam zachvaty..neco takoveho jak psala Vill se me stalo mockrat...ale nikdo to nechape..ze prej z toho nadelam Sad Rolling Eyes
takze s tebou beatrix naprosto soucitim Sad

Velveta: rozbrecelo me to cos psala,a to sem to jen cetla,bylo to strasne krasne a dojemne,je me te moc lito,drzim palecky at to zvladas aspon trosku Sad
_________________
Pokud je láska nesmrtelná,potom pevně věřím,že se po smrti setkám se všemi psy mého života,když pro nic jiné,tak pro to moře lásky,které nás spojovalo.... Love
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Tue 10.7.2007 5:37    Post subject: Reply with quote

Chudák pavouk Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Tue 10.7.2007 8:20    Post subject: Reply with quote

beatrix wrote:
jak kdybych nemohla mit v pokoji mysi Confused ne ja musim mit vzdycky nejvic pavouku ze vsech a to mam ted nove sitku


Laughing
Jinak beatrix určitě je nás víc, já jsem snad největší arachnofobik pod sluncem - nevadí mi pavouk pouze do 5 mm, jakmile se v mém okolí objeví nějaký větší, radši bych umřela, než bych do té místnosti šla spát Evil or Very Mad
Podezírám se, že kdyby mi někdo dal volbu: buď po sobě necháš minutu lézt sklípkana nebo se musíš rozejít s přítelem, tak se snad radši s přítelem rozejdu Sad Nesnesla bych takovou potvoru, pořád bych ji cítila na sobě - jestli by mě hned neodvezli na JIPku ve stavu ohrožení života Embarassed Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Tue 10.7.2007 8:26    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Sat 7.6.2008 12:17; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Nikky
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6390

PostPosted: Tue 10.7.2007 8:29    Post subject: Reply with quote

..


Last edited by Nikky on Tue 27.5.2008 12:33; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Tue 10.7.2007 8:33    Post subject: Reply with quote

Já uznávám, že některý lidi maj fobii, moje mamka má z pavouků taky (ale malejch se nebojí), bojí se i napodobenin tarantulí, sklípkanů apod., ale je dost blbý, když ty zvířata na tu fobii doplácej životem. Nechápu, proč ho musel brácha beatrix zabít?! Tohle tak nesnášim Evil or Very Mad Já se taky pavouků dřív bála, i malinkatejch, ale naši je vždycky chytili do sklenice a pustili venku a dneska dělám to samý, v životě by mě nenapadlo toho pavouka zabít nebo ho nechat zabít!!!Hnus!


Last edited by Matylda on Tue 10.7.2007 8:34; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Tue 10.7.2007 8:34    Post subject: Reply with quote

Nikky wrote:
Můj kamarád má panickou hrůzu z pavouků. Taky mu každej říkal, že přehání, a kor na chlapa. Ale když jsem na vlastní oči viděla, jak se mu zastavil dech, zezelenal, a dostal nějakej záchvat při kterým se dusil, tak jsem pochopila, že to není jen takovej nezmar. To je prostě fóbie. Fuj ještě ted je mi z toho divně.. Confused


Tak tohle přesně mám já Embarassed
Někdy děkuju Bohu, že žiju tady a ne někde v tropech, kde se takový obrovský potvory skrývají za každým rohem (nebo listem) Confused
Jezdili jsme na chalupu v Krkonoších, kde máme kůlnu s nářadím a já ji znám jen z vyprávění, neboť mě naši varovali, že jsou tam velcí pavouci (ani bych se tam nepodívala) Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message  
Nikky
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6390

PostPosted: Tue 10.7.2007 8:36    Post subject: Reply with quote

..


Last edited by Nikky on Tue 27.5.2008 12:34; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
annysek
.


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 15447

PostPosted: Tue 10.7.2007 8:41    Post subject: Reply with quote

Mam to presne jako Nikky, kdyz nekdy zabiju nejaky hmyz, je mi ho hrozne lito a citim se jako vrah.. Jediny hmyz, ktereho mi neni lito, jsou moli Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Next
Page 1 of 14

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms