sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné jaro!
AORTA BOJUJE S DEPKOU!!! 4
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 376, 377, 378 ... 380, 381, 382  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Hyenečka
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 07 Apr 2008
Posts: 26082

PostPosted: Wed 23.12.2020 9:36    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Člověk
jsem duhová víla


Joined: 10 Jan 2010
Posts: 13664

PostPosted: Wed 23.12.2020 10:38    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
* Peace * Authenticity *Gratitude * Nonviolence * Honesty * Kindfulness *

** every action you take is a vote for the type of person you wish to become.
make peace, be kind.
Back to top
View user's profile Send private message  
Hyenečka
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 07 Apr 2008
Posts: 26082

PostPosted: Wed 23.12.2020 12:03    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Kačenka
&


Joined: 01 May 2007
Posts: 9983

PostPosted: Thu 24.12.2020 11:15    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
lambretta
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 21 May 2007
Posts: 8450
Location: AT HOME

PostPosted: Sun 26.2.2023 6:29    Post subject: Reply with quote

Prosím o názor.
Jsem s přítelem skoro 3 roky. Jeho rodina mně k sobě příliš nezve, nebo zve, ale on mi to neřekne, protože se mu tam zrovna nechce. Takže tam moc často nejezdím. Teď mi vyčetl, že nemám zájem tam jezdit, že jezdíme jen k mojí rodině. Jenže ti řeknou přijeďte, on mi nic takového neříká. Mám se k nim teda pozvat sama nebo jak to mám udělat?
A další věc co mě zajímá ještě víc. Já bydlím sama. On ke mě jezdí, nebydlíme spolu. Nějaká jeho teta teď označila za velmi divné, že jsem ještě nikdy nepozvala jeho matku na návštěvu. To se.opravdu zve? Je jasné, že kdyby u mě bydlel, že matka na návštěvu chodit bude, ale nikdy jsem neslyšela o tom, že by někdo zval matku přítele/přítelkyně k sobě domů, když se s přítelem vídají o víkendech, pokud s matkou přítele/přítelkyně nemají nějaké nadstandardní přátelské vztahy. Což my nemáme. Děkuji za odpověď
Back to top
View user's profile Send private message  
Tevi.
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 19300
Location: vedle blázince

PostPosted: Sun 26.2.2023 6:37    Post subject: Reply with quote

Pokud bych s partnerem nebydlela, tak nevidím jediný důvod, proč potencionalni tchyni zvát k sobě domu Embarassed to naopak přijde divné mne.
Co se tyče přítele, mluvila jsi s nim o navstevovani jeho rodiny? Říkala jsi mu to, co píšeš tady?
_________________

* Žena nepotřebuje toho, kdo nepotřebuje ji.**
Back to top
View user's profile Send private message  
lambretta
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 21 May 2007
Posts: 8450
Location: AT HOME

PostPosted: Sun 26.2.2023 6:50    Post subject: Reply with quote

Ano, to vše jsem mu říkala. Říkala.jsem mu to už i dřív. Pak to nějaký čas neřešil a teď s tou poznámkou od tety to zase vytáhl. Takže ta poznámka o nepozvání matky rozpoutala novou debatu, kde mi v podstatě vyčetl, že k nim.nechodíme. Já mu opět zopakovala, že mě tam nikdo nezve a že přece nebudu chodit a říkat mu vem mě k tvojí babičce. Že vždy zve ten,.či rodina to je.
Mně to právě tady přijde divné, ale u něho v rodině jsem odsouzena za divnou, že jsem ji nepozvala. Jsem mu říkala, že přece kdyz se vidíme o víkendu tak si nebude brát na "rande" matku. Tak že to nemusí být na celý víkend, ale třeba na hodinu, ale ja o ničem takovém nikdy neslyšela.
Back to top
View user's profile Send private message  
Kačenka
&


Joined: 01 May 2007
Posts: 9983

PostPosted: Sun 26.2.2023 7:18    Post subject: Reply with quote

Když spolu nebydlite, taky nevidím důvod ji zvát k sobě domu.
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30622

PostPosted: Sun 26.2.2023 7:38    Post subject: Reply with quote

Mne na tom teda zarazila jina vec; jeho rodins te zve, on ti to nerika a nebere te sebou, ale ted ti vycita, ze tam s nim moc nejezdis?


Last edited by maxmiliana on Sun 26.2.2023 8:30; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
lambretta
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 21 May 2007
Posts: 8450
Location: AT HOME

PostPosted: Sun 26.2.2023 8:27    Post subject: Reply with quote

Maxmiliana, jestli je to na mě, tak vidím jen opici.
Back to top
View user's profile Send private message  
che
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9738

PostPosted: Sun 26.2.2023 10:19    Post subject: Reply with quote

Čekal bych že o iniciativu v navštěvování jeho rodiny se postará on, zejména pokud mu vadí že tam nejezdíš. Leda že ty věci akosi neřeší celkově (když je příležitost, tak se mu nechce), a teď jejich brblání jen přenáší na tebe, protože je to pro něj snadnější než zorganizovat návštěvu.
Back to top
View user's profile Send private message  
alishka
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11948

PostPosted: Sun 26.2.2023 10:55    Post subject: Reply with quote

Pokud spolu nebydlite, nevidim duvod, proc bys mela jeho maminku zvat k Tobe domu... To mi prijde dost podivne.
Jinak bych si hlavne odpovedela na otazku, proc Ti o jejich pozvani nerika?
Je to proto, ze nechce pak poslouchat, proc vas vztah neposunete na dalsi uroven? Nebo proto, ze se treba za rodinu stydi? Nebo jen z proste lenosti, ze se mu nikam jezdit nechce?

My k manzelove rodine taky moc casto nejezdime, ale tam je to tak nastavene, maji zvlastni rodinne vztahy. A pak jsem to ja, kdo treba do muze pichne, ze uz jsme u nich dlouho nebyli a vlastne to cele zinscenuju ja.
Ale u nas je to jine v tom, ze prece jen jsme manzele a jeho rodinu beru tedy za tu moji...
_________________
Albert Einstein:
Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. u té první si tím však nejsem tak jist
Back to top
View user's profile Send private message  
Linda Evangelista
kytky 8, meta: 20650
kytky 8, meta: 20650


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 20032

PostPosted: Sun 26.2.2023 11:28    Post subject: Reply with quote

Ja jsem teda dost rodinny typ, takze ja navstevy u partnerovo rodiny iniciovala klidne i sama. Aby v tom byla nejaka rovnovaha.
Ale pokud ma pocit, ze je to malo, tak to ma ale zmenit on a ne to hazet na tebe. To je dost detinsky.
A zvat si sama k sobe jeho matku, jako proc? On si tvoje rodice nekam zve sam? Pokud ne, proc by to bylo divny u tebe?
Back to top
View user's profile Send private message  
lambretta
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 21 May 2007
Posts: 8450
Location: AT HOME

PostPosted: Sun 26.2.2023 13:05    Post subject: Reply with quote

Maxmiliana, asi tak nějak. Teď nevím jestli mě vůbec ještě zvou,.možná už ani ne, za tu dobu co říkali a on mi to neřekl, takže vypadám jak blbec před všema, že se jim vyhýbám.
Alishka, Neříká mi o nich, protože se mu nechce organizovat návštěvy, nebaví ho to někam chodit a chce si plánovat čas podle sebe a ne podle návštěv. Takže tam nechce on.
Che,.přesně to jsem mu říkala, že čí je to rodina, ten zve.
Kdybychom byli manželé tak je to jiné, nemám problém říct dlouho jsme nebyli u vašich měli bychom tam zajet ale takhle je to divné se cpát k někomu o kom nevím jestli má vůbec zájem.
Linda, to si ji nemám zvát sama,.ale říct, aby někdy přijela s ním. Na chvíli ne na celý den. A napadlo ho to jen proto, že nějaká tetička z rodiny mu řekla, že je to divné že za tu dobu u mě ještě nebyla. Já o takových návštěvách nikdy od nikoho neslyšela, tak se ptám tady, protože jinde to může být jiné - jiný kraj, jiný mrav
Back to top
View user's profile Send private message  
che
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9738

PostPosted: Sun 26.2.2023 14:18    Post subject: Reply with quote

Tak zase jestli by ti to přišlo v pohodě organizovat v manželství, tak si můžeš říct že už jste v dlouhodobém vztahu a začít to řídit úplně stejně. Protože "zájem z jejich strany" stejně podpisem papíru nevznikne.

Ono ačkoli dává smysl že si každý řeší svoje příbuzné, někomu klidně může připadat normální že organizace setkání je ženská záležitost, podobně jako třeba vaření nebo praní prádla. Ale ta očekávání si musíš vyříkat s chlapem.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 376, 377, 378 ... 380, 381, 382  Next
Page 377 of 382

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms