sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
AORTA BOJUJE S DEPKOU!!! 4
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 373, 374, 375 ... 380, 381, 382  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29872

PostPosted: Thu 13.8.2020 15:15    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
lambretta
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 21 May 2007
Posts: 8452
Location: AT HOME

PostPosted: Thu 13.8.2020 15:22    Post subject: Reply with quote

Jestli je to na mě, tak vidím jen opici.
Back to top
View user's profile Send private message  
Mykéna
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13901

PostPosted: Thu 13.8.2020 15:23    Post subject: Reply with quote

Tak to pak asi záleží, s jakým úmyslem je to gesto dělaný. Pokud tě chtěl potěšit, ale je to trouba, tak prostě vzal první věc, co se mu zdála jako "pro holky". Dovedu si představit, že se tomu i společně zasmějete, jako že hmmm, tak to se moc nepovedlo, co? Laughing Můj přítel se např. musel naučit dávat dárky, protože v rodině si nedávali ani k vánocům, jen třeba peníze v obálce na něco konkrétního. K jedněm z našich prvních vánoc mi dal snad dokonce sýr (ještě zabalený v papíru, přelepený čárovým kódem z váhy od pultu z lahůdek...)
_________________
Za práva holubů.
Back to top
View user's profile Send private message  
lambretta
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 21 May 2007
Posts: 8452
Location: AT HOME

PostPosted: Thu 13.8.2020 15:33    Post subject: Reply with quote

A naučil se to?
Řekla jsi mu to nějak? A hned nebo až po nějaké době? Já vůbec nevím co s tím. Teď jsem to nějak ustála, ale rozbalit na vánoce další dárek z benzínky, tak to už bych se rozbrečela.
Back to top
View user's profile Send private message  
Merykara
point of no return


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 17709
Location: VePř

PostPosted: Thu 13.8.2020 16:10    Post subject: Reply with quote

ja bych to nenechala plavat, pokud vis, ze nad tim rukou nemavnes. to asi pak nema smysl si udelat scenku na vanoce. dulezity je si s nim promluvit v klidu a ne v nejakem afektu, to moc konstruktivni neni. na zmineni toho, ze te to trochu zamrzelo, ze to odflakl, nevidim nic spatnyho.
a treba mu dat i nejake tipy, jak to priste neodflaknout. my jsme treba s holkama domluveny, ze misto davani si darku, jejich vybirani by nas stresovalo (uplne nepotrebujem dostavat darkovou drogerkovou sadu nebo svicku, takove ty typicke darky, kdy clovek poradne nevi, co koupit - nebo ja tak tyhle darky vnimam a radsi nedostanu nic nez tohle), si jdem sednout na veceri.
ale ja to nedovedu moc odhadnout, jestli se normalni chlap muze v takove situaci urazit. chodim s autistou, ktery moje pripominky k tomu, jak se ma chovat jako normalni, snesitelnej clovek, bere v klidu a jako prostor pro zlepseni.
_________________
Every now and then the stars align, boy and girl meet by the great design.
Could it be that you and me are the lucky ones?
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29872

PostPosted: Thu 13.8.2020 16:22    Post subject: Reply with quote

pokud je to pro tebe tak důležitý, že tě to dokáže rozbrečet, tak to asi nějak řešit chce, no
ale spíš co konkrétně tě na tom trápí? jde ti přímo o ten dárek, nebo spíš o pocit, že tím dává najevo, že mu na tobě nezáleží?
protože jestli to druhé, tak je to s největší pravděpodobností prostě nedorozumění a hlavně, jestli jste spolu 3 měsíce, tak to mi přijde jako taková fáze oťukávání, že prostě neví... příležitosti k nápravě jistě ještě budou a asi než otevřenou kritiku bych spíš šla příkladem, že pro něj přichystám hezky vymyšlený dárek, nebo ho můžeš zapojit do vybírání dárku pro někoho jinýho, aby získal představu, jak si pěkný dárek představuješ (to fakt může být individuálně extrémně rozdílný... já třeba naučila manžela, aby dárky začal balit, protože to jinak nepovažuju za dárek Laughing )
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
pecička
*Discipline, Drive, Determination*


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 43010

PostPosted: Thu 13.8.2020 16:37    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
lambretta
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 21 May 2007
Posts: 8452
Location: AT HOME

PostPosted: Thu 13.8.2020 16:52    Post subject: Reply with quote

Merykara, to vidím stejně s těma dárkovýma sadama a s kamarádkama to řeším stejně, taky mi to přijde lepší
Lenore, asi jsem teda přecitlivělá, a bylo to to druhé, pocit že se jako ani moc nenamáhal něco vymyslet a tak. Jinak díky za tipy jak to udělat,abych to nemusela přímo říkat.
Já po tak krátké dobře žádný zázrak nečekala, ale tohle mi přišlo fakt odbyté, proto mi z toho bylo tak na nic. Je možné že jemu dalo zabrat vymyslet vůbec tohle.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29872

PostPosted: Thu 13.8.2020 17:05    Post subject: Reply with quote

To si právě myslím, že tohle je vždycky spíš nějaká projekce typu "když mně na někom záleží, tak si dávám na dárku hodně záležet, tudíž jemu na mně nezáleží, když to odflákl", jenže to tak vůbec být nemusí, protože ten druhý člověk třeba dárky sám nijak neprožívá. Nebo třeba jo, ale pak je to jen manifestace hlubšího problému a o dárek nejde vůbec. A důležité je podle mě to, že jste spolu krátce, protože třeba po 3 letech už je to jiná situace, když tě zná a ví, jak to vnímáš, to už bych pak taky brala jako ostentativní nezájem.
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
lambretta
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 21 May 2007
Posts: 8452
Location: AT HOME

PostPosted: Thu 13.8.2020 20:02    Post subject: Reply with quote

Já vám děkuji za uklidnění, teď to nechám být, ale pokud to vydrží do Vánoc tak asi nějak nadhodim téma dárků a o tom jak si to kdo představuje. Chápu, že po tak krátké době je těžké něco vymyslet, ale to jsem psala už na začátku.
Back to top
View user's profile Send private message  
Chanteau
kytky 8, meta: 20650
kytky 8, meta: 20650


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 20443

PostPosted: Thu 13.8.2020 20:24    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
cloo
kytky 5, meta: 5850
kytky 5, meta: 5850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5784

PostPosted: Fri 14.8.2020 16:59    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
* G O O D * V I B E S * O N L Y *
Back to top
View user's profile Send private message  
kika
kytky 8, meta: 25650
kytky 8, meta: 25650


Joined: 20 May 2007
Posts: 25293

PostPosted: Fri 14.8.2020 17:11    Post subject: Reply with quote

Cloo to je dobrý Laughing Ja zase dostala plysovyho psa..plakala jsem Laughing A pak vánoční dárek..chtěla jsem náušnice se Swarovski kaminkama a on mi koupil nějaký čmuky, co asi za týden zcernaly Laughing Od ty doby dostávám peníze a pak si něco koupim sama a jsme spokojeny oba Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Mykéna
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13901

PostPosted: Fri 14.8.2020 18:06    Post subject: Reply with quote

lambretta wrote:
A naučil se to?
Řekla jsi mu to nějak? A hned nebo až po nějaké době? Já vůbec nevím co s tím. Teď jsem to nějak ustála, ale rozbalit na vánoce další dárek z benzínky, tak to už bych se rozbrečela.

Ale jo, docela naučil. Samozřejmě jsme se o tom bavili. Asi ne úplně hned, například k prvním narozeninám (byli jsme spolu taky tak ty 3 měsíce) mi nedal nic. Tak to jsem nějak přešla. K svátku taky nic. To už bylo divný. Tak jsem mu řekla, že teda k Vánocům chci dárek Laughing Výsledkem byl teda ten sýr a pokojová rostlina. Sýru jsme se vlastně zasmáli a hned ho snědli, protože takový dárek si úplně nevystavíš na poličku... Ale pak jsme o tom mluvili. Mluvili jsme o tom, co pro koho z nás znamenaji dárky. Co to znamená je dostávat a dávat, a jak jsme to měli v rodině. Nějak jsme se k tomu postupně dobrali a ujasnili si, co kdo očekává. A to já vlastně ani neočekávám moc. Letos po 5 letech mi zas nedal nic k narozeninám Laughing To už jsem teda byla docela nasraná, takže last minute vymyslel aspoň večeři v restauraci a nakonec to bylo super. Být na tvém místě, tak mě to asi taky zarazí, no uvidíš, s čím přijde příště a rozhodně o tom mluvte
_________________
Za práva holubů.
Back to top
View user's profile Send private message  
Linna
kytky 0, meta: 25


Joined: 04 Aug 2020
Posts: 5

PostPosted: Sat 15.8.2020 11:01    Post subject: Reply with quote

Tak mne pritel dal jako jedine dárky mikinu co si objednal a byla mu malá, krém co použil a nevyhovoval mi dal k Vánocům. K narozeninám mi dal vstupenky a když jsem se ptala proč vybral zrovna tohle tak řekl, že to chtěl vidět. Květiny vždy utržené venku protože je prý škoda za ně utrácet a jde o to že jsi vzpomněl a ne o to jestli něco kupuje. Je to těžký přijmout když já přemýšlím jinak dělá mi radost když ji má on. Beru ho na koncerty nejoblíbenějších kapel dávám mu věci které využije při svých koníccích. Je dost možný že byl vychováván k tomu šetřit a takhle to prostě má zažité a nepřijde mu to špatně.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 373, 374, 375 ... 380, 381, 382  Next
Page 374 of 382

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms