sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
AORTA BOJUJE S DEPKOU!!! 4
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 377, 378, 379, 380, 381, 382  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
lambretta
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 21 May 2007
Posts: 8452
Location: AT HOME

PostPosted: Sun 26.2.2023 14:34    Post subject: Reply with quote

Já to v manželství myslela asi spíš tak, že když budeme bydlet spolu a budu vědět, že tam dlouho nebyl, tak mi to nedělá problém. Když tam chodí pravidelně, ale beze mě tak je mi hloupé se tam " nacpat" ještě bydlím docela daleko takže to není že si odpoledne řeknu teď pojďme
Když budeme spolu bydlet a on je dlouho neuvidí, tak mě nemusí zajímat, jestli mě tam někdo chce, protože jeho budou chtít určitě. Teda aspoň předpokládám.
Back to top
View user's profile Send private message  
Člověk
jsem duhová víla


Joined: 10 Jan 2010
Posts: 13683

PostPosted: Mon 27.2.2023 9:19    Post subject: Reply with quote

podle me bys to mela delat tak, jak se to zda spravne tobe ajak to vyhovuje tobe. co si mysli jeho rodice nebo ostatni ti muze byt jedno. oni si stejnak vzdycky neco myslet budou, kdyz budou chtit a to i kdyz budes delat to nejlepsi.
a priteli bych rekla to, cos napsala sem. v klidu.

a pokyd by slo o me, tak ja bych taky k zadnym rodicum nejezdila bez nej. a to ani kdybychom spolu bydleli. jedine s nim. Leda by byli hodne stari a potrebovali nejakou pomoc nebo tak. jinak ne. jsou to ve finale jeho rodice.
_________________
* Peace * Authenticity *Gratitude * Nonviolence * Honesty * Kindfulness *

** every action you take is a vote for the type of person you wish to become.
make peace, be kind.
Back to top
View user's profile Send private message  
lambretta
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 21 May 2007
Posts: 8452
Location: AT HOME

PostPosted: Mon 27.2.2023 13:46    Post subject: Reply with quote

O tomhle jsem s ním normálně mluvila o všem, to jsem mu řekla hned, co se týká navštěvování rodin. Protože v tom jsem si jistá a stojím si za tím.
Ale tím, že nějaká teta říkala, že je divné, že jeho matka u mě ještě nebyla na návštěvě (ať už sama nebo s ním) to mě dorazilo. V životě mě nenapadlo, že se něco takového dělá, zvát matku s přítelem na návštěvu. A podle vašich odpovědí asi ani nedělá. On trvá na tom, že asi dělá když to ta teta říkala Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
Linda Evangelista
kytky 8, meta: 20650
kytky 8, meta: 20650


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 20108

PostPosted: Mon 27.2.2023 14:22    Post subject: Reply with quote

Lambretto, když teda teta říkala, že se to dělá a on s tím souhlasí, kolikrát pozval k sobě on tebe a tvojí mámu?

Jako dělá nedělá, tohle je snad dost individuální a záleží to na té dvojici jak to chtějí. Dělejte co vám vyhovuje. Pokud mu něco vadí, tak ať to změní. Popravdě moc nechápu, kde je vůbec ten problém. Doteď jste něco dělali takhle, pak vám teta poví, že se to dělá jinak, a on usoudí, že je to tvoje chyba, i když sám to doteď dělal stejně? Nevím no, hledání problému tam kde není.

Co mě teda zaujalo víc, tak že jste spolu tři roky a nežijete spolu. Samozřejmě je to taky vaše věc, ale máte víkendový vztah, nic závaznýho, tak tě to podle mě úplně nesvazuje k tomu, abys jeho matku zvala k sobě domů.
Back to top
View user's profile Send private message  
spanish.eyes
vi, ale nedba


Joined: 20 Nov 2007
Posts: 37706
Location: Praha

PostPosted: Mon 27.2.2023 14:33    Post subject: Reply with quote

Btw, ja si dokonce nemyslim, ze jakakoliv vaznost vztahu implikuje, ze za rodinne vazby je celkove zodpovedna zena a ma resit, jak se s rodinami vidame Smile kdybych to prehnala, umim si predstavit, ze jsme spolu 10 let manzele, mame tri deti, vsechno je v poradku a jeho rodinu nevidame, protoze on o to nestoji, neumi se k tomu postavit atd. Musel by me vylozene pozadat, at to resim s nim, nebo za nej, ze ho to nebavi, unavuje, cokoliv.. Ale jsem dost citliva na to, ze ma neco zena zarizovat a automaticky za to prevzit zodpovednost, proc by mela? Smile
a taky by mi tahlo hlavou, proc takhle strka hlavu do pisku a jestli to nedela i v jinych vecech a neoslabuje tim to nase partnerstvi
_________________
She's a rainbow and she loves the peaceful life
A change of heart comes slow..
*
Je třeba žít, je třeba milovat, je třeba tvořit
(JK)


Last edited by spanish.eyes on Mon 27.2.2023 17:19; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
lambretta
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 21 May 2007
Posts: 8452
Location: AT HOME

PostPosted: Mon 27.2.2023 16:13    Post subject: Reply with quote

Lindo, no nikdy, protože dokud to tetička neřekla,.tak ho to taky ani nenapadlo Laughing a vytvořila tím neexistující problém,.protože mu nasadila do hlavy, že je to šíleně divné (=já jsem divná)

Tři roky to budou az v létě. Nebydlíme spolu, protože vzhledem ke vzdálenosti není možné dojíždění do práce. Já navíc ani nejsem typ, co se do vztahu vrhne a hned se sestěhuje a tak. Pracuje na směny, takže se vídáme více než víkendy, to jsem předtím napsala, protože se mi to nechtělo rozepisovat, ale dalo to najevo že spolu prostě nebydlíme. Teď už to ale nějakou dobu řešíme, až najde práci blíže, tak spolu bydlet budeme.
Back to top
View user's profile Send private message  
culotes
kytky 5, meta: 4950
kytky 5, meta: 4950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 4774

PostPosted: Mon 27.2.2023 16:22    Post subject: Reply with quote

teda, omlouvám se za nevyžádanou upřímnost, ale pokud se zastává svojí tetky a ne tebe, tak bude možná problém i někde hlouběji Confused . Nicméně, mě by v životě nenapadlo k sobě zvát přítelovi rodiče ani přítele k sobě moje, až když jsme spolu bydleli, tak jsme je pozvali jako do našeho společného domova. Ale jak už tu někdo psal, je to hodně individuální...

ed vlastně jsem k sobě domů pozvala přítelovu ségru s manželem, ale jen z toho důvodu, že vyšlo najevo, že bydlím ve stejném bytě jako bydlívala jeho babička, ale taková náhoda se stane jednou za tisíc let.
Back to top
View user's profile Send private message  
Leni.ce
kytky 8, meta: 24650
kytky 8, meta: 24650


Joined: 11 Jul 2012
Posts: 24281

PostPosted: Mon 27.2.2023 16:44    Post subject: Reply with quote

A on k sobě tvoji maminku zve?
_________________
Než někoho odsoudíš, obuj si jeho boty a přejdi jeho cestu, přejdi jeho minulost, okus jeho slzy, zažij jeho bolest, radost, přejdi roky, kterými prošel on, klopýtni na každém kameni, na kterém klopýtl. Za každým klopýtnutím vstaň a jdi dál tak, jak to udělal on. A až potom můžeš chování druhých soudit a tvrdit, že někoho znáš. Ano, nesuď člověka, dokud se neprojdeš v jeho botách.
Back to top
View user's profile Send private message  
lambretta
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 21 May 2007
Posts: 8452
Location: AT HOME

PostPosted: Mon 27.2.2023 17:12    Post subject: Reply with quote

Culotes, ano, to jsem mu taky řekla. Proč ji neřekl na to něco a on, že nebyl čas že už musel jet a že ho to zarazilo a pak nad tím přemýšlel. Mně to přijde, že jemu se spousta věcí s nima nechce řešit a svést to na mě je pohodlnější.

Leni.ce, nezve, to jsem mu taky hned řekla, že když pozvu já ji, jestli pozve naše, tak změnil téma Laughing


Spanish, tak o tom co by měla dělat žena a co muž byla naše první hádka v historii, já si myslím, že když někdo něco chce tak to má udělat nebo říct, ne že tohle by měla dělat žena já nebudu a tohle muž tak já jako žena to dělat nebudu.
Mně přijde, že se takhle chová jen ve věcech co se týká jeho rodiny a mohl by z toho být konflikt s ní. Popravdě to nemaji zrovna nejlepší, dost na něho v nějakých věcech tlačí a snaží se mu poroučet a myslím, že možná i mně dávají za vinu, že už není tak poslušný jako dřív. Ale to, že jemu se někam nechce a pak to vyčítá mně, to mě fakt naštvalo.
Back to top
View user's profile Send private message  
lambretta
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 21 May 2007
Posts: 8452
Location: AT HOME

PostPosted: Sat 18.3.2023 8:40    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
lambretta
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 21 May 2007
Posts: 8452
Location: AT HOME

PostPosted: Sat 18.3.2023 8:41    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
lambretta
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 21 May 2007
Posts: 8452
Location: AT HOME

PostPosted: Sat 18.3.2023 8:42    Post subject: Reply with quote

Omlouvám se za zdvojení
Back to top
View user's profile Send private message  
alishka
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11962

PostPosted: Sat 18.3.2023 9:49    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
Albert Einstein:
Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. u té první si tím však nejsem tak jist
Back to top
View user's profile Send private message  
celita
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11225

PostPosted: Sat 18.3.2023 10:49    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
Jakmile jednou letíš, je pozdě přemýšlet, jestli to byl dobrý nápad, nebo ne.
Back to top
View user's profile Send private message  
lambretta
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 21 May 2007
Posts: 8452
Location: AT HOME

PostPosted: Sat 18.3.2023 11:30    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 377, 378, 379, 380, 381, 382  Next
Page 378 of 382

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms