sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Hudba v obchodech, kavárnách atp.
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Hudba
View previous topic :: View next topic  
Author Message
mamba
Alexithymia


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14844

PostPosted: Mon 17.1.2011 19:23    Post subject: Reply with quote

ne-sna-sim KAUFLAND!

nejhorsi hudba jednoznacne
Back to top
View user's profile Send private message  
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Mon 17.1.2011 19:31    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________

dog is god backwards

Qualität kommt von Qual.

Arretez de prendre les cons pour les gens.

"Wer ständig glücklich sein möchte, muss sich oft verändern." (Konfuzius)

Back to top
View user's profile Send private message  
synapse

kytky 4, meta: 2750


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 2695
Location: země Pána Koblih a jeho tupých voličů

PostPosted: Mon 17.1.2011 23:37    Post subject: Reply with quote

mamba wrote:
ne-sna-sim KAUFLAND!

nejhorsi hudba jednoznacne

Vážně? Laughing To tam někdy budu muset naklusat a poslechnout si. Já byla v kaufu teda jen párkrát a jedinou vzpomínku (sluchovou), kterou odtud mám, je vtíravá hláška: " LEVNÉ A PŘECE DOBRÉ!!" Pronesenou asi na tisíc způsobů, brr.
_________________
MIAOW!
Back to top
View user's profile Send private message  
Seventh Sister
11


Joined: 09 Sep 2007
Posts: 26448

PostPosted: Mon 17.1.2011 23:46    Post subject: Reply with quote

Přesně tak, hudba v Kauflandu je nejhorší na světě. Teda nevím, jestli mamba myslí totéž, ale u nás hrajou...tomu se ani snad nedá říct hudba, ty jo. Mně přijde, že se jedná o podklady na karaoke. Ale tak já Kaufland nemám ráda u nás celkově kvůli tomu, že je tam pořád plno (z 90% přijíždí vesničani na pařezech), takže tam by mi nepomohlo ani to, kdyby tam začly hrát rock.

Dost často mě mrzí, že narazím na hezkou kavárnu a hraje tam rádio (dost tupé rádio, žádné žánrové). Pro mě je to prostě průser a už se tam nevrátím. Nesnáším poslouchat kecy moderátora, hity typu Inna aspol.

V obchodech s oblečením je mi to docela jedno (pokud se nejedná o podklady na karaoke), kupodivu mi více vyhovuje ostřejší hudba (ne techno!), tak nějak mě to hecuje, nebo jak to říct Laughing .

No, to, co popisuje Kačenka (ty skupiny, co vypozorovala), to zní fakt dobře. (Khoiba? Fakt Khoiba? Tam bych asi zešílela štěstím, protože Khoibu jsem ještě nikdy nikde neslyšela...krom koncertu a doma samozřejmě)
Celkově i ten jazz, vážná hudba v kavárně, to se mi fakt líbí.

ed - jako úplně největší průser mi přijde dát do kavárny televizu. To fakt úplně teču Laughing . Samozřejmě nemyslím nějakou sportovní hospu.


Last edited by Seventh Sister on Tue 18.1.2011 0:13; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Tue 18.1.2011 0:11    Post subject: Reply with quote

Mně většinou nevadí nic, co já jsem se nachodila do pajzlů a po pár pivech mě bavil i heavy metal z jukeboxu, takže skousnu skoro všecko Laughing I když hudba v Kaufu mi taky leze na nerv a nemám ráda, když někde hrajou komerční rádia-stejně je tam víc trapných reklam než písniček, když už je písnička tak buď současný disco nebo prastarý 80s a rádoby vtipné hlášky moderátorů. Ale samozřejmě ještě před pár lety jsem tyhle rádia poslouchala (hlavně teda diskotékový) a mám tuny kazet s písničkama, co jsem si odtud nahrávala : ))) Stejně tak mě už nebaví MTV a Óčko, taky jsem na to dřív koukala x hodin denně, ale teď mi to nic neříká...když jsme někde s holkama ze školy tak komentujou všechny klipy a já z těch nových věcí poznám leda tak Lady Gaga nebo Rihannu.
Mám ráda hudbu u nás v 3O a v Ostravě v Burfi. Ale Khoibu, Air a natož DD jsem ještě nikde neslyšela, škoda.
Back to top
View user's profile Send private message  
gigli
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14083

PostPosted: Tue 18.1.2011 11:11    Post subject: Reply with quote

Lolita wrote:
typci, co delali ceskej sen, nam na skole rikali, ze to maj casto moc dobre promysleny, co za hudbu v obchodech bezi. ze je prej treba klasika, ze ve velkym supermarketu poustej nejaky cajdaky, aby te tak zpomalili a ty ses tam tak vlacela a nakupovala...


hele ale tydlecty marketingový triky už jsou snad tak profláklý, že už ty marketingový géniové museli vymyslet něco jinýho ohromně sofistikovanýho.

jináč já teda nevim... u nás v bille hraje rádio. to vim, páč tam občas hodí nějaký takový hit, že si až poskočim u banánů. takže tam teda marketingově sofistikovaný vůbec nejsou.
jediný, co si k tématu vybavim, je, že nějaká obludná cool tuctucárna mě teda z obchodu spolehlivě vyžene.

Seventh Sister wrote:
(z 90% přijíždí vesničani na pařezech)

wtf? Roflnik
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30660

PostPosted: Tue 18.1.2011 11:47    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
amorcillo
...Impossible is nothing...
kytky 5, meta: 6150


Joined: 17 Jan 2007
Posts: 5883
Location: v říši divů

PostPosted: Tue 18.1.2011 12:41    Post subject: Reply with quote

zvykla jsem si poslouchat mp3 skoro pořád Embarassed , při cestě busem nebo vlakem už to ani jnak nejde a často to dopadne tak, že už to pak ani nevypínám a nechám si to v uších i když jdu po obchodech nebo po městě, tím se teda docela odříznu od okolí, ale pokud mě zrovna pasuje interpret do nálady, je to super...jak psala green, taky mám občas problém s tím, že stojím na zastávce a chce se mi tancovat Laughing

hudba v OC mi nevadí, spíš naopak, pokud je příjemná a nenásilná, jen takový podklad, lepší než ticho a šum lidí

v obchodech hudbu taky vnímám a pokud není příliš hlasitá a není to nějaké techno, tak mi nevadí, v opačných případech rychle utíkám Laughing

a v kavárnách apod. mám ráda, stejně jak psala max, když hudba pasuje do prostředí, ne příliš hlasitá, rozhodně nesnáším rádio, takový podnik u mě klesne v oblibě a taky očekávám, že v lepších restauracích, např. italské, uslyším odpovídající hudbu a ne třeba Gotta Mr. Green, hodně to ovlivňuje a dokresluje celkovou atmosféru podniku

snad jediné místo, kde překousnu rádio je v autě, ale taky jen určité stanice
_________________

Nejkrásnější vzpomínky jsou ty, při kterých zjistíš, že se usmíváš...
Back to top
View user's profile Send private message  
Lujsa
Srdečnice


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12862

PostPosted: Tue 18.1.2011 14:45    Post subject: Reply with quote

maxmiliana wrote:
metti wrote:
Takže to chování kupujících fakt ovlivňuje.
Mozna fakt ty lidi co prijizdni na parezu, ale jinak pochybuju.


Tak jasně, že to nebude platit pro všechny stejně, ale pro velkou většinu bych řekla, že ano a nemyslím tím jen lidi, kteří přijíždí na pařezu.
_________________
Revenge is a dish best served cold.
Back to top
View user's profile Send private message  
Faiby
+


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 5707

PostPosted: Tue 18.1.2011 16:08    Post subject: Reply with quote

No me ted pri posledni navsteve avionu tak rozstrestila hlava, ze uz se to nedalo.. nejhorsi ty obchody s hadrama, v jednom to rvalo a dunelo tak nahlas, ze to ve me tepalo celou cestu dom.. rikala sem, jak lituju ty prodavacky..ja bych v tom nekolik hodin absolutne nevydrzela Bojik

A rikam si, ze co se furt divim, jak se moje byv.kamoska zmenila a je uplne jina od te doby co dela v Kiss radiu.. ja uz bych z tech silenosti co tam denne pousti mela za 3roky taky asi vymyto Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35468

PostPosted: Wed 19.1.2011 13:35    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.
Back to top
View user's profile Send private message  
Skye
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 Nov 2008
Posts: 6766

PostPosted: Thu 20.1.2011 20:11    Post subject: Reply with quote

Therese, tomu rozumím, když jsem pracovala v Tescu-v pasáži v obchůdku, tak jsem poslouchala několik písniček pořád dokola každý den, a nejhorší to bylo na Vánoce když jelo pár koled pořád dokola. To se mi úplně zhnusily Embarassed

Jinak nemám ráda když jdu někam na oběd a řve tam rádio že se musíme překřikovat, vždycky mám chuť servírce něco říct Embarassed a hlavně když jí asi hraje oblíbená písnička a ona to ohulí, tak to mi přijde dost nevhodný. Vůbec by v restauracích rádia asi hrát neměla. Třeba v takový pizzerii mi přijde že se to vůbec nehodí Confused
_________________
a na nebi hvězdy svítí
jen aby nakonec přestaly hřát
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Thu 20.1.2011 23:56    Post subject: Reply with quote

ja sa tiez vzdy strasne bavim na tych nasich promod cd... presne ako pise terez... uz by som ich vedela asi zaspievat naspamat ... jedno ma mozno tak tri hodky ale ide na hlavu ked ti to hra v robote dokola.. jasne ze ti zakaznici sa tam menia.. ale napr. uvedomujem si ze u nas nenakupuju len nastrocne ako v NY alebo Kenvele ale aj 50tnicky a taka moja mama ked k nam vosla prve co mi povedala bolo, ze ju mi porazilo z tej hudby
v restikach a kaviarniach mi hudba nevadi, pokial sa hodi do prostredia, co mi prekaza, je ak ide niekde panelak, alebo ordinacia, alebo hocijake hovorne slovo.. pri hudbe mam pocit ze sa mi da rozpravat ale pokial ide niekde hovorne slovo, musim sa sustredit nan .. Confused
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
mamba
Alexithymia


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14844

PostPosted: Sat 22.1.2011 0:18    Post subject: Reply with quote

Seventh Sister wrote:
(z 90% přijíždí vesničani na pařezech)




Roflnik az se mi rozslzelo oko smichy. dik segra


jo, myslim presne tu otravnou hudbu, kterou asi slozili na nejaky 8-bitovy hre.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29865

PostPosted: Sat 17.3.2012 13:28    Post subject: Reply with quote

Nesnášim hudbu ve veřejných prostorách. Je to otravný a v některých případech mě to nutí odejít dřív, než bych třeba chtěla. Když je ta hudba fakt nahlas, tak tam ani nevlezu. A hodně mi vadí v kavárnách třeba, když tam chci pracovat nebo si číst, ale přes to tucání se nedá soustředit. Největší průser je rádio.
Nevadí mi jen, když je to instrumentální hudba a je to potichu.
Z obchodů mi to nejmíň vadí u oblečení, kdy se nepotřebuju soustředit a jen tak koukám, co by se mi líbilo.
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Hudba All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms