sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Je možné milovat dva lidi stejně?
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
CuteKid
You know you love me.


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 203

PostPosted: Wed 12.1.2011 19:31    Post subject: Reply with quote

Koukám, že ten příběh jsem tu vůbec popisovat neměla, o tom to být ani nemělo, spíš mě zajímalo to, jestli máte někdo zkušenosti s milováním dvou lidí, jak značí nadpis. Každopádně, v něčem třeba někdo z vás pravdu má, ale ono se to hezky posuzuje, když o tom nic pořádně nevíte..A Hope, která to přirovnala k šukání, to už je úplně mimo..Ještě bych dodala, že už je to víceméně za mnou a že jsem se smířila s tím, jak to dopadlo. Jenom tedy poprosím o konec vašeho moralizování, protože o tom to být vážně nemělo. Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Wed 12.1.2011 19:39    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
greenwood
seja feliz, menina


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 28445

PostPosted: Wed 12.1.2011 19:39    Post subject: Reply with quote

dva lidi zaroven bych rekla, ze i jo, ale ne stejne....kdyz je nekdo ve (dlouhodobejsim) vztahu a pak potka nekoho, kdo ho vice nez zaujme, tak bych i rekla, ze je to mozny, ale oba dva "miluje" jinak....ta nova osoba je vzruso, naruseni stereotypu atd...kdezto staly partner je urcita jistota, zvyk (ne jenom v negativnim slova smyslu), spolecny zazitky...
pak zalezi, jestli se ten clovek rozhodne zariskovat a jde do neceho novyho a neznamyho, nebo radsi zustane v komfortni zone...
_________________
"Valeu a pena? Tudo vale a pena se a alma não é pequena" ~ Fernando Pessoa, Mensagem, Mar Português

“It’s dark because you are trying too hard.
Lightly child, lightly. Learn to do everything lightly.
Yes, feel lightly even though you’re feeling deeply.
Just lightly let things happen and lightly cope with them."
Back to top
View user's profile Send private message  
Orsej
wants to break free
kytky 6, meta: 8250


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 8142
Location: Bohemian Kingdom

PostPosted: Mon 15.8.2011 14:16    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
Open your eyes, look up to the sky and see...
Back to top
View user's profile Send private message  
Ivanka
Quo vadis?


Joined: 03 Feb 2008
Posts: 2927

PostPosted: Mon 15.8.2011 14:21    Post subject: Reply with quote

Obávám se, že dotyčná uvidí pouze opice.
_________________
„Můžeš mě odkopávat, křičet na mě a stejně je mi jasné, že ti chybím.“
Back to top
View user's profile Send private message  
Sluníčko:-)
hu


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 5386

PostPosted: Mon 15.8.2011 15:07    Post subject: Reply with quote

když se mam vyjádřit jen k nadpisu, myslim, že člověk může bejt do dvou lidí zamilovanej.. ale milovat (jako něco hlubšího, že vim, že s tim člověkem chci bejt apod apod) může snad jen jednoho.

pokud někdo pendluje ve dvou vztazích, nebude to asi to pravý ořechový ani na jedný straně. u tebe hledá něco co nemá u ní a naopak.
ale já jsem v poslední době nějaká cynická, takže.. tak.
Back to top
View user's profile Send private message  
Realitee
...be Happy


Joined: 25 May 2007
Posts: 357

PostPosted: Fri 26.8.2011 16:43    Post subject: Reply with quote

Ahoj všichni, po dlouhé době musím napsat a zrovna sem Sad
Nevím, zda se to sem zrovna hodí...
Jde o to, že mám velké dilema, jsem už v koncích. V březnu jsem se po 7 letech rozešla se svým přítelem, protože ně naštval, jak se posledních pár dnů choval, žárlil a byl nasr...., protože jsem chtěla jít venčit psa s jedním kamarádem z práce (nic jiného jsem nezamýšlela). Podotýkám, že já ho vždy pustila, když se chtěl sejít s bývalou spolužačkou nebo s kolegyní z práce a vůbec mi to nevadilo.
Nebavil se se mnou ani s naší kamarádkou, kt. přišla na návštěvu - což nikdy dřív neudělal a když byl nasraný, tak se začal bavit s přáteli a pak i se mnou. Na procházce to bylo fajn, ale kvůli jeho nasranosti a chování jsem se zamilovala do toho kamaráda, kt. byl naopak hodný a milý a prostě byl "ve správný čas na správném místě", máme stejné myšlení, pohled na svět, zájmy. Sice to byla asi chyba, ale hned druhý den jsem se rozešla s přítelem. Taky mě na něm štvalo, že byl občas cholerický, bezdůvodně nepříjemný (když ho někdo naštval v práci, byl hnusný na mě). prostě těch důvodů bylo víc. Začla jse tedy s tím novým. Chyba, měla jsem si dát "volno od vztahů". Zamilovanost po pár měsících opadla, růžové brýle spadly,a já stále myslím na bývalého. Kvůli tomu se nechovám k novému, tak jak je žádoucí a tak jak bych chtěla. On je ale perfektní, ve všech směrech ideální, až na to, že je o 7 let mladší, mě je 28, bývalý je o 5 let starší.
Bývalý mě stále miluje, chce abych se vrátila, před rozchodem jsme plánovali rodinu (kdo si pamatuje, psala jsem v rodičovství, že nám to nejde), on objednal snubní prstýnky, chtěl mě požádat o ruku... (což mi řekl až o rozchodu, jinak by t asi dopadlo úplně jinak), já vůbec netušila, že mě miluje tak moc! Všechno naše chování a jednání jsme spolu totiž probrali až po tom rozchodu, on už vidí, jak hnusně se dokázal chovat a prý už je jiný. To mu věřím.
A já nevím, co dělat, jak se rozhodnout, kdo je lepší.... S novým by to o rodině pár let určitě nebylo, chce pracovat ve Skotsku, nebo jinde, cestovat, což jsem já nezažila a láká mě to, ale... nezahodím tím šanci svého života? Bývalý je první moje velká láska Crying or Very sad
Musím se rozhodnout, ani jeden nebude čekat věčně.
_________________
Život sestává z mnoha malých mincí, kdo je umí sbírat, má bohatství. (JAEAN ANOUILH)
Back to top
View user's profile Send private message  
Realitee
...be Happy


Joined: 25 May 2007
Posts: 357

PostPosted: Sat 27.8.2011 12:26    Post subject: Reply with quote

Opravdu nikdo nic podobného nezažil? Žádný názor?
jo, a omluvám se za chyby, to je to, co teď řeším nejmíň...
_________________
Život sestává z mnoha malých mincí, kdo je umí sbírat, má bohatství. (JAEAN ANOUILH)
Back to top
View user's profile Send private message  
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Sat 27.8.2011 12:39    Post subject: Reply with quote

podle me ten soucasny spis asi neni nic pro tebe, protoze bys jinak nepremyslela o byvalem a jen "z rozumu" ze je hodnej vam to stejne nevydrzi, no a s byvalym nevim, jestli se nebude chovat jak predtim je otazka, pokud je jeste starsi jak ty tak je spis nejaka nadeje na zmenu v nedohlednu, navic slepovani vztahu ktery uz jednou nejak byly naruseny moc neverim...osobne si myslim ze je nejlepsi reseni nebyt ani s jednim no...
_________________

dog is god backwards

Qualität kommt von Qual.

Arretez de prendre les cons pour les gens.

"Wer ständig glücklich sein möchte, muss sich oft verändern." (Konfuzius)



Last edited by ephelides on Sat 27.8.2011 12:51; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Realitee
...be Happy


Joined: 25 May 2007
Posts: 357

PostPosted: Sat 27.8.2011 12:51    Post subject: Reply with quote

Ephe, bohužel vidím opici.... (pokud to bylo ke mě, tak prosím odkrýt nebo sz)
_________________
Život sestává z mnoha malých mincí, kdo je umí sbírat, má bohatství. (JAEAN ANOUILH)
Back to top
View user's profile Send private message  
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Sat 27.8.2011 12:52    Post subject: Reply with quote

pardon Smile
_________________

dog is god backwards

Qualität kommt von Qual.

Arretez de prendre les cons pour les gens.

"Wer ständig glücklich sein möchte, muss sich oft verändern." (Konfuzius)

Back to top
View user's profile Send private message  
Realitee
...be Happy


Joined: 25 May 2007
Posts: 357

PostPosted: Sat 27.8.2011 13:06    Post subject: Reply with quote

Díky!
Současný by byl super (rozumíme si, i v sexu, jen je mladý), kdybych neměla tento stav, kdybych měla vyřešenou minulost, kdybych s ním nezačala chodit hned. Takhle pořád myslím na bývalého, což našemu vztahu nesvědčí.
Udělala jsem velkou chybu, že jsem se hned rozešla, aniž jsme to probrali. Jinak si myslím, že každý si zaslouží druhou šanci, každý prostě může jednou přestřelit... Myslím, že když jsem s ním mohla žít 7 let, bylo to fajn, že prostě po sedmi letech přišla jen krize, přetekly mi nervy. On uznal všechno, jak se špatně choval, že prostě přestřelil, že mě měl až moc jistou... chodil na brigády, aby našetřil na snubáky za asi 12 tis., složil už i zálohu 5 tis., tím pádem měl na mě míň času... kdyby mi to aspoň řekl, že to takhle plánuje. Teď po půl roce od rozchodu mě stále miluje, já jeho taky (prostě první láska).
Pokus se vrátím, současnému ublížím, pokus se nevrátím, budu stále myslet...
_________________
Život sestává z mnoha malých mincí, kdo je umí sbírat, má bohatství. (JAEAN ANOUILH)
Back to top
View user's profile Send private message  
Lolita
konec


Joined: 07 Apr 2008
Posts: 8848

PostPosted: Sat 27.8.2011 16:34    Post subject: Reply with quote

ja si teda myslim, ze kdo hlavne prestrelil, jsi byla ty. rozejit se s clovekem po x letech hlavne protoze se poslednich par dnu choval hnusne, aniz by sis s nim o tom promluvila, to je dobra podpasovka.

na druhou stranu zase myslim, ze lidi se nemenej, takze jestli je to cholerik, tak to tezko kvuli tobe zmeni, takze bych na tvym miste byla vetsi realista. predstava, ze se k sobe vratite a on ze svy povahy vyskrtne otravny vlastnosti a ponecha si jen ty dobry, by se ti mohla hodne vymstit.

nemuzu ti nic poradit, ale preju ti, at se rozhodnes spravne!
Back to top
View user's profile Send private message  
spanish.eyes
vi, ale nedba


Joined: 20 Nov 2007
Posts: 37791
Location: Praha

PostPosted: Sat 27.8.2011 16:37    Post subject: Reply with quote

ja myslim, ze chces pozenani k tomu, ze se k nemu muzes vratit. mne prijde, ze ses rozhodla, ale bojis se byt ta zla. jenze ve vztazih nejde byt vzdycky mirek dusin. ale souhlasim asi s ephe v tom, ze nejlepsi reseni je nebyt ani s jednim. joa argument "nojo, je to prvni laska" asi moc nechapu
_________________
She's a rainbow and she loves the peaceful life
A change of heart comes slow..
*
Je třeba žít, je třeba milovat, je třeba tvořit
(JK)
Back to top
View user's profile Send private message  
Sluníčko:-)
hu


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 5386

PostPosted: Sat 27.8.2011 16:53    Post subject: Reply with quote

myslim že mam spíš rozporuplný pocit z tebe, podle mě nejde něco takhle rychle vzdávat když se mi něco chvilku nelíbí a zrovna se naskytne něco lepšího (což se stejně v tu chvíli jeví uplně jinak). asi to moc nechápu.. neviděla bych chybu v tom že byl přítel pár dní prudérní. spíš v tom, že ty sis asi nebyla moc jistá jestli s ním chceš být. že jsi nějak o ten vztah nezabojovala a vzala první příležitost která se objevila. asi bych měla strach že by se to opakovalo. ale nevim.
každopádně si myslim že by bylo asi nejlepší kdybys byla sama a neřešila ani jednoho. ani jeden evidentně neni ten s kým bys vydržela a stála o něj.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms