sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Sushi
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 36, 37, 38  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Jídlo
View previous topic :: View next topic  
Author Message
terinas
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 26561

PostPosted: Thu 14.10.2010 11:13    Post subject: Reply with quote

Cloo, chci byt vase dite a mit na svacinku tyhle mnamky! Dogeyes Brecik Laughing
A jakou jste meli nakladanou zeleninu? Kde se to da koupit? V tomhle jsem uplny neznalek Smile


Jojo, rikal ocet, kde uz je cukr a sul...ale my si to michame normalne doma a v pohode Smile

Tenhle kupujeme my Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
cloo
kytky 5, meta: 5850
kytky 5, meta: 5850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5784

PostPosted: Thu 14.10.2010 11:27    Post subject: Reply with quote

teri, hihi, tak my te adoptujem. Cool Ja si myslim, ze to spis bude tak, ze dite bude doma brecet, ze chce na svacinku chleba jako ma spoluzacka anicka. Laughing

k te zelenine, tam muzes dat fakt cokoliv. Vim, ze jsme tam meli ty houbicky, mrkev na male kousicky, cerstvy salat..proste takovy mix. Je to uz dyl, tak nevim co presne.

dekuji za ten ocet. Smile

tohle je hezke sushi Laughing
_________________
* G O O D * V I B E S * O N L Y *
Back to top
View user's profile Send private message  
Janeira
.


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 42006

PostPosted: Thu 14.10.2010 12:57    Post subject: Reply with quote

ja se teda priznam, ze jsem nikdy nechapala, proc o tom vsichni tak basni- coz bylo jeste predtim nez jsem ho ochutnala. poprve jsem jedla sushi asi pred mesicem v budapesti a to jen diky restauraci all you can eat a jen se mi to potvrdilo. jako vcelku mi to chutnalo, ale ze by me to nadchlo a vylozene jsem se po tom mohla umlatit to vubec. a mela jsem lososovy, okurku a mrkev, myslim
_________________
We can be heroes just for one day.
Back to top
View user's profile Send private message  
terinas
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 26561

PostPosted: Thu 14.10.2010 13:03    Post subject: Reply with quote

Jan, spouste lidi to zachutna az na ponekolikate Smile Mne to teda chutnalo hned na poprve, ale proste chutnalo, jak kazdy jiny dobry jidlo. Ale ted to silene miluju a jedla bych to skoro denne Love
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29884

PostPosted: Thu 14.10.2010 13:07    Post subject: Reply with quote

No já taky nejsem sushi nějak uchvácená, je to dobrý jako takový mlsání, ale že bych to musela mít třeba k večeři, to ne. Navíc vzhledem k ceně to prostě moje oblíbené jídlo nikdy nebude, vždycky dám přednost steaku za stejný peníze Mr. Green
Ale třeba přítel sushi miluje, tak možná se to taky naučim dělat, ale nevim nevim Laughing
Poprvý jsem to jedla sushi kdysi v LA a to mi teda nechutnalo vůbec, ale asi jsem vůči tomu byla nějak zaujatá, dneska už mám všeobecně k různým druhům jídla vstřícnější postoj.
Obecně teda musim říct, že se mi sushi víc líbí, než mi chutná Laughing
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Janeira
.


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 42006

PostPosted: Thu 14.10.2010 13:09    Post subject: Reply with quote

[quote="Lenore"]No já taky nejsem sushi nějak uchvácená, je to dobrý jako takový mlsání, ale že bych to musela mít třeba k večeři, to ne. Navíc vzhledem k ceně to prostě moje oblíbené jídlo nikdy nebude, vždycky dám přednost steaku za stejný peníze Mr. Green quote]

no presne to mam namysli. ne ze by to nebylo dobry, ale za ty prachy si dovedu predstavit jiny skvosty Smile
_________________
We can be heroes just for one day.
Back to top
View user's profile Send private message  
Kačenka
&


Joined: 01 May 2007
Posts: 10036

PostPosted: Thu 14.10.2010 13:11    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
terinas
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 26561

PostPosted: Thu 14.10.2010 13:23    Post subject: Reply with quote

Jan, Lenorko, ale kdyz si ho delate doma, tak vyjde uplne na par penez Very Happy Minimalne ta klasika s tycinkama, zeleninou, i s tim lososem to neni nejaka astronomicka castka, kdyz se vychyta nejaka akce treba v tescu Smile toho masa staci troska Smile

Jen ta pocatecni investice je drazsi, kdyz si clovek musi nakoupit vsecko najednou, k tomu i ocet, hodi se podlozka na motani, atd. Smile

Pamatuju si, ze annysek tu kdysi psala, ze ji ta ryze chutna i jen tak. Mne taky, silene! Vzdycky snim hroznou spoustu te ryze jeste nez to samotny sushi uplacame Laughing Nebo pak dojidam ryzi co zbyde Love Mr. Green

Kacenko, co konkretne? Smile Ja jinak chutnala jen miso polivku s rasama a teda nic moc Mr. Green I kdyz je pravda, ze nejvic mi tam vadil porek, co tam plaval, ten nesnasim a cely to jidlo mi to zkazilo Laughing Melo to hodne zvlastni chut, tofu v tom bylo moc dobry a ty rasy taky nechutnaly spatne, nemely moc tu specifickou chut, spis takovej spenat Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Kačenka
&


Joined: 01 May 2007
Posts: 10036

PostPosted: Thu 14.10.2010 13:28    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
terinas
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 26561

PostPosted: Thu 14.10.2010 13:29    Post subject: Reply with quote

Neumite nekdo delat tu vajecnou omeletu? To mi hrozne chutnalo! Mela jsem to jako nigri a pak takovou smazenou kapsu s ryzi uvnitr...mnam!


Ed. na momosushi a
Back to top
View user's profile Send private message  
terinas
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 26561

PostPosted: Thu 14.10.2010 13:35    Post subject: Reply with quote

A uplne nejlepsi co jsem kdy ochutnala je Rainbow roll Love


Hrozne mi chutna, jak je to velky sousto, jak tam jde citit to maso a proste cela ta chut je absolutne dokonala Love Twisted Evil

A taky mi chutna California rolka obalena v sezamu Smile s kaviarem jsem nezkousela nic. Je ta chut nejak vyrazna? Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
terinas
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 26561

PostPosted: Thu 14.10.2010 13:37    Post subject: Reply with quote

A minule jsem vyzkousela Temaki



To bylo taky moc dobry, chci zkusit i doma Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30684

PostPosted: Thu 14.10.2010 14:09    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Bruillard
....


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1996

PostPosted: Thu 14.10.2010 14:47    Post subject: Reply with quote

Já mám sushi taky moc ráda a dělám ho celkem často. Ale jen maki, jiné druhy jsem nezkoušela. Dělám lososové, tuňákové, s avokádem a s okurkou a naposledy jsem zkoušela obalovat v sezamu.

Lososa i tuňáka kupuju v Sea food, což je zrovna dost drahá sranda, ale maji tam to maso výborný a když ho jím syrový, tak na něm nerada šetřím, na té chuti se to hodně pozná.

Jednou jsem jela k našim a chtěla tátovi udělat sushi a měla jsem málo času, takže jsem nakoupila v Sea food všechno včetně té bílé ředkve a stála tam 80kč. Což jsem zjistila až zpětně z účtu, tak tam asi nedoporučuju kupovat nic jiného než to maso Laughing

Jinak ráda nakupuju v Japa shopu Japa shop ,ale opět to není zrovna nejlevnější řešení. Ale mají tam různé zajímavosti a to mám ráda.

Ocet si taky míchám sama z toho, co dávala terinas. Rýži kupuju přímo na sushi v japa shopu. A zázvor bych taky mohla jíst samotný na svačinku, jako Max Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Jana
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 4639

PostPosted: Thu 14.10.2010 16:04    Post subject: Reply with quote

já sem měla jen klasické sushi a moc mě to nechutnalo, očekávala sem ale,že to bude něco dost hnusného a nebylo Cool
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Jídlo All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 36, 37, 38  Next
Page 2 of 38

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms