sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Miluju tě, ale nebudeme spolu
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
evianek
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11252

PostPosted: Thu 9.9.2010 12:30    Post subject: Reply with quote

edit


Last edited by evianek on Sun 19.9.2010 19:11; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Smaily
vždy a všude zírající SKRZ


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 959
Location: Brno, Šumava, občas Praha

PostPosted: Thu 9.9.2010 13:31    Post subject: Reply with quote

Evianek: DÍKY! Tohle si sem budu chodit číst každý den... Připomíná mi to film Až tak moc tě nežere - to je exkurze do chlapské duše...

Možná je to tak ale i z mý strany... čas ukáže, já v sobě ten zmatek zatím přečíst neumím...
_________________
Zdálo se jí, že je motýlem, a když se probudila nevěděla, jestli je člověk, kterému se zdálo, že je motýlem, nebo motýl, kterému se teď zdá, že je člověkem.

http://maureen.bloguje.cz/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Angie
kytky 1, meta: 75
kytky 1, meta: 75


Joined: 20 Jan 2010
Posts: 56

PostPosted: Sun 3.10.2010 18:48    Post subject: Reply with quote

Zamilovanost přejde, to je fakt...ale co si tak čtu, tak jako hlavní důvod proč jsi s nynějším přítelem mi přijde ten, že nechceš být sama..jsi na něj zvyklá, jste už spolu delší dobu..úplně mi to připomíná můj nedávno skončený dvou a půl letý vztah...takže z mého úhlu pohledu bych ti řekla, abys popřemýšlela, jestli ten vztah a ty hodnoty které s přítelem sdílíš jsou pro tebe tak důležité, že bys byla s ním schopná a chtěla strávit zbytek života..protože jestli nejsou, tak je nejlepší chvíle to utnout (nehledě na to že ses zakoukala do někoho jinýho)..chvíli přetrpět tu samotu ale raději počkat a najít si něco, co by za to fakt stálo (takhle nějak se momentálně cítím já Smile)


Last edited by Angie on Sun 3.10.2010 18:49; edited 3 times in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Smaily
vždy a všude zírající SKRZ


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 959
Location: Brno, Šumava, občas Praha

PostPosted: Wed 6.10.2010 19:42    Post subject: Reply with quote

Tak se "chvíli snažím přetrpět tu samotu" (6 dní)... a vůbec to není sranda... ale vůbec...
_________________
Zdálo se jí, že je motýlem, a když se probudila nevěděla, jestli je člověk, kterému se zdálo, že je motýlem, nebo motýl, kterému se teď zdá, že je člověkem.

http://maureen.bloguje.cz/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Misul
kytky 4, meta: 2750
kytky 4, meta: 2750


Joined: 09 Feb 2007
Posts: 2714
Location: rodinná sekta:D

PostPosted: Sat 29.1.2011 23:11    Post subject: Reply with quote

Ahoj,

Tvůj příběh mě zaujal, zajímalo by mě, jak to nakonec s odstupem času dopadlo a zda se dotyčný P. pořád drží původního názoru...
_________________
'Never allow someone to be your Priority while allowing yourself to be their Option'
Back to top
View user's profile Send private message  
Smaily
vždy a všude zírající SKRZ


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 959
Location: Brno, Šumava, občas Praha

PostPosted: Tue 29.3.2011 20:17    Post subject: Reply with quote

No, Misul...

Jednoho večera už jsem nemohla dál dělat, že se nic neděje a dopadlo to, jak řekla JáJenJá - ztratila jsem je oba. Teď už vím důvod, proč mě P. od sebe odháněl .. Byla jsem to první já, kdo mu před dvěma lety zlomil srdce... byla jsem hloupá, že jsem si nevybrala jeho, mám kamarádku, které je 22 a začala chodit s 16letým, závidím jí, že našla tu odvahu, kterou já tenkrát ne... Tenkrát to vypadalo jako rozumné rozhodnutí, netušila jsem, že toho budu za pár let litovat...

Rozhodl se asi tak před rokem, že po maturitě odjede na několik let do hor (někam do Asie), řekl, že nechce vědět, co ke mě cítí, protože by pak nedokázal odjet...
_________________
Zdálo se jí, že je motýlem, a když se probudila nevěděla, jestli je člověk, kterému se zdálo, že je motýlem, nebo motýl, kterému se teď zdá, že je člověkem.

http://maureen.bloguje.cz/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms