sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Samotar vs. 1162
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Hry
View previous topic :: View next topic  
Author Message
samotar740
kytky 3, meta: 1450
kytky 3, meta: 1450


Joined: 17 Mar 2010
Posts: 1400

PostPosted: Thu 8.7.2010 12:54    Post subject: Reply with quote

Ok, druhe kolo.Prosim nic nemazte a needitujte.Rad bych se k tomu samozrejme vyjadril.Budu se snazit dostat k pc co nejdrive.Diky
Back to top
View user's profile Send private message  
Nightwish
kytky 3, meta: 1550
kytky 3, meta: 1550


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1511

PostPosted: Thu 8.7.2010 13:59    Post subject: Reply with quote

Fuj, co to je? Z toho pana 1 něco něco mi běhá mráz po zádech, to je nějaký sektářský spasitel oveček, které sešly z cesty?

Vážně to někdo oddělte, vůbec to nesouvisí s tématem. Chtěla jsem přispět, ale nějak mě přešla chuť.
Back to top
View user's profile Send private message  
samotar740
kytky 3, meta: 1450
kytky 3, meta: 1450


Joined: 17 Mar 2010
Posts: 1400

PostPosted: Thu 8.7.2010 15:02    Post subject: Reply with quote

1162 wrote:
Víš Michale, nejsem si vědom, že bych se do tebe někdy nějak urážlivě navážel...nebo tě označoval za magora jako ty mě.
Každopádně já alespoň nelžu a nehraju si tu před ostatníma na něco co nejsem jen abych byl oblíbený.

Honzo, promiň, ale označovat mě za nadrženého chlapce, s kterým mlátí hormóny a měl vše vykalkulované mě opravdu urazilo. Zvlášť pokud to napíše osoba, o které jsem nikdy neslyšel nic dobrého. Každý se snaží být oblíbený. Nikdo nechce být stranou, ale nepředpokládám, že bych tady byl doposud nějakou hvězdou. Nikdy jsem se nesnažil každému zalíbit ani lézt do prdele. A těmi mými příspěvky jsem si kolikrát říkal, že mě tady musí brát všichni spíš za ženskou. Chodil jsem se sem odreagovat, pobavit a né nikoho uhánět, ale to Ty prostě nepochopíš.

1162 wrote:
1) přestaň se tady obhajovat že nic nebylo....tu SZ jsem ti nenapsal jen tak!....když nic nebylo proč jsi tak moc vysvětloval že tohle se ti normálně nestává, psal ji že kdyby ti řekla ne, tak by jsi nic nedělal atd.?
Tak si přestaň hrát na ukřivděného chudáka....od člověka co nejprve cumlá jendu holku a pak jí ráno vypráví jaké žárlivé scény v okně dělala druhá holka (Exi) to fakt sedí...


Pokud bereš pár polibků, jako že se něco stalo, dobrá stalo se. Mám jen dvě otázky. Myslíš si, že pokud bychom v sobě neměli těch pár dcl vína, že by se to nestalo? Myslíš si, že jsme byli opilí jak prasata a druhý den s tím alkoholem pokračovali? Opravdu mě to zajímá.
Co se týče Exi, tak promiň, že Tě tu beru do huby, ale hned po příjezdu jsem měl rozhovor s obyvateli domu a nebudu tady rozebírat, o čem jsme se tady bavili, ale bylo to kolem 3h rána, Exi seděla na okně a celý barák slyšel snad každičké slovo. Ona totiž nebyla moc tichá a venku zase nebylo moc hlučno. Navíc byt mám malý a bez dveří (hlavní dveře mám. Smile )Nebudu tady rozebírat, co se řešilo, jen jsem tím chtěl něco naznačit. Každý, ať si to přebere po svém.


1162 wrote:
2) kážeš vodu a piješ víno.....nabádáš lidi aby vše řešili veřejně, přepisuješ sem SZ a sám pak za zády po nocích otravuješ Alenu po ICQ a telefonu

Já si alespoň nehraju na charakterního správňáka jako se o to snažíš TY!.
Vyprávět kolem sebe jak to na Tebe kdysi Exi zkoušela, jak o ní absolutně nestojíš, pak využít situace s Alenou a ráno jí vyprávět jak to ta druhá nesla....to mi přijde fakt ubohé.
Tak si přestaň na něco hrát....


Ano, mám rád vodu i víno, to je pravda. Smile Chtěl jsem, aby se tady řešilo vše ve chvíli, kdy jsi začal komentovat celý sraz, kde ses o mně také zmínil a nechtěl jsem, aby bylo veřejné jen to, co se komu hodí. Takže asi tak.
To s tím otravováním beru s rezervou. Kdybys odposlouchával její hovory, věděl bys, jak to bylo. Naštěstí to ví i pár dalších lidí, ale o těch to tady není.
Na správňáka si opravdu nehraju. Mám své chyby, ale ne takové, že bych se za ně musel stydět. Jsem rád za to, jaký jsem, protože když se podívám okolo sebe, tak je mi kolikrát zle z toho, co vidím.
Nežiju perfektní život, ale z toho všeho, co jsem za toho půl roku sem napsal , to snad musí být každému jasné. Spousta lidí v mém věku jsou již o několik "levelů" výše, ale i přes to, jsem pyšný na to, že nejsem na nikom závislý, můžu se svobodně rozhodnout a nikdo mi do ničeho nekecá.
S Exi to nemá asi cenu řešit, protože ona si to stejně přebere po svém jako všichni tady. Kdo chce, uvěří Tobě a já budu za tu svini, kdo nechce bude stát při mě a zbytek bude na vážkách. S Exi to klidně proberu, ale vlastně ani nevím, jestli chci ještě něco vysvětlovat


Nevím, jak jsi došel k tomu včerejšímu otravování, každopádně pokud je vše z úst Alu, tak buď hraje na dvě strany, protože se Tě bojí nebo má rozpolcenou osobnost nebo si z nás všech dělá blázna.
Závěr každopádně nedělám. Včera jsem si toho hodně přečetl a myslel jsem, že začínám vše chápat, to každopádně nemění nic na tom, co si myslím o Tobě a Tvém jednání.
Předpokládám, že naše konverzace bude ještě nějakou dobu pokračovat. Smile Každopádně až tady tato maškaráda zkončí, tak se odtud vypakuju i já. Wink Zatím zde mám aspoň jednoho fanouška. Smile
Zítra opět zde. Pa Wink

edit: Dnes už jsem mnohem klidnější, každopádně se omlouvám za chyby, za špatný slovosled a za to, že to tady musíte číst a některé z vás to již odnesly. Embarassed

edit2: Díky Bohu, že jsem tam nebyl s Alu sám. Možná bych byl ještě nařčen za znásilnění. Ikdyž už jsem i beze svědka. Střílejte Laughing


Last edited by samotar740 on Thu 8.7.2010 15:07; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Thu 8.7.2010 15:05    Post subject: Reply with quote

Tak jsi měl říct rovnou ať sklapnu a ne si hrát na kamaráda, který mě chce utěšit Wink Ano, po takovém množství většinou nebývám tichá a sousedům vzkaž, že se omluvuju.
Back to top
View user's profile Send private message  
Leňula
Feet planted firmly in the sky


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18399

PostPosted: Thu 8.7.2010 15:08    Post subject: Reply with quote

samotari, opovaz se odsud pakovat! Evil or Very Mad
_________________
I will kill you so hard you will die to death!

“We don’t need a list of rights and wrongs, tables of dos and don’ts: we need books, time, and silence. Thou shalt not is soon forgotten, but Once upon a time lasts forever.”


Last edited by Leňula on Thu 8.7.2010 15:11; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
samotar740
kytky 3, meta: 1450
kytky 3, meta: 1450


Joined: 17 Mar 2010
Posts: 1400

PostPosted: Thu 8.7.2010 15:08    Post subject: Reply with quote

E.x.i.l.i.a wrote:
Tak jsi měl říct rovnou ať sklapnu a ne si hrát na kamaráda, který mě chce utěšit Wink Ano, po takovém množství většinou nebývám tichá a sousedům vzkaž, že se omluvuju.


Tys to zrovna pochopila úplně blbě. Klasika Sorry
Back to top
View user's profile Send private message  
1162
úchylák, magor, psychopat, manipulátor


Joined: 05 Jan 2010
Posts: 102

PostPosted: Thu 8.7.2010 15:14    Post subject: Reply with quote

Leňula wrote:
samotari, opovaz se odsud pakovat! Evil or Very Mad


Jak mohla být Alena v medůze, když jsem na ní čekal přímo u vlaku z Litmyšle a vezl jí hned domů.
Back to top
View user's profile Send private message  
Leňula
Feet planted firmly in the sky


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18399

PostPosted: Thu 8.7.2010 15:16    Post subject: Reply with quote

sedela tam se mnou, s greenwood, ester a axiomou. a "kratce po" neznamena "hned po".

edit - ja fakt nevim, jak vy dva to spolu mate, ale jestli si od nekoho alca nechava ridit zivot, je to jeji vec. kazdopadne to nechapu. a aby mi nekdo kontroloval icq, telefony a kam a s kym jdu, ze bych se na to nevysrala.
_________________
I will kill you so hard you will die to death!

“We don’t need a list of rights and wrongs, tables of dos and don’ts: we need books, time, and silence. Thou shalt not is soon forgotten, but Once upon a time lasts forever.”


Last edited by Leňula on Thu 8.7.2010 15:18; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
samotar740
kytky 3, meta: 1450
kytky 3, meta: 1450


Joined: 17 Mar 2010
Posts: 1400

PostPosted: Thu 8.7.2010 15:18    Post subject: Reply with quote

1162 wrote:
Leňula wrote:
samotari, opovaz se odsud pakovat! Evil or Very Mad


Jak mohla být Alena v medůze, když jsem na ní čekal přímo u vlaku z Litmyšle a vezl jí hned domů.


Vidím, že oba nemáme co na práci. Smile Večer jsem zpět. Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Alunka
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9362

PostPosted: Thu 8.7.2010 15:20    Post subject: Reply with quote

Já jsem o Honzovi neřekla nikdy nic hezkého? Shocked

končím tady s tím. Jsem ráda, že jsme si to už nějak ujasnili. Já už mám spakováno a sledovat to už tady ani nehodlám. Je mi z toho všeho na nic.



Leni ale já byla na Ostravsku v pondělí a úterý. A my jsme se viděly minulý týden, ne?


Last edited by Alunka on Thu 8.7.2010 15:21; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
1162
úchylák, magor, psychopat, manipulátor


Joined: 05 Jan 2010
Posts: 102

PostPosted: Thu 8.7.2010 15:20    Post subject: Reply with quote

Leňula wrote:
sedela tam se mnou, s greenwood, ester a axiomou. a "kratce po" neznamena "hned po".

edit - ja fakt nevim, jak vy dva to spolu mate, ale jestli si od nekoho alca nechava ridit zivot, je to jeji vec. kazdopadne to nechapu. a aby mi nekdo kontroloval icq, telefony a kam a s kym jdu, ze bych se na to nevysrala.


Do Prahy přijela včera, já jí naložil u vlaku, odvezl domů a byl s ní do noci. Byli jsme spou v lese, spolu ve vaně atd......takže fakt nevím kdy tam byla
Back to top
View user's profile Send private message  
samotar740
kytky 3, meta: 1450
kytky 3, meta: 1450


Joined: 17 Mar 2010
Posts: 1400

PostPosted: Thu 8.7.2010 15:21    Post subject: Reply with quote

Alunka wrote:
Já jsem o Honzovi neřekla nikdy nic hezkého? Shocked

končím tady s tím. Jsem ráda, že jsme si to už nějak ujasnili. Já už mám spakováno a sledovat to už tady ani nehodlám. Je mi z toho všeho na nic.


Nepsal jsem konkrétně o Tobě, ale co už.
Back to top
View user's profile Send private message  
Leňula
Feet planted firmly in the sky


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18399

PostPosted: Thu 8.7.2010 15:23    Post subject: Reply with quote

Alunka wrote:
Leni ale já byla na Ostravsku v pondělí a úterý. A my jsme se viděly minulý týden, ne?


ja uz nicemu nerozumim. ve stredu jsme se videly. 30. teda.
_________________
I will kill you so hard you will die to death!

“We don’t need a list of rights and wrongs, tables of dos and don’ts: we need books, time, and silence. Thou shalt not is soon forgotten, but Once upon a time lasts forever.”
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Thu 8.7.2010 15:28    Post subject: Reply with quote

Leňul Arrow Alu tam byla 5.-6.
Back to top
View user's profile Send private message  
Snowy
pocketful of sunshine


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 23092

PostPosted: Thu 8.7.2010 15:39    Post subject: Reply with quote

- oddeleno z "na co prave myslite" -
_________________
▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲


Last edited by Snowy on Thu 8.7.2010 15:49; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Hry All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Page 5 of 6

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms