sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Samotar vs. 1162
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Hry
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Leňula
Feet planted firmly in the sky


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18399

PostPosted: Wed 7.7.2010 16:20    Post subject: Reply with quote

samotar740 wrote:
Leňula wrote:
samotar740 wrote:
Leňule, ale to nebylo plánované. Nikdo z nás to nevěděl, že tady všichni přespíme.


Asi bych ji nerekla ani to, ze jedu pres pul republiky pokecat k cizimu chlapovi, kteryho jsem poznala pres internet. Mr. Green Asi bych nelhala tak moc, ale mozna bych si to taky nechala pro sebe...


To je citace od Alu? Já si prostě stojím za svým. Navíc, když jsem si x krát vyslechl, že jim jede vlak v 6 a v 8.
A nejela jen za mnou.


ale ne, proboha... to je jen moje pojeti... Smile ja bych asi klidne taky jela... za tebou a za exi... ale asi bych to proste doma nerikala. Smile))
_________________
I will kill you so hard you will die to death!

“We don’t need a list of rights and wrongs, tables of dos and don’ts: we need books, time, and silence. Thou shalt not is soon forgotten, but Once upon a time lasts forever.”
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Wed 7.7.2010 18:05    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Alunka
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9362

PostPosted: Wed 7.7.2010 18:28    Post subject: Reply with quote

S. Arrow Co k tomu říct... Já se zas tý jeho reakci nedivím. Když jsem si přečetla, co tu H. psal ano zpočátku mi to vyrazilo dech. Já už jsem tady tolikrát řekla, že jsem moc vděčná za to, co pro mě H. dělá. Ano není to většinou jednoduchý, ale zas ... magor není a nechci, aby sis to myslel. Pokud se nepletu, tak tady psal jen svůj názor. Jeho vlastní a ne ten, co si myslím já. Jak to je víme nejlépe my, co jsme tam byli a taky i dokážu pochopit, že ti to není příjemný a vlastně mi je líto, jak se tady vše rozebírá veřejně, protože jsem to chtěla nechat jen mezi náma. Já nevím, co dál psát... Honza mě špehováním štve, možná to je dobře. Nejsem slečna dokonalá, co byla k němu vždy upřímná a chce si informace ověřovat. Já ho ráda mám a mít budu, na tom se nic nezmění.

Ještě bych chtěla, abys věděl, že o tobě neřekl jediný slovo, které by myslel nějak špatně.

A co si myslím já, je další věc. A ano virtuální svět nás tady všechny jednou sežere zaživa.
Back to top
View user's profile Send private message  
1162
úchylák, magor, psychopat, manipulátor


Joined: 05 Jan 2010
Posts: 102

PostPosted: Thu 8.7.2010 11:04    Post subject: Reply with quote

samotar740 wrote:
A pokud mě tady chce někdo řešit, tak tady. Ne přes SZ. Rád bych, aby byli všichni v obraze. Možná by se mělo založit nové téma.


Víš Michale, nejsem si vědom, že bych se do tebe někdy nějak urážlivě navážel...nebo tě označoval za magora jako ty mě.
Každopádně já alespoň nelžu a nehraju si tu před ostatníma na něco co nejsem jen abych byl oblíbený.

1) přestaň se tady obhajovat že nic nebylo....tu SZ jsem ti nenapsal jen tak!....když nic nebylo proč jsi tak moc vysvětloval že tohle se ti normálně nestává, psal ji že kdyby ti řekla ne, tak by jsi nic nedělal atd.?
Tak si přestaň hrát na ukřivděného chudáka....od člověka co nejprve cumlá jendu holku a pak jí ráno vypráví jaké žárlivé scény v okně dělala druhá holka (Exi) to fakt sedí...

2) kážeš vodu a piješ víno.....nabádáš lidi aby vše řešili veřejně, přepisuješ sem SZ a sám pak za zády po nocích otravuješ Alenu po ICQ a telefonu

Já si alespoň nehraju na charakterního správňáka jako se o to snažíš TY!.
Vyprávět kolem sebe jak to na Tebe kdysi Exi zkoušela, jak o ní absolutně nestojíš, pak využít situace s Alenou a ráno jí vyprávět jak to ta druhá nesla....to mi přijde fakt ubohé.
Tak si přestaň na něco hrát....
Back to top
View user's profile Send private message  
Leňula
Feet planted firmly in the sky


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18399

PostPosted: Thu 8.7.2010 11:13    Post subject: Reply with quote

1162 se koukám pasoval na spravedlivého soudce všech nás hříšníků na boardu... Takhle nějak se v mých představách vyjadřují psychopati. Ale tak třeba je vlastně úplně normální a jen my všichni tady jsme úplně zkažení a měli bychom se nad sebou hluboce zamyslet...
_________________
I will kill you so hard you will die to death!

“We don’t need a list of rights and wrongs, tables of dos and don’ts: we need books, time, and silence. Thou shalt not is soon forgotten, but Once upon a time lasts forever.”
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Ivanka
Quo vadis?


Joined: 03 Feb 2008
Posts: 2927

PostPosted: Thu 8.7.2010 11:14    Post subject: Reply with quote

1162: prosím..... Buď té dobroty a přestaň.
_________________
„Můžeš mě odkopávat, křičet na mě a stejně je mi jasné, že ti chybím.“
Back to top
View user's profile Send private message  
1162
úchylák, magor, psychopat, manipulátor


Joined: 05 Jan 2010
Posts: 102

PostPosted: Thu 8.7.2010 11:16    Post subject: Reply with quote

. Díky


Last edited by 1162 on Thu 8.7.2010 11:25; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
1162
úchylák, magor, psychopat, manipulátor


Joined: 05 Jan 2010
Posts: 102

PostPosted: Thu 8.7.2010 11:18    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by 1162 on Thu 8.7.2010 11:25; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Ivanka
Quo vadis?


Joined: 03 Feb 2008
Posts: 2927

PostPosted: Thu 8.7.2010 11:21    Post subject: Reply with quote

Namísto hodnocení ostatních se spíš zaměř na sebe a netahej tu z rukávu hodnocení z doslechu jako trumfy - akorát se tím ztrapňuješ.
_________________
„Můžeš mě odkopávat, křičet na mě a stejně je mi jasné, že ti chybím.“
Back to top
View user's profile Send private message  
violetka
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7111
Location: v mlze

PostPosted: Thu 8.7.2010 11:22    Post subject: Reply with quote

Leňula a hospodký typ holky bez kluka? To si ji asi pleteš, ne? A vzhledem k tomu, že tohle fórum je veřejné a vzhledem k tomu, že tu nepochopitelně vyvoláváš spory, je logické, že na tebe někdo reaguje, ne?
Myslím, že pokud máš s někým problém, respektive s jeho chováním vůči Alu nebo komukoli, měl by sis to s ním vyřešit soukromě a ne takhle. Navíc mi přijde, že tímhle Alu nepomáháš, spíš naopak. Co čekáš, že teď jako samotář řekne nebo udělá? Tak každej tu situaci vidí jinak, každej si o tom druhým myslí svoje, stejně se nejspíš nikdy neuvidíte tak proč to tady pořád řešit? Nehledě na to, že tohle je prostě věc Alunky a pokud jí vadí jak se samotář zachoval, měl bys jí nechat aby si to vyřešila ona. Tímhle jednáním ji stavíš do role malého dítěte a rozhodně ji tím nenaučíš lepšímu a samostatnějšímu životu, jak jsi tu prezentoval.
Back to top
View user's profile Send private message  
1162
úchylák, magor, psychopat, manipulátor


Joined: 05 Jan 2010
Posts: 102

PostPosted: Thu 8.7.2010 11:28    Post subject: Reply with quote

violetka wrote:
Leňula a hospodký typ holky bez kluka? To si ji asi pleteš, ne? A vzhledem k tomu, že tohle fórum je veřejné a vzhledem k tomu, že tu nepochopitelně vyvoláváš spory, je logické, že na tebe někdo reaguje, ne?
Myslím, že pokud máš s někým problém, respektive s jeho chováním vůči Alu nebo komukoli, měl by sis to s ním vyřešit soukromě a ne takhle. Navíc mi přijde, že tímhle Alu nepomáháš, spíš naopak. Co čekáš, že teď jako samotář řekne nebo udělá? Tak každej tu situaci vidí jinak, každej si o tom druhým myslí svoje, stejně se nejspíš nikdy neuvidíte tak proč to tady pořád řešit? Nehledě na to, že tohle je prostě věc Alunky a pokud jí vadí jak se samotář zachoval, měl bys jí nechat aby si to vyřešila ona. Tímhle jednáním ji stavíš do role malého dítěte a rozhodně ji tím nenaučíš lepšímu a samostatnějšímu životu, jak jsi tu prezentoval.


Ano souhlasím s tebou. Nick jsem si popletl.
Ano máš pravdu, chtěl jsem to řešit soukromě. Proč sem lidi přepisují SZ nechápu. Nikdy jsem na toto forum nechodil a i tak mě tu všichni znají.
Nechápu proč si tu vylejváte srdce a píšete tu o svých životech.
O mě se tu píše už půl roku a já sem nechodil ani sem nepsal. Takže ano, chtěl jsem to řešit osobně, ale to evidnetně nešlo a lidi sem začali přepisovat SMSky a SZ.
Back to top
View user's profile Send private message  
spanish.eyes
vi, ale nedba


Joined: 20 Nov 2007
Posts: 37724
Location: Praha

PostPosted: Thu 8.7.2010 11:35    Post subject: Reply with quote

ty si dovolujes se jeste hajit, jo? jako kdyby to urazeni na svechny strany nebylo dostatecne vymluvne. a jeste bych ti pripomnela to kazani vody a piti vina, ktere jsi tu na nekoho vytahl. prosimte, aspon si zamet
_________________
She's a rainbow and she loves the peaceful life
A change of heart comes slow..
*
Je třeba žít, je třeba milovat, je třeba tvořit
(JK)
Back to top
View user's profile Send private message  
1162
úchylák, magor, psychopat, manipulátor


Joined: 05 Jan 2010
Posts: 102

PostPosted: Thu 8.7.2010 11:40    Post subject: Reply with quote

Víte co lidi, už mě to unavuje. Jsem hajlz, kokot, gestapák, magor atd.
V pohodě, já to beru, nebudu si na nic hrát.

Vynahrazujte si tu své skutečné životy dál, culte se tu dál na sebe a za zády se dál drbejte, já jdu žít s Ali normální skutečný život.
Včera jsme měli s Alu krásný den a bylo nám fajn. Kdyby pan dokonalý neměl potřebu si večer psát a telefonovat, byl by klid....tak snad teď už dá pokoj.

Myslete si o mě co chcete, já nikoho z Vás neznám a ty co znám osobně jsou dle mě fajn.
Nevím proč jste tu na mě vůbec reagovali, ale asi je tu tu běžné. Alespoň jste měli co řešit.
Jak si včera správně Ali uvědomila, virtuální svět, svěřování sem svých osobních věcí kurví lidi a jejich reálné životy.
Back to top
View user's profile Send private message  
violetka
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7111
Location: v mlze

PostPosted: Thu 8.7.2010 12:06    Post subject: Reply with quote

1162 wrote:
Víte co lidi, už mě to unavuje. Jsem hajlz, kokot, gestapák, magor atd.
V pohodě, já to beru, nebudu si na nic hrát.

Vynahrazujte si tu své skutečné životy dál, culte se tu dál na sebe a za zády se dál drbejte, já jdu žít s Ali normální skutečný život.
Včera jsme měli s Alu krásný den a bylo nám fajn. Kdyby pan dokonalý neměl potřebu si večer psát a telefonovat, byl by klid....tak snad teď už dá pokoj.

Myslete si o mě co chcete, já nikoho z Vás neznám a ty co znám osobně jsou dle mě fajn.
Nevím proč jste tu na mě vůbec reagovali, ale asi je tu tu běžné. Alespoň jste měli co řešit.
Jak si včera správně Ali uvědomila, virtuální svět, svěřování sem svých osobních věcí kurví lidi a jejich reálné životy.


Jenže my si tu nic nenahrazujeme. Až na vyjímky žijeme reálný svět a tohle bereme jako zábavu, doplňěk. Nevím, kde jsi přišel na to, že nežijeme skutečný život.
A vážně si myslím, že jestli chceš Alunce pomoct, měl bys přehodnotit svoje metody. Protože co se stane až nad ní jednou nebudeš moct z nějakýho důvodu stát? Měl bys jí ukázat určitý možnosti ale nechat to na ní, kontrolování a přísný vedení není k ničemu, pokud to má mít dlouhodobý efekt. K některým věcem v životě si člověk musí přijít sám a ne tak, že se podřídí někomu, kdo ho chce "spasit".
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Thu 8.7.2010 12:43    Post subject: Reply with quote

1162 wrote:

Jak si včera správně Ali uvědomila, virtuální svět, svěřování sem svých osobních věcí kurví lidi a jejich reálné životy.

Teď zas budu za největší bestii, ale s tímhle souhlasím. Nejhorší je, že ani tady zdaleka nepoznáš jaký kdo ve skutečnosti je na co už jsem bohužel KDYSI (ne TEĎ!) narazila a nevzpamatovala jsem se z toho do dneška. Jsem masochista asi Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Hry All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Page 4 of 6

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms