sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Samotar vs. 1162
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Hry
View previous topic :: View next topic  
Author Message
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Wed 7.7.2010 14:33    Post subject: Reply with quote

: )


Last edited by waxeipahdeth on Wed 7.7.2010 14:42; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
user007
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 24 Nov 2007
Posts: 6532

PostPosted: Wed 7.7.2010 14:38    Post subject: Reply with quote

Mne ale nic z toho neprekvapuje, ani nepohorsuje... nevim:)
_________________
Everything can be taken from a man or a woman but one thing: the last of human freedoms to choose one’s attitude in any given set of circumstances, to choose one’s own way. - Viktor E. Frankl
Back to top
View user's profile Send private message  
1162
úchylák, magor, psychopat, manipulátor


Joined: 05 Jan 2010
Posts: 102

PostPosted: Wed 7.7.2010 14:40    Post subject: Reply with quote

Kazdopadne nechci aby z toho co jsem psal pusobilo ze Alenka je nejaky exot ci co. Je to normalni holka, ktere se nikdo moc nevenoval. Mama ji nevedla k samostatnosti, nikdy s ni nemluvila o tom jak se ma, co citi atd. Tatu skoro nezna.

Nic z toho co jsem tu napsal ji nema nijak ponizit. Naopak je velky clovek, kdyz si dokazala priznat problem. Malo kdo to dokaze.
Znam lidi co nevydrzi mesic bez alkoholu, ale tvrdi ze nejsou zavislaci. Ze kdyz nebudou chtit, tak pit nebudou. Ale problem je, ze oni chteji porad. Bez nej se ani neumi bavit.

Vazim si Aleny za to ze s tim chce neco delat a jednou ji bude hodne lidi zavidet.
Back to top
View user's profile Send private message  
1162
úchylák, magor, psychopat, manipulátor


Joined: 05 Jan 2010
Posts: 102

PostPosted: Wed 7.7.2010 14:43    Post subject: Reply with quote

Mejte se tu hezky, na tomto foru jsem uz rekl vse co jsem chtel. Kdyby chtel nekdo neco dodat tak 1162@seznam.cz

Pro to stejne se rozhodla Ali...tak uvidime jak dlouho ji to vydrzi Wink
Já s ní souhlasím, měla by žít hlavně v reálu a ne pod nějakým nickem.
Back to top
View user's profile Send private message  
gigli
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14088

PostPosted: Wed 7.7.2010 14:44    Post subject: Re: To all Reply with quote

1162 wrote:
Nejsem správný člověk, nejsem morální člověk, dělám chyby a mám jich mnoho.


nejsi, no.
jsi pěknej kokot retardovanej.
za prvý to zní jak "příběh ze života" z časáku za pět pade pro vymytý dámy středního věku.
za druhý absolutně nechápu, že když jí máš tak strašně rád, tak tyhle výblitky začneš psát na veřejný fórum. tohle je soukromá věc a ty se takhle neřešej. jako co si tim chtěl docílit? fakt mi to vrtá hlavou.
Back to top
View user's profile Send private message  
samotar740
kytky 3, meta: 1450
kytky 3, meta: 1450


Joined: 17 Mar 2010
Posts: 1400

PostPosted: Wed 7.7.2010 14:45    Post subject: Reply with quote

Tak aby mezi náma bylo jasno. Nechtěl jsem tady řešit tyhlety kraviny, do kterých nevidím, ale.... Ano, máš pravdu. Alu jsem viděl poprvé v pondělí a ano, nemohu říct, že ji znám. Nevím nic, o její minulosti. Popravě, pokud mi to nechce říct, nemám potřebu to z ní tahat. Nikdy mě nezajímala až tak minulost jako přítomnost a budoucnost. Nikdy jsem Alu nedal flašku a neřekl jsem ,,Alu, to musíš vypít!!!". Nikdy jsem nikoho nenutil pít, když nechtěl. Toť za prvé.

Co se týče výpravy do Ostravy, tak já do toho Alu nenutil. Jen jsem ji nabídl, že může přijet a ona to bez přemýšlení přijala. Nikdy jsem je nenutil jet ke mně domů. Nebyl to můj nápad. Obě měly naplánováno jet domů ve 20h a ani jednou jsem se je nepokoušel přemluvit.

Dále. Alu nebyla tak opilá, aby nevěděla co dělá. Mimochodem nedělala nic, za co by se musela stydět a pokud mě tady soudíš a neznáš mě a píšeš mi sz s tímto obsahem
1162 wrote:
Od začátku jsem jí říkal o co ti jde, proč chceš aby tam jela. V Praze si ještě věřila, že to zvládne. Dnes je jí líto že tam jela....kdyby jsi držel hormony na uzdě, byl by klid.

Tak je mi z Tebe vážně zle. Ty víš úplné hovno, oč mi šlo. Pokud tady mluvíš o hormonech a je pravda to, co mi bylo řečeno, tak byses měl nad sebou zamyslet Ty.
Ani nevíš, co bych chtěl ze sebe všechno dostat, co bylo a jak to všechno bylo, ale tím bych jen podpořil Tvé gestapácké manýry.
Neser se do mě. S Alu a nikým jsem to nikdy nemyslel špatně. Vždy jsem narazil já, jako ten hodný blbeček, takže mě tady laskavě nemoralizuj.
Ano psal jsem věci, jako že je mi líto, že bydlí tak daleko a navíc jsem viděl, jak je na Tebe fixovaná, ale určitě jsem neměl záměr se s ní vyspat a pokud to tady všechny dotyčné zajímá. Nic jsme spolu neměli.

A ty exi, pokud si za něčím kurva stojíš, tak to laskavě needituj. Neboj, stihl jsem si to přečíst.
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Wed 7.7.2010 14:46    Post subject: Reply with quote

Wau, to je vostrý tady Very Happy Pardon Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
samotar740
kytky 3, meta: 1450
kytky 3, meta: 1450


Joined: 17 Mar 2010
Posts: 1400

PostPosted: Wed 7.7.2010 14:48    Post subject: Reply with quote

A Kenz, nevím co se dělo před tím. Ale když byla Alu v Ostravě, tak o Tobě mluvila opravdu hezky. To jen tak pro informaci, aby jste z Alu neudělaly totální krávu, ikdyž mě opravdu sere tím, že ví, že je tak kontrolovaná a asi ji to ani nevadí.
Nevím, čemu mám věřit, každopádně pokud je bez kamarádů, tak je to i Tvá zásluha, Jeníku
Back to top
View user's profile Send private message  
samotar740
kytky 3, meta: 1450
kytky 3, meta: 1450


Joined: 17 Mar 2010
Posts: 1400

PostPosted: Wed 7.7.2010 14:50    Post subject: Reply with quote

A pokud mě tady chce někdo řešit, tak tady. Ne přes SZ. Rád bych, aby byli všichni v obraze. Možná by se mělo založit nové téma.
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Wed 7.7.2010 14:50    Post subject: Reply with quote

Samotář Arrow Můžeš být klidný, já z Alu před Kenz žádnou krávu nedělala. Mluvila o ní opravdu hezky, nemám důvod tomu nevěřit a taky jsem to Kenz napsala Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
user007
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 24 Nov 2007
Posts: 6532

PostPosted: Wed 7.7.2010 14:56    Post subject: Reply with quote

Vzdyt jo, i kdyby nekdy neco prohodila, neberu to vazne. Protoze doufam, ze vim, jaky mame vztah..

Samotari, v podstate s tebou souhlasim. Mne tohle kontrolovani prijde dost ujety.
_________________
Everything can be taken from a man or a woman but one thing: the last of human freedoms to choose one’s attitude in any given set of circumstances, to choose one’s own way. - Viktor E. Frankl
Back to top
View user's profile Send private message  
samotar740
kytky 3, meta: 1450
kytky 3, meta: 1450


Joined: 17 Mar 2010
Posts: 1400

PostPosted: Wed 7.7.2010 14:57    Post subject: Reply with quote

Exi, laskavě, pokud si stojíš za tím, co jsi editla, tak mě už toto opravdu nezajímá.
Back to top
View user's profile Send private message  
Leňula
Feet planted firmly in the sky


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18429

PostPosted: Wed 7.7.2010 14:57    Post subject: Reply with quote

Ja jsem to vcera psala Alunce soukr a napisu to i sem... On by totiz mlady pan musel cist uz stary board, ktery uz ted neexistuje... Vsichni tady vedeli, v cem Alu lita a vsichni to s ni prozivali... a vsem se ulevilo, kdyz v tom litat prestala... Takze si myslim, ze lidi, co jsou na boardu uz od stratosfery, znaji Alunku mozna lip, nez ten vseznalek, co se tu do ni navazi... Confused

A jo, zensky jsou drbny, na srazech se drbe... ale vetsinou ne osklive... a vetsinou o vecech, ktery se stejne resily na boardu a vsem je jasny, jaky na to je nazor (ano, resili se Alishcini muzi, resil se Samotar... jezis, ale to je prece normalni, ne).

Ja mam Alunku rada a naopak si myslim, ze je ted mnohem samostatnejsi, nez kdy byla... Ze nema uplne rovny vztahy s mamou je asi castecne pruser jeste z davny minulosti a castecne to, ze nevi, jak k ni byt uprimna... ale ja bych asi taky mame nerekla, ze jedu pres pul republiky a budu spat u uplne ciziho chlapa, kteryho znam pres internet... Cool
_________________
I will kill you so hard you will die to death!

“We don’t need a list of rights and wrongs, tables of dos and don’ts: we need books, time, and silence. Thou shalt not is soon forgotten, but Once upon a time lasts forever.”
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
samotar740
kytky 3, meta: 1450
kytky 3, meta: 1450


Joined: 17 Mar 2010
Posts: 1400

PostPosted: Wed 7.7.2010 15:00    Post subject: Reply with quote

Leňule, ale to nebylo plánované. Nikdo z nás to nevěděl, že tady všichni přespíme.
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Wed 7.7.2010 15:01    Post subject: Reply with quote

Já na to nemám slov radši. Alu jsem vždycky měla ráda a budu mít, stejně jako Samotáře, tečka.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Hry All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Page 2 of 6

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms