sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Vaše "krása" vs. Kluci
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása
View previous topic :: View next topic  
Author Message
pecička
*Discipline, Drive, Determination*


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 43064

PostPosted: Sat 20.3.2010 13:51    Post subject: Reply with quote

a mne to je uplne jedno jestli to nekomu prijde uplne desny... proste si to chci vzit, tak si to vezmu at to komukoliv prijde jakykoliv. Mne prijde desny zase spoustu jinych veci, ale nemam potrebu to nekomu rikat a resit to... kazdyho vec co si nosi, dokud nekdo nenuti mi to co se mi nelibi mam to v pate.
Back to top
View user's profile Send private message  
gigli
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14087

PostPosted: Sat 20.3.2010 13:56    Post subject: Reply with quote

Lolita wrote:
pecička wrote:
Kdezto ted, kdyz sme v tydnu vyrazili do meka a mela sem na sobe ruzovou teplakovku adidas

tohle mi prijde teda desny


mně ne. v mekáči je jakákoliv kultura poslední, co čekám. Laughing

a náhodou i teplákovky umí být hezký.

jinak shrew, mám dojem, že máš svobodu oblékání jak nikdy. myslim, že klidně po světě běhaj lidi s plachetnicema ve vlasech, ale ty, co maj čas se s tim česat, asi jen tak na ulici nepotkáš.
možná zkus zají na dostihy, tam se nosí fakt dost divný věci na hlavách. ale teda počkej si na velkou pardubickou. běžná neděle v chuchli je tak maximálně kšiltovková. nebo zajeď do anglie.
a i s těma bizonama je to v našich končinách dost těžký, ale adekvátní náhradou by ti mohl být lecjaký bezdomovec. taky nosí, co uloví.
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Sat 20.3.2010 14:29    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Shrew on Sun 17.6.2012 8:28; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
gigli
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14087

PostPosted: Sat 20.3.2010 14:46    Post subject: Reply with quote

já jenom píšu, že takový lidi můžeš potkat. jak jsi to psala, tak to vypadalo jak nějaký scifi.
a přišlo mi, že trochu fňukáš, jak se musíš přizpůsobovat a tak.
btw. co je teda ten dnešní styl. mně přijde, že dnešní styl je tak akorát bordel.
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Sat 20.3.2010 15:04    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Shrew on Sun 17.6.2012 8:28; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
gigli
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14087

PostPosted: Sat 20.3.2010 15:26    Post subject: Reply with quote

jsi psala, že sis koupila, co se má nosit a že jako lepší než, když jsi nosila, co jsi chtěla. to mi přišlo jako fňukání.
a jako i jídlo se mění, vyvíjí, podléhá nějaký módě. vem si jen, že dřív se jedlo rukama, pak příbor a teď se vracíme zas k tomu stolování rukama. hodně zjednodušeně řečeno. jíst taky nemůžeš všechno a s některýma receptama z rettigový bys pohořela.
a věku, kdy můžou všichni nosit všechno, se dožít nechci. bohužel mi přijde, že jsme na jeho prahu. fakt bych ráda kdyby nám nějaký ty pravidla zůstaly. ony k něčemu jsou. se koukni na stránky people of walmart. já si svět, kde potkám na nákupu v supermarketu člověka v pyžamu, jak venčí kozu, i ráda odpustim.
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Sat 20.3.2010 15:42    Post subject: Reply with quote

Shrew wrote:
ne, že by se mi to nelíbilo, samozřejmě si vybírám mezi oblečením to co se mi líbí a přitom se snažím to nějak upravovat, aby mi to sedlo. Ale rozhodně nemůžu říct, že se oblíkám pro sebe. Nohy si ničím v úzkém podpatku, na břicho mi táhne z bokovek.. Ale zvykám si a moda se mi začíná líbit, přijímám ty pravidla a i přítel je spokojenější. A já jsem spokojená, protože je spokojené okolí


mě to nepřišlo jako fňukání, ale ok

a k tomu dalšímu - taky jsem za pravidla ráda, ono se toho ani dožít nedá..ty pravidla by se nějak samy vytvořili vždycky..kor v modě..jsme lidi přece:)
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35501

PostPosted: Sat 20.3.2010 15:46    Post subject: Reply with quote

shrew a poc si vybiras tuhle cestu. Sice se tady na to snazis nahlizet ze siroka, ale pak mi tvoje ciny prijdou uplne uzky (nebo jak to rict). Treba se nenosi jen uzke podpatky a bokovky. Nebo ja nevim, jak si chodila oblekana driv, ale to si na sobe musela mit pytel od brambor, ze te okoli neprijalo nebo co?
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Sat 20.3.2010 16:29    Post subject: Reply with quote

proč vás tak zajímá jak jsem chodila oblékaná dřív? Laughing
neřeknu, smazala jsem to.


a jasněže vím, že neexistují jenom bokovky, to byl taky příklad,ale mě se z kalhot nejlíp sedí, mám teda jen dvoje, nejraději nosím sukně,ale teď je na ně zima a kozačky před rokem neměli bez špičky, tak se moc nedalo vybírat a zadruhý se mi líbila barva a materiál. mohla jsem si koupit taky tenisky nebo konversky nebo cokoliv jinýho, ale ty jsem fakt nechtěla. a i přes to mi to vyhovuje asi nejvíc, rozhodně třeba víc než sportovní styl, který opravdu nemám ráda, mně je jasné, že moda dnes není jen o bokovkách. byl to příklad:)


Last edited by Shrew on Sat 20.3.2010 16:31; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Chanteau
kytky 8, meta: 20650
kytky 8, meta: 20650


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 20461

PostPosted: Sat 20.3.2010 16:30    Post subject: Reply with quote

no protože jsi psala něco ve smyslu, že si o tobě (tom oblečení) lidi mysleli bůhvíco, tak proto Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Sat 20.3.2010 16:32    Post subject: Reply with quote

chant - no tak jsem asi měla důvod to změnit a oblékat se jinak a nevvracet se k tomu, hlavně se snažit tak nevypadat. nepřijde mi to uzký, přijde mi to logický
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35501

PostPosted: Sat 20.3.2010 16:33    Post subject: Reply with quote

Protoze to tady podavas, tak jak kdyby ti kvuli tvemu stylu nechteli uz v detstvi deti pujcovat babovky na pisku.
Tohle je trochu stejne povidani jako zhubnuty tlusty=oblibenejsi v kolektivu.
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.
Back to top
View user's profile Send private message  
Chanteau
kytky 8, meta: 20650
kytky 8, meta: 20650


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 20461

PostPosted: Sat 20.3.2010 16:36    Post subject: Reply with quote

jo to chapem shrew, jen by nas zajimalo jak to teda vypadalo. tot vse pro vysvetleni. rikat nam to nemusis zejo Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Sat 20.3.2010 16:39    Post subject: Reply with quote

sz theres, chant
Back to top
View user's profile Send private message  
spanish.eyes
vi, ale nedba


Joined: 20 Nov 2007
Posts: 37731
Location: Praha

PostPosted: Sat 20.3.2010 19:59    Post subject: Reply with quote

sru, ty to vsechno zahanis prilis do krajnosti podle me, ale asi te zkratka neco nuti takhle moc a zesiroka o tom premyslet..
diky tem tvym uvaham jsem si uvedomila, ze nemam zadny svuj charakteristicky vkus nebo zpusob vnimani mody, vyberu si z toho, co mi nabizi obchody, tak, aby mi to prislo hezke a asi i nudne v tom smyslu, aby se po me nikdo moc neotacel a hotovo vyrizeno. v tom jsem takova az moc tvarna a mozna je mi to i lito, ze nikdy nebudu aspon trochu rebel. ale nejak na to nejsem
nikdy me nenapadlo, ze bych mohla byt diky oblekani pro ostatni zajimava, ze bych je treba mohla inspirovat. ale rozhodne obleceni o cloveku neco vypovi, to samozrejme

sru, a ty mas treba problem si ze soucasne mody vybrat v obchodech neco, co by se ti libilo? tak jsi to myslela?
_________________
She's a rainbow and she loves the peaceful life
A change of heart comes slow..
*
Je třeba žít, je třeba milovat, je třeba tvořit
(JK)
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Page 5 of 7

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms