sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Posilovna v Praze
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Sport
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Neahoo
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9403

PostPosted: Fri 19.2.2010 7:33    Post subject: Posilovna v Praze Reply with quote

Kam chodíte v Praze do fitka? Potřebovala bych nějaký místo, kde je dost velká cardio zóna (hlavně pásy, orbitreky, rotopedy...) a aby to stálo míň než kilo Confused Byla jsem v Růžové (R5), tam je to super, ale vstup za 100,- si dovolit nemůžu, studenta tam mají za 80,- ale jen o víkendech a já bych stejně chodila přes týden.
Back to top
View user's profile Send private message  
Člověk
jsem duhová víla


Joined: 10 Jan 2010
Posts: 13675

PostPosted: Fri 19.2.2010 10:54    Post subject: Reply with quote

BBC á obrovský kardio zóny. Ale já to tam moc nemám právě kvůli tomu ráda (jak to je velký). Ale je tam členství a teď mám pocit tam maj akci, která se vyplatí - 2 roky za cenu jednoho. Jink ty ceny přesně nevím, já platím ještě pořád starou cenu (asi 500,- měsíčně s tím, že můžu chodit non-stop 24 hodin denně do posilovny, na spinning, různý aerobiky, kick-boxy, jógy atd., což je podle mě hodně dobrá cena). Já moc tyhle velký fitka ráda nemám, ale podle toho, co popisuješ, by se to tobě asi líbilo.
_________________
* Peace * Authenticity *Gratitude * Nonviolence * Honesty * Kindfulness *

** every action you take is a vote for the type of person you wish to become.
make peace, be kind.
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Sat 20.2.2010 16:09    Post subject: Reply with quote

Já chodila do Fittopu (hned proti zastávce Husinecká, kousínek od VŠE) a bylo to tam fajn, včetně cen.
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Sat 20.2.2010 16:29    Post subject: Reply with quote

chodim do Fanatic dámského fitka na náměstí míru, stojí to tak 90Kč, pro studenty s ISICem do 3 hodin 70Kč
pak na Slávii k Edenu a tak je to taky 90 Kč ale necítím se tam, je tam hodně mladých chlapů a není moc věcí na břicho
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
Člověk
jsem duhová víla


Joined: 10 Jan 2010
Posts: 13675

PostPosted: Sat 20.2.2010 17:48    Post subject: Reply with quote

ve fittopu ani na tom Míráku ale moc velká kardizóna není, ne?
Ve Fittopu býví dost narváno, co jsem viděla a je to tam mrňavý. Není to tam špatný, ale jsou lepší (a levnější) fitka. Nevím, jak vypadá Fanatic dnes, ale co vím, tak před 2 lety to tam teda bylo dost nic moc (to ten Fittop je mnhe lepší). Skoro nulový vybavení a navíc hrozně špatný.


Jinak mně se líbí: Kutilgym (Olšanské nám.) - je tam ale jen 1 pás, 2 rotopedy a 1 stepper, takže proto jsem o něm nepsala (není to žádná kardiozóna), ale co se týče strojů, tak velice perfektní (nové Gruny) a cvičí se mi na těch strojích možná nejlíp, co se mi kde cvičilo. Vstup stojí buď 80 nebo 90,- teď nevím + jsou tam výhodný permice (vstupový i časový).

A pak pefektní je ještě Fitness Pro One - tam jsou taky Gruny a je tam hodně rotopedů a celkem dost pásů (3 nebo 4), stepper tam není. Vstup je ale dražší - stojí to tam 100,-, permice jsou určitě výhodnějš, ale nevím kolik.

Pak Maxius na Ohradě, ale to nevidím, že by bylo pro Neaho (to je spíš taková činkárna pro mě) - tam je vstup 75,- a jsou tam 2 pásy, 1 stepper (ale výbornej) a asi 5 kol.

Jinak v BBC je celej sál plnej pásů (jsou tam running hodiny) + dalších asi 12 pásů v posilovně, sál spinningových kol + dalších 20 kol v posilovně, 3 orbitracky, 2 steppery a pak ještě nějaký orbitracky zas jiný na kterých jsem ani nikdy nebyla a pak smulátor jízdy na lyžích (myslím, že tam je 1 nebo 2) - kardio zóna hodně slušná. Plus v ceně jsou hodny aerobku, kterej tam jede celej den, spinningu, street dance, jogy, zumby atd.

edit: sorry za vynechaný písmena, mám hrozně kokotskou klávesnici, která na půl nepíše a musí se do ní tlouct jak o život, aby vyloudila písmeno a nechce se mi to furt opravovat.
_________________
* Peace * Authenticity *Gratitude * Nonviolence * Honesty * Kindfulness *

** every action you take is a vote for the type of person you wish to become.
make peace, be kind.
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35471

PostPosted: Sun 21.2.2010 10:40    Post subject: Reply with quote

Suny wrote:
Já chodila do Fittopu (hned proti zastávce Husinecká, kousínek od VŠE) a bylo to tam fajn, včetně cen.

tam chodil pritel v pripade nejvetsi nouze, protoze to je prave dost drahy
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.
Back to top
View user's profile Send private message  
villete
vrrrr raf raf


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 28783

PostPosted: Sun 21.2.2010 11:18    Post subject: Reply with quote

Lady, tam chodim taky Laughing Resp. chodila jsem a ted se chystam na velky navrat Mr. Green Je to tam fajn, hlavne ty ceny. Ale je fakt, ze tech stroju tam neni tak moc a musim to ruzne kombinovat podle toho, co je zrovna volne. Ale mimo spicku v pohode.
_________________
"All will be well, and all will be well, and every kind of thing will be well." (Julian of Norwich)
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Tue 23.2.2010 21:38    Post subject: Reply with quote

ještě HitFot na Floře, byl jsme tam asi 3x, moc se mi tam nelíbilo ale cardio věcí tam mají hodně...
ale určitě záleží na tom kam to budeš mít blízko protože je podle mě nesmysl mít fitko na druhém konci Prahy

pak je podle mě super fitko na Podbabě, sice tam už skoro nechodím, ale je to srdeční záležitost...

jinak akce v BBC platí když si zaplatíte 2 roky dostanete 3. zdarma
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Tue 23.2.2010 21:46    Post subject: Reply with quote

Man of the world wrote:

jinak akce v BBC platí když si zaplatíte 2 roky dostanete 3. zdarma

jj, to jsou ty reklamni slogany Mr. Green

ja chodim do Holmes Place, cardio zona je tam moc fajn, hodne pasu, orbitracku, kol a stepperu (no asi jako ve vsech vetsich fitkach)
ale s cenou se tam jak pozadujes nedostanes, pokud nebudes chodit vickrat jak 3x tydne (na clenstvi)...ale zase to ma svoje vyhody, neomezene vstupy na studiove hodiny, relax (para, sauna, whirpool, bazen..)

podle me nenajdes asi zadny fitko, kde budou tyhle obri cardio zony a bude to stat min jak 100Kc
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
annysek
.


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 15447

PostPosted: Tue 23.2.2010 23:05    Post subject: Reply with quote

ale najdes koogi, Svet pod Palmovkou Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Tue 23.2.2010 23:34    Post subject: Reply with quote

aha, tak tomu ja ale nerikam velka kardio zona, vzdyt tam jsou dva pasy, dva orbitracky, tri rotopedy ... to je jako v takovych lepsich malych posilovnach bezne

pochopila jsem ale, ze neahoo hleda neco jineho

treba ja chodila casto do Letnan do Ice Areny, jenze tam jsou proste tri rotopedy a byly vecne plne + mi vyhovuje, kdyz je hodne tehlech hybatek pohromade, protoze pak clovek beha, pred sebou ma dalsi takovy a pripadne plazmy... nemam rada, kdyz beham a hned okolo jsou posilovaci stroje
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
annysek
.


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 15447

PostPosted: Tue 23.2.2010 23:37    Post subject: Reply with quote

koogi, sice je tam jen 8 tech pristroju, ale zas tam nechodi moc lidi.. driv tam to kardio nebylo, byl tam jen jeden pas v posilce a pokud jsem tam nesla zrovna ve "spicce", tak se mi nestalo, ze bych musela nejak cekat na pas..
ale jestli chce neahoo velkou posilku, tak to tohle urcite neni, no:)
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35471

PostPosted: Wed 24.2.2010 22:43    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.
Back to top
View user's profile Send private message  
annysek
.


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 15447

PostPosted: Wed 24.2.2010 22:58    Post subject: Reply with quote

theres, ted uz ne, chodila jsem tam driv v zime na pas, ale letos jsem zacala behat venku i v zime
ty tam chodis?Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35471

PostPosted: Wed 24.2.2010 23:21    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Fri 26.2.2010 17:45; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Sport All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms