sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
kolik měšíčně investujete do "krásy"?
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Sun 13.12.2009 23:11    Post subject: Reply with quote

Ke kadeřnici chodím jednou za 2 měsíce (přeliv, zastřízení) - kolem 700.
Kosmetička - nechodím; manikúra, pedikúra - nechodím, dělám si doma. Baví mě ale utrácet za laky na nehty, krémy na ruce a nohy, no tak do 500 měsíčně to bude víc ne. Pomůcky jako pilník, nůžtičky, pinzeta už nekupuju, mám jich doma přehršel.
Parfémy si nekupuju, dostávám občas jako dárky, mám ráda ty dražší a na to většinou nemám...taky se ale nevoním zdaleka každý den, tak mi celkem vydrží.

Investuju do kvalitní pleťové kosmetiky, mám totiž trochu mastnou či smíšenou problematickou pleť, takže používám Neutrogenu, což je jedna z nejkvalitnějších těch levnějších značek...to bude taky tak 300-500 měsíčně. Dřív jsem používala Vichy, ale to mi moc nezabíralo...s Neutrogenou jsem spokojená.
Dekorativku si snažím kupovat jen, když mi něco dojde (make-up, pudr, takové ty pro mě "vital" věci), občas se potěším rtěnkou, ale taky kupuju jen ty levnější (jsem spokojená s Rimmelem, někdy i Miss Sporty, když je krize Mr. Green )...takže cca do 300.

Oblečení moc nekupuju, když už, tak kalhoty tak do 800, ale výjimečně...kombinuju starší věci, mám toho docela dost...

Podtrženo a sečteno dám za kosmetiku a hadry měsíčně tak 2 000 - 3000 (což se samozřejmě liší).
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29921

PostPosted: Sun 13.12.2009 23:19    Post subject: Reply with quote

do krásy neinvestuju nic, tu jsem dostala od sudiček zadarmo Laughing

a teď vážně... no stejně nic neplatim, protože mě to kupovat nebaví, spíš nárazově, když se utrhnu ze řetězu, tak nakoupim oblečení, který pak stejně nenosim, ale líbilo se mi Mr. Green
A kosmetiku jen ve stavu nejvyšší nouze, kdy už nemám vůbec nic nebo zjistim, že vypadám hrozně, a na chvíli propadnu iluzi, že to něco zachrání. Dneska třeba jsem si objednala ten zázračný jíl Laughing
A na takový ty různý věci, kde by na mě někdo šahal, nechodim vůbec.
Tak bych řekla, že do pětistovky se vejdu určitě.
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Sun 13.12.2009 23:29    Post subject: Reply with quote

já za kosmetiku a za "služby" neutratím téměř nic, vše si nakoupim v rusku a z toho žiju celý rok, max nějaká pasta, toaleťák apod Very Happy

u mně je to spíš o oblečení, botech prádle a doplňkách. ani ne za kabelky, tu mam Chanel a tu dlouho nebudu měnit Mr. Green

ale já to fakt hodně točim,mam obchodnického ducha takže z toho ve většině stejně vytěžím a za to si koupim další a tak...prostě koloběh. s 10t měsíčně jsem schopná vyžít se vším všudy,i s bytem, paušálem a tak...vlastně když si to tak lépe spočítám, tak z mého netta to je tak vlastně 2tisíce, zbytek je v tom "kolotoči" naštěstí ty uchylky mam celkem ošéfované.něco chci tak něco musim prodat
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
Kačenka
&


Joined: 01 May 2007
Posts: 10065

PostPosted: Mon 14.12.2009 1:20    Post subject: Reply with quote

Za kadeřnici utratím tak 300 za dva měsíce, kosmetiku ani nehty neřeším.

Celkově za kosmetiku moc neutrácím, nejvíc za pastu, kartáček a spol. Měsíčně tak 200-300, většinou.

S oblečením je to ale horší Embarassed od 500 po 3000 každý měsíc. Ale nenakupuju nic drahého, většinou ve slevách, a kvalitní akorát boty, kabáty a tak. Jinak spíš teda ty sekáče a slevy.
Back to top
View user's profile Send private message  
Cassie
serendipity


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5388

PostPosted: Mon 14.12.2009 1:48    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Cassie on Sun 23.1.2011 12:08; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Alunka
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9362

PostPosted: Mon 14.12.2009 6:46    Post subject: Reply with quote

haha .. já od té doby, co bydlím sama, tak 100kč měsíčně (včetně oblečení).
Na víc nemám Laughing Mr. Green
*tragéd roku*
Back to top
View user's profile Send private message  
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Mon 14.12.2009 7:02    Post subject: Reply with quote

a schválně ty zdejší utrácivky sem nic nechtějí psát Mr. Green
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
spanish.eyes
vi, ale nedba


Joined: 20 Nov 2007
Posts: 37788
Location: Praha

PostPosted: Mon 14.12.2009 9:09    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
She's a rainbow and she loves the peaceful life
A change of heart comes slow..
*
Je třeba žít, je třeba milovat, je třeba tvořit
(JK)
Back to top
View user's profile Send private message  
Mishaaa
Love dogs <3


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 9016

PostPosted: Mon 14.12.2009 10:48    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
Pokud je láska nesmrtelná,potom pevně věřím,že se po smrti setkám se všemi psy mého života,když pro nic jiné,tak pro to moře lásky,které nás spojovalo.... Love
Back to top
View user's profile Send private message  
Geike
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 12596
Location: Ostrava/Brno

PostPosted: Mon 14.12.2009 12:28    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Seventh Sister
11


Joined: 09 Sep 2007
Posts: 26481

PostPosted: Mon 14.12.2009 12:32    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
.
Mike?
Back to top
View user's profile Send private message  
user007
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 24 Nov 2007
Posts: 6532

PostPosted: Mon 14.12.2009 12:37    Post subject: Reply with quote

hm, tak kdyz jsem mimo byt rodicu, utracim za ziletky a toaletak (obcas). Laughing a take jsem si koupila alverde telove mleko plus sprchovy gel a mydlo, ale to je par mesicu.. neutracim nic, uz se ani nebarvim Embarassed ale dneska se budu strihat Mr. Green zadarmo.

kdyz bydlim bez rodicu, utracim vetsinou za mydla na oblicej a par kremu, coz muze vyjit tak na pet liber mesicne. plus ziletky, toaletni papir - dalsich 5 liber odhadem. Takze cca 300 Kc/mesic.
_________________
Everything can be taken from a man or a woman but one thing: the last of human freedoms to choose one’s attitude in any given set of circumstances, to choose one’s own way. - Viktor E. Frankl
Back to top
View user's profile Send private message  
spanish.eyes
vi, ale nedba


Joined: 20 Nov 2007
Posts: 37788
Location: Praha

PostPosted: Mon 14.12.2009 12:39    Post subject: Reply with quote

tak nad timto jsem samozrejme taky premyslela a mam tedy svoji teorii Laughing a to, ze ve vsem zalezi na stesti na tu konkretni vec. takze si clovek muze leta kupovat suprovy stiny od miss sporty a vubec nezjistit, ze ta znacka je otresna (nevim, ale trochu si to myslim) Laughing u diora bude asi mensi sance, ze clovek narazi na nejakej vyslovenej pruser, ale to je tak vsechno. a to ja ybch si o nechutne drahy malovatka koupila, uspokojujou me ty krasny obaly Embarassed ale ja jsem i na ty stiny obvykle lina, takze si diora radsi zakazu Cool

ed: a essence ma nahodou dobry stiny, taky mam, jakousi ctryclennou paletu a jak to pekne maluje
_________________
She's a rainbow and she loves the peaceful life
A change of heart comes slow..
*
Je třeba žít, je třeba milovat, je třeba tvořit
(JK)
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18441

PostPosted: Mon 14.12.2009 13:06    Post subject: Reply with quote

Seventh - myslím, že co se týče kosmetiky drahá vs levná, tak to tady bylo omíláno už mnohokrát a já jsem o tom taky psala dost článků, kdo to sledujete nas okosmetice... sice tam končíme, ale během prosince (a už něco vyšlo) bude vycházet série recenzí většiny výrobků dekorat.kos. z drogerií (od Loreal po Essence)!!!
Jinak osobně má ráda dražší dekorativku kvůli lepšímu výběr barev (hlavně u make-upu), textury jsou příjemnější.... ale ne vždycky. Navíc já nakupuju v akcích, takže mě třeba vyjde rtěnka od Chanel na 250 a rtěnka z drogerky stojí třeba i 300-400... řasenky kupuju taky ve sleváích, ale mám radši levné Smile Z levných značek je mým favoritem NYX z cherryculture.com
co se týče krémů na obličej, nepohrdnu Barekolem, víc než 1200kč nejsem ochotná za krém dát (většinou dávám okolo 350kč) a všechno ostatní taky spíš levnější, obecně mám radši levnější pečující kosmetiku - z místního trhu je skvostná Green Line, má perfektní složení a dá se koupit na netu za opravdu dobré ceny (okolo 100kč za krém, momentálně mám vitamínový, předtím jsem měla avokádo a betaglukan, jsem velmi spokojená), fajn jsou také levné lékárenské krémy typu Excipial. Prostě záleží na složení, ne na ceně.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lolita
konec


Joined: 07 Apr 2008
Posts: 8848

PostPosted: Mon 14.12.2009 14:57    Post subject: Reply with quote

ja za posledni dobu neutracim skoro nic.
obleceni nemam novy uz ani nepamatuju, protoze mi zavreli 2 oblibeny sekace a nejak jsem se jeste poradne nepoohlidla po novejch.
kosmetiky uz taky nekupuju, udelala jsem si tak dozivotni zasobu telovejch kremu a masel...
jo vlastne mejdlo a pastu si kupuju. takze cca 50-100kc/mesic.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Page 2 of 7

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms