sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Byzzy! :)
spánek, postel, peřiny
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Laura
kytky 7, meta: 13650
kytky 7, meta: 13650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13376

PostPosted: Fri 18.5.2007 14:30    Post subject: spánek, postel, peřiny Reply with quote

Razz
1) v jaké poloze většinou spíte? myslím sami=)
2) jaké máte povlečení? nevadí vám spát v oranžových nebo červenách barvách? používáte "krepaté" látky? jak často měníte povlaky? jak často perete peřiny?

3) jíte v posteli? Laughing Embarassed ..
4) míváte na posteli notebook?míváte v posteli přes den veci,co co tam nepatří? (případně na sousedící posteli)
5) v posteli jen spíte, nebo si v ní i čtete, odpočíváte, sedíte na ní místo na židli, díváte se na telku, ležíte u notesu, jíte atd?

6) dodržujete doporučení, že před spaním by měli být vypnuty všechny elek.přístroje, nebo ještě lépe by v ložnici vůbec neměly být?
7) četli jste si nekdy rady, jak umístit postel (ne naproti,zrcadlu, ne naproti dvěřím - poloha smrtelné postele, ne pod zkosenou stěnu, ne pod trám) a řídíte se podle toho?

Cool větráte před spaním?

9) máte pod matrací úložný prostor? jestli ano, co v něm máte?
10( máte blízko postele noční stolek? máte v něm léky,ponožky, na něm vždy vodu, nebo v pro jistotu aji jídlo?=))

11) spíte/spávali jste nekdo na dvoupatrových postelích (já vždycky tak strašně chtela Dogeyes ), postřehy? Smile

13) z jakého materiálu máte konstrukci postele?
14) spí se vám dobře v posteli? akorát dlouhá, široká? máte letiště?=)
15)spíte s polštářem nebo bez? nebo s zdravotním? s peřinou, nebo jen tenkou dekou? nebo jste zimomřiví a spíte s dvěma?=)máte spěšl zdravotní konstrukci?takový ty rošty? Laughing

16)spíte s roztaženými žaluziemi? necháte proudit vlivy z nočního okolí do pokoje? Twisted Evil , slyšíte hluk dopravy/hudbu/sousedů, když usínáte/spíte? ..spíte někdo s rozsvíceným světlem? Laughing ..v létě s otevřeným oknem? a v jakém patře případně bydlíte? Laughing

17) jak obecne vůbec spíte? tvrdě celou noc, nebo se budíte, nebo máte vyčerpávající sny, nebo vůbec nemůžete spát, nebo vás budí chrápání?=)

1Cool pijete v noci? jíte? Laughing (já jsem jednu dobu vypila za noc vždy tak pul litru Shocked )

19) v čem spíte?

mnoo,a víc už me toho nenapadá Laughing ..asi je jasné, že mám svou postel a spánek ráda Laughing ..dalším postřehům se meze nekladou=)
_________________
The only way out is through

Advice is what we ask for when we already know the answer but wish we didn't
Back to top
View user's profile Send private message  
Laura
kytky 7, meta: 13650
kytky 7, meta: 13650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13376

PostPosted: Fri 18.5.2007 14:48    Post subject: Reply with quote

tak já si taky první odpovím=))

1) v jaké poloze většinou spíte? myslím sami=) spím vždycky na břichu, jednu nohu rovně,druhou skrčenou, jednu ruku volně a druhou vždcky skrčenou a jakoby opřenou o bradu=)..když jsme nucená spát na zádech,strašně dlouho mi trvá než usnu ..
2) jaké máte povlečení? nevadí vám spát v oranžových nebo červenách barvách? používáte "krepaté" látky? jak často měníte povlaky? jak často perete peřiny? povlečení krepaté mě vadí, takže mám to normal..mám barevný,ale oranž. ani jinak křikalvé barvy ne..sice mě nedělá problém usnout, ale stejně se to nemá=)..povlečenímením tak jednou do měsíce, nekdy zapomenu a nechám dýl=)..peřiny, když me to popadne,nebo si přečtu článek o roztočích..no asi tak jednou za pul roku

3) jíte v posteli? .. no jasně Laughing
4) míváte na posteli notebook?míváte v posteli přes den veci,co co tam nepatří? (případně na sousedící posteli) ..samozřejmě, proto se ptám=)
5) v posteli jen spíte, nebo si v ní i čtete, odpočíváte, sedíte na ní místo na židli, díváte se na telku, ležíte u notesu, jíte atd? ...dělám v ní tohle a ještě další..jakmile nejsem mimo domov, tak pokud zrovna necvičím, tak mě najdete vždy v posteli=)

6) dodržujete doporučení, že před spaním by měli být vypnuty všechny elek.přístroje, nebo ještě lépe by v ložnici vůbec neměly být? vypínám,ale nevynáším..telku stejně v pokoji nemám
7) četli jste si nekdy rady, jak umístit postel (ne naproti,zrcadlu, ne naproti dvěřím - poloha smrtelné postele, ne pod zkosenou stěnu, ne pod trám) a řídíte se podle toho? četla,feng šuej mám pročtený, a pokud možno se podle toho řídím
větráte před spaním? když nejsem líná vytahovat žaluzie, tak vždycky=)

9) máte pod matrací úložný prostor? jestli ano, co v něm máte? mám, a mám v ěm jen čisté povlečení,jak to "má" být Cool
10( máte blízko postele noční stolek? máte v něm léky,ponožky, na něm vždy vodu, nebo v pro jistotu aji jídlo?=)) stolek nemám hend u postele,ale mám v nem léky a všechno,hned u postele vždycky vodu a na veldejší posteli další veledůležité veci pro spánek

11) spíte/spávali jste nekdo na dvoupatrových postelích (já vždycky tak strašně chtela ), postřehy? jen na táborech, a vždycky jsem si to náležitě užila(i to skřípání=)
13) z jakého materiálu máte konstrukci postele? dřevo
14) spí se vám dobře v posteli? akorát dlouhá, široká? máte letiště?=) jj, spí, mohla by být možná o trošičku delší (sice mi nečouhaj nohy, ale tak pro jistotu=)mám trochu širší postel než bývá normálně, ale ne letiště

15)spíte s polštářem nebo bez? nebo s zdravotním? s peřinou, nebo jen tenkou dekou? nebo jste zimomřiví a spíte s dvěma?=)máte spěšl zdravotní konstrukci?takový ty rošty? rošty nemám, naši maj, spím s normal peřinou aj polštářem,často ale spím bez nej, spí se mi tak líp

16)spíte s roztaženými žaluziemi? necháte proudit vlivy z nočního okolí do pokoje? , slyšíte hluk dopravy/hudbu/sousedů, když usínáte/spíte? ..spíte někdo s rozsvíceným světlem? ..v létě s otevřeným oknem? a v jakém patře případně bydlíte? Twisted Evil .....žaluzie vždy zatažené, okno skoro vždy otevřené (pokud zrovna nemrzne)..a nekdy mívám otevřené celé dveře na balkon,...ale myslím a doufám, že mi tam nikdo šplhat nebude, máme kolem domu zahradu a plot..jinak bych mela pochybnosti=).

17) jak obecne vůbec spíte? tvrdě celou noc, nebo se budíte, nebo máte vyčerpávající sny, nebo vůbec nemůžete spát, nebo vás budí chrápání?=)pokud nejsem zrovna psych.v háji, to mám příšerný sny, nebo není moc vedro, nebo nemám rýmu, tak spím výborně Cool
1Cool pijete v noci? jíte? (já jsem jednu dobu vypila za noc vždy tak pul litru ) nikdy jsem nechápala popisované noční nálety na ledničku, probudit se a jít jíst Shocked ..už nepiju, ale pijávala sem=)
_________________
The only way out is through

Advice is what we ask for when we already know the answer but wish we didn't
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 31145

PostPosted: Fri 18.5.2007 14:58    Post subject: Re: spánek, postel, peřiny Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek


Last edited by maxmiliana on Fri 18.5.2007 15:01; edited 3 times in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Chocolate
Jedem das Seine und mir das Beste:-)


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 8069

PostPosted: Fri 18.5.2007 14:58    Post subject: Re: spánek, postel, peřiny Reply with quote

jeee, tema o me oblibene cinnosti Smile

1) v jaké poloze většinou spíte? myslím sami=) na boku v klubicku

2) jaké máte povlečení? v zime teplejsi - nejcasteji flanel, v lete saten
nevadí vám spát v oranžových nebo červenách barvách? neva, zrovna je mame povlecene
používáte "krepaté" látky? krep moc nemam rada, mam pocit, ze skrabe
jak často měníte povlaky? kdyz prestanou vonet, tak jednou za 14 dni, ale spis driv
jak často perete peřiny? periny se perou? Embarassed deky davame do cistirny a polstare nekam, kde cisti peri, ale jak casto, to nevim... Confused

3) jíte v posteli? Laughing Embarassed .. jj, bud snidane nebo takove ty drobnosti na dodani energie po sexu Laughing

4) míváte na posteli notebook?míváte v posteli přes den veci,co co tam nepatří? (případně na sousedící posteli) u nasich jo, tady ne

5) v posteli jen spíte, nebo si v ní i čtete, odpočíváte, sedíte na ní místo na židli, díváte se na telku, ležíte u notesu, jíte atd? spim, ctu a jim viz 3)

6) dodržujete doporučení, že před spaním by měli být vypnuty všechny elek.přístroje, nebo ještě lépe by v ložnici vůbec neměly být? ne-e

7) četli jste si nekdy rady, jak umístit postel (ne naproti,zrcadlu, ne naproti dvěřím - poloha smrtelné postele, ne pod zkosenou stěnu, ne pod trám) a řídíte se podle toho? cetli, ale postel mame naproti dverim a pod zkosenou strechou a zrcadlo je v planu Twisted Evil Embarassed Laughing

Cool větráte před spaním? jj, to je nutnost a vetsinou spime s nastevrenym oknem

9) máte pod matrací úložný prostor? jestli ano, co v něm máte? ne

10( máte blízko postele noční stolek? máte v něm léky,ponožky, na něm vždy vodu, nebo v pro jistotu aji jídlo?=)) mam, mam v nem knizky, na nem lampicku, vodu mam vedle postele

11) spíte/spávali jste nekdo na dvoupatrových postelích (já vždycky tak strašně chtela Dogeyes ), postřehy? Smile ne, ale taky jsem vzdycky chtela

13) z jakého materiálu máte konstrukci postele? drevo

14) spí se vám dobře v posteli? akorát dlouhá, široká? máte letiště?=) letiste

15)spíte s polštářem nebo bez? nebo s zdravotním? s peřinou, nebo jen tenkou dekou? nebo jste zimomřiví a spíte s dvěma?=)máte spěšl zdravotní konstrukci?takový ty rošty? Laughing polstare mam dva, spim s tlustou dekou a jeste kradu manzelovi, zdravotni konstrukci mame, ale jen takove ty rosty, zadne vychytavky, ale vybirame novou loznici a je to jedno z hlavnich kriterii

16)spíte s roztaženými žaluziemi? ne, ale nechavame malou skviru na cerstvy vzduch, takze neni nikdy uplna tma, to nesnasim
necháte proudit vlivy z nočního okolí do pokoje? Twisted Evil , slyšíte hluk dopravy/hudbu/sousedů, když usínáte/spíte? vetsinou ne, mame docela klid ..
spíte někdo s rozsvíceným světlem? Laughing ..ne
v létě s otevřeným oknem? jj
a v jakém patře případně bydlíte? Laughing loznici mame v prvnim

17) jak obecne vůbec spíte? tvrdě celou noc, nebo se budíte, nebo máte vyčerpávající sny, nebo vůbec nemůžete spát, nebo vás budí chrápání?=)
spim tvrde a sny mam vetsinou eroticky Laughing

1Cool pijete v noci? jíte? Laughing (já jsem jednu dobu vypila za noc vždy tak pul litru Shocked ) piju, musim mit porad u postele vodu

19) v čem spíte? s manzelem vetsinou naha, kdyz je mi zima tak mu vezmu nejake jeho tricko, na navstevach nebo u nasich v pyzamu
Back to top
View user's profile Send private message  
mamba
Alexithymia


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14844

PostPosted: Fri 18.5.2007 15:02    Post subject: ed Reply with quote

edit
Back to top
View user's profile Send private message  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Fri 18.5.2007 15:20    Post subject: Reply with quote

1) v jaké poloze většinou spíte? myslím sami=) Arrow na břichu, úplně stejně jako Lilian Smile

2) jaké máte povlečení? nevadí vám spát v oranžových nebo červenách barvách? používáte "krepaté" látky? jak často měníte povlaky? jak často perete peřiny? Arrow nevadí, mám kárované povlečení, samé pestré barvičky. Někdy mám flanelové, někdy krepaté. Mám ráda oboje. Povlečení měníme tak 1-2x do měsíce.

3) jíte v posteli? Arrow protože bydlím ještě u rodičů, tak většinou dělám v posteli všechno, dívám se na televizi, jím, čtu si .... Ale až budem s přítelem sami, tak jídlo bude zakázáno.

4) míváte na posteli notebook?míváte v posteli přes den veci,co co tam nepatří? (případně na sousedící posteli) Arrow ne

5) v posteli jen spíte, nebo si v ní i čtete, odpočíváte, sedíte na ní místo na židli, díváte se na telku, ležíte u notesu, jíte atd? Arrow viz bod 3

6) dodržujete doporučení, že před spaním by měli být vypnuty všechny elek.přístroje, nebo ještě lépe by v ložnici vůbec neměly být?
Arrow ráda bych, ale bohužel to nejde Rolling Eyes

7) četli jste si nekdy rady, jak umístit postel (ne naproti,zrcadlu, ne naproti dvěřím - poloha smrtelné postele, ne pod zkosenou stěnu, ne pod trám) a řídíte se podle toho? větráte před spaním? Arrow ano, Feng shuei, mě dost zajímá a docela tomu věřím Embarassed. Takže až budem s přítelem sami, tak bych to chtěla dodržovat, pokud mi to podmínky dovolí Embarassed. Před spaním větrám.

9) máte pod matrací úložný prostor? jestli ano, co v něm máte? Arrow ano, peřiny

10) máte blízko postele noční stolek? máte v něm léky,ponožky, na něm vždy vodu, nebo v pro jistotu aji jídlo?=)) Arrow ne

11) spíte/spávali jste nekdo na dvoupatrových postelích (já vždycky tak strašně chtela ), postřehy? Arrow kdysi ano, ale byla moc vysoká, takže jsem se skoro každé ráno bouchla do hlavy Laughing

13) z jakého materiálu máte konstrukci postele? Arrow dřevo

14) spí se vám dobře v posteli? akorát dlouhá, široká? máte letiště?=) Arrow ano, zbožňuju ji, není to klasické jednolůžko, je širší Smile

15)spíte s polštářem nebo bez? nebo s zdravotním? s peřinou, nebo jen tenkou dekou? nebo jste zimomřiví a spíte s dvěma?=)máte spěšl zdravotní konstrukci?takový ty rošty? Arrow zdravotní ano, ale nic speciálního. Mám normální peřinu, polštář a ještě malý polštářek.

16)spíte s roztaženými žaluziemi? necháte proudit vlivy z nočního okolí do pokoje? , slyšíte hluk dopravy/hudbu/sousedů, když usínáte/spíte? ..spíte někdo s rozsvíceným světlem? ..v létě s otevřeným oknem? a v jakém patře případně bydlíte? Arrow žaluzie na noc nezatahuju, bydlím v sedmém patře, takže okno mám v létě vždycky dokořán, máme tu klídek.

17) jak obecne vůbec spíte? tvrdě celou noc, nebo se budíte, nebo máte vyčerpávající sny, nebo vůbec nemůžete spát, nebo vás budí chrápání?=) Arrow mám problémy usnout, ještě když někdo chrápe, tak to už vůbec neusnu, ale jak už usnu, tak spím jak dudek Smile. Sny se mi zdají jen občas, ale vždycky nějaké zlé Rolling Eyes.

1Cool pijete v noci? jíte? (já jsem jednu dobu vypila za noc vždy tak pul litru ) Arrow když přijdu z mejdanu, tak ano, jinak ne

19) v čem spíte? Arrow v létě jen v kalhotkách, jinak v pyžamu nebo tričku


Last edited by Dellores on Fri 18.5.2007 15:24; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
greenwood
seja feliz, menina


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 28502

PostPosted: Fri 18.5.2007 15:22    Post subject: Re: spánek, postel, peřiny Reply with quote

1) v jaké poloze většinou spíte? myslím sami=) Arrow vetsinou napul na brise,napul na boku
2) jaké máte povlečení? nevadí vám spát v oranžových nebo červenách barvách? používáte "krepaté" látky? jak často měníte povlaky? jak často perete peřiny? Arrow mam i oranzovy povleceni a vubec mi to nevadi, povleceni menime tak jednou za tri tydny, periny- ja nevim asi tak jednou za rok je nechavame presypat

3) jíte v posteli? Laughing Embarassed .. Arrow ano,snidam, davam si dobroty Laughing
4) míváte na posteli notebook?míváte v posteli přes den veci,co co tam nepatří? (případně na sousedící posteli) Arrow notebook tam mam,hazim tam i obleceni, knizky
5) v posteli jen spíte, nebo si v ní i čtete, odpočíváte, sedíte na ní místo na židli, díváte se na telku, ležíte u notesu, jíte atd? Arrow spim,odpocivam,ctu si, koukam na filmy, a tak ruzne (teda ted uz asi ne)

6) dodržujete doporučení, že před spaním by měli být vypnuty všechny elek.přístroje, nebo ještě lépe by v ložnici vůbec neměly být? Arrow no mam u sebe mobil akorat...jinak snad nic z el.pristroju v pokoji ani nemam
7) četli jste si nekdy rady, jak umístit postel (ne naproti,zrcadlu, ne naproti dvěřím - poloha smrtelné postele, ne pod zkosenou stěnu, ne pod trám) a řídíte se podle toho? Arrow vzhledem k rozmerum pokoje je moje postel u dveri, naproti zrcadlu...a naproti zrcadlu mi to rozhodne nikdy nevadilo Twisted Evil

Cool větráte před spaním? Arrow ano

9) máte pod matrací úložný prostor? jestli ano, co v něm máte?
10( máte blízko postele noční stolek? máte v něm léky,ponožky, na něm vždy vodu, nebo v pro jistotu aji jídlo?=)) Arrow pod posteli jsou krabice se starymi sesity, knizky...nocni stolek mam,ale jsou na nem stojany s cdckama a v supliku obri bordel Laughing

11) spíte/spávali jste nekdo na dvoupatrových postelích (já vždycky tak strašně chtela Dogeyes ), postřehy? Smile Arrow doma jsem to nikdy nemela

13) z jakého materiálu máte konstrukci postele? Arrow je kovova
14) spí se vám dobře v posteli? akorát dlouhá, široká? máte letiště?=) Arrow mohla by byt delsi,no...ale i tak bych ji nevymenila...spi se mi na ni dobre,i kdyz uz je pekne prolezela...
15)spíte s polštářem nebo bez? nebo s zdravotním? s peřinou, nebo jen tenkou dekou? nebo jste zimomřiví a spíte s dvěma?=)máte spěšl zdravotní konstrukci?takový ty rošty? Laughing Arrow mam perinu poradnou, pak s polstarem spim taky,ale vetsinou ho sroluju,ze ho mam spis za hlavou, spesl zdravotni konstrukci nevedu,ta postel je stara asi 80 let,takze.... Laughing

16)spíte s roztaženými žaluziemi? necháte proudit vlivy z nočního okolí do pokoje? Twisted Evil , slyšíte hluk dopravy/hudbu/sousedů, když usínáte/spíte? ..spíte někdo s rozsvíceným světlem? Laughing ..v létě s otevřeným oknem? a v jakém patře případně bydlíte? Laughing Arrow kdybych spala s roztazenyma zaluziema,tak to moje matka neprezije a ja taky ne,mame okna na vychod a fakt nepotrebuju,aby me v lete budilo slunicko v pet rano, bydlim ve tretim patre a moje maminka trpi nevymluvitelnou predstavou,ze lidi z baraku naproti (mezi nami je tak padesat metru a obrovsky stromy) nemaji nic lepsiho na praci nez koukat nam do oken

17) jak obecne vůbec spíte? tvrdě celou noc, nebo se budíte, nebo máte vyčerpávající sny, nebo vůbec nemůžete spát, nebo vás budí chrápání?=) Arrow jak kdy,nekdy spim jak zabita,nekdy se porad probouzim....

1Cool pijete v noci? jíte? Laughing (já jsem jednu dobu vypila za noc vždy tak pul litru Shocked ) Arrow jednu dobu jsem se pravidelne probouzela a chodila se napit,ted uz ani ne

19) v čem spíte? Arrow tilko a kratasy
_________________
"Valeu a pena? Tudo vale a pena se a alma não é pequena" ~ Fernando Pessoa, Mensagem, Mar Português

“It’s dark because you are trying too hard.
Lightly child, lightly. Learn to do everything lightly.
Yes, feel lightly even though you’re feeling deeply.
Just lightly let things happen and lightly cope with them."
Back to top
View user's profile Send private message  
Meesha
:-)


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 949

PostPosted: Fri 18.5.2007 15:22    Post subject: Reply with quote

1) v jaké poloze většinou spíte? Arrow vleže Mr. Green nejčastěji na břiše, někdy s hlavou z postele.
2) jaké máte povlečení? nevadí vám spát v oranžových nebo červenách barvách? používáte "krepaté" látky? jak často měníte povlaky? jak často perete peřiny? Arrow mám ráda barevné povlečení, krepaté ještě radši, protože se nemusí moc žehlit a v zimě mám ráda flanel Love

3) jíte v posteli? Arrow ano, někdy tam snídám i večeřím Embarassed
4) míváte na posteli notebook?míváte v posteli přes den veci,co co tam nepatří? (případně na sousedící posteli) Arrow notebook ano, občas papíry a učení
5) v posteli jen spíte, nebo si v ní i čtete, odpočíváte, sedíte na ní místo na židli, díváte se na telku, ležíte u notesu, jíte atd? Arrow vlastně v posteli dělám skoro všechno Embarassed

6) dodržujete doporučení, že před spaním by měli být vypnuty všechny elek.přístroje, nebo ještě lépe by v ložnici vůbec neměly být? Arrow nedodržuju, kousek od postele máme televizi.
7) četli jste si nekdy rady, jak umístit postel (ne naproti,zrcadlu, ne naproti dvěřím - poloha smrtelné postele, ne pod zkosenou stěnu, ne pod trám) a řídíte se podle toho? Arrow četla, ale neřídím se tím, nikdy mi k tomu nevyhovovaly parametry pokoje

Cool větráte před spaním? Arrow občas ano

9) máte pod matrací úložný prostor? jestli ano, co v něm máte? Arrow nemám
10( máte blízko postele noční stolek? máte v něm léky,ponožky, na něm vždy vodu, nebo v pro jistotu aji jídlo?=)) Arrow mám tam jen obrázek psa, svíčku a v šuplíkách staré učení

11) spíte/spávali jste nekdo na dvoupatrových postelích (já vždycky tak strašně chtela ), postřehy? Arrow spala jsem tam jen na soustředění a vůbec jsem se nevyspala, dole mám pocit klaustrofobie a nahoře závratě Confused

13) z jakého materiálu máte konstrukci postele? Arrow masiv dřevo
14) spí se vám dobře v posteli? akorát dlouhá, široká? máte letiště?=) Arrow na mě je moc úzká, na spaní potřebuju strašně moc prostoru
15)spíte s polštářem nebo bez? nebo s zdravotním? s peřinou, nebo jen tenkou dekou? nebo jste zimomřiví a spíte s dvěma?=)máte spěšl zdravotní konstrukci?takový ty rošty? Arrow s jedním polštářem, někdy mám tři deky, v létě jen jednu, rošt nemám

16)spíte s roztaženými žaluziemi? necháte proudit vlivy z nočního okolí do pokoje? , slyšíte hluk dopravy/hudbu/sousedů, když usínáte/spíte? ..spíte někdo s rozsvíceným světlem? ..v létě s otevřeným oknem? a v jakém patře případně bydlíte? Arrow jen se zataženými, občas slyším tramvaje, od vedle řev dětí, odshora tuberáka a vedle bydlí klavíristka, co hraje třeba i ve tři ráno, když zrovna nesouloží Confused takže spím často se špuntama v uších Razz

17) jak obecne vůbec spíte? tvrdě celou noc, nebo se budíte, nebo máte vyčerpávající sny, nebo vůbec nemůžete spát, nebo vás budí chrápání?=) Arrow většinou se dobře vyspím, když je klid, když není, tak moc ne. Jinak potřebuju asi deset hodin spánku, takže se nerada budím. Vyčerpávající sny mám občas, když se mi zdá, že utíkám a vůbec mi to nejde.

18 pijete v noci? jíte? (já jsem jednu dobu vypila za noc vždy tak pul litru ) Arrow nevím o tom Mr. Green

19) v čem spíte? Arrow nejradši nahá, košile nebo pyžama nemám moc ráda, protože se do nich vždycky zamotám Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
Nicky...
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6943
Location: FUČ

PostPosted: Fri 18.5.2007 15:27    Post subject: Re: spánek, postel, peřiny Reply with quote

1) v jaké poloze většinou spíte? myslím sami=)
Nejčastěji na břichu, občas na boku. Potřebovala bych spávat na zádech, ale blbě se mi tak usíná. Confused
2) jaké máte povlečení? nevadí vám spát v oranžových nebo červenách barvách? používáte "krepaté" látky? jak často měníte povlaky? jak často perete peřiny?
Většinou mám krepaté povlečení, v létě saténové a pak ještě z jednoho materiálu, ale nevím jak se jmenuje:) Povlaky měním tak 1x za měsíc. Kdy jsem naposled prala peřiny se nepamatuju, ale bude to hooodně dávno. Embarassed

3) jíte v posteli? Laughing Embarassed ..
Tady doma ne, protože mám pokoj v podkroví a jak mám ten strop hned nas postelí zkosený, tak si tam pomalu ani nesednu. Na privátě celkem často.
4) míváte na posteli notebook?míváte v posteli přes den veci,co co tam nepatří? (případně na sousedící posteli)
Notebook vůbec, jinak si na postel házím různé věci, oblečení a tak:)
5) v posteli jen spíte, nebo si v ní i čtete, odpočíváte, sedíte na ní místo na židli, díváte se na telku, ležíte u notesu, jíte atd?
Doma v posteli jen spím, tam se ani nic jiného dělat nedá, v Brně se tam i učím a jím.

6) dodržujete doporučení, že před spaním by měli být vypnuty všechny elek.přístroje, nebo ještě lépe by v ložnici vůbec neměly být?
TV na noc vypínám, mobil mám kousek od hlavy.
7) četli jste si nekdy rady, jak umístit postel (ne naproti,zrcadlu, ne naproti dvěřím - poloha smrtelné postele, ne pod zkosenou stěnu, ne pod trám) a řídíte se podle toho?
Něco jsem četla, ale nedodržuju to.

Cool větráte před spaním?
Když na to mám ještě sílu, tak ano:)

9) máte pod matrací úložný prostor? jestli ano, co v něm máte?
Mám. Schválně jsem se dívala co tam je a objevila jsem hotové poklady,mimo jiné: náramek, o kterém si už půl roku myslím, že jsem ho ztratila, půllitr Laughing a šálu.
10( máte blízko postele noční stolek? máte v něm léky,ponožky, na něm vždy vodu, nebo v pro jistotu aji jídlo?=))
Noční stolek nemám, ale mám za hlavou dřevěnou poličku. Vodu ani jídlo po ruce nemívám.

11) spíte/spávali jste nekdo na dvoupatrových postelích (já vždycky tak strašně chtela Dogeyes ), postřehy? Smile
Jo,když jsme byly se sestrou malé, tak jsme měli dvoupatrovku, ale já spala dole. A jinak na školních výletech samozřejmě.

13) z jakého materiálu máte konstrukci postele?
asi dřevotříska
14) spí se vám dobře v posteli? akorát dlouhá, široká? máte letiště?=)
Hodila by se větší a delší.
15)spíte s polštářem nebo bez? nebo s zdravotním? s peřinou, nebo jen tenkou dekou? nebo jste zimomřiví a spíte s dvěma?=)máte spěšl zdravotní konstrukci?takový ty rošty? Laughing
Spím s polštářem i peřinou. V zimě mívám v pokoji hodně chladno, takže navíc i s dekou. Spešl rošty mám.

16)spíte s roztaženými žaluziemi? necháte proudit vlivy z nočního okolí do pokoje? Twisted Evil , slyšíte hluk dopravy/hudbu/sousedů, když usínáte/spíte? ..spíte někdo s rozsvíceným světlem? Laughing ..v létě s otevřeným oknem? a v jakém patře případně bydlíte? Laughing
Žaluzie mívám zatažené, ale stejně mi dovnitř proudí i tak dost světla (mám horizontální i vertikální žaluzie).

17) jak obecne vůbec spíte? tvrdě celou noc, nebo se budíte, nebo máte vyčerpávající sny, nebo vůbec nemůžete spát, nebo vás budí chrápání?=) Většinou spím tvrdě, na privátě mě občas probudí spolubydlící, ale jinak pohodička.

1Cool pijete v noci? jíte? Laughing (já jsem jednu dobu vypila za noc vždy tak pul litru Shocked )
Nepiju ani nejím.

19) v čem spíte?V pyžamu nebo noční košili.
[/quote]
Back to top
View user's profile Send private message  
flambelle
Servant
kytky 4, meta: 2950


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2863
Location: Praha/Red Room

PostPosted: Fri 18.5.2007 15:35    Post subject: Re: spánek, postel, peřiny Reply with quote

1) v jaké poloze většinou spíte?
> asi na boku v klubku, přinejmenším se tak usínám a probouzím

2) jaké máte povlečení? nevadí vám spát v oranžových nebo červenách barvách? používáte "krepaté" látky? jak často měníte povlaky? jak často perete peřiny?
> já nevim..prostě povlečení...z nějaké látky :)
> barva je mi asi šumák, ale vzhledem k tomu, že žádné oranžové a červené nemáme, tak nevím, jestli by mi to vadilo
> no, krepaté...asi jo
> povleky...kdyz uz jsou prilis ne-mekkoucke a ne-vonnave
> periny...to nevim jestli pereme, jestli jo, tak to dela mama a tajne

3) jíte v posteli?

> jo

4) míváte na posteli notebook?míváte v posteli přes den veci,co co tam nepatří? (případně na sousedící posteli)
> jo, spousta bordelu

5) v posteli jen spíte, nebo si v ní i čtete, odpočíváte, sedíte na ní místo na židli, díváte se na telku, ležíte u notesu, jíte atd?
> vsechno

6) dodržujete doporučení, že před spaním by měli být vypnuty všechny elek.přístroje, nebo ještě lépe by v ložnici vůbec neměly být?
> he, ne

7) četli jste si nekdy rady, jak umístit postel (ne naproti,zrcadlu, ne naproti dvěřím - poloha smrtelné postele, ne pod zkosenou stěnu, ne pod trám)[/ a řídíte se podle toho?
>mozna jsem to cetla, ale rozhodne si to nepamatuju a neridim se...umisteni nabytku je jaksi podrizeno tomu "nacpat to do pokoje tak, aby se to tam vsechno veslo a moc neprekazelo"

8) větráte před spaním?

> ja vetram obvykle celou noc,..az kdyz je zhasnuto, aby mi tam nenalitaly potvory

9) máte pod matrací úložný prostor? jestli ano, co v něm máte?
> ulozny prostor tam nemám, mám tam jen prostor, prostor na prach, na veci co mi zapadnou a bednu s vanocnimi ozdobami

10) máte blízko postele noční stolek? máte v něm léky, ponožky, na něm vždy vodu, nebo v pro jistotu aji jídlo?
> kolem postele mám skrinku, parapet, a stolek, na nich mám spoustu veci, ale leky a ponozky ne...vetsinou tam mam knizky, caj, mobil...proste bezny bordel

11) spíte/spávali jste nekdo na dvoupatrových postelích, postřehy? :)
>jen na táborech, mno normalni, nespadla jsem

13) z jakého materiálu máte konstrukci postele?

>z nejakyho kovu

14) spí se vám dobře v posteli? akorát dlouhá, široká? máte letiště?=)
driv jsem mela postel pro 1 a pul cloveka, ale byla moc velka, tak ted mam jen pro jednoho, spi se mi na ni vytecne

15)spíte s polštářem nebo bez? nebo s zdravotním? s peřinou, nebo jen tenkou dekou? nebo jste zimomřiví a spíte s dvěma? máte spěšl zdravotní konstrukci?takový ty rošty?
nemuzu spat v peri, takze deka je nejaka pro alergiky, tepla tak akorat... v zime je v ni teplo a v lete neni vedro, polstar je divnej, protoze je vyplnenej nejakymi kousky jakoby-molitanu, a ten se furt tak divne preleva z jedne strany polstare do druhe, ale da se to

16)spíte s roztaženými žaluziemi? necháte proudit vlivy z nočního okolí do pokoje?, slyšíte hluk dopravy/hudbu/sousedů, když usínáte/spíte? ..spíte někdo s rozsvíceným světlem? ..v létě s otevřeným oknem? a v jakém patře případně bydlíte?
zaluzie zatazene, dvere na balkon otevrene, bydlime v sestym patre, hluku sem az tak moc nevleze, jen me obcas v poledne budi tutajici svatebni auta, a obcas usinam se sluchatky s hudbou, se svetlem ne-e

17) jak obecne vůbec spíte? tvrdě celou noc, nebo se budíte, nebo máte vyčerpávající sny, nebo vůbec nemůžete spát, nebo vás budí chrápání?
> jak kdy, obvykle normalne spim tvrde, ale uz dlouhou dobu usinam az kolem treti

18) pijete v noci? jíte? :lol: (já jsem jednu dobu vypila za noc vždy tak pul litru :shock: )
> jako ze bych se uprostred noci probudila a mela zachvat zizne nebo hladu to ne

19) v čem spíte?
> v tricku, tilku

uf :)
_________________
All work and no play makes Jack a dull boy.
...before I go I just wanna tell you, you were fantastic...absolutely fantastic ...
...he's slim...and a little bit foxy ...

Back to top
View user's profile Send private message  
terka.23.k
kytky 4, meta: 4050
kytky 4, meta: 4050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3853

PostPosted: Fri 18.5.2007 15:47    Post subject: Re: spánek, postel, peřiny Reply with quote

1) v jaké poloze většinou spíte? na pravem boku, ruce mam pod hlavou

2) jaké máte povlečení? nevadí vám spát v oranžových nebo červenách barvách? používáte "krepaté" látky? jak často měníte povlaky? jak často perete peřiny? povleceni mam vetsinou se zviratama, kone, kocky,..., v cervenych/oranzovych perinach jsem jeste nespala, ale nevadilo by mi to, krepate latky mam skoro vsechny, povlaky nevim jak casto se meni, ani kdy se perou periny Laughing

3) jíte v posteli? jo, v posteli snidam, nebo vecer pri cteni knihy do sebe neco cpu Cool

4) míváte na posteli notebook?míváte v posteli přes den veci,co co tam nepatří? notebook nevedu, ale veci, co tam nepatri, mam na posteli porad, obleceni, rozhazene penize,....

5) v posteli jen spíte, nebo si v ní i čtete, odpočíváte, sedíte na ní místo na židli, díváte se na telku, ležíte u notesu, jíte atd?jj, v posteli si vetsinou ctu, lustim krizovky, delam obcas ukoly (jakoze ukoly delam jednou za rok, ale neva)

6) dodržujete doporučení, že před spaním by měli být vypnuty všechny elek.přístroje, nebo ještě lépe by v ložnici vůbec neměly být? ne a sere me to Rolling Eyes

7) četli jste si nekdy rady, jak umístit postel (ne naproti,zrcadlu, ne naproti dvěřím - poloha smrtelné postele, ne pod zkosenou stěnu, ne pod trám) a řídíte se podle toho? cetla, neridim se podle toho, nebudu prestavovat pokoj kvuli nejakym tajnym proudicim energiim ci co to je

Cool větráte před spaním? ano, nekdy i pri spani...ja vlastne vetram furt

9) máte pod matrací úložný prostor? jestli ano, co v něm máte? ano, mam v nem dalsi periny, obal od klaves, vykresy z 1.-8.tridy

10) máte blízko postele noční stolek? ano, ale mam v nem hracky jeste z detstvi, na stole mam sileny bordel, jsou tam knihy, ucebnice, krizovky, dvd, cd,... a piti s jidlem mivam vetsinou na zemi, na stolku bych to pri spanku shodila na zem, stejne jako shazuju hodne veci, co se tam nachazi


11) spíte/spávali jste nekdo na dvoupatrových postelích? jenom na tabore, a na hornim patre byvala strasna prdel Laughing

13) z jakého materiálu máte konstrukci postele? jee, tak to ani nevim

14) spí se vám dobře v posteli? akorát dlouhá, široká? máte letiště?=) ne, mam malou postel (teda normalni), ale ja bych chtela takovou tu pro dva lidi, abych se mohla poradne roztahnout

15)spíte s polštářem nebo bez? nebo s zdravotním? s peřinou, nebo jen tenkou dekou? nebo jste zimomřiví a spíte s dvěma?=)máte spěšl zdravotní konstrukci?takový ty rošty? spim vzdycky s polstarem, pod hlavou mam jeste plysovou kocku, perina nebo deka podle teploty, kdyz je zime tak deka a na ni perina, a spesl konstrukci nemam

16)spíte s roztaženými žaluziemi? necháte proudit vlivy z nočního okolí do pokoje? Twisted Evil , slyšíte hluk dopravy/hudbu/sousedů, když usínáte/spíte? ..spíte někdo s rozsvíceným světlem? Laughing ..v létě s otevřeným oknem? a v jakém patře případně bydlíte? vlivy z venku nechavam proudit, pac u nas je jen jeden vliv-potok pred barakem, jinak tech par aut, co za noc projede skoro ani nezaregistruju, s otevrenym oknem v lete spim

17) jak obecne vůbec spíte? tvrdě celou noc, nebo se budíte, nebo máte vyčerpávající sny, nebo vůbec nemůžete spát, nebo vás budí chrápání?=) spim tvrde, dost tvrde Razz

1Cool pijete v noci? jíte? nejim, pred spanim akorat vypiju hodne piti, treba i dva litry, pak jdu na zachod a nez ulehnu, musim si dat jeste jeden lok Laughing

19) v čem spíte? v pyzamu, nebo pyzamove kalhoty a triko
_________________
hledám ticho co zastavím za chodu
za chodu ticha hledám svobodu
Back to top
View user's profile Send private message  
lisette
kytky 3, meta: 1750
kytky 3, meta: 1750


Joined: 10 Jan 2007
Posts: 1675
Location: Apollo

PostPosted: Fri 18.5.2007 15:48    Post subject: Re: spánek, postel, peřiny Reply with quote

1) v jaké poloze většinou spíte? Naboku a jednou rukou objímam vankúš Very Happy

2) jaké máte povlečení? nevadí vám spát v oranžových nebo červenách barvách? používáte "krepaté" látky? jak často měníte povlaky? jak často perete peřiny? Meníme asi raz za mesiac a obliečky sú všelijaké, pestrofarebné, teraz mám storočné s mačkami Laughing

3) jíte v posteli? Laughing dosť často Embarassed

4) míváte na posteli notebook?míváte v posteli přes den veci,co co tam nepatří? (případně na sousedící posteli)Samozrejme Laughing , mám tam veľký bordel. Na posteli sa učím, takže sú tam všetky knihy a rozložené papiere

5) v posteli jen spíte, nebo si v ní i čtete, odpočíváte, sedíte na ní místo na židli, díváte se na telku, ležíte u notesu, jíte atd?Jasne, učím sa, pozerám telku...

6) dodržujete doporučení, že před spaním by měli být vypnuty všechny elek.přístroje, nebo ještě lépe by v ložnici vůbec neměly být? Prístroje tam síce sú, ale vypínam ich Cool

7) četli jste si nekdy rady, jak umístit postel (ne naproti,zrcadlu, ne naproti dvěřím - poloha smrtelné postele, ne pod zkosenou stěnu, ne pod trám) a řídíte se podle toho?Čítala, ale až potom ako som umiéstnila postel vedľa zrkadlovej skrine a oproti dverám. Odtedy to tak zostalo: )

8 ) větráte před spaním?snažím sa, počas zimy zriedkavo, aj bez toho mám v izbe zimu Rolling Eyes

9) máte pod matrací úložný prostor? jestli ano, co v něm máte?Mám, periny, deky, vankúše a PRACH Laughing

10( máte blízko postele noční stolek? máte v něm léky,ponožky, na něm vždy vodu, nebo v pro jistotu aji jídlo?=))Nie, mám to kozmetiku

11) spíte/spávali jste nekdo na dvoupatrových postelích (já vždycky tak strašně chtela Dogeyes ), postřehy?Nikdy som nemala poschodovú postel a doteraz mám z toho traumu: ). Ked sme potom boli na nejakom vylete, tak som sa bála, že spadnem ja alebo spadnu na mna Laughing

13) z jakého materiálu máte konstrukci postele?Netuším čo to je, ale nejaké drevo by tam malo byť

14) spí se vám dobře v posteli? akorát dlouhá, široká? máte letiště?=)Letište, ale zle zvolené, chcem ho čo najskôr vymeniť za niečo praktickejšie

15)spíte s polštářem nebo bez? nebo s zdravotním? s peřinou, nebo jen tenkou dekou? nebo jste zimomřiví a spíte s dvěma?=)máte spěšl zdravotní konstrukci?takový ty rošty? Laughing Potrebujem aspon 4 vankúše, jeden objímať a 3pod hlavu. Som hrozne zimomrivá takže okrem periny ešte jedna perina podo mnou a dalšia deka na prikrytie Embarassed

16)spíte s roztaženými žaluziemi? necháte proudit vlivy z nočního okolí do pokoje? Twisted Evil , slyšíte hluk dopravy/hudbu/sousedů, když usínáte/spíte? ..spíte někdo s rozsvíceným světlem? Laughing ..v létě s otevřeným oknem? a v jakém patře případně bydlíte?Zaluzie zatiahnuté, lebo mám oprti oknu lampu Rolling Eyes. Hluk nepočuť, len keď idu okolo nejakí opilí mladíci a ráno ma zobúdzaju vtáky Evil or Very Mad

17) jak obecne vůbec spíte? tvrdě celou noc, nebo se budíte, nebo máte vyčerpávající sny, nebo vůbec nemůžete spát, nebo vás budí chrápání?=)
Často sa zobúdzam, prípadne neviem vôbec zaspať. Snívajú sa mi samé absurdity, nikdy nemávam pekné sny Evil or Very Mad

1Cool pijete v noci? jíte? Laughing (já jsem jednu dobu vypila za noc vždy tak pul litru Shocked )
Občas sa idem napiť, nejedávam

19) v čem spíte?
Pyžamo, zasadné každý diel z inej súpravy Laughing .
Back to top
View user's profile Send private message  
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Fri 18.5.2007 15:49    Post subject: Re: spánek, postel, peřiny Reply with quote

1) v jaké poloze většinou spíte? na boku
2) jaké máte povlečení? nevadí vám spát v oranžových nebo červenách barvách? používáte "krepaté" látky? jak často měníte povlaky? krep nemam rada, jinak barva je mi jedno, povlaky peru tak asi 1x/14dni radove
3) jíte v posteli? Laughing Embarassed .. neeee a uplne silim kdyz to nekdo dela - coz jak vidim delaj vsichni krome me Laughing mne proste vadi predstava ze se pak valim na drobkach
4) míváte na posteli notebook?míváte v posteli přes den veci,co co tam nepatří? (případně na sousedící posteli) maximalne tam neco odlozim v prubehu dne jinak ne
5) v posteli jen spíte, nebo si v ní i čtete, odpočíváte, sedíte na ní místo na židli, díváte se na telku, ležíte u notesu, jíte atd? jen obcas si tam ctu nebo se divam na televizi
6) dodržujete doporučení, že před spaním by měli být vypnuty všechny elek.přístroje, nebo ještě lépe by v ložnici vůbec neměly být?
ano vypinam
7) četli jste si nekdy rady, jak umístit postel (ne naproti,zrcadlu, ne naproti dvěřím - poloha smrtelné postele, ne pod zkosenou stěnu, ne pod trám) a řídíte se podle toho? cetla ale neridim se tim
Cool větráte před spaním? ano, ale v zime jen kratce
9) máte pod matrací úložný prostor? jestli ano, co v něm máte? ano, prach Embarassed
10( máte blízko postele noční stolek? máte v něm léky,ponožky, na něm vždy vodu, nebo v pro jistotu aji jídlo?=)) stolek mam ale mam v nem jen casopisy vodu ne, jakmile pres noc piju chodim pak neustale na WC Very Happy
11) spíte/spávali jste nekdo na dvoupatrových postelích (já vždycky tak strašně chtela Dogeyes ), postřehy? Smile doma ne
13) z jakého materiálu máte konstrukci postele? drevo
14) spí se vám dobře v posteli? akorát dlouhá, široká? máte letiště?=) chtela bych vetsi asi na to brzo dojde, u pritele spime na letisti
15)spíte s polštářem nebo bez? nebo s zdravotním? s peřinou, nebo jen tenkou dekou? nebo jste zimomřiví a spíte s dvěma?=)máte spěšl zdravotní konstrukci?takový ty rošty? Laughing klidne bez polstare, zimomriva jsem dost, rosty nemam (e)

16)spíte s roztaženými žaluziemi? necháte proudit vlivy z nočního okolí do pokoje? Twisted Evil , slyšíte hluk dopravy/hudbu/sousedů, když usínáte/spíte? ..spíte někdo s rozsvíceným světlem? Laughing ..v létě s otevřeným oknem? a v jakém patře případně bydlíte? Laughing
s rozsvicenym svetlem tak maximalne kdyz usnu u knizky nebo u TV Very Happy zaluzie vzdy zatazene, nekdy i pres den
17) jak obecne vůbec spíte? tvrdě celou noc, nebo se budíte, nebo máte vyčerpávající sny, nebo vůbec nemůžete spát, nebo vás budí chrápání?=) v posl.dobe se vetsinou 1x budim Sad
1Cool pijete v noci? jíte? Laughing (já jsem jednu dobu vypila za noc vždy tak pul litru Shocked ) ne e

edit : strasne nemam rada saten


Last edited by ephelides on Fri 18.5.2007 16:11; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Mykéna
kytky 7, meta: 14650
kytky 7, meta: 14650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14360

PostPosted: Fri 18.5.2007 15:55    Post subject: Re: spánek, postel, peřiny Reply with quote

1) v jaké poloze většinou spíte? myslím sami=) Arrow na břiše, na boku, vždycky jednu ruku pod hlavou nataženou
2) jaké máte povlečení? nevadí vám spát v oranžových nebo červenách barvách? používáte "krepaté" látky? jak často měníte povlaky? jak často perete peřiny? Arrow nevadí, spíš ty barvy vyhledávám, ladí mi k pokoji... kdy peru a převlíkám nevim, prostě když jsou hnusný nebo to "vycítím", že už to potřebujou

3) jíte v posteli? Laughing Embarassed .. Arrow ne, nikdy
4) míváte na posteli notebook?míváte v posteli přes den veci,co co tam nepatří? (případně na sousedící posteli) Arrow když se dívám v noci na film, tak tam ntbk mám, přes den oblečení, co mi odpadne od ruky Cool
5) v posteli jen spíte, nebo si v ní i čtete, odpočíváte, sedíte na ní místo na židli, díváte se na telku, ležíte u notesu, jíte atd? Arrow jen spím, max. se dívím na ntbk na DVD

6) dodržujete doporučení, že před spaním by měli být vypnuty všechny elek.přístroje, nebo ještě lépe by v ložnici vůbec neměly být? Arrow když už se rozhodnu spát, tak je všechno vypnutý
7) četli jste si nekdy rady, jak umístit postel (ne naproti,zrcadlu, ne naproti dvěřím - poloha smrtelné postele, ne pod zkosenou stěnu, ne pod trám) a řídíte se podle toho? Arrow nečetla, postel mám tam, kam se vejde Laughing

8 ) větráte před spaním? Arrow mám otevřený okno furt

9) máte pod matrací úložný prostor? jestli ano, co v něm máte? Arrow mám takový nízký krabice na kolečkách a v nich ložní prádlo většinou a nějaký prastarý plyšáky
10) máte blízko postele noční stolek? máte v něm léky,ponožky, na něm vždy vodu, nebo v pro jistotu aji jídlo?=)) Arrow nemám noční stolek

11) spíte/spávali jste nekdo na dvoupatrových postelích postřehy? Smile Arrow asi 3 roky už máme palandu, spím dole, nahoře je mladší ségra - je lehčí a nebývá jí v noci blbě z alkoholu Embarassed Laughing

13) z jakého materiálu máte konstrukci postele? Arrow dřevo, prej smrk, ale mně to přijde jako borovice
14) spí se vám dobře v posteli? akorát dlouhá, široká? máte letiště?=) Arrow jj, akorát, jenom na privátě spím na manželský s kámoškou a občas se mi tam nevejde peřina
15) spíte s polštářem nebo bez? nebo s zdravotním? s peřinou, nebo jen tenkou dekou? nebo jste zimomřiví a spíte s dvěma?=)máte spěšl zdravotní konstrukci?takový ty rošty? Laughing Arrow mám velkej polštář, malej polštářek (takovej váleček), tenkou peřinu a rošt asi mam (ale jen aby mi matrace nestála ve vzduchoprázdnu)

16) spíte s roztaženými žaluziemi? necháte proudit vlivy z nočního okolí do pokoje? Twisted Evil , slyšíte hluk dopravy/hudbu/sousedů, když usínáte/spíte? ..spíte někdo s rozsvíceným světlem? Laughing ..v létě s otevřeným oknem? a v jakém patře případně bydlíte? Laughing Arrow bydlím ve 4., žaluzie nemám, chodím spát tak pozdě, že už spěj i opilci, auta tu moc nejezděj a rozsvíceno nenechávám Laughing

17) jak obecne vůbec spíte? tvrdě celou noc, nebo se budíte, nebo máte vyčerpávající sny, nebo vůbec nemůžete spát, nebo vás budí chrápání?=) Arrow jak kdy, když je úplněk, pořád se budim, občas i sama chrápu (prej)

1Cool pijete v noci? jíte? Laughing (já jsem jednu dobu vypila za noc vždy tak pul litru Shocked ) Arrow když jsem ožratá, tak piju vodu

19) v čem spíte? Arrow v noční košili
Back to top
View user's profile Send private message  
*Theuska*
Out of order
kytky 4, meta: 2150


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1984

PostPosted: Fri 18.5.2007 16:08    Post subject: Re: spánek, postel, peřiny Reply with quote

[b]1) v jaké poloze většinou spíte?
_________________
***Člověk nikdy nesmí přestat snít.***


Last edited by *Theuska* on Tue 20.5.2008 15:44; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
Page 1 of 4

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms