sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Olymp
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 51, 52, 53  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Meta-šuplík
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Fri 4.12.2009 23:05    Post subject: Reply with quote

maxmiliana wrote:
spanish.eyes wrote:
to je tak nepochopitelny, ze kdyz se s nejakym rodinnym prislusnikem nezdravim, tak nechci ani, aby si cetl, jak me nekdo nasral?
zmen si nick, nedavej si do avataru svou nahou prdel? nevim, kazdopadne pokud budeme kompletne vsichni dusledne olympovat vse, tak sem nikdo novy chodit nebude...
pokud olympujete co muzete, tak to forum zbytecne poskozujete.

souhlasim s max...

spanish.eyes wrote:
videl mi pres rameno, nebo sel kolem meho pocitace. mela jsem svuj byvaly av. na plose, takze prdel uz na veci nic nemeni

tak sis mela avatar zmenit a nebo kdyz uz znal tvuj nick, mohla sis zalozit novej.. kazdopadne kdyz v avataru mas svoji vlastni fotku a vsechny sve prispevky olympujes, tak je to docela usmevnej paradox (nic ve zlym). A jestli ti nekdo vidi pres rameno, tak v jeho pritomnosti nepis. Ja treba pisu nekdy z prace a holt pisu v takovych chvilich, kdy vim, ze mi nikdo nebude cumet pres rameno.

Libi se mi ten napad Shrew. Ale mnohem vic by se mi libilo, kdyby se stalo to, co psal che a lidi si to uvedomili sami. Omezeny pocet olympovanych prispevku na den apod. neni reseni, jen to omezi pocet celkovych prispevku nehlede na quote jiz olympovaneho, jak psala Nef.

Nechapu, proc nekdo olympuje vse. I kdyby muj nejvetsi nepritel vedel, ze sem chodim, tak mi je vazne ukradeny, ze si precte nektere informace, co sem napisu /typu co jsem mela k obedu, co si myslim o kabelce, novem parfemu, jinych clenech sfery atd/. Za vyjimku povazuju lidi jako je treba Court, ktera sem pise stejne tak malo, ze je uplne jedno, jestli vsechno olympuje nebo ne.

Kdyz sem prijdu nekdy jen tak a nechci se zrovna zdrzovat prihlasovanim, tak si tady neprectu fakt skoro nic. A nove cleny by to chtelo:)

Jinak spanish neni zdaleka jedina, ktera to dela, aby to nevypadalo jako ze jsem dalsi clen akce "spanish" Mr. Green
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
spanish.eyes
vi, ale nedba


Joined: 20 Nov 2007
Posts: 37788
Location: Praha

PostPosted: Fri 4.12.2009 23:29    Post subject: Reply with quote

uz jsem vysvetlila, proc jsem se rozhodla nemenit si nick..
ten paradox zadku a snahy byt inkognito chapu, ale ze to tolika lidem vadi, uz mene. navic kdybych to nepriznala, ze je to muj zadek, tak to zas tolik lidi vedet nebude.
tak zruste olymp a bude klid, ne?
zacinam se citit jako nejvetsi nepritel vzkvetani boardu Mr. Green
_________________
She's a rainbow and she loves the peaceful life
A change of heart comes slow..
*
Je třeba žít, je třeba milovat, je třeba tvořit
(JK)
Back to top
View user's profile Send private message  
che
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9782

PostPosted: Fri 4.12.2009 23:49    Post subject: Reply with quote

spanish.eyes wrote:
zacinam se citit jako nejvetsi nepritel vzkvetani boardu :mrgreen:

Ve skutečnosti to neděláš zdaleka jen ty, akorát jsi momentálně nejhlasitější. Zrovna třeba http://sfera.pravy.net/viewtopic.php?p=1095436#1095436 je exemplář do rámečku na zeď.
Back to top
View user's profile Send private message  
spanish.eyes
vi, ale nedba


Joined: 20 Nov 2007
Posts: 37788
Location: Praha

PostPosted: Fri 4.12.2009 23:55    Post subject: Reply with quote

ja bych asi byla hlasita, i kdyby slo o neco mene zasadniho, to je uz povaha..
ja olymp beru do jiste miry jako zbran, kterou jsi dal do rukou davu a je trochu naivni pocitat s tim, ze dav je moudry a uvedomely Wink chapu ale, ze se vlastne "dobry skutek" obratil proti tobe a je to k nastvani
_________________
She's a rainbow and she loves the peaceful life
A change of heart comes slow..
*
Je třeba žít, je třeba milovat, je třeba tvořit
(JK)
Back to top
View user's profile Send private message  
BadHans
Nejstarší rebelka


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 4471

PostPosted: Sat 5.12.2009 0:06    Post subject: Reply with quote

No, já bych tedy takovou obavu o chcípání Aorty neměl... Nejsem asi sám, kdo si myslí, že funguje docela dobře jako uzavřené "rodinné" fórum a je diskutabilní, jestli by náhodně příchozí přispěli ke kvalitnímu růstu.

Pokud už ale chceme, aby se tu náhodně příchozí lidé cítili pěkně a útulně, první věc, která by se měla změnit, je hláška u zaolympovaných věcí. "Edit" byl zpočátku vtipný a působil "stealth" dojmem, ale když přijde neznalý člověk, opravdu to vypadá, že je to tu promazané a k ničemu. Ale kdyby tam místo "Edit" byla třeba vysvětlivka typu "Tohle mohou číst pouze Bohové z Olympu (BzO), ať už to za to stojí, nebo ne. Jak se stát také Bohem, který přečte všechno, se dozvíš zde (link)" Nebo něco podobného, aby to bylo jasné, že tam něco je, ne že si to někdo vyeditoval.

To by podle mě vyřešilo prvotní odstrašení. Jinak musím říct, že chápu, že některé členky mají své důvody, proč být schované permanentně, stalkeři jsou vážně nepříjemní a ani změna nicku ničemu nepomůže. Navíc při o Spanishinu prdelku považuju za dost malichernou a podpásovou, neboť ke změně avataru došlo až dlouho po olympu a jak sama napsala, kdyby se nenapráskala, nikdo by nevěděl, že je ten zadeček její... Rhi má taky důvod a nepochybuju, že lidí s důvodem se najde víc.

Otázka je, jestli tedy olympování zkomplikovat, aby se oddělilo zrno (lidé s důvodem) od plev (lidé co si automaticky zvykli mačkat olymp vždycky). Já osobně to nevnímám, protože Aortu sjíždím vždy přihlášený a žlutý pruh textu ignoruju. Pokud je někdo líný se lognout, tak to není problém olympovačů...
_________________
I like pleasure spiked with pain and music is my aeroplane

Pro lásku bych třeba zemřel... ale pro život jsem se narodil.


(melouny, pochopitelně)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
che
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9782

PostPosted: Sat 5.12.2009 0:21    Post subject: Reply with quote

BadHans wrote:
No, já bych tedy takovou obavu o chcípání Aorty neměl... Nejsem asi sám, kdo si myslí, že funguje docela dobře jako uzavřené "rodinné" fórum a je diskutabilní, jestli by náhodně příchozí přispěli ke kvalitnímu růstu.
Osazenstvo boardu se z náhodně příchozích vytvořilo, což mě vede k názoru že ano.

Že "edit" odrazuje je dobrá připomínka, hodím tam něco jako "nemáte právo číst tento příspěvek".

BadHans wrote:
Otázka je, jestli tedy olympování zkomplikovat, aby se oddělilo zrno (lidé s důvodem) od plev (lidé co si automaticky zvykli mačkat olymp vždycky).
Další komplikace nejsou moc rozumná cesta, spíš bych udělal něco na označování zbytečně zaolympovaných příspěvků s penalizací po dosažení určitého počtu. Občas tady totiž vidím lidi kterým by podle mě prospělo se na board podívat očima člověka co na Olympu není.
Back to top
View user's profile Send private message  
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Sat 5.12.2009 0:44    Post subject: Reply with quote

BadHans wrote:
...Pokud je někdo líný se lognout, tak to není problém olympovačů...

lenost:))
pokud jsem na sféře např. přes mobil, tak přihlašování se je pro mě v tu chvíli otravný
problém olympovačů to opravdu není. já jsem tím pouze vyjádřila to, jak náramě čtivé to tu je pro lidi, co nevidí olympované příspěvky.

a btw spanish je na té fotce si myslím poznat dost (pro lidi, co ví, jak vypadá) a člověk co jí tu jde cíleně hledat, protože tyhle stránky viděl přes rameno jí asi díky němu pozná opravdu okamžitě.
a stále nechápu, co takový člověk, před kterým se např. spanish skrývá, bude mít z toho, že si přečte co si koupila novýho na sebe...

ale po tom, co se spanish vyjádřila takto:
spanish.eyes wrote:
protoze ja se nemam za co stydet a nechci tomu cloveku ustupovat, to radsi, at si obcas neco precte
a navic mam skodolibou radost z toho, ze on vi, ze jsem to ja, a precist si to nemuze. takze nadale hodlam olympovat kazdou hloupost, navic s tou teorii o nutnosti novych clenu stejne nesouhlasim

k tomu už vlastně ani není co dodat... i když ten její první řádek je s tím zbytkem tak nějak v rozporu Mr. Green
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
*jiva*
kytky 6, meta: 9050
kytky 6, meta: 9050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 8875

PostPosted: Sat 5.12.2009 9:57    Post subject: Reply with quote

ja teda musim rict, ze olympovani nekterych hlouposti docela chapu. lidi jsou nekdy pekny kurvy a dozvedet se ,,aha tak ty po me chces penize a pritom sis vcera koupila tricko v hm?!" neni nic moc. (nerikam, ze je to neci pripad, ale me tady nekteri lidi taky vyhledavaji a tomu prizpusobuju olympovani prispevku, ackoliv by se nekomu jinemu mohlo zdat, ze jsem treba nejaky prispevek zolympovala zbytecne)
a nevim, jestli neco resi zmena avataru, u me vsichni lidi, o kterych vim, ze me tu ctou, byli schopni si zapamatovat po prvnim odhaleni muj nick.

podle me kdyz sem prijde nekdo novy, tak se na nej nekteri lide dost ,,vrhnou" jako na vyjimecnou pochoutku, to by me odradilo vic nez edit edit edit
_________________
_
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Tjorven
gewöhnungsbedürftig mamiček


Joined: 06 Feb 2008
Posts: 2649

PostPosted: Sat 5.12.2009 10:08    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by Tjorven on Wed 6.8.2014 12:54; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
JÁjenJÁ
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 7327
Location: doma :)

PostPosted: Sat 5.12.2009 10:13    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
Sebeláska je jediná láska, která trvá navěky

O. Wilde
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Sat 5.12.2009 10:29    Post subject: Reply with quote

Taky mám zkušenost, že si to tu četli lidi u kterých mi to nebylo příjemné, ale tak mě napadá-jak se tohle řeší na jiných fórech, že vás někdo odhalí a není tam žádný Olymp? Mně přijde, že se z toho dělá haló jen tady, ale možná se pletu a chápu, že je to tím, že se tady hodně řeší osobní věci.
A jinak jako nejjednodušší nápad mi přijde mít sekce, kde se olympovat nedá (řečičky, slovní fotbal...) a kde se to dá (srdce, zpovědnice apod.). Znám fórum, kde to funguje podobně-v tématech jako recepty se nedá editovat a v osobních tématech dá.
Back to top
View user's profile Send private message  
Tjorven
gewöhnungsbedürftig mamiček


Joined: 06 Feb 2008
Posts: 2649

PostPosted: Sat 5.12.2009 10:47    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by Tjorven on Wed 6.8.2014 12:55; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29921

PostPosted: Sat 5.12.2009 11:46    Post subject: Reply with quote

Tak zase já chápu, že některý lidi olympujou příspěvky o borůvkách a dotazníky, protože jak říká Tjorven, když tě někdo zná, tak prostě ví, že tenhle dotazník je tvůj nebo že jsi zrovna jedla borůvky. Spíš nechápu takový to olympování příspěvků typu "jo, to máš pravdu".

A jako že che a max nepoužívají olymp... no já bych taky nepoužívala, kdyby sem přítel přispíval a nemusela bych si připadat blbě, že mě "odhalí".
Myslim, že člověku v určitý situaci je nějaký vzkvétání boardu a příchod nových členů úplně u prdele, když se snaží zachránit tu svou, viz masové edity. A asi těžko jim to zazlívat.
Stejně s tim nic neuděláme, buďto to tu chcípne, nebo ne, olymp neolymp Mr. Green
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Sat 5.12.2009 14:28    Post subject: Reply with quote

Ať mi nikdo neříká, že se dá člověk odhalit z věkového rozmezí 18-30 let a z toho, že čte MF Dnes : ))) (tím teda konkrétně myslím ten poslední dotazník).
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29921

PostPosted: Sat 5.12.2009 14:38    Post subject: Reply with quote

Ježiš, jasně že ne z vyplněnýho dotazníku, ale z toho, že ten dotazník sem dám.
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Meta-šuplík All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 51, 52, 53  Next
Page 6 of 53

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms