sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
návrhy na výplň společného času
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Zoufalkaa
Guest





PostPosted: Sat 21.11.2009 19:20    Post subject: návrhy na výplň společného času Reply with quote

potřebuji poradit co máme s přítelem dělat SadSad není sportovec takže všechny sporty typu brusle, tenis lyže (co mam moc ráda) odpadají, výstavy ho nebaví, divadlo ho nebaví, muzikály ho nebaví,do fitka nechce a nebaví ho, na kino a na jídlo nejsou prachy - auto mu žere veškerou vejplatu, nechce ani abych s nim byla když... dělá auto.... tak já už nevim co prostě s nim ty dva večery, kdy se v týdnu vidíme, dělat protože mi už nebaví jen pořád souložit, koukat na telku, žrát...veškerá náplň volného času. prosím poraďte nějakou aktivitu nebo se z toho už fakt zcvoknem Sad
Back to top
 
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Sat 21.11.2009 19:25    Post subject: Reply with quote

A má on vůbec zájem to měnit nebo mu vyhovuje souložit, koukat na telku a žrát? Z toho, co píšeš mám pocit, že docela i jo a to pak nepomůže i kdybychom ti navrhly kdovíco, musí chtít on Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Sluníčko:-)
hu


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 5386

PostPosted: Sat 21.11.2009 19:27    Post subject: Reply with quote

vidim to jako Exi
a bavili jste se o tom? on je takhle spokojený nebo ne?
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Sat 21.11.2009 19:37    Post subject: Reply with quote

mluvili a myslím, že jsme nic kloudného nevyřešili. ano jistě mu vyhovuje jen souložit a koukat na tv, jako každému chlapovi. a když prostě chci jít někam něco dělat tak se mi dostane odpověď typu-nesportuji, je zima nebo tak.já bych chtěla aby se mnou chodil cvičit do fitnessáku, ale on je i na to líný a nechce, i když to potřeboval jako sůl.baví ho teda wellness, ale na to nemá peníze a já nemám možnost to platit i za něj, protože ze svého platu z brigády sotva uživím sebe. a jelikož on celou výplatu nacpe do auta, tak nemůžeme nikam.

jen bych chtěla poradit nějakou aktivitu, kterou bych mu mohla navrhnout. zatím u mně prošla jen procházka (hm divné když je zdarma)
Back to top
 
shanzik
kytky 3, meta: 1050
kytky 3, meta: 1050


Joined: 26 Apr 2009
Posts: 990

PostPosted: Sat 21.11.2009 20:42    Post subject: Reply with quote

No mě se zdá, když to přeženu do krajnosti, že ho ten vztah vůbec nebere, když není ochotný na něm ani trochu pracovat. Proč by nemohl jednou ušetřit na benzínu a někam s tebou zajít?

K tomu fitku mě napadá jen že existují knížky o cvičení v páru, tak třeba kdybyste se byli ochotní hýbat doma? Celkem levná záležitost je taky badminton, v zimě zadarmo lední kluziště, běhání (já chápu, že "není sportovec", ale je to určitý kompromis, tak na to by mohl jít, ne?).

K procházkám byste mohli přidat třeba focení, nějakou společenskou hru s kamarady (to je moje oblíbené Mr. Green ), vzájemná masáž? Uf, už nevím. Sad
_________________
Nad řekou leží kouř, a já zas po roce
citím dým z natí a tlející ovoce...
vždycky pln bolesti, smutku a neklidu
jakoby naposled podél své řeky jdu
Back to top
View user's profile Send private message  
Sluníčko:-)
hu


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 5386

PostPosted: Sat 21.11.2009 20:51    Post subject: Reply with quote

Já nevim jestli tady vůbec nějaký vymyšlení aktivity pomůže,když je přítel spokojenej tak jek je Confused aby to nakonec nebylo stejně nucený..a jestli on má vůbec nějakej zájem na tom něco dělat. pokud ne tak to bude stát za prd i když něco vymyslíš.

netušim co bych s tim dělala,ale jestli to trvá už dýl,tak bych byla asi pěkně vytočená..
jak to snášíš? třeba kdybys na něj trochu razantnějc přitlačila,že tohle už tě fakt nebaví..tak by to něco změnilo..
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Sat 21.11.2009 22:59    Post subject: Reply with quote

tak hrajte playstation Mr. Green

Mám doma podobnýho "zevla" to všichni vědí.. ale baví ho hrát hokej.. takže když je zima chodíme hrát hokej na rybník.. ano hraju taky (ráda bruslim).. Hlavně ten můj je ochoten se obětovat hecne se a jde se mnou na brusle nebo plavat nebo prostě někam, taky má rád procházky prahou..Prostě vždycky se nějak dohodneme..Jenže my jsme třeba schopný jít do sportbaru na panáka a diskutovat o hudbě nebo o hokeji..My prostě máme alespoň nějaká vzdálene společný zájmy.. já mám ráda sport jako aktivně a on pasivně, ale zas o tom ví fakt všechno, takže je o čem mluvit

Chtěla jsem říct, že je to o kompromisech, jako všechno ve vztahu.. Podle toho co si napsala, to ale z jeho strany bohužel nějak nevypadá na to, že by tě považoval za partnerku..Ale to musíš poznat sama, jesti tě miluje nebo ne.. nebo jestli ti ten vztah vůbec něco dává..
Jako uznávám, prachy jsou problém.. v tvým případě bych volila asi to, že bych ho prostě někam pozvala, třeba 1x měsíčně.. časem se bude cítit blbě a třeba ti to vrátí..

Zajímal by mě věk a délka vztahu..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
che
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9786

PostPosted: Sun 22.11.2009 0:01    Post subject: Reply with quote

Anonymous wrote:
mluvili a myslím, že jsme nic kloudného nevyřešili. ano jistě mu vyhovuje jen souložit a koukat na tv, jako každému chlapovi.
Tobě vyhovuje chodit s chlapem co je s tebou ochotný jen souložit a koukat na televizi? (Zrovna dneska jsem třeba potkal dva co se svými přítelkyněmi šli ochotně hrát karty, i když bylo ošklivo.)
Back to top
View user's profile Send private message  
Alshwarya
kytky 8, meta: 21650
kytky 8, meta: 21650


Joined: 29 Apr 2007
Posts: 20994

PostPosted: Sun 22.11.2009 8:08    Post subject: Reply with quote

Zoufalko, asi nezbyde nic jinýho, než fakt přitlačit a jít na to ráznějc, a pokud na to nepřistoupí, tak takovýho zvtahu podle mě ani nebude škoda....S chlapem, kterej chce akorát souložit a koukat na TV bych nevydržela ani minutu. Dobře, já sem extrém, aby byl chlap sportovec je u mě základní podmínka, ale to, co dělá ten tvůj, je děs Embarassed Takovej typ chlapů je podle mě fakt hroznej, Z tej věty, že nedělá nic jinýho než kouká na TV, souloží a opakuje, že není sportovec mně šel mráz po zádech.
Chápu, že si musíš připadat pěkně odstrčeně Confused Fakt bych se nebála a prostě mu natvrdo řekla, že tohle tě nebaví, že vztah snad není jen o sexu, že chceš podnikat nějaký společný aktivity, ať už něco z toho zadarmo, jak vypisovala shanzik, to se mně moc líbilo, nebo aby trochu ušetřil na autu a podnikli ste něco, co něco stojí.

Přeju hodně štěstí, ať se povede ti s ním zahejbat.
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Sun 22.11.2009 13:08    Post subject: Reply with quote

tak jsme včera o tom mluvili, docela jsme se i domluvili. sebrala jsem totiž odvahu a vše mu řekla.
s penězma je problém, mně nedělá ho pozvat jednou do měsíce, ale ne třeba pokaždé když vydělává tak 3x více než já. protože mi to pak celkem příjde líto, aby vše platila já. proto se snažím najít alternativu v něčem,co je zadarmo.

dohodli jsme se na procházkách, na technických výstavách (on je technický typ, baví ho auta, pc apod), společenské hry a karty zase moc neberou mne, ale přizpůsobím se.
myslíte že je možné v zimě chodit ven běhat? protože je to jedna věc, co by on se mnou ze sportu dělal Smile jo a také plavání, to mám slíbeno (ale to zase moc nebaví mně, achjo Laughing )

já bych ráda jela na nějaký výlet, ale on bohužel skoro nikdy nemá čas celý jeden den, takže to padá. ale bylo by to krásné Crying or Very sad
každopádně tedy problém je nejspíš vyřešen, odted nebudeme jenom koukat na tv a souložit Laughing
Back to top
 
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Sun 22.11.2009 13:16    Post subject: Reply with quote

To samé jsem měla s Ráďou, akorát u něho to nebylo auto, ale motorka. Dokonce se kvůli ní dostal do dluhů Confused To furt byly jenom tréninky, závody nebo aspoň s kamarádama v garáži a když jsem o víkendu přijela tak pustil nějaký trapný film (na ty jsme měli úplně jiné názory) a celý den jsme leželi u bedny. Přemluvit ho k něčemu jinému bylo nemožné, nanejvýš tak zajet na nějakou diskotéku, což zas nebavilo mě Confused Sice jsem s ním byla rok a půl, protože jsem ho fakt milovala a o pár let později jsme to ještě na pár měsíců zkusili, ale teď už bych takový vztah fakt nechtěla.
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Sun 22.11.2009 13:21    Post subject: Reply with quote

E.x.i.l.i.a: to jak u nás Rolling Eyes pořád je někde v garáži, něco kutí, čas na mně má jen po večerech a to je většinou docela utahaný a opravdu jen ležím a koukám na TV. kdyby na film, to by bylo ještě v pohodě, ale my čumíme na ordinace a podobně Rolling Eyes on bere manažerský plat, ale všechno to spolykají ty jeho auta a dluhy, co kvůli nim také má.
ale zase jsem moc ráda, že nechodí do hospody a nekriminálničí.
Back to top
 
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Sun 22.11.2009 14:13    Post subject: Reply with quote

hele ne jako že bych chtěl rýpat, ale zdá se mi že skáčeš akorát kolem něho a zapomínáš na to co bys sama chtěla dělat a on by se občas pomohl taky uvolnit a dělat něco podle tebe...protože tohle tě brzo přestane bavit
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
indulona
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7319
Location: Malé velké město

PostPosted: Sun 22.11.2009 14:34    Post subject: Reply with quote

My s přítelem skládáme puzzle, ale ty se musí koupit, masáže jsou také výborné a dětský olejíček, který se na ně dá použít moc nestojí, pak hrajeme také hry na playstationu, vaříme, společná koupel.
To jsou asi tak aktivity, které děláme u něj doma, když nepočítám koukání na filmy a sex.
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Sun 22.11.2009 14:36    Post subject: Reply with quote

jů, puzzle jsou výborný nápad. společná koupel a vaření jsou také zdrojem dobré zábavy!

u nás to není asi ani o tom, že bych skákala jak on píská. já jsem spíš ani nevěděla,co mu nadhodit. já chápu, že ho nemusí vždy bavit co, co mně, proto jsem se chtěla zde inspirovat na nějaké aktivity
Back to top
 
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Page 1 of 7

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms