sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Byzzy! :)
Poskytovatel internetu
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Thu 22.10.2009 17:25    Post subject: Poskytovatel internetu Reply with quote

Přes koho máte zřízený internet? Měli jsme doteď UPC, ale už od nich nechci vůbec nic, strašně mě naštvali. Vlastně mě štvou tak nějak pořád, když se s nima dostanu do kontaktu. A dneska setkání s jejich technikem a zjištění, že když od nich budu mít jen net bez televize, tak mi nepůjde sdílená tv anténa (na které je 20 programů zadarmo) a tudíž si budu muset u nich platit tv (za základní nabídku programů 300), mě definitivnvě otrávilo. Mají úžasnou výpovědní dobu - dva měsíce Rolling Eyes Evil or Very Mad
Nechci ani O2.
Našla jsem zajímavou nabídku společnosti, která se jmenuje Česká elektrokomunikace, má dokonce připojení přes optický kabel. Ale nevím, jestli tyhle menší firmy jsou spolehlivé? Vůbec se v tom nevyznám a přítel taky ne. Budu ráda za jakoukoliv inspiraci od koho si internet nechat namontovat.
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Thu 22.10.2009 17:33    Post subject: Re: Poskytovatel internetu Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________

dog is god backwards

Qualität kommt von Qual.

Arretez de prendre les cons pour les gens.

"Wer ständig glücklich sein möchte, muss sich oft verändern." (Konfuzius)

Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30284

PostPosted: Thu 22.10.2009 17:35    Post subject: Reply with quote

hele, ale to si nevybereš... výpovědní lhůtu mají všichni dlouhou, všichni lžou a snažej se co nejvíc vydělat Mr. Green
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Thu 22.10.2009 17:36    Post subject: Reply with quote

no ja tusim, ze budou vsichni vyderaci, ale ostatni me aspon nebudu nutit mit od nich jine sluzby, kdyz je muzu mit lepsi a zadarmo

ephe, to asi v CR neni
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Thu 22.10.2009 17:41    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________

dog is god backwards

Qualität kommt von Qual.

Arretez de prendre les cons pour les gens.

"Wer ständig glücklich sein möchte, muss sich oft verändern." (Konfuzius)

Back to top
View user's profile Send private message  
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Thu 22.10.2009 17:58    Post subject: Reply with quote

aha, diky. mrknu na to
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
shanzik
kytky 3, meta: 1050
kytky 3, meta: 1050


Joined: 26 Apr 2009
Posts: 990

PostPosted: Thu 22.10.2009 18:00    Post subject: Reply with quote

My máme (Vršovice) wifi, nějakou Vendulku.. na protějším baráku je prostě vysílač, tak za nějakých 150,- (no, nejsem si jistá, ale prostě za málo) máme celkem slušný připojení. Jenom nevím, jak ten vysílač drahý našel, třeba máte na baráku něco podobnýho..? Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Thu 22.10.2009 18:08    Post subject: Reply with quote

ephe, tak oni maji pokryte jen zahradni mesto a jizak, takze nic

shanziku, no prave to mi pritel taky rika (bohuzel jen na dalku, je ted docasne na Morave), ale jak to mam zjistit? Notas mi ukazuje bezdratove pripojeni nefunkcni, ale nabizi mi spoustu siti. Do vsech je ale potreba heslo..jak se k tomu da dostat? Mam tu napriklad Labib, Aja_B, VOIP.. Vubec netusim koho kontaktovat.
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
shanzik
kytky 3, meta: 1050
kytky 3, meta: 1050


Joined: 26 Apr 2009
Posts: 990

PostPosted: Thu 22.10.2009 18:33    Post subject: Reply with quote

Drahý je ještě na nějaký firemní akci, tak se nemůžu zeptat, resp. ne hned, ale pak dám určitě vědět. Ten náš poskytovatel má na webu přímo "přípojný body", odkud se můžeš připojovat (ulice), ale nic takovýho obecnýho (kde by byl seznam) jsem bohužel nevygooglila.
Back to top
View user's profile Send private message  
Felicity
Master


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9379

PostPosted: Thu 22.10.2009 18:52    Post subject: Reply with quote

Doma 10mbit kabel UPC, stejne otresnej pristup k zakaznikovi jako O2 a spol., technicka podpora je jeste o uroven horsi, to je neco neskutecnyho, kazdej telefonat vam zkrati zivot Laughing Na druhou stranu, kdyz pominu obcasny vypadky, tak je tu spickova rychlost downloadu za slusny penize. S novou telkou jsem jeste odhlasil jejich tv a platim jen net. Jinak bezna praxe je, ze pres web napisete, ze vypovidate smlouvu (tv nebo inet, prip. oboje), jakmile se vam ozve operator a pta se proc, zminite levnejsi konkurenci a upc v 90% nabidne treba polovicni cenu na pul roku a podobne akce. Pokud ne, tak se ihned objedna nova sluzba, ktera pro nove zakazniky nabizi dalsi kotel slev Cool
Rychlost 10/10
Spolehlivost 6/10
Podpora 2/10

V praci adsl od Radiokomunikaci. 101% spokojenost. Naprosto profesionalni pristup, funkcni technicka podpora. Zrovna minuly tyden nam pri stejne cene nabidli 2x rychlejsi tarif a dali zdarma router s wifi. Vypadky v podstate zadne, vysoka spolehlivost, ale zase nizsi rychlost. Kdo nestahuje HD filmy, tak mu to vadit urcite nebude Laughing
Rychlost 5/10
Spolehlivost 10/10
Podpora 9/10
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Thu 22.10.2009 19:03    Post subject: Reply with quote

Feli, no ten stejny net od UPC mame taky a spokojena s rychlosti jsem maximalne, v tomhle je to fakt super. Mela jsem ted 14dni pujceny modem O2 a to bylo otresne (pri stejne cene). Technicka podpora je opravdu priserna, pan (pritom to byl tak nadejny mlady sympatak) mi tu dnes hodil jen tak kus kabelu, ktery si odrezal na tasku a nechal ho tady (ja jsem si toho vsimla az pak), dale tu nechal kus nejakeho plastu, nevim, k cemu to je (nejaka krytka) vcetne krabicky. A taky tu malem nechal dalsi stos kabelu, ale to jsem mu rekla, pac jsem si toho vsimla. Choval se hrozne, chtela jsem kabel od modemu protahnout zdi, ve ktere mam na to pripravenou dirku, jenze pro nej to byl hrozny problem a jak me nastval, tak jsem si rekla, ze to stejne zrusim (uz jsem to pres net udelala), tak to mam mezi dverma docasne. Jo a navic mu smrdeli nohy Mr. Green
Jsem zvedava, jestli mi budou tlacit taky nejake vyhody:))

Ty radiokomunikace bych teda mohla zkusit.
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
pecička
*Discipline, Drive, Determination*


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 43608

PostPosted: Fri 23.10.2009 8:11    Post subject: Reply with quote

Radiokomunikace jsou nejvic Love
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Fri 23.10.2009 10:45    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
Když si člověk postaví dům, vždycky zpozoruje, že se při tom naučil něčemu, co měl rozhodně znát, než začal stavět.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30284

PostPosted: Fri 23.10.2009 10:59    Post subject: Reply with quote

Radiokomunikace jsem měla dlouho, podporu jsem potřebovala jednou a to bylo v pohodě, jakmile jsem se dostala před nacvičený scénář, kde se mě desetkrát ptali, jestli jsem router fakt restartovala... přijeli celkem rychle a vyřešili. Ale s výpovědí mě teď nasrali, nedělám si ovšem iluze, že by to někde bylo lepší.

UPC mám teď a zapojení bylo v pohodě, komunikace, když jsem něco potřebovala změnit, taky v pohodě... zatim teda to je krátce, ale nemůžu si stěžovat.
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Efendy
kytky 3, meta: 1050
kytky 3, meta: 1050


Joined: 24 Jan 2007
Posts: 1004
Location: naplavenina v Praze

PostPosted: Fri 23.10.2009 15:05    Post subject: Reply with quote

Já mám od místních poskytovatelů za 300 Kč
Jinak klidně bys mohla jít do těch místních, se zeptej v okolí kdo co má a jak je spokojený a kolik mu vychází hodnocení např. na rychlost viz
www.rychlost.cz
Jinak před časem jsem do firmy zvažoval místo místního poskytovatele také alternativu a např. České radiokomunikace mi vyšly dráž.
Dnes jestli dobře koukám tak,
mrkni na radiokomunikace 8 Mb/s, což je hodně rychlý internet
http://www.radiokomunikace.cz/domacnosti/internet-a-vyhodne-volani/premium-adsl-volani/cenik.html
za 699 Kč.

a O2 8 MB/s za 500 Kč
http://www.cz.o2.com/osobni/internet-na-doma/
_________________
www.andelslev.cz
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms