sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné jaro!
Protekcia na školách
Goto page Previous  1, 2, 3, 4
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Škola
View previous topic :: View next topic  
Author Message
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30622

PostPosted: Wed 26.12.2007 21:15    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek


Last edited by maxmiliana on Wed 10.2.2010 20:55; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
pam
kytky 7, meta: 12650
kytky 7, meta: 12650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12166

PostPosted: Wed 26.12.2007 21:16    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by pam on Wed 24.12.2008 13:26; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
la fraise
.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 26039
Location: back in town

PostPosted: Wed 26.12.2007 21:22    Post subject: Reply with quote

maxmiliana wrote:
la fraise wrote:
Navic, kdyz se tam nedostanu tak na to asi nemam..
To je ale neuveritelna blbost, LF sorry.
Tech co na to maji je dost, ale ne vsichni tu sanci dostanou. A opacne to preci taky neplati, dostanu se na skolu = mam na to.

Myslela jsem napoprve. Treba z duvodu, ze jsem nevychytala pripravu nebo tak. Kdyz se letos nedostanu na prava tak to taky nevzdam..

A ucel sveti prostredky.. Asi ma kazdy moralni zasady jinde.
_________________
We're happy free confused and lonely in the best way. It's miserable and magical, oh, yeah.
Back to top
View user's profile Send private message  
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Wed 26.12.2007 21:47    Post subject: Reply with quote

jenomze to je vsechno jedna pani - spoluzak - znamej - povidala..

jak jsem to tak cet, nikdo tady zadnou zkusenost nema jinak nez z doslechu nebo na zaklade nejakejch celkem pochybnejch uvah.

ja jsem se na stredni setkal akorat s tim ze jednomu tolerovali vic nez by tolerovali jinymu, ale nakonec ho stejne vyhodili a tady se stykam s pozitivni diskriminaci.. proste cikan totalne debilni, sere na vsechno, dela si co chce ale je to mazlicek vsech.protoze je cikan a leze vsem do zadku.

tedka vyrukoval s tim ze by si mozna vystudoval mgr. na policejni akademii.. no ja verim tomu ze by ji udelal klidne i se stejnym pristupem, protoze ten proste dokonale osere naprosto vsechno .

akorat vim, ze pravnici kteri chteji ziskat titul Judr nejakym zpusobem lehce si ho jezdi delat nekam na Slovensko kde ho prej dostane kazdy s tim ze jim to tady pak zpetne uznaji, ale to je o necem jinym.
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30622

PostPosted: Wed 26.12.2007 21:52    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek


Last edited by maxmiliana on Mon 14.4.2008 9:01; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Wed 26.12.2007 21:58    Post subject: Reply with quote

a uprimne receno kdybych znal nekoho kdo by mi rek ze me dostane na skolu na kterou bych chtel a je tezky se tam dostat, treba na tu akademii, tak bych se vubec nerozpakoval rict ANO. jenomze bohuzel nikoho takovyho neznam :/ nejaka cest by me v tomhle moc netlacila.. stejne se tam dostane x lidi ktery nasledne vylijou a nedostane se tam x lidi kteri by byli lepsi studenti atd.. nehelde na lidi kteri proste jen meli stesti a na lidi kteri ne. a moc neverim ze by existovala protekce v tom smyslu ze by uplnyho blbce protlacila od zacatku studia az do zdarnyho konce..
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
Nikolaos
Agent Provocateur


Joined: 26 Jan 2007
Posts: 2820
Location: Circus of damned

PostPosted: Wed 11.6.2008 14:06    Post subject: Reply with quote

prodekanov syn s nami chodil do 4 ročníku zrazu sme sa dozvedeli, že si robí dva ročníky naraz čiže aj piaty a šup už má štátnice a pritom sme ho na žiadnej skúške v ročníku tento rok ani nevideli tuším bol na jednej ale odtiaľ odišiel lebo sa mu nechcelo čakať /dotyčný skúšal ústne/ a už má titul Hlavne, že mne bolo povedané, že sa dva ročníky u nás nedajú robiť naraz
_________________
Vykašli se na to zlato, Ty nemůžeš za to, že mi je, tak jak mi je, nejsi to Ty, je to jen chemie.


Last edited by Nikolaos on Tue 24.6.2008 19:04; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
angie.hill
kytky 3, meta: 1150
kytky 3, meta: 1150


Joined: 20 Jun 2008
Posts: 1070

PostPosted: Sat 21.6.2008 9:21    Post subject: Reply with quote

pam wrote:
maxmiliana wrote:
Vzdycky kdyz slysim o nejak uplatcich, protekci a podobnych skandalech s podmazanyma zkouskama, vzdycky se to tyka prav (nevim cim to je) Mr. Green


no to me dorazilo, když Verešová přešla z pražských práv na plzeňských, přitom všude po škole máme nalepeno: Přestupy z jiných fakult NEJSOU MOŽNÉ ! A to nemluvím o tom, že jí údajně z Prahy vyhodili, že neudělala státnice a šup, v Plzni najednou získala titul. A četla jsem i na jedné diskuzi (ale samozřejmě nevím, zda je to pravda), že když se psali zápočtové testy, nikdo nikdy jí tam neviděl a pak ve výsledcíh bylo, že zápočet splnila.
já jsem slyšela že měla jednou za půl roku přijet s indexem aby jí to všechno dopsali a ona byla líná do plzně jezdit a posílala sem taxikáře. ale za pravdivost této ifnormace neručím Laughing Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
che
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9738

PostPosted: Sat 28.6.2008 0:05    Post subject: Reply with quote

Podivná maturita rozkládá soukromé gymnázium Pod Vyšehradem. V aktuálním Reflexu je detailnější reportáž, online bude dostupná od 3.7.
Back to top
View user's profile Send private message  
Aquamarin
kytky 2, meta: 400
kytky 2, meta: 400


Joined: 05 Nov 2007
Posts: 362

PostPosted: Sat 28.6.2008 6:32    Post subject: Reply with quote

Mě třeba i hodně vadí, jak ani nemusí být někdo někoho známý, ale prostě jen leze "učitelům" někam a oni mu pak nadržujou atd.Teď teda mluvim spíš o základkách a o středních.ale setkávla jsem se s tim v podstatě celou zš a tu střední avim, že mě to nehorázně štvalo.Například jedna holka měla ze všechn testů 4 a na vysvědčení měla za 2 aby měla vyznamenání!NEvim čim to je ani jak to dělala, ale já jsem takovou moc nikdy neměla.
_________________
Tohle přežiješ, musíš!
Back to top
View user's profile Send private message  
*Night
Guest





PostPosted: Mon 30.6.2008 12:13    Post subject: Reply with quote

Tohle jsme měli hlavně na gymplu, zvlášť dvě holky tam byly jasný exempláře..Na třídní se tvářily jako svatoušci, ochotou se mohly přetrhnout, ale vždycky jen pro to, z čeho koukala nějaká výhoda, hlavně, aby to všichni ostatní učitelé věděli.(O tom, že za jejími zády o ní mluvili jako a staré čarodějnici nemluvě). Dopadalo to dokonce tak, že se třídní jako by "ptala", jestli chtějí být zkoušené...Za výstup, za který by kdokoliv jiný dostal nejmíň 4, ony dostávaly 1-, 2. Když jim vycházela třeba 3,2..třídní jim předem řekla, že je ještě přezkouší (aby jim to prostě vyšlo na tu lepší známku). Nikdo jiný takové výhody nedostával. A když se proti tomu někdo ohradil, prý nemá být drzý a šel k tabuli hned po nich. Narazily ale po gymplu, na vejšce jejich dřívější privilegované postavení nikdo nerespektoval, ani se nedostaly na svoje vysněné obory.
Back to top
 
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Škola All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4
Page 4 of 4

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms