sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné jaro!
Poznámkový blok nebo notebook?
Goto page Previous  1, 2, 3
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Škola
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35441

PostPosted: Thu 10.9.2009 21:31    Post subject: Reply with quote

Ty jo u nas zakazali, cokoliv strkat do zasuvek. Teda muzem, ale musi prinest nejaky potvrzeni o revizi pristroje, co tam chceme strkat. Laughing
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Thu 10.9.2009 22:20    Post subject: Reply with quote

Vždycky píšu rukou, na klávesnici píšu děsně pomalu a nestíhala bych Embarassed Navíc mám starý těžký notebook a nechtělo by se mi ho tahat i do školy. A celkově se mi líp učí ze sešitů, kde to mám vlastním písmem, pěkně podtrhané a strašně ráda přepisuju z bloku do sešitu, protože jak píšu na přednáškách tak jen tužkou a čmárám a jak si to pak přepisuju, aby to nějak vypadalo a podtrhávám tak tím aspoň zabiju čas a něco mi i vleze do hlavy.
Back to top
View user's profile Send private message  
Any
kytky 4, meta: 2750
kytky 4, meta: 2750


Joined: 11 Sep 2007
Posts: 2606

PostPosted: Thu 10.9.2009 22:26    Post subject: Reply with quote

Theresa wrote:
Ty jo u nas zakazali, cokoliv strkat do zasuvek. Teda muzem, ale musi prinest nejaky potvrzeni o revizi pristroje, co tam chceme strkat. Laughing


WTF? Shocked To je síla. Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
honey
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12750

PostPosted: Thu 10.9.2009 23:14    Post subject: Reply with quote

My tedy měli něco obdobného až na tu revizi . Do zásuvek jsme mohli strkat jen úplně nahoře na balkoně ve velké přednáškové aule, což bylo dost kontraproduktivní, protože když už tam člověk sedí, většinou má prd ze zápisků, které promítá přednášející a slyšet asi taky bude méně. Smile (přeci jen vzadu se kouká na filmy a povídá ostošet:)

Celkem pitomý třeba pro člověka, který nemá počítač s dobrou výdrží (nebo má několik přednášek za sebou) Sad .
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35441

PostPosted: Fri 11.9.2009 10:19    Post subject: Reply with quote

Jenomze stejne, co jsem tak koukala, zasuvky jsou v okoli tabule, takze nabijet jedine o prestavce a nebo si vzit prodluzovacku. Na kterou urcite bude taky potreba revize Laughing
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.
Back to top
View user's profile Send private message  
little_B
...malá bosorka...


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4904

PostPosted: Fri 18.9.2009 8:45    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
Prax ukazuje, že žena vydrží ešte desaťkrát toľko vo chvíli, keď vyhlasuje, že už nevydrží. Niektoré typy aj dvadsaťkrát.
Je to dobré. Zachráni to mnohé vzťahy, ktoré stoja za to.
Je to zlé. Udržiava pri živote aj vzťahy, ktoré stoja za hovno už dávno.
Back to top
View user's profile Send private message  
*jiva*
kytky 6, meta: 9050
kytky 6, meta: 9050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 8875

PostPosted: Fri 18.9.2009 15:09    Post subject: Reply with quote

Theresa wrote:
Jenomze stejne, co jsem tak koukala, zasuvky jsou v okoli tabule, takze nabijet jedine o prestavce a nebo si vzit prodluzovacku. Na kterou urcite bude taky potreba revize Laughing

jo, u nás se lidi složili a nakoupili prodlužky a ježky, že si říkám, že jednou strhnou síť. to docela chápu, že to zakazujou, zvlášť jestli jste ve starší budově. na gymplu třeba vyhodila pojistky i rozdvojka.
_________________
_
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
synapse

kytky 4, meta: 2750


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 2695
Location: země Pána Koblih a jeho tupých voličů

PostPosted: Fri 11.3.2011 12:37    Post subject: Reply with quote

tento semestr jsem najela na režim netbooku. Píšu si do něj všechno, protože mi po každém zkouškovém přišlo líto, že vyhazuji spoustu štosů popsaných papírů, které už nepotřebuji a potřebovat nebudu (když z toho nestátnicuji) a na druhou stranu, když to teď budu mít na disku, tak se mi nemůže stát, že se budu později proklínat, že jsem to vyhodila předčasně. Mám dojem, že na klávesnici píšu rychleji, než růčo a navíc to po sobě vždy přečtu Cool (dřív mě dokázalo dost vypsýchovat , když vyučující jel moc rychle a já nestíhala a pak psala hrozné škrábance - vpodstatě jen křivé čáry a vlnovky Twisted Evil ...ted stíhám v pohodě...kromě tohoto příspěvku píšu i poznámky z přednášky Twisted Evil )

Moc obrázků si nekreslíme a některá jednoduchá schémata se mi daří nakreslit v Malování (kruhy, šipky...). Jsem spokojená a navíc šetřím záda...nosím si brašničku v ruce, paráááda Very Happy
_________________
MIAOW!
Back to top
View user's profile Send private message  
Alshwarya
kytky 8, meta: 21650
kytky 8, meta: 21650


Joined: 29 Apr 2007
Posts: 20994

PostPosted: Sun 13.3.2011 15:51    Post subject: Reply with quote

edit


Last edited by Alshwarya on Tue 19.4.2011 11:21; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Kačenka
&


Joined: 01 May 2007
Posts: 9983

PostPosted: Sun 13.3.2011 16:52    Post subject: Reply with quote

mám to úplně stejně jako alsh.
ve škole si teda zapisuju, ale... podle výpočtů teda počítám, ale třeba přednášky z dějin umění se mi líp učí z jakýchkoliv jiných poznámech než z těch mých (a taky mi to trochu přijde jako ztráta času, psát co už je napsáno).
Back to top
View user's profile Send private message  
Lucie
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 1868

PostPosted: Thu 14.4.2011 5:13    Post subject: Reply with quote

blok určitě. si pak věci amatuju podle obrázků, který si kreslim u výpisek
_________________
Jak říká Jirka, "Lucinka ma vzdycky pravdu a vic nez pravdu. I kdyz vim, ze pravdu mam ja, ale ona ma vetsi pravdu"
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Škola All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms