sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
ZPOVĚDNICE
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 160, 161, 162, 163, 164  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
la fraise
.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 26039
Location: back in town

PostPosted: Sun 13.5.2007 17:11    Post subject: Reply with quote

Theres taky drzim pesti Wink
_________________
We're happy free confused and lonely in the best way. It's miserable and magical, oh, yeah.
Back to top
View user's profile Send private message  
edit_no_90
kytky 4, meta: 4050
kytky 4, meta: 4050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3765

PostPosted: Sun 13.5.2007 17:37    Post subject: Reply with quote

Tak, holky, jsem zpět, děkuju za reakce Smile
O víkendu jsme to řešili a vyřešili s přítelem. Podám si přihlášku na VOŠ, obor nutriční terapeut, uzávěrka je koncem května, takže neztratím ani rok (3 roky bych na FF tvrdla tak jako tak). Je to konečně něco, co by mě bavilo dělat.
To bude můj záchytný bod, abych neskončila na pracáku a byla pořád student. Mezitím si budu hledat práci a pokud bude slušná nabídka, studium ukončím a půjdu pracovat.
Strašně se mi tím ulevilo, FF prostě není škola pro moje nervy.. Confused Když se teď kouknu za sebe, nechápu, jak jsem tam mohla vydržet, když mě to tak deptalo..

Gigli - jj, druhý cyklus je lehčí, ale není tam ani jeden předmět pro mou specializaci.. Navíc postupky jsem ještě nesložila, mám už jen dva pokusy, resp. jeden, protože jeden je za dva týdny a to už jaksi nestíhám... Laughing

Tornádo - já studuju magisterský, v naší době bakalářský studium nebylo, to je teďka nově.
Back to top
View user's profile Send private message  
gigli
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14088

PostPosted: Sun 13.5.2007 18:46    Post subject: Reply with quote

ochu, to jsi na tom stejně. akorát já jsem na ten termín za dva týdny přihlášená.
já být tebou, tak ty postupky zkusim. když je neuděláš, tak se ti to vyřeší samo. ale jestli už jsi rozhodnutá jinak, tak v každym případě držim palce.
Back to top
View user's profile Send private message  
edit_no_90
kytky 4, meta: 4050
kytky 4, meta: 4050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3765

PostPosted: Sun 13.5.2007 19:17    Post subject: Reply with quote

gigli wrote:
ochu, to jsi na tom stejně. akorát já jsem na ten termín za dva týdny přihlášená.
já být tebou, tak ty postupky zkusim. když je neuděláš, tak se ti to vyřeší samo. ale jestli už jsi rozhodnutá jinak, tak v každym případě držim palce.


Já jsem taky přihláššená, půjdu si to napsat, ale k ústním neprojdu.. V podstatě už rozhodnutá jsem a už dlouho jsem nebyla tak klidná.. Smile
Díky, gigli Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Janeira
.


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 42006

PostPosted: Sun 13.5.2007 21:08    Post subject: Reply with quote

je mi ze všeho špatně. Sad

sedím tady u toho kompu,povídáme si spolu na icq,mám na sebe otevřený dokořán okno,miluju tenhle letní vzduch.už je tu zase skoro léto,už zase.mě chytají vzpomínky,je mi šíleně smutno.
a zejtra zase vstanu a naklušu do tý pitomý školy kam už sem se tak 2 měsíce nic neučila,a zase ho uvidím,zase zase a zase.zase s ním budu chtít být,hlavně už nebrečet.

musím to neřešit,pohoda,to se stavá,je to jen NĚJAKEJ kluk,vyjde to přístě.jo jo!
_________________
We can be heroes just for one day.
Back to top
View user's profile Send private message  
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Mon 14.5.2007 6:13    Post subject: Reply with quote

Když čtu Ochu, mám chuť s tím taky seknout. Ještě se tu takhle trápit 4 nebo 5 let. Nee, fakt nevím, jestli to vydržím. Obzvlášť když je to takhle s přítelem Sad

NEQUOTOVAT, jen výkřik do tmy Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message  
edit_no_90
kytky 4, meta: 4050
kytky 4, meta: 4050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3765

PostPosted: Mon 14.5.2007 6:42    Post subject: Reply with quote

Grape - FF je myslím celkem úspěšný dodavatel pacientů do Bohnic (znám minimálně 3 lidi od nás z oboru, který jsou kvůli škole na AD.. Confused )
Back to top
View user's profile Send private message  
violetka
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7111
Location: v mlze

PostPosted: Mon 14.5.2007 7:34    Post subject: Reply with quote

Je to hrozně v háji. Něco se se mnou děje. Od minulý středy jen ležím v posteli, spím, téměř nevstávám. Z postele jsem vstala až někdy v pátek odpoledne a o víkendu jsem (přes velkou únavu) jakž takž normálně fungovala. A dneska, když mám jít do školy, zase to nešlo. Ve středu byl táta u ředitelky školy vyjednávat mi individuál. Asi budu muset na rok přerušit studium, než se zdravotně (psychicky) nedám dohromady, protože ředitelka mi to hrozně komplikuje a pokud chci překonat deprese, úzkosti a svoji panickou poruchu, potřebuju čas a klid. Ale mám hroznej strach, že když studium přeruším, už se do školy nikdy nevrátím. Potřebovala bych, aby se na mě nevztahovalo omezení s 25% absencí. Abych mohla do školy chodit jak to jde a když budu mít dost známek, nemusela bych dělat zkoušky. Ale o tom ředitelka nechce ani slyšet. Nevím, jak se rozhodnout, jestli přerušit studium, odejít na jinou školu, nebo se zbláznit nebo zůstat ve škole a riskovat, že mě vyhodí kvůli absencím (který mmám ale fakt kvůli nemoci).

Taky jsem se včerala pohádala s J. Nesnesla jsem pomyšlení, že by jel za Denisou. Stává se ze mě žárlivá, hysterická a na city útočící potvora. Děsí mě to. Děsí mě, jak dokážu manipulovat. Děsí mě, jak moc se mi občas zatemní mozek a já ubližuju mým nejbližším. Děsí mě, že vůbec nevím, co je správný rozhodnutí a vůbec nevím, jestli někdy dodělám školu. Děsí mě už úplně všechno...Asi si zase půjdu lehnout, protože to je poslední dobou moje jediný řešení problémů - spát a tvářit se, že žádný nejsou. Ale kdykoli se vzbudím, vím, že pořád ještě jsou. Napadají mě hrozný věci. Jako třeba zabít se. Ale vím, že to neudělám, na to se mám asi příliš ráda. Co se se mnou děje? To jsem se už úplně zbláznila? Strašně mě ničí jak špatnej člověk se ze mě stává.
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Mon 14.5.2007 11:00    Post subject: Reply with quote

violetko, nejsi špatný člověk Dogeyes Tím, že ses pohádala s J. se netrap, to se stane.
Myslím, že ta škola tě ničí. Už jsme ti to tu určitě navrhovali, ale to fakt nejde přestoupit na jinou, kde by byli k tvým problémům vstřícnější? Neříkej, že ne, v Brně je určitě hodně škol.
Moc mě mrzí, že se pořád tak trápíš Sad Nevím co na to říct, snad jen hodně síly (věřím, že to zvládneš) a taky nějaké to štěstíčko, zasloužíš si ho Dogeyes
Back to top
View user's profile Send private message  
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Mon 14.5.2007 11:59    Post subject: Reply with quote

Ochu - no já věřím, že na bohemistice to musí být ještě horší. Já studuju Překladatelství - tlumočnictví, tenhle obor je snad z hlediska uplatnění trochu "lepší", ale to, že s tím seknu, říkám hlavně proto, že je mi 24 a jsem v prváku Confused Já už tedy jednu školu mám, jen bakaláře, ale to je fuk. Mnoha lidem to stačí. Nikdy jsem ani nebyla ambiciózní, nevím, co mě to popadlo. Teď jsem hrozně rozpolcená a nevím, jestli to vydržím...nevěřím sama sobě. Na jednu stranu mě bude hrozně štvát, že pořád nemám peníze (i když kapesné mám slušné a teď učím v jazykovce) a na druhou mám vizi, že jednou budu dost slušně vydělávat...ale je to teď hodně v mlze a nereálné...bojím se toho, že s tím příští nebo maximálně přespříští rok seknu. A skončím jako bakalář. Smile Confused Question Shocked Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Mon 14.5.2007 12:47    Post subject: Reply with quote

Grape, kvuli priteli nechat skoly??? Shocked
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Mon 14.5.2007 12:51    Post subject: Reply with quote

Grapefruita wrote:
A skončím jako bakalář. Smile Confused Question Shocked Smile


Já jsem taky bakalář a necejtim se nijak méněcenná Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Mon 14.5.2007 12:58    Post subject: Reply with quote

Matylda wrote:
Grapefruita wrote:
A skončím jako bakalář. Smile Confused Question Shocked Smile


Já jsem taky bakalář a necejtim se nijak méněcenná Smile
ja si chcem urobti len bakalara som v prvom rocniku a som o tom viac menej na 90% presvedcena
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
mucka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 4557

PostPosted: Mon 14.5.2007 12:59    Post subject: Reply with quote

A já mám jen DiS. a taky se necítím méněcenná Very Happy I když škola mě bavila, jenže když mi bylo 18 a rozhodovala jsem se, co po střední, tak jsem si řekla, že půjdu na VOŠ, protože je to jen na 3 roky (místo 4) Laughing . Tam mě to bavilo, ale nechtěla jsem jít po VOŠ zase na VŠ a hlavně jsem nevěděla, na kterou.


Last edited by mucka on Mon 14.5.2007 13:01; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Mon 14.5.2007 13:00    Post subject: Reply with quote

mucka wrote:
A já mám jen DiS. a taky se necítím méněcenná Very Happy I když škola mě bavila, jenže když mi bylo 18 a rozhodovala jsem se, co po střední, tak jsem si řekla, že půjdu na VOŠ, protože je to jen na 3 roky (místo 4) Laughing .
u vas je VS len 4 roky? u nas uz 5.. je to tak uz asi 2 alebo 3 roky Evil or Very Mad
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 160, 161, 162, 163, 164  Next
Page 161 of 164

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms