sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Co vám vadí na boardu?
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 41, 42, 43, 44, 45  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Meta-šuplík
View previous topic :: View next topic  
Author Message
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Fri 28.9.2007 17:42    Post subject: Reply with quote

Objevila jsem dalšího zeditlýho člověka. Che už nedělá nic jinýho, ne? Obávám se, že jednou přijdu na board (a nebude to zadlouho) a ve všech tématech najdu jen edit edit edit edit edit a to od všech Confused
Jistě, můžete namítnout, že já taky dost edituju, ale dělám to ručně a ne že řeknu chemu ať mě celou smaže a taky hlavně osobní věci a ne všechny příspěvky včetně slovního fotbalu nebo v tématech o kráse...
Back to top
View user's profile Send private message  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Fri 28.9.2007 17:50    Post subject: Reply with quote

Hm, v tomhel je mi cheho fakt lito Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Flowing_
kytky 8, meta: 24650
kytky 8, meta: 24650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24420

PostPosted: Fri 28.9.2007 17:58    Post subject: Reply with quote

To taky moc nechápu. Nezdá se mně, že by se uplně všem zeditlým stala až taková nepříjemnost, aby museli nechat všechno zeditovat. Někdy mně přijde, že někteří chcou být jenom zajímaví.

A ty změny nicků jsou taky vtipný, nejlepší je, když si tři lidi změní nick a navíc si dají ještě podobný nový nicky, to je paráda Laughing
_________________
.
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Fri 28.9.2007 18:45    Post subject: Reply with quote

Flow, to si taky myslím. Jako určitě mají důvod, to nikomu neberu, ale zároveň mi to přijde jak nová móda, vždyť když ještě jel starý board tak to nedělal snad nikdo. Přijde mi, že si lidi zvykli na to, že che jim to smaže všechno...to dá takovou práci si zeditovat ručně to nejosobnější? Když po někom zbyde jen edit edit edit ve všech tématech včetně her, krásy apod. tak mi to přijde jako pěkná lenost a navíc je v tom zmatek.
Back to top
View user's profile Send private message  
Court
kytky 4, meta: 3350
kytky 4, meta: 3350


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 3269
Location: Klub rváčů

PostPosted: Fri 28.9.2007 22:37    Post subject: Reply with quote

Exi - jo da to sakra praci. Fakt nevim, co ma za smysl editovat se celou noc, kdyz to Che udela par kliknutima...
Fakt si nemyslim, ze by prispevky ve "hrach" nejak extra chybely.
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Sat 29.9.2007 18:54    Post subject: Reply with quote

Mě se zdá že se tady poslední dobou rozmáhá Guestování, nejzábavnější mi přijde, když nějaký guest odpovídá ve hrách, nebo píše o svém oblíbeném jídlu Laughing Chápu že někdy to člověka odhlásí (taky se mi to parkrát stalo, ale hned jsem si to autorizoval)... bohužel někdo takhle píše záměrně třebaže se to netýká ničeho osobního, ale jen jeho názorů na nějakou věc... guesti mě prostě iritují at už píšou o čemkoliv...
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Sat 29.9.2007 19:10    Post subject: Reply with quote

Court, OK, ale já myslím, že to tu rychle spěje k tomu, že se aorta klidně může přejmenovat na edit.cz a budeme raritní diskusní fórum, kde všechny příspěvky v diskusích znějí edit Laughing (Hlavně nevím k čemu je dobré se zeditovat a pak přijít pod jiným nickem, to ty nové už budou neodhalitelné nebo se potom taky zeditují? Myslik ).

Jinak guesti mi nevadí, ale upřímně je taky vnímám jinak než registrované členy (pokud to samozřejmě není někdo známý, kdo to z nějakého důvodu chtěl napsat odhlášený), ptž většina z nich píše poněkud...zvláštně. Asi je to tím, že jsou chráněni anonymitou nebo to tu prostě neznají...
Back to top
View user's profile Send private message  
che
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9764

PostPosted: Mon 1.10.2007 2:30    Post subject: Reply with quote

terrynka wrote:
Hm, v tomhel je mi cheho fakt lito :?

Oceňuju to.

Court wrote:
Exi - jo da to sakra praci. Fakt nevim, co ma za smysl editovat se celou noc, kdyz to Che udela par kliknutima...
Fakt si nemyslim, ze by prispevky ve "hrach" nejak extra chybely.

Che to udělá dvěma SQL dotazy, z nichž druhý, promazávající indexy pro vyhledávání, běží řádově minuty, a pokud se dělá ve dne tak na těch několik minut totálně zaplácne celý board. Zvažuji možnost že dalším žádostem vyhovovat nebudu a místo toho vyrobím nějaké klikátko kde si člověk bude moci odbouchávat příspěvky jako na střelnici. Je otázka jestli to tu pak nebude o to víc vypadat jako edit.cz. (V tomto směru viz příspěvky Exi.)
Back to top
View user's profile Send private message  
che
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9764

PostPosted: Mon 1.10.2007 9:27    Post subject: Reply with quote

Včera večer jsem o tom ještě dumal, a napadlo mě jednodušší řešení: hromadné editace provádět nebudu. Pokud někomu skutečně životně záleží na tom, aby mu zmizelo obsah stovek příspěvků, tak si na to klikání čas udělá.

(Poznámka: Ještě to tedy udělám posledním jedincům jejichž SZ s prosbou o zeditování mě přivítaly po návratu.)


Last edited by che on Mon 1.10.2007 10:39; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Mon 1.10.2007 9:46    Post subject: Reply with quote

Laughing Laughing Laughing Laughing
che, já tě žeru
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Mon 1.10.2007 10:21    Post subject: Reply with quote

che, fandím ti. Já už si dávno myslela, že tohle by se prostě dělat hromaadně nemělo. ani změny nicků, ani editování. To je každého blbost, když si sem napíše něco co mu nevyhovuje, ale to je život a je to smůla, tak ať si to zedituje sám, když si to napsal. a alespoňtady nebudeme mít takový binec.

A změny nicků mi ani tak nevadí, jako že mě pořádně dožírají a totálně vytáčí. Rolling Eyes

nejvtipnější jsou ti lidé, jak ještě tvrdí, no, možná mě poznáte, hihi Rolling Eyes
blbý pubny jsou to, ať už tyhle změny dělá kdokoliv a z jakýhokoliv důvodu, pže každej blbec ví, že tohle je veřejný místo a číst si to může máma, přítel, nepřítel, kdoví jestli si mě teď nečte moje kamarádka nebo bráca nebo nějakej cizí úchylák. s tím se musí počítat akmu se to nelíbí ať si píše do deníčku Laughing
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Rhiannon
Mrs. Bunny


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 10336
Location: Somewhere over the rainbow

PostPosted: Mon 1.10.2007 10:30    Post subject: Reply with quote

Shrew wrote:
blbý pubny jsou to, ať už tyhle změny dělá kdokoliv a z jakýhokoliv důvodu, pže každej blbec ví, že tohle je veřejný místo a číst si to může máma, přítel, nepřítel

mozna to kazdy vi, ze si to tu muze cist kdokoliv, ale nepripousti si, ze se to muze stat zrovna jemu, ze sem prijde nekdo z jeho okoli a precte si co nema. Ty tomu rikas "blby pubny" Razz , pro me je to v tomhle pripade spis projev neopatrnosti, mozna naivity. Taky jsem to zazila a samozrejme jsem musela editovat rucne.
Je spousta duvodu zmeny nicku ktere chapu a uznavam. Pro jine uz tolik pochopeni pravda nemam a musim rict ze to docela ovlivnuje muj pohled na dotycne prispevatele. Ale takovy je zivot.
_________________
I don't want to be your other half, I believe that 1 and 1 make 2
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Mon 1.10.2007 10:35    Post subject: Reply with quote

mě je to v podstatěu řiti co si tu o mě kdo přečte, ale asi kdybych byla nějak medialně známá, tak bych to asi smáznout chtěla Laughing Laughing
jinak se snažim mazat příspěvky, kde píšu o svých rodičích a jiných lidech který bych mohla poškodit a podobně..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
mucka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 4557

PostPosted: Mon 1.10.2007 10:41    Post subject: Reply with quote

Já si myslím, že pokud někomu záleží na několika hodně osobních příspěvcích tak si je smaže sám, horší je to s tím, když si založí téma a pak je poznat z těch reakcí, co se řešilo Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Mon 1.10.2007 11:19    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Wed 4.6.2008 16:27; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Meta-šuplík All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 41, 42, 43, 44, 45  Next
Page 42 of 45

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms