sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
hadi
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Lolita
konec


Joined: 07 Apr 2008
Posts: 8890

PostPosted: Tue 9.8.2011 12:48    Post subject: hadi Reply with quote

tak by me zajimalo, jestli chovate hady, mate s nimi zkusenosti atp.

ja ted dostanu od kamaradky kamarada cervenou uzovku, tak se fakt tesim. nejdriv jsem premejslela, jestli zvladnu nad myskama vydavat ortel smrti, ale pak jsm si rekla, ze aspon umre prirozenym zpusobem a ze je to vlastne humannejsi, nez krmit zvire konzervou z pitomyho masokombinatu (at zije alibismus). a ted uz se tesim:)

pokud hada nemate a chovat neplanujete, tek klidne napiste neco o hadech:)

aneb vse o hadech domavich i venkovnich
Back to top
View user's profile Send private message  
kika
kytky 8, meta: 25650
kytky 8, meta: 25650


Joined: 20 May 2007
Posts: 25395

PostPosted: Tue 9.8.2011 12:58    Post subject: Reply with quote

Lolit bereš i to, že z nich mám neuvěřitelnou fobii? Mr. Green Nic pro mě není horší, než had..živej, na obrázku, v televizi..

Moje nejhorší noční můra je to, že přijdu domů a bude omotanej okolo záchodový mísy..asi bych se musela odstěhovat, pže na ten záchod už bych nesedla Embarassed

Každopádně tohle je asi můj první a poslední příspěvek tady..předpokládám, že tohle téma bude i obrázkový Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Lolita
konec


Joined: 07 Apr 2008
Posts: 8890

PostPosted: Tue 9.8.2011 13:14    Post subject: Reply with quote

nahodou kiko, ja se treba hrozne bojim volne zijicich hadu. klistata a hadi, to jsou pro me v prirode nejvetsi strasaci.

ja jsem na to sla ale od lesa a asi pred dvema lety jsem zacala cist knizky o hadech, protoze cim vic o nich vis, tim min se jich podle me bojis. (to samy jsem delala i se srsnema..). jenze bohuzel vsechno hrozne rychle zapominam a co nazapomenu, to si do tydne z hlavy vychlastam, takze konecnej efekt po dvou letech je fakt malej Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
kika
kytky 8, meta: 25650
kytky 8, meta: 25650


Joined: 20 May 2007
Posts: 25395

PostPosted: Tue 9.8.2011 13:24    Post subject: Reply with quote

Lolit tak to máš můj obdiv, protože k tomuhle já bych odvahu nikdy nenašla..a bohužel ani k těm knížkám Embarassed
Ale docela by mě zajímalo, kde se v člověku tenhle pocit vezme..jestli je to už od narození, nebo k tomu přijde během života, resp. spíš asi dětství..
Back to top
View user's profile Send private message  
Lolita
konec


Joined: 07 Apr 2008
Posts: 8890

PostPosted: Tue 9.8.2011 13:32    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Tevi.
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 19375
Location: vedle blázince

PostPosted: Tue 9.8.2011 13:56    Post subject: Reply with quote

Mám to úplně stejně jako kika, neexestuje pro mě nic děsivějšího než hadi.
Back to top
View user's profile Send private message  
Alshwarya
kytky 8, meta: 21650
kytky 8, meta: 21650


Joined: 29 Apr 2007
Posts: 20994

PostPosted: Tue 9.8.2011 14:00    Post subject: Reply with quote

hady nechovam ani sem nikdy nechovala, ale mam je rada stejne jako vsechny ostatni zvirata.
kdyby na me nekde v prirode vybaf, tak bych se asi posrala, ale leknutim, fobii z nich nemam a sahnout si na hada, jehoz pritomnost cekam a nejsme oba v soku ze setkani mne nedela problem. spis ale ho ''pohladit'', nez aych si ho nechala ovijet okolo tela, to uz bych asi moc ve svej kuzi nebyla.

v zoo se nad nima vzdycky rozplyvam (ale to ja nad vsim Laughing ), ale sem totalni laik, rozeznam tak kobru od uzovky Laughing

jinak co se tyce tech ostatnich casto vrazdenejch tvoru, tak pavouky moc nevidam, ale kdyz uz, tak ty hubeny a velky beru do ruky a vyhazuju ven (jako mala sem si s nima desne rada hrala), tlusty a masity bohuzel musim vetsinou zabit, protoze ty se vzit bojim..snazim se ale aspon zavolat nekoho, kdo ho da pryc (driv sem hned volala na psa, on pribeh a ja se nebala ho v jeho pritomnosti dat pryc), kdyz nikdo pobliz neni, tak ho zabiju co nejrychlej a pak jeste chvili kontroluju, jestli je fakt mrtvej a nehejbe se, aby se netrapil. to samy treba mouchy a vosy - vosa kdyby me stipla, tak protoze mam alergii, zadnej med to nebude, takze kdyz je u okna, snazim se ji vysoupnout ven, kdyz ne, tak bohuzel zabijim, ale opet aspon trochu humanne - co nejrychlej a kontroluju, jestli je fakt uplne mrtva.


Last edited by Alshwarya on Tue 9.8.2011 14:09; edited 4 times in total
Back to top
View user's profile Send private message  
kika
kytky 8, meta: 25650
kytky 8, meta: 25650


Joined: 20 May 2007
Posts: 25395

PostPosted: Tue 9.8.2011 14:03    Post subject: Reply with quote

Já bych řekla, že u mě to bylo daný tím, že dřív bylo v okolí chaty dost užovek a slepýšů a já jsem prostě každý léto pokaždý na nějakýho narazila tak, že jsem na něj skoro šlápla a asi tím leknutím vždycky se z toho stala taková děsná fobie.. Confused Jako když se mi něco takovýho stane dneska, tak fakt skáču sto metrů vysoko, zacpávám si uši a zavírám oči, jako kdyby to nějak pomohlo Rolling Eyes

Každopádně ještěrky a ještěři mi nevadí..bývalý má doma agamu a chameleona a i když bych si je nepohladila, tak v terárku mi nevadí a dokonce bych řekla, že se mi líbí..ale při představě, že to z toho terárka vyndá mám teda staženej zadek.. Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
pam
kytky 7, meta: 12650
kytky 7, meta: 12650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12166

PostPosted: Tue 9.8.2011 14:27    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by pam on Thu 10.11.2011 20:53; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Bibi
kytky 7, meta: 16650
kytky 7, meta: 16650


Joined: 02 Nov 2007
Posts: 16176
Location: up in the sky

PostPosted: Tue 9.8.2011 14:32    Post subject: Reply with quote

já jsem jednou měla v ruce hada a to bylo tak neskutečně příjemné Love úplně mě to fascinovalo, jak je hladký, ale ne slizký a jak se mi pěkně plazí po rukách. Myslím, že to byla taky ta červená užovka, prostě nějaký červený neškodný had. Docela ráda bych si ho pořídila, ale zřejmě až budu odstěhovaná od rodičů, potkan sice prošel, ale s hadem by to bylo obtížnější Laughing

edit ale myškama bych je právěže nezvládla krmit, bývalý jima krmil pavouky a to jsem nemohla vidět Sad
_________________
chci být člověkem, který se mi nehnusí.


Last edited by Bibi on Tue 9.8.2011 14:34; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Tevi.
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 19375
Location: vedle blázince

PostPosted: Tue 9.8.2011 14:33    Post subject: Reply with quote

Nedávno byl případ, jak pánovi v paneláku utekl had a přes stoupačky se dostal jedný paní do koupelny. To by mě asi odvezli Laughing .
Back to top
View user's profile Send private message  
Alshwarya
kytky 8, meta: 21650
kytky 8, meta: 21650


Joined: 29 Apr 2007
Posts: 20994

PostPosted: Tue 9.8.2011 15:01    Post subject: Reply with quote

jo, presne, mysky bych mu nezvladla davat Bojik
Back to top
View user's profile Send private message  
Kačenka
&


Joined: 01 May 2007
Posts: 10114

PostPosted: Tue 9.8.2011 22:45    Post subject: Reply with quote

Ja se tesila ze tu bude nejake zajimave tema a misto toho sem jde cela aorta napsat, ze se hadu boji. Ja ted porizuju terarko a zacinam taky s cervenou uzovkou, ma ji kamarad, tak mi radi hlavne on. Koupila jsem si i nejakou knizku a je v ni taky spousta rad, ale nevim co te vlastne lolit zajima.
Back to top
View user's profile Send private message  
Bibi
kytky 7, meta: 16650
kytky 7, meta: 16650


Joined: 02 Nov 2007
Posts: 16176
Location: up in the sky

PostPosted: Wed 10.8.2011 10:02    Post subject: Reply with quote

me by treba zajimalo, jestli se ty mysky daji nahradit necim jinym, abych se na to nemusela koukat Embarassed jak psala Lolita nejakou tou konzervou?
_________________
chci být člověkem, který se mi nehnusí.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Lolita
konec


Joined: 07 Apr 2008
Posts: 8890

PostPosted: Sun 28.8.2011 11:48    Post subject: Reply with quote

kacenko, me by treba zajimalo, jak muzou uzovky vychazet s ostatnima zviratama, treba s kockama.
ted teda zadnou nemam, ale had celkem vydrzi, takze pokud bych se treba sestehovavala v budoucnu do bytu s nekym, kdo ma kocku, jestli by to mohl byt problem.

potom treba nejaky triky, aby rozhodne neutekla. uzovky jsou co jsem cetla hodne utikavy a nechtela bych, aby nekdo dostal infarkt.

jinak tohle bude moje Lola
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms