sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné jaro!
Ano, šéfe! + Na nože....prostě Zdenda
Goto page 1, 2, 3 ... 52, 53, 54  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Jídlo
View previous topic :: View next topic  
Author Message
gigli
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14080

PostPosted: Tue 7.4.2009 12:17    Post subject: Ano, šéfe! + Na nože....prostě Zdenda Reply with quote

jelikož jsem k mé radosti zjistila, že se tu na to kouká, tak zakládám celý téma, aby téma o dobrém jídle zůstalo jen těm jídelním zážitkům.

a už se těšim na další díl, protože vypadá obzvláště výživně. i když poslední dva se mi líbily. mě to vždycky hrozně dojalo, jak to dobře dopadlo.


Last edited by gigli on Fri 10.9.2010 9:43; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29839

PostPosted: Tue 7.4.2009 12:44    Post subject: Reply with quote

já bych hlavně byla ráda, kdyby se z toho restaurace poučily a konečně přestali fakt ke všemu cpát ty univerzální zeleninový oblohy, co akorát překážej na talíři a většinou se k tomu jídlu vůbec nehoděj (na tohle je extra ujetá restaurace Doba na Míráku, kde úplně ke všemu dávají plátek pomeranče a kiwi + nějaký ty standardní saláty... jednou jsem si tam dávala svíčkou a fakt jsem uzavírala sázky, jestli k tomu bude kiwi Laughing )
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Lolita
konec


Joined: 07 Apr 2008
Posts: 8807

PostPosted: Tue 7.4.2009 12:58    Post subject: Reply with quote

Lenore wrote:
bych hlavně byla ráda, kdyby se z toho restaurace poučily a konečně přestali fakt ke všemu cpát ty univerzální zeleninový oblohy, co akorát překážej na talíři a většinou se k tomu jídlu vůbec nehoděj (na tohle je extra ujetá restaurace Doba na Míráku, kde úplně ke všemu dávají plátek pomeranče a kiwi + nějaký ty standardní saláty... jednou jsem si tam dávala svíčkou a fakt jsem uzavírala sázky, jestli k tomu bude kiwi Laughing )


tak to ne!
ja jsem zastance tradicnich obloh. kolikrat se na tu hromadu zeleniny tesim vic nez na jidlo. a mam na to taky jedny miracky experty, u holanu. mnam mnam.
jinak porad jsem jeste nevidela, jenom jsem o nem cetla a to me moc nenadchlo, prislo mi to trochu zly, ale oproti originalni verzi je to jeste asi dobry. muj muz rikal, ze je to super, tak se na to nekdy podivame, ale jsem k tomu skepticka.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29839

PostPosted: Tue 7.4.2009 13:08    Post subject: Reply with quote

tak když mám chuť na hromadu zeleniny, dám si salát, ale když mám chuť na maso, tak ho fakt nechci lovit pod záplavou "kytek" (jak by řekl che Laughing )... jako taky to snim, ale prostě mi to tam vadí, hlavně jak je to bez rozmyslu ke všemu to samý

A jinak ten pořad mi zlej vůbec nepřijde, naopak mi připadá, že Pohlreich se s každým hned kamarádí, je vtipnej... pak dělá ksichty a hraje divadlo, ale nezdá se mi, že by byl nějak hnusnej, to vůbec.
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Fantagiro
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1833
Location: Slovensko

PostPosted: Tue 7.4.2009 13:13    Post subject: Reply with quote

Na zaklade tohto programu som si zacala vsimat, ako sa snazia v restikach co najviac usetrit a o... ludi..
A tiez su zaujimave niektore typy na pripravu jedal..
_________________
Asi to tak funguje aj pri rozchodoch. Že aj keď bolia a keď vlastne vôbec nič nie je doriešené, stačí, aby padlo slovné spojenie definitívny rozchod a z kruhového objazdu sa zrazu objaví cesta, po ktorej sa dá výjsť. Je jedno či štvornožky, alebo vzpriamene po dvoch. Je jedno, že ju človek chvíľu ignoruje a stále sa vozí dookola. Je tam. Tá cesta. Človek sa môže nastaviť na nové zajtrajšky, stopne blúdenie emócií v krvnom obehu, celé je to iné. Lepšie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Cantarella
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 10 May 2007
Posts: 5063

PostPosted: Tue 7.4.2009 13:17    Post subject: Reply with quote

Lenore wrote:
tak když mám chuť na hromadu zeleniny, dám si salát, ale když mám chuť na maso, tak ho fakt nechci lovit pod záplavou "kytek" (jak by řekl che Laughing )... jako taky to snim, ale prostě mi to tam vadí, hlavně jak je to bez rozmyslu ke všemu to samý

A jinak ten pořad mi zlej vůbec nepřijde, naopak mi připadá, že Pohlreich se s každým hned kamarádí, je vtipnej... pak dělá ksichty a hraje divadlo, ale nezdá se mi, že by byl nějak hnusnej, to vůbec.


Mně je ten chlap moc sympatickej...viděla jsem snad jen dva díly, ale přijde mi to hodně dobrý. Celkově pointa pořadu (i když je to určitě vykradená produkce nějaý jiný TV)...ale vždycky mám u toho strašnej hlad.
_________________
Chcípni Rimmere!

Už se stalo.

OPAKOVAT!!
Back to top
View user's profile Send private message  
indulona
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7319
Location: Malé velké město

PostPosted: Tue 7.4.2009 13:17    Post subject: Reply with quote

Je to super pořad, ale moc nechápu tu extrémní vysazenost na oblohy. Je jasný, že když dostanete talíř, na kterém je více zeleniny než toho, co jste si objednala, je to špatně. Ale já tu oblohu třeba jím, když už nemůžu jídlo a potřebuju pauzu...dám si rajče, zeleninu, trochu zelí, uvolní se mi tím vzduch ze žaludku a jícnu a jím dál. Jinak bych seděla a funěla kdoví jak dlouho. Navíc miluju to zelíčko tam.

Jinak od té doby, co to vysílaj, tak kdykoliv jdu do restaurace, zkoumám délku menu a kvalitu personálu Cool deformace
Back to top
View user's profile Send private message  
Franchise
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 24 Aug 2008
Posts: 8369

PostPosted: Tue 7.4.2009 13:28    Post subject: Reply with quote

indulona wrote:
Je to super pořad, ale moc nechápu tu extrémní vysazenost na oblohy. Je jasný, že když dostanete talíř, na kterém je více zeleniny než toho, co jste si objednala, je to špatně. Ale já tu oblohu třeba jím, když už nemůžu jídlo a potřebuju pauzu...dám si rajče, zeleninu, trochu zelí, uvolní se mi tím vzduch ze žaludku a jícnu a jím dál. Jinak bych seděla a funěla kdoví jak dlouho. Navíc miluju to zelíčko tam.


To mam taky hodne rada Embarassed

Jinak, porad se mi moc libi a myslim, ze Pohlreich ten porad dela super a nekdy by neskodilo, aby na ne byl jeste vic prisnej.
Back to top
View user's profile Send private message  
Linda Evangelista
kytky 8, meta: 20650
kytky 8, meta: 20650


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 20032

PostPosted: Tue 7.4.2009 13:54    Post subject: Reply with quote

Lolita wrote:
ja jsem zastance tradicnich obloh. kolikrat se na tu hromadu zeleniny tesim vic nez na jidlo. a mam na to taky jedny miracky experty, u holanu. mnam mnam.
.


Tam jsem zrovna o víkendu byla. A ta jejich obloha byla dost oschlá. Normálně to mám taky ráda, ale tohle se nedalo.


Jinak tenhle pořad se mi líbí. Je vidět že ten šéfkuchař má spoustu zkušeností, ale většinou mi přijde, že se ti kuchtíci ani nesnaží od něj něco naučit. No jejich škoda.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lujsa
Srdečnice


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12862

PostPosted: Tue 7.4.2009 14:10    Post subject: Reply with quote

Mně se teda víc líbí originál od kuchaře Gordona Ramsay, tam je to úplně o něčem jiném Razz Ale tak náš šéf taky není špatný Mr. Green
_________________
Revenge is a dish best served cold.
Back to top
View user's profile Send private message  
mamba
Alexithymia


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14844

PostPosted: Tue 7.4.2009 14:12    Post subject: Reply with quote

já jsem taky proti těm oblohám, teda respetivě si v restauraci stejně objednávám samou zeleninu s bramborami a když mi do toho nacpou i tohle, tak šílím. Laughing A hlavně to hrozně kazí ten estetický vzhled jídla. Porstě takový univerzální, kdy člověk ani nepozná, jestli je to kuře na medu nebo brokolice se sýrem.

Jinak super pořad. Konečně nějaký, který má v sobě tu reality show a zaroven není trapný


Last edited by mamba on Tue 7.4.2009 14:13; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Tue 7.4.2009 14:12    Post subject: Reply with quote

mě to teda přijde osvěžující..jasně pokud je tam nepoměr, je to špatně, ale je to aspoň něco zdravého u toho jídla, a když mám horký řízek, ráda se zchladím kouskem salátu..
tak to je asi každého věc..mě spíš naštvou, když mi to dají bez oblohy. ideální by bylo, aby se rovnou při objednávce ptali - s oblohou nbo bez? možná by na tom docela ušetřili a lidi by byli spokojení a nenechávali by zbytky


mimochodem, nepřipadá vám to jako placená reklama na restaurace? Confused
i špatná reklama je reklamou..znáte to
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.


Last edited by Shrew on Tue 7.4.2009 14:14; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Tue 7.4.2009 14:14    Post subject: Reply with quote

..


Last edited by Tornado_Lou on Wed 8.4.2009 13:45; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
mamba
Alexithymia


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14844

PostPosted: Tue 7.4.2009 14:16    Post subject: Reply with quote

jojo, Babica je hroznej, ten pořad jsem taky několikrát viděla a upřímně se mi vždycky zvedal kufr. Bleh.
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Tue 7.4.2009 14:19    Post subject: Reply with quote

a znáte UHO? (univerzální hnědá omáčka - připravovaná ze šťávy připravovaného masa)

já ji miluju a všichni ji tak odsuzují Laughing
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Jídlo All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3 ... 52, 53, 54  Next
Page 1 of 54

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms