sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné jaro!
Reflux jícnu a alkohol?
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Radek.H.4
charlotina pavučinka


Joined: 13 Oct 2009
Posts: 1
Location: Hradec Králové

PostPosted: Tue 13.10.2009 22:41    Post subject: Reply with quote

No vida. Vcelku potěší, že v tom není člověk sám, ale ničemu samozřejmě nepřispěje. Je mi 31 a už mám reflux cca podruhé. Nepiju, nekouřím, boxuju, pracuju. Pravda, málo spím a v práci samej stres. Stres je myslím faktor, který je nejdůležitější. A zdravá strava. Plný souhlas s Merykarou. Je vidět že máš přehled. Já beru nyní helicid druhou pixlu a jsem zvědac, co potom. Potíže ustali. I když dnes mi bylo fakt blbě na tréninku. Ale to bylo asi tím, že jsem si dal kafe na lačno a já kafe moc nepiju. Docela mě děsí, že jeden známej bere helicid každý den. Natvrdo. Kdo co berete a kolik Vám je, abych si udělal obrázek... Díky RAt
_________________
RAt
Back to top
View user's profile Send private message  
Hyenečka
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 07 Apr 2008
Posts: 26079

PostPosted: Sat 17.10.2009 5:47    Post subject: Reply with quote

Reflux je porucha, která je už napořád, někdy zlobí, jinak může bejt dlouhý období bez obtíží. Já měla potíže před x lety asi 2 měsíce, mezitim vždycky jen pár dní a Helicid pomoh, teď mě to chytlo taky, už to mam třetí měsíc, ale zlepšilo se to, brala jsem asi 3 neděle 2 Helicidy denně, zbytek 1 denně. Oba případy byly pravděpodobně ze stresu. V období klidu neberu nic. Jsou to výjimky, kdy mě to takhle zlobí, i když na určitý potraviny a pití jsem citlivá pořád. Jako třeba kafe - turek, hodně kořeněný jídla, cibule, citron a meloun.
Back to top
View user's profile Send private message  
mcmatak
Guest





PostPosted: Tue 21.5.2013 11:35    Post subject: Reply with quote

mohu se zeptat jaká že je to operace na zánět jícnu? já už to mám po několikáté ve 30 letech, problémy poslední rok, beru denně lanzul už skoro rok, a vypadá to napořád, potíže se objeví tak jednou za dva měsíce a projevují se jako zduření snad všech sliznic co člověk má, tedy projevuje se jako angína, rýma, mylně jsem dříve léčil vždy chřipku, často nasadili i antibiotika a nikdy mi nic nebylo, bolest v krku, kašlání, rýma, bolest hlavy, v uších apod.
Back to top
 
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms