sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Anketa o antikoncepci
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Sex
View previous topic :: View next topic  

Jaký druh antikoncepce používáte?
hormonální
51%
 51%  [ 41 ]
kondom
20%
 20%  [ 16 ]
přerušovanou soulož
15%
 15%  [ 12 ]
pharmatex
5%
 5%  [ 4 ]
jinou
2%
 2%  [ 2 ]
nemám sex
6%
 6%  [ 5 ]
Total Votes : 80

Author Message
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30692

PostPosted: Tue 10.2.2009 15:46    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29890

PostPosted: Tue 10.2.2009 15:59    Post subject: Reply with quote

já se nedivím ničemu Laughing

teda s tou přerušovanou souloží bych se divila, kdyby to někdo bral jako spolehlivý způsob antikoncepce, ale myslím, že to spíš používají lidi, pro které by to dítě nebyla žádná "tragédie", jenom to zatím vyloženě neplánují
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Sluníčko:-)
hu


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 5386

PostPosted: Tue 10.2.2009 17:01    Post subject: Reply with quote

maxmiliana wrote:
Sluníčko:-) wrote:
docela se divim že někdo tak dlouho v klidu přerušovaně souloží,já bych se asi zbláznila strachy...
(teda pokud neplánujete dítě)
ja se zas divim, kolik lidi s klidem zobe hormony jakoby to byly lentilky...

tak dobře,to je zase 2. věc....ale přece i bez hormonů se jde chránit daleko bezpečnějc...
Back to top
View user's profile Send private message  
Juliette
kytky 4, meta: 2750
kytky 4, meta: 2750


Joined: 03 Mar 2008
Posts: 2722

PostPosted: Tue 10.2.2009 17:15    Post subject: Re: Anketa o antikoncepci Reply with quote

1. Pouzivate-li HA, kolik let ji pouzivate a kolik let ji zhruba planujete pouzivat? Momentálně nepoužívám a ani její použití neplánuji.
2. Pouzivate-li prerusovanou souloz, kolik let ji pouzivate a kolik let ji zhruba planujete pouzivat? 2 roky v kombinaci s pharmatexem.
3. Vyskytly se nejake problemy s temito metodami? Pokud ano, po jake dobe a jakeho razu byly. Měla jsem problém s antikoncepcí (cca po týdnu užívání) - otoky a brnění nohou, změny nálad, neustálé krvácení atd.
Back to top
View user's profile Send private message  
che
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9773

PostPosted: Tue 10.2.2009 17:32    Post subject: Reply with quote

Lenore wrote:
teda s tou přerušovanou souloží bych se divila, kdyby to někdo bral jako spolehlivý způsob antikoncepce

Mně to hlavně připadá jako velmi frustrující způsob antikoncepce.
Back to top
View user's profile Send private message  
Chanteau
kytky 8, meta: 20650
kytky 8, meta: 20650


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 20455

PostPosted: Tue 10.2.2009 17:34    Post subject: Reply with quote

taky mám zafixované, že přerušovaná soulož = brzké rodičovství Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29890

PostPosted: Tue 10.2.2009 17:39    Post subject: Reply with quote

che - mému příteli zase připadá jako frustrující způsob antikoncepce kondom, no Mr. Green

ale tak asi záleží na tom, jak se to technicky vyřeší, u nás to frustrující není vůbec, naopak Twisted Evil
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Cee
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 31 Jul 2008
Posts: 4951

PostPosted: Tue 10.2.2009 17:45    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek


Last edited by Cee on Mon 27.4.2009 15:33; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Tue 10.2.2009 21:56    Post subject: Re: Anketa o antikoncepci Reply with quote

1. Pouzivate-li HA, kolik let ji pouzivate a kolik let ji zhruba planujete pouzivat? Užívám 4 roky Chloe a chtěla bych ji vysadit do pár let, minimálně půl roku před plánováním dítěte. Pak bych se ráda chránila jinak.
2. Pouzivate-li prerusovanou souloz, kolik let ji pouzivate a kolik let ji zhruba planujete pouzivat? Praktikovala jsem asi 2 nebo 3 roky, předtím než jsem začala brát HA.
3. Vyskytly se nejake problemy s temito metodami? Pokud ano, po jake dobe a jakeho razu byly? Nevyskytly.
Back to top
View user's profile Send private message  
tracy
kytky 5, meta: 5550
kytky 5, meta: 5550


Joined: 25 Apr 2007
Posts: 5286

PostPosted: Wed 11.2.2009 8:59    Post subject: Re: Anketa o antikoncepci Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
alishka
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11963

PostPosted: Wed 11.2.2009 11:46    Post subject: Re: Anketa o antikoncepci Reply with quote

1. Pouzivate-li HA, kolik let ji pouzivate a kolik let ji zhruba planujete pouzivat?ano, Mercilon, uz ji pouzivam 7 let a jeste tak pet let planuju
2. Pouzivate-li prerusovanou souloz, kolik let ji pouzivate a kolik let ji zhruba planujete pouzivat?no, jen kdyz jsem brala atb, tak jsme to tak delali, ze jako kvuli oslabeni antiny se vystrikal mimo...
3. Vyskytly se nejake problemy s temito metodami? Pokud ano, po jake dobe a jakeho razu byly?ne, zadne, akorat se mi obcas stane, ze to nedostanu, podle doktora se to nekdy stava, ze si to telo zvykne a nereaguje na vysazeni na tech sedm dni, ale zatim to za tragedii nepovazuju..
_________________
Albert Einstein:
Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. u té první si tím však nejsem tak jist
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Wed 11.2.2009 12:23    Post subject: Reply with quote

1. Pouzivate-li HA, kolik let ji pouzivate a kolik let ji zhruba planujete pouzivat? Ha jsem brala cca od 16 do 20ti let, a pak myslim, že ještě jednou před dvěma lety, když jsem měnila přítele, a nikdy už ji brát nebudu.

2. Pouzivate-li prerusovanou souloz, kolik let ji pouzivate a kolik let ji zhruba planujete pouzivat? používáme neustále, když si teda 1x za měsíc nevezmu pharmatex, ale i tak..3. Vyskytly se nejake problemy s temito metodami? Pokud ano, po jake dobe a jakeho razu byly?
když jsem brala HA, nejdřív mě opustila mns uplně, a pak se občas vrátilaněkdy uprostřed platíčka, vystřídaajsem asi 4..
a z pharmatexu mám navoskovanou pipku ještě tejden Laughing Embarassed
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
mariposa
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 8306
Location: u něho...

PostPosted: Wed 11.2.2009 15:05    Post subject: Reply with quote

Taky OT: Pro nás přerušovaná není frustrující ani stresující. A to ani trošku...


Edit: Jo vlastně, jednou sem byla hodně ve stresu, ale to souviselo ještě s něčím jiným
_________________
věřím
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9459

PostPosted: Thu 12.2.2009 18:45    Post subject: Re: Anketa o antikoncepci Reply with quote

1. Pouzivate-li HA, kolik let ji pouzivate a kolik let ji zhruba planujete pouzivat?
HA používám už asi 3,5 roku a pokud kvůli ní nebudu mít zdravotní potíže, tak jí chci používat než budu chtít miminko, což bude ještě celkem dlouho.
2. Pouzivate-li prerusovanou souloz, kolik let ji pouzivate a kolik let ji zhruba planujete pouzivat?
Na to si vážně netroufnu Bojik a myslím, že to ani jako metodu antikoncepce nikdy používat nebudu.
3. Vyskytly se nejake problemy s temito metodami? Pokud ano, po jake dobe a jakeho razu byly?
Po HA Logest jsem neměla absolutně vůbec chuť na sex a ztloustla jsem okolo 8kg a byla jsem příšerně přecitlivělá. Po HA Yadine už tyhle problémy nemám a přecitlivělá jsem teda taky, ale už vůbec ne tak, jako tenkrát, takže myslím že to mám trochu v povaze Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
E_w_e
ALLinALL,you´re just another brick in theWALL


Joined: 27 Jan 2007
Posts: 9287

PostPosted: Fri 13.2.2009 18:30    Post subject: Re: Anketa o antikoncepci Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Sex All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Page 3 of 6

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms