sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Diplomka
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22, 23, 24  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Škola
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Byzzy
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 19592

PostPosted: Sun 14.1.2007 18:25    Post subject: Reply with quote

já budu mít v praktické části ten síťový graf a ten musím taky sestavit sama. Ta praktická část je většinou vlastní ne? I když třeba spolužák má téma "zasobování části města pitnou vodou" a ono už je vlastně předem rozhodnuto, kde přesně budou jednotlivé cisterny, tak fakt nevím co tam bude zkoumat Smile Možná přídjde na to, že to mají udělané špatně.

A jiný spolážák zase dělá téma něco jako "teorie chaosu při hromadném neštěstí" a to snad nedělal ještě nikdo a navíc použít prakticky teorii chaosu taky nikdo pořád neumí Smile

A úvod a závěr - vůbec nevím co do toho napíšu Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Sun 14.1.2007 18:35    Post subject: Reply with quote

no jo, jenže koukněte na tohle - my máme různ druhy diplomek - praktické jsou jasné-uděláš sochu nebo obraz, ušiješ šaty a je to tvé vlastní dílo. ale pak jsou teoretické práce a je tam třeba : "Julius Mařák a česká krajinářská škola" ..no a já právě třeba v tomhle žádný přínos nevidím! a je to diplomka, ne bakalářka!
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30684

PostPosted: Sun 14.1.2007 18:37    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek


Last edited by maxmiliana on Mon 14.4.2008 9:39; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30684

PostPosted: Sun 14.1.2007 18:38    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek


Last edited by maxmiliana on Mon 14.4.2008 9:40; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Sun 14.1.2007 18:41    Post subject: Reply with quote

Shrew, ale kazda skola to ma nastaveny jinak. Pokud u vas pripousti vylucne teoretickou praci, tak proc ne.
Jinak co se tyce prinosu BP a diplomek, tak vis jak....ony vetsinou moc prinosne nejsou, ale je treba to podat jako neco ne uplne zbytecneho Smile. Myslim, ze jen malokdo prijde na opravdu neotrele tema a jeste ho dokaze zpracovat tak, ze zavery jsou pouzitelne.

edit - jeste k prinosu - ja se treba domluvila s vedouci UP a sesmolily jsme spolu "chytrou" veticku o tom, jak vysledky budou zohledeny pri zarazovani uchazecu do rekvalifikaci a vyuzity pri planovani poradenskych programu na dalsi rok Smile /nakonec vyuzity asi nebyly, ale v praci to znelo dobre, tak co.../

Byzzy: S uvodem a zaverem jsem se taky natrapila, ale nakonec to takove drama nebylo. Do uvodu se pise cil prace, proc jsem si zvolila dane tema, strucna struktura prace, k cemu lze pouzit vysledky...Zaver je lepsi. Tam jsem napsala, jestli byl cil splnen a strucne k cemu jsem dosla + nejakou omacku navrch.
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...


Last edited by Rose Madder on Sun 14.1.2007 18:44; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Sun 14.1.2007 18:43    Post subject: Reply with quote

Shrew a nemůžeš si navrhnout vlastní téma? To bývá nejlepší, vybereš si to, co tě opravdu zajímá a většinou se to píše mnohem líp
Back to top
View user's profile Send private message  
Lucrezia
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6667

PostPosted: Sun 14.1.2007 18:59    Post subject: Reply with quote

Tornado_Lou wrote:
vsak ja to nijak nezlehcuju, ale byt denne 8 hodin v laboratori a pritom jeste chodit na prednasky, to je dost o nervy Rolling Eyes

to ti teda verim Confused

jinak jsem slysela, ze nejaka holka mela u nas diplomku na chemii a po
3 mesicich s vedoucim zjistili, ze jim to vubec nevychazi a tak zacali delat neco jinyho a nekolik mesicu v prcicich Bojik

fakt se bojim, kam se vrtnu ja a kdo bude muj vedouci, do brezna musime mit uzavreny temata atd Myslik
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30684

PostPosted: Sun 14.1.2007 19:07    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek


Last edited by maxmiliana on Mon 14.4.2008 9:40; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Sun 14.1.2007 19:07    Post subject: Reply with quote

maxmi Arrow no tyjo! Shocked já teď nevím co si o tom mám myslet... připadá mi to hrozně zvláštní...něco si vymyslet a psát o tom vědeckou práci... Laughing Shocked to znamená, kdybych si třeba vymyslela...hm, prásknu třeba..."Dramatická výchova jako integrační prvek výtvarné výchovy a osobnostního rozvoje dětského projevu" a zkoumala jak skloubit výtvarné umění a divadelní umění a happeningy? Laughing já nevim, přijde mi to zvláštní a trochu "ujetý" nejsem zvyklá pracovat na něčem co si sama vymyslím Embarassed Laughing a co když máš nějakou myšlenku a zkoumáš, zkoumáš, a ono vyjde najevo, že to vlastně nefunguje tak jak sis vymyslela...pže přece nemůžeš předpokládat, že ti vyde to cos chtěla..?
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lucrezia
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6667

PostPosted: Sun 14.1.2007 19:08    Post subject: Reply with quote

Shrew wrote:
no jo, jenže koukněte na tohle - my máme různ druhy diplomek - praktické jsou jasné-uděláš sochu nebo obraz, ušiješ šaty a je to tvé vlastní dílo. ale pak jsou teoretické práce a je tam třeba : "Julius Mařák a česká krajinářská škola" ..no a já právě třeba v tomhle žádný přínos nevidím! a je to diplomka, ne bakalářka!

shrew, my to tak mame taky, budto prakticka - v laboratori skoro i prespavas anebo rešerše - zpracujes nejakou problematiku, pracujes s clanky v cizich jazycich...

ja bych chtela to prvni Dogeyes
ale prinos vidim v obou dvou pracich stejnej.
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Sun 14.1.2007 19:11    Post subject: Reply with quote

jo tak já než napasla příspěvek tak už jste to začaly rozebírat


a jasně, že bych chtěla psát něco vlastního...povolí to, ale musí to schválit vedoucí práce i děkan..tak snad jo..u nás jsou totiž témata o ničem...většinou o tom, co už někdo zkoumal
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30684

PostPosted: Sun 14.1.2007 19:11    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek


Last edited by maxmiliana on Wed 10.2.2010 20:40; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Sun 14.1.2007 19:17    Post subject: Reply with quote

Smile
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.


Last edited by Shrew on Sun 29.6.2008 12:14; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Sun 14.1.2007 19:18    Post subject: Reply with quote

maxmiliana wrote:
Shrew wrote:
a co když máš nějakou myšlenku a zkoumáš, zkoumáš, a ono vyjde najevo, že to vlastně nefunguje tak jak sis vymyslela...pže přece nemůžeš předpokládat, že ti vyde to cos chtěla..?
Tak ted nevim Shrew co je na tom zvlastniho? Shocked Laughing
Co pak vedci taky jen od sebe opisuji nebo naopak chteji neco dokazat?

Nejde o to, abys neco dokazala a svym vyzkumem to potvrdila. Jde o to, ze vedeckymi metodami zkoumas nejakou problematiku. V praci musis vsechno priznat a pristupovat objektivne. Takze klidne muzes skoncit po pul roce prace s tim, ze tvoje hypoteza nebyla potvrzena a ze je to jinak.
nojo, ale vědcům nejde o známku v indexu Laughing

to znamená, že i když práce skončí tím, že hypotéza se nepotvrdila a je to jinak než jsem myslela, může být ta prce hodncena kladně a příznivě?
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.


Last edited by Shrew on Sun 14.1.2007 19:19; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Sun 14.1.2007 19:19    Post subject: Reply with quote

shrew Arrow a dokdy máš mít téma? A taky nikdo neříká, že v dizertačce musíš pokračovat v diplomce
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Škola All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22, 23, 24  Next
Page 4 of 24

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms