sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Přítel a jeho dluhy...
Goto page 1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
le chat
kočka


Joined: 29 Aug 2007
Posts: 298

PostPosted: Thu 5.2.2009 11:17    Post subject: Přítel a jeho dluhy... Reply with quote

Holky, mám problém, u kterýho docela pochybuju, že se s ním někdo z vás setkal, ale třeba zrovna jo a poradíte... Crying or Very sad
V létě jsem tady psala, že chodím se ženatým chlapem. Teď se s manželkou docela poklidně rozvádějí. Oba si prostě našli někoho jiného. Jenže, jak název topicu napovídá...přítel má dost dluhů. U pojišťovny, u kamarádů, na různých pokutách, atd. Ale hlavně, co je nejhorší. Je herec, a je jaksi v životě naprosto nepoužitelný. Nedokáže poslat ani složenku. Navíc má rozbité auto, ztratil občanku, řidičák...nic nevyřídí, jen z toho má deprese a všechno je na mně. Jenže já za něj všechno vyřídit nemůžu, i když bych to klidně ráda udělala. Pořád se kvůli tomu hádáme, jemu to není jedno, on jen kvůli té své "herecké" povaze nevidí důležitost těhle věcí, a hlavně to, že mu ty jeho sluhy rostou a dlužit pojišťovně už není prdel...
Ach jo. Asi jediná rada je se na něj vysrat, co? Jenže to já nedokážu, protože i přes všechny problémy a hádky a jeho neschopnost řešit běžné věci miluju. Ani nevím, co čekám že mi poradíte, asi nic...protože sama vím, že jediná rada je, aby se vzpamatoval on. Každopádně jsem to tady aspoň ze sebe konečně vysypala Crying or Very sad .
Back to top
View user's profile Send private message  
honey
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12750

PostPosted: Thu 5.2.2009 11:21    Post subject: Reply with quote

Ten musí mít ale velké kouzlou osobnosti, že ho miluješ...
Ale odpověděla sis sama... a pokud se s ním rozejít nechceš (nebo pokud se mu nerozsvítí, což tedy nevím), tak asi nezbyde nic jiného, než se s jeho životem, který vede, vyrovnat.
Back to top
View user's profile Send private message  
Cassie
serendipity


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5388

PostPosted: Thu 5.2.2009 11:35    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Thu 5.2.2009 13:29    Post subject: Reply with quote

Můj bývalý byl něco podobného, ale tady je fakt jediná rada, ruce od něj pryč. Tohle není chlap do života a pochybuju, že se změní ... Já vím, že když ho miluješ, tak je to těžké, ale máš to zapotřebí? Já to zapotřebí fakt neměla, chci dospělého chlapa na kterého je spoleh a který je schopný se postarat jak o sebe, tak o rodinu. Teď takového mám a jsem spokojená.


Last edited by Dellores on Thu 5.2.2009 13:52; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
le chat
kočka


Joined: 29 Aug 2007
Posts: 298

PostPosted: Thu 5.2.2009 13:40    Post subject: Reply with quote

Hm, tak jsem si nestihla ani jednu reakci přečíst Confused . Proč to hned po pěti minutách editujete?
Back to top
View user's profile Send private message  
Bibi
kytky 7, meta: 16650
kytky 7, meta: 16650


Joined: 02 Nov 2007
Posts: 16138
Location: up in the sky

PostPosted: Thu 5.2.2009 13:41    Post subject: Reply with quote

to nebude editací Smile
_________________
chci být člověkem, který se mi nehnusí.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
le chat
kočka


Joined: 29 Aug 2007
Posts: 298

PostPosted: Thu 5.2.2009 13:44    Post subject: Reply with quote

Bibi wrote:
to nebude editací Smile


A čím?
Back to top
View user's profile Send private message  
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Thu 5.2.2009 13:47    Post subject: Reply with quote

protoze to holky pisou pod olympem a to pak nemuzes videt, pokud nejsi "zbozstena"
ony to urcite zedituji, aby sis to mohla precist
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
Linda Evangelista
kytky 8, meta: 20650
kytky 8, meta: 20650


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 20132

PostPosted: Thu 5.2.2009 13:50    Post subject: Reply with quote

Není to zeditované, ale pod olympem, třeba to holky zruší.

Trochu mi to připomíná mojeho manžela. Taky má dluhy kam se podívá. Díky bohu není tak nepoužitelný, zařídí si všechno sám. Ale že by nějak zásadně řešil svoje dluhy to ne. Většinu má z nevydařeného podnikání. Docela dlouho mu trvalo než pochopil, že podnikání není pro něj. Jenže mezi tím nás tak zadlužil, že vůbec nemám tušení, kdy se z toho vyhrabeme. Teď se snad trochu probral, ale nedávám tomu moc velké šance.
A rada asi žádná není. Buď ti za to ten člověk stojí a nějak to zkousneš a nebo se s ním rozejdeš. Já jsem teď někde mezi.
Back to top
View user's profile Send private message  
le chat
kočka


Joined: 29 Aug 2007
Posts: 298

PostPosted: Thu 5.2.2009 13:51    Post subject: Reply with quote

Koogi wrote:
protoze to holky pisou pod olympem a to pak nemuzes videt, pokud nejsi "zbozstena"
ony to urcite zedituji, aby sis to mohla precist


Aha, to jsem vůbec nevěděla, že existuje! A mně furt bylo divný, že by si každej hlídal svoje příspěvky a za 5 minut je mazal. Jsem blbá Razz. Díky!
Back to top
View user's profile Send private message  
le chat
kočka


Joined: 29 Aug 2007
Posts: 298

PostPosted: Thu 5.2.2009 13:52    Post subject: Reply with quote

Linda Evangelista wrote:
Není to zeditované, ale pod olympem, třeba to holky zruší.

Trochu mi to připomíná mojeho manžela. Taky má dluhy kam se podívá. Díky bohu není tak nepoužitelný, zařídí si všechno sám. Ale že by nějak zásadně řešil svoje dluhy to ne. Většinu má z nevydařeného podnikání. Docela dlouho mu trvalo než pochopil, že podnikání není pro něj. Jenže mezi tím nás tak zadlužil, že vůbec nemám tušení, kdy se z toho vyhrabeme. Teď se snad trochu probral, ale nedávám tomu moc velké šance.
A rada asi žádná není. Buď ti za to ten člověk stojí a nějak to zkousneš a nebo se s ním rozejdeš. Já jsem teď někde mezi.


Hm hm, to jsi na tom fakt skoro stejně...teď přišel, a vypadal docela odhodlaně to řešit...jenže jindy, když dostane ty své deprese, je to v prdeli. Taky jsem někde mezi rozchodem a setrváním...nevím prostě Crying or Very sad .
Back to top
View user's profile Send private message  
che
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9785

PostPosted: Thu 5.2.2009 14:40    Post subject: Reply with quote

Tak být s ním ti nic nebrání, a pokud si dáš pozor na to aby jeho dluhy zůstaly jeho tak ani není důvod se s ním o tom hádat, pokud je nepovažuje za důležité tak je řešit nemusí.
Back to top
View user's profile Send private message  
le chat
kočka


Joined: 29 Aug 2007
Posts: 298

PostPosted: Thu 5.2.2009 14:50    Post subject: Reply with quote

che wrote:
Tak být s ním ti nic nebrání, a pokud si dáš pozor na to aby jeho dluhy zůstaly jeho tak ani není důvod se s ním o tom hádat, pokud je nepovažuje za důležité tak je řešit nemusí.


Jenže když jsou jeho, týkají se i mě, když s ním žiju. Sere mě to čím dál víc, nikam se to nehýbe...teď sice pomalu začal něco dělat, shání nějaké kšefty, zkouší novou hru...ale nevím. Nějak už nemám sílu se o cokoliv pokoušet Confused .
Back to top
View user's profile Send private message  
missE
let's go


Joined: 26 Jun 2007
Posts: 464

PostPosted: Thu 5.2.2009 14:59    Post subject: Reply with quote

no je to celkém velký problém....Beru, že když on nic nedělá, tak ty dluhy samy nepůjdou dolů...
On ty dluhy neřeší, protože mu to nevadí nebo protože neví, jak to udělat. Jestli neví jak na to, tak ho prostě zkus "nasměrovat" tím správným směrem....
Každopádně to neřeš svými prostředky za něj (to by byla záhuba), nicméně jestli je neschopný v dospělém věku určitě bych neočekávala, že ho něco osvítí. (ale to je jedno říkat, když ho máš ráda)
_________________
krása tkví v oku pozorovatele
Back to top
View user's profile Send private message  
le chat
kočka


Joined: 29 Aug 2007
Posts: 298

PostPosted: Thu 5.2.2009 15:04    Post subject: Reply with quote

missE wrote:
no je to celkém velký problém....Beru, že když on nic nedělá, tak ty dluhy samy nepůjdou dolů...
On ty dluhy neřeší, protože mu to nevadí nebo protože neví, jak to udělat. Jestli neví jak na to, tak ho prostě zkus "nasměrovat" tím správným směrem....
Každopádně to neřeš svými prostředky za něj (to by byla záhuba), nicméně jestli je neschopný v dospělém věku určitě bych neočekávala, že ho něco osvítí. (ale to je jedno říkat, když ho máš ráda)


No, on prostě neví, jak to má udělat, nebo aspoň se tak tváří...ale dokáže mě pak nejvíc nasrat tím, když koupí třeba nějakou píčovinu, třeba teď nedávno svýmu dítěti nějaký auto za litr, když měl zaplatit složenku, která přišla už podruhý a bylo fakt nutný ji zaplatit...ach jo Crying or Very sad .
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms