sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Vaše škola
Goto page Previous  1, 2, 3
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Škola
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Janeira
.


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 42006

PostPosted: Sat 24.1.2009 19:26    Post subject: Reply with quote

Geike, ty ted v podstate delas 3skoly nebo se ty dvoje prava nejak prekryvaji? Shocked
_________________
We can be heroes just for one day.
Back to top
View user's profile Send private message  
Geike
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 12596
Location: Ostrava/Brno

PostPosted: Sun 25.1.2009 12:28    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Court
kytky 4, meta: 3350
kytky 4, meta: 3350


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 3269
Location: Klub rváčů

PostPosted: Sun 25.1.2009 13:06    Post subject: Re: Vaše škola Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
Never complain. Never explain.
Back to top
View user's profile Send private message  
Mishaaa
Love dogs <3


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 9016

PostPosted: Sun 25.1.2009 23:36    Post subject: Reply with quote

1) Jakou školu a obor studujete? Kde je?
Kynologie , UVL v Kosicich (SK), tento rok koncim (Bc.)
2) Proč ste si ji vybrali?
tak vzhledem k tomu,ze me tehdy nevzali na veterinu,tak s ohledem na moji uchylku a lasku ke psum,byl vyber jasny (a zahodila sem zurnalistiku Laughing )
3) Splnila vaše očekávání nebo ste byli zklamaný?
v podstate splnila...da se rict,ze uz od prvaku se to motalo kolem psu,mohlo by byt teda vic praxe a treba zajistit nejake kurzy,ale tak co uz s nema..
4) Co se vám na vaší škole líbí a co ne?
libi? ze je ten obor z velke miry z veterinarniho hlediska, nez jenom zvasty kolem co si clovek najde vsude ..a nelibi se me ten chaos-no,spis obrovsky bordel,prava ruka nevi co dela leva, co je ve skolnim systemu a jak nas vetsina bere podradne Confused
5) Jaký máte předměty? Který vás bavěj a který ne? Který vám přijdou užitečný a který zbytečný?
uzitecne-latina, anatka a fyzilogie, etika, anglicka terminologie, etologie, genetika, vyziva, infekcne a paratit. onemocneni, vnitrni choroby, chirurg. a ortopedicke osetreni, reprodukce, legislativa
zbytecne nebo absolutne nesplnily ocekavani-biola, zootechnika, hygiena chovu, klinicke staze (na skole, u sokromeho super vec), kynologicke staze na vystavach (uplne k nicem, ztrata casu), vsecky vykony a vycviky (sluzebni, ostatni a lovecke plemena -materialy sme si stejne hledali sami z netu, navic 5h tydne desne nudy), posuzovani a uprava exterieru, organizace kynologie
a ty co sem psala jako uzitecne tam me vetsina i bavila Smile
6) Ste spokojeni s učitelema?
vetsinou jo,nekteri to maji na haku,nekteri totalne neumi nic vysvetlit,nekteri super..proste jak vsude..jo a este se deli na ty co kynologama opovrhuji (vetsina Laughing ) nebo se jich zastanou Laughing
7) Jakej ste měli tenhle semestr rozvrh? Bejváte s rozvrhem spokojeni? Tvoříte si rozvrh sami nebo vám ho tvoří škola?
tento semestr super, vetsinou PO-ST (jednou mesicne do CT) ,par hodin denne -nekdy jenom jedna, protoze na prednasky nechodime Laughing rozvrh dela skola,ale stejne se to pak upravuje,protoze je tam bordel proste Rolling Eyes a vetsinou je naprd s ohledem na ty co cestujou Confused
8 ) Jaký máte vztahy se spolužákama? Máte mezi nima nějaký dobrý kamarády nebo máte čistě 'školní' vztah? Podnikáte společně nějaký akce?
s vetsinou uplne super vztahy, sme stejne postizeni, takze podnikame akce,parby,vylety, letame po meste, venku se psama ,sleziny na intrakovych chodbach/pokojich ..takze nemam vyhrady,bude me po nich strasne smutno Crying or Very sad ale mame tam i par,co nemuzem vetsina ani citit,debilni sprti, falesni zmetci co nemaji s kynologem nic spolecneho,zabit malo Evil or Very Mad
_________________
Pokud je láska nesmrtelná,potom pevně věřím,že se po smrti setkám se všemi psy mého života,když pro nic jiné,tak pro to moře lásky,které nás spojovalo.... Love
Back to top
View user's profile Send private message  
Neahoo
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9407

PostPosted: Tue 27.1.2009 21:46    Post subject: Re: Vaše škola Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
tracy
kytky 5, meta: 5550
kytky 5, meta: 5550


Joined: 25 Apr 2007
Posts: 5286

PostPosted: Sat 7.2.2009 0:29    Post subject: Reply with quote

nechcete sem ještě někdo přispět? strašně mě baví to číst Embarassed Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Kačenka
&


Joined: 01 May 2007
Posts: 10028

PostPosted: Sat 7.2.2009 11:04    Post subject: Re: Vaše škola Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Snowy
pocketful of sunshine


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 23092

PostPosted: Sat 7.2.2009 11:08    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲


Last edited by Snowy on Sun 17.8.2014 18:54; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
tracy
kytky 5, meta: 5550
kytky 5, meta: 5550


Joined: 25 Apr 2007
Posts: 5286

PostPosted: Sat 7.2.2009 12:11    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Lucrezia
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6667

PostPosted: Sun 8.2.2009 20:20    Post subject: Re: Vaše škola Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
indulona
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7319
Location: Malé velké město

PostPosted: Sun 8.2.2009 20:33    Post subject: Reply with quote

Lucre, to je krásná škola Dogeyes Kdybych nebyla levá na chemii a pochopila alespoň její základy ze ZŠ, tak bych farmacii chtěla taky studovat.
Back to top
View user's profile Send private message  
Sluníčko:-)
hu


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 5386

PostPosted: Tue 10.2.2009 15:01    Post subject: Reply with quote

1) Jakou školu a obor studujete? Kde je?
ČVUT v Praze, fakulta stavební, obor architektura a stavitelství.

2) Proč ste si ji vybrali?
Střední jsem dělala stavárnu,takže z toho vyplynulo že půjdu na něco co se týká stavařiny... ale nechtěla jsem na klasické stavební inženýrství tak jsem si vybrala tenhle obor,který spojuje techniku s kreativitou..

3) Splnila vaše očekávání nebo ste byli zklamaný?
Splnila,i když to byl docela šok. Celou střední jsem hrozně proflákala a pak jsem měla docela co dělat se sebou abych se k něčemu dokopala..(s tim teda bojuju i dneska Laughing ). Je mi hrozně sympatický to propojení umění se stavařinou. Absolutně mi to vyhovuje, i když je to poměrně náročný.

4) Co se vám na vaší škole líbí a co ne?
Mám naši školu ráda, mám ráda ty prostory, okolí školy, tu atmosféru...hrozně jsem si na to všechno zvykla.

5) Jaký máte předměty? Který vás bavěj a který ne? Který vám přijdou užitečný a který zbytečný?
Baví mě toho docela dost,většina předmětů mi tu přijde celkem logická.... zbytečná mi přišla třeba konstruktivní geometrie a většinu věcí z matiky taky asi nikdy potřebovat nebudem...

6) Ste spokojeni s učitelema?
Uplně,musim zaťukat...s žádným jsem nepřišla do sporu,vždycky jsem se setkala s pochopením a vstřícností,kdyý jsem něco potřebovala.

7) Jakej ste měli tenhle semestr rozvrh? Bejváte s rozvrhem spokojeni? Tvoříte si rozvrh sami nebo vám ho tvoří škola?
Rozvrh nám nejdřív vytvoří škola,ale my si ho, kromě přednášek, můžeme po dosažení určitýho počtu kreditů měnit. Teď jsem si ho udělala tak, že budu mít školu až od úterý tak jsem ráda... navíc máme docela hezkej výběr předmětů na katedře jazyků a soc. věd,takže každej semestr jasm si zapisovala něco navíc... např. psychologii a sociologii, angl. konverzaci, a teď focení.

8.)Jaký máte vztahy se spolužákama? Máte mezi nima nějaký dobrý kamarády nebo máte čistě 'školní' vztah? Podnikáte společně nějaký akce?
Abych řekla pravdu,tak se svým kruhem se skoro vůbec nestýkám. Z těch 15ti lidí si rozumum se 2ma. S ostatníma si nemam co říct,takže si tak nějak pluju školou vlastní cestou,nesnažim se s nima mít cvičení apod. .. kamarády mam z různých dalších kruhů. S lidma se kterýma jsem si sedla,se stýkám. Našla jsem i pár hodně dobrých kamarádů... a přítele... Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Škola All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms