sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné jaro!
Vaše škola
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Škola
View previous topic :: View next topic  
Author Message
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Fri 23.1.2009 21:10    Post subject: Reply with quote

těžké to tam není, na vošce jsem se učila teda více...
dálkově je to 1,5 roku a denně (to mam já) je to za rok.
zkoušky mam teď a nemůžu říct že bych se na ně nějak moc extemně učila...je to tak 50 na 50-něco dostaneš zdarma (dávačky) a něco se musíš učit, každopádně si myslim že když má někdo alespoň trošku něco v hlavě, udělá to s klidem.
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
Aquamarin
kytky 2, meta: 400
kytky 2, meta: 400


Joined: 05 Nov 2007
Posts: 362

PostPosted: Fri 23.1.2009 21:17    Post subject: Reply with quote

Aha, já se toho docela bála no, mam nějak zakodováno že VŠ je určitě těžší než VOŠ(i když se tady musim fakt dost učit abych zk zvládla a zadarmo jsem ještě nic nedostala). A jakou děláš bakalářku?A z čeho jsou vlastně státnice?Jen se chci informovat dopředu:)díky moc
_________________
Tohle přežiješ, musíš!
Back to top
View user's profile Send private message  
wewe
Why is raven like a writing desk?


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3873

PostPosted: Fri 23.1.2009 21:19    Post subject: Re: Vaše škola Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
Not until we are lost do we begin to understand ourselves.

And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music...
Follow your joy
ॐ नमः शिवाय
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Mari
addicted..
kytky 8, meta: 21650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 21190
Location: in my own time

PostPosted: Fri 23.1.2009 21:25    Post subject: Re: Vaše škola Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
♪♪♪
Back to top
View user's profile Send private message  
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Fri 23.1.2009 21:27    Post subject: Reply with quote

vůbec...na vošce jsem se učila daleko více...teď si tady dovolim jít na zkoušku a den před tím se opít..prostě pohoda jazz. na bakalářce ještě nedělam, ale začnu v unoru...ma to být na 30 stránek, z toho 15 můžou být přílohy takže prostě docela usměvné Smile

státnice nevim z čeho jsou, nemáme zatim informace.

bakalářku dělam na téma Založení podniku
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Fri 23.1.2009 22:03    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-


Last edited by Suny on Sat 24.1.2009 11:18; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Sat 24.1.2009 10:07    Post subject: Reply with quote

LadyCroft wrote:
vůbec...na vošce jsem se učila daleko více...teď si tady dovolim jít na zkoušku a den před tím se opít..prostě pohoda jazz. na bakalářce ještě nedělam, ale začnu v unoru...ma to být na 30 stránek, z toho 15 můžou být přílohy takže prostě docela usměvné Smile

státnice nevim z čeho jsou, nemáme zatim informace.

bakalářku dělam na téma Založení podniku


Lady,myslíš, že ti to vůbec k něčemu bude? Confused Já bych z toho takovou prdel neměla..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Sat 24.1.2009 11:20    Post subject: Reply with quote

jako myslíš ta škola celkově? no..právě že moc ne. já jí dělám jako většina lidí jen kvůli Bc abych pak mohla jít na Ing. na státní
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
Aquamarin
kytky 2, meta: 400
kytky 2, meta: 400


Joined: 05 Nov 2007
Posts: 362

PostPosted: Sat 24.1.2009 11:30    Post subject: Reply with quote

"LadyCroft

jako myslíš ta škola celkově? no..právě že moc ne. já jí dělám jako většina lidí jen kvůli Bc abych pak mohla jít na Ing. na státní"

Taky to tak vidím. Já to taky chci jen kvůli Bc, bohužel. Na téhlé Voš co jsem ted sem se toho naučila fakt hodně tak mi přijde škoda nevyužít tuhle školu, když to není tak těžké.(teda doufám že to nebude těžké ani pro mě, tady na voš dělám téma na 85 stran....takže těch 30 mi přijde směšný-ale jsem ráda)
_________________
Tohle přežiješ, musíš!
Back to top
View user's profile Send private message  
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Sat 24.1.2009 11:33    Post subject: Reply with quote

jj já měla absolvenstkou práci na voš na 90 stran....bohužel je nás 90%, co tu školy využijí jen kvůli titulu.
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30622

PostPosted: Sat 24.1.2009 11:52    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Bibi
kytky 7, meta: 16650
kytky 7, meta: 16650


Joined: 02 Nov 2007
Posts: 16103
Location: up in the sky

PostPosted: Sat 24.1.2009 13:12    Post subject: Reply with quote

1) Jakou školu a obor studujete? Kde je? Právo a právní věda, MU Brno
2) Proč ste si ji vybrali? Původně jsem hrozně moc chtěla na psychologii, snad celou střední, ale naši do mě furt ryli, že se nedostanu apod., tak jsem hledala náhradní alternativy a jediné, co by mě ještě bavilo, bylo právo Laughing No a ačkoliv procento úspěšnosti je na obou zmíněných fakultách velmi podobné, na práva jsem se dostala a na psychu to ani nezkoušela (ale plánuju to zkusit možná letos)
3) Splnila vaše očekávání nebo ste byli zklamaný? Splnila. Jsem tam moc spokojená, většina předmětů mě baví.
4) Co se vám na vaší škole líbí a co ne? Líbí se mi, že si můžeme dělat rozvrh sami, můžeme si vybrat zkoušející na zkouškách, že škola není příliš časově náročná. Nelíbí se mi takové obecné věci, které jsou na všech školách - někteří vyučující, mačkanice v menze apod.
5) Jaký máte předměty? Který vás bavěj a který ne? Který vám přijdou užitečný a který zbytečný? Nebavily mě úvody a historie a takové ty podobné věci v prváku a druháku. Teď když už bereme jednotlivá právní odvětví, je to mnohem lepší. Vyloženě zbytečné mi nepřijdou téměř žádné. Ocenila bych ještě větší nabídku pvp, na hodně z nich je velmi omezený počet studentů, ačkoliv jsou třeba zajímavé a žádané.
6) Ste spokojeni s učitelema? S některými ano, s některými ne. Je to tak všude.
7) Jakej ste měli tenhle semestr rozvrh? Bejváte s rozvrhem spokojeni? Tvoříte si rozvrh sami nebo vám ho tvoří škola? Jak jsem napsala, děláme si ho sami, což je super.Někdo preferuje jednodenní nálev všech předmětů, já si to radši rozložím a chodím i na přednášky. S rozvrhem jsem byla spokojená vždycky, trávím ve škole tak 3-4 dny v týdnu.
8 ) Jaký máte vztahy se spolužákama? Máte mezi nima nějaký dobrý kamarády nebo máte čistě 'školní' vztah? Podnikáte společně nějaký akce? Právníci jsou vyhlášení ochlastové, není téměř týdne bez nějaké akce na Favalu nebo v Mersey. To je na tom taky fajn, připadá mi to prostředí takové přátelské.
_________________
chci být člověkem, který se mi nehnusí.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Sat 24.1.2009 13:53    Post subject: Re: Vaše škola Reply with quote

1) Jakou školu a obor studujete? Kde je?
FF Ostravské univerzity, obor Anglický jazyk a literatura (anglo-americká)
2) Proč ste si ji vybrali?
Protože mě anglina vždycky bavila, literatura taky a není tam matika ani žádné jí podobné vědy Laughing
3) Splnila vaše očekávání nebo ste byli zklamaný?
Oborem zklamaná nejsem, baví mě to
4) Co se vám na vaší škole líbí a co ne?
Líbí se mi velký výběr předmětů i z jiných kateder a že se dá většinou domluvit s učiteli. Taky se mi líbí, že se tam zrovna nepředřu Embarassed Laughing A taky se mi líbí koleje-spokojenost. Nelíbí se mi rozvrhy (semestr od semestru horší Rolling Eyes ) a malé kapacity na cizí jazyky (kromě obvyklých jazyků jako NJ, ŠJ, FJ, IJ, RJ atd. tam máme i arabštinu, čínštinu, romštinu, bulharštinu, vietnamštinu a prostě spoustu dalších, ale dostat se tam je skoro nemožné Confused ). Ale ještě blbější je, že malé kapacity jsou i na povinně volitelné předměty přímo u nás KAA, chtějí z toho určitý počet kreditů, ale že by trochu navýšili kapacitu to je nenapadne Rolling Eyes Takže dostat se na tak užitečné předměty jako konverzace, poslech nebo překlady je taky skoro nemožné Confused
5) Jaký máte předměty? Který vás bavěj a který ne? Který vám přijdou užitečný a který zbytečný?
Zbytečný asi žádný. Baví mě skoro všechny i když z některých mám vítr-fonetika, literatura a taky mě to baví spíš podle toho kdo to učí. Někteří učitelé dokážou posrat i zajímavý předmět. A pak mě baví céčkové předměty z jiných kateder-už jsem měla historii první ČSR, psychologii, kulturu a myšlení Indie, totalitární režimy, prostě fajn, člověk se dozví o spoustě zajímavých věcí.
6) Ste spokojeni s učitelema?
S některými moc, s jinými vůbec. Zvlášť u jednoho pána nechápu jak může být docent, protože mi přijde zmatený, neschopný a neumí učit. Ale největší postrach je letos pryč, no až se ve třeťáku vrátí tak můžu udělat škole papa-v posledním roce Rolling Eyes Prej vyhodila slečnu v letním semestru třeťáku z předmětu, který neměl ani zkoušku, jen zápočet Rolling Eyes
7) Jakej ste měli tenhle semestr rozvrh? Bejváte s rozvrhem spokojeni? Tvoříte si rozvrh sami nebo vám ho tvoří škola?
Na cvíka nám dávají několik časů a my si je pak zapíšem podle toho jak se nám to hodí. Letos dali všechny povinné předměty na pátek Mad a navíc se nám kryjou se španělštinou 2 tak doufám, že se to ještě pořeší, už jsem psala několik zoufalých mailů, navíc na tu špáninu je nás hodně.
8 ) Jaký máte vztahy se spolužákama? Máte mezi nima nějaký dobrý kamarády nebo máte čistě 'školní' vztah? Podnikáte společně nějaký akce?
Jo, často chodíme na Stodolní Twisted Evil Většinu mám moc ráda až na pár výjimek, ale to jsou "hujeři", které nemá rád nikdo a ani s náma nikam nechodí.
Back to top
View user's profile Send private message  
Geike
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 12596
Location: Ostrava/Brno

PostPosted: Sat 24.1.2009 16:51    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Sat 24.1.2009 19:04    Post subject: Reply with quote

maxmiliana wrote:
LadyCroft wrote:
jj já měla absolvenstkou práci na voš na 90 stran.....
to byla ta jak jsi ji obslehla na netu a pak ti za ni ani nechteli dat jednicku?
Laughing Laughing

já za svou jedničku dostala,neopsala jsem ji, a škola je mi k hovnu..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Škola All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms