sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Vaše škola
Goto page 1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Škola
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Alshwarya
kytky 8, meta: 21650
kytky 8, meta: 21650


Joined: 29 Apr 2007
Posts: 20994

PostPosted: Tue 20.1.2009 9:42    Post subject: Vaše škola Reply with quote

edit


Last edited by Alshwarya on Sat 23.1.2010 18:47; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18431

PostPosted: Wed 21.1.2009 14:58    Post subject: Re: Vaše škola Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Alshwarya
kytky 8, meta: 21650
kytky 8, meta: 21650


Joined: 29 Apr 2007
Posts: 20994

PostPosted: Wed 21.1.2009 16:01    Post subject: Re: Vaše škola Reply with quote

edit


Last edited by Alshwarya on Sat 23.1.2010 18:48; edited 4 times in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Siddalae
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 04 Sep 2008
Posts: 7971

PostPosted: Wed 21.1.2009 17:02    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
neměli na guláš přesto byli nejbohatší na zemi protože neznali závist jež blahobyt promění v mindráky
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35471

PostPosted: Thu 22.1.2009 17:36    Post subject: Re: Vaše škola Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.
Back to top
View user's profile Send private message  
Franchise
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 24 Aug 2008
Posts: 8381

PostPosted: Fri 23.1.2009 1:21    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
*jiva*
kytky 6, meta: 9050
kytky 6, meta: 9050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 8875

PostPosted: Fri 23.1.2009 11:24    Post subject: Reply with quote

1) Jakou školu a obor studujete? Kde je?
Přírodovědecká fakulta UK - Chemie v přírodních vědách (bakalářské) - Praha-Albertov

2) Proč ste si ji vybrali?
Protože se chci stát akademikem (vtípek).
Protože chci vědět, jak svět funguje (vážně).


3) Splnila vaše očekávání nebo ste byli zklamaný?
Čekala jsem, že bude náročná, a je náročná. -Mám na co nadávat, což je super.
Čekala jsem, že budu jen tak tak prolejzat a nikdo si mě nebude všímat. Místo toho jsem se seznámila se spolužáky a dostala jsem dvě nabídky na pomoc při výzkumu, ačkoliv moje studijní výsledky jsou jen průměrné.
Jsem velmi spokojená, strašně bych chtěla se tu udržet.


4) Co se vám na vaší škole líbí a co ne?
Nelíbí se mi, že se při testu nemůžu jít vyčůrat bez odevzdání testu. Nelíbí se mi, že na kolej Budeč se dostanou jen premianti.
Nelíbí se mi studijní informační systém.
Ze začátku jsem nemohla udržet pozornost po dvou hodinách přednášek, ale už jsem si zvykla.


5) Jaký máte předměty? Který vás bavěj a který ne? Který vám přijdou užitečný a který zbytečný?
Moc předmětů nemáme; nebaví mě tělák, protože se bojím cvičit na hrazdě a jezdit na plastových lodičkách, ale tělocvikáři díkybohu nejsou fanatici. Dál máme matiku a různý druhy chemie(anorganika, fyzikála, teď přibyde organika a fyzika), baví mě to číst dokud je to nový, vadí mi se to učit. Taky máme laborky, to je zábava. Nejmenší problém je matiky, u toho člověk neusne.Chtěla bych ve druháku pokračovat nějakou výběrovou matikou, je to dobrá rozcvička.

6) Ste spokojeni s učitelema?
Vcelku ano, snaží se být vstřícní.

7) Jakej ste měli tenhle semestr rozvrh? Bejváte s rozvrhem spokojeni? Tvoříte si rozvrh sami nebo vám ho tvoří škola?
Rozvrh stanovuje škola, ale jsme rozdělení na 4 kruhy a není moc problém chodit na nějaký předmět s jiným kruhem, pokud je to časově výhodnější. Rozvrh jsem měla roztahaný, vstávala jsem v 6 a přijížděla na privát zase v 6.

8) Jaký máte vztahy se spolužákama? Máte mezi nima nějaký dobrý kamarády nebo máte čistě 'školní' vztah? Podnikáte společně nějaký akce?
Čistě pracovní. Chodím s nimi maximálně doučovat se, jediná mimoškolní aktivita je vyměňování filmů a sitcomů.
_________________
_
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
missE
let's go


Joined: 26 Jun 2007
Posts: 464

PostPosted: Fri 23.1.2009 11:34    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
krása tkví v oku pozorovatele


Last edited by missE on Sat 24.1.2009 10:03; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
*jiva*
kytky 6, meta: 9050
kytky 6, meta: 9050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 8875

PostPosted: Fri 23.1.2009 11:41    Post subject: Reply with quote

missE wrote:

2) Proč ste si ji vybrali? jednou v srpnu jsem se rozhodla, že už nechci pracovat, takže jediná škola, která byla bez přijímaček....

ano, takhle moje sestra vystudovala matfyz :-D
_________________
_
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Janeira
.


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 42006

PostPosted: Fri 23.1.2009 12:11    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
We can be heroes just for one day.
Back to top
View user's profile Send private message  
greenwood
seja feliz, menina


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 28433

PostPosted: Fri 23.1.2009 12:57    Post subject: Re: Vaše škola Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
"Valeu a pena? Tudo vale a pena se a alma não é pequena" ~ Fernando Pessoa, Mensagem, Mar Português

“It’s dark because you are trying too hard.
Lightly child, lightly. Learn to do everything lightly.
Yes, feel lightly even though you’re feeling deeply.
Just lightly let things happen and lightly cope with them."
Back to top
View user's profile Send private message  
Chantelle
kytky 4, meta: 2550
kytky 4, meta: 2550


Joined: 29 Aug 2007
Posts: 2507
Location: bažina zoufalství a propast beznaděje

PostPosted: Fri 23.1.2009 14:28    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Mykéna
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13886

PostPosted: Fri 23.1.2009 18:28    Post subject: Re: Vaše škola Reply with quote

1) Jakou školu a obor studujete? Kde je?
- MZLU v Brně, Fakulta zahradnická - Zahradní a krajinná architektura, Brno, později Lednice na Moravě

2) Proč ste si ji vybrali?
- připadalo mi to atraktivní, šlo mi tak nějak všechno, ale nic mě nikam pořádně netáhlo, tak jsem si vybrala obor, kterej obsahuje to, k čemu tíhnu asi nejvíc (a nejsou to kytky, je to umění a nutkavá potřeba organizovat prostor Laughing )

3) Splnila vaše očekávání nebo ste byli zklamaný?
- obor ano, škola a systém na škole mě zklamal až na neúnosnou mez a zklamává mě dál a dál

4) Co se vám na vaší škole líbí a co ne?
- líbí se mi budova, předměty, budoucí workshopy, přístup některých učitelů
- nelíbí se mi komunikace se studijním, úřední hodiny na studijním (jen v úterý, haha), přístup některých učitelů, UIS

5) Jaký máte předměty? Který vás bavěj a který ne? Který vám přijdou užitečný a který zbytečný?
- zbytečná mi přijde třeba geodézie, zakládání a údržba zeleně, dějiny umění
- líbí se mi všechny předměty, který jsou k věci - k oboru

6) Ste spokojeni s učitelema?
- jak kdy, nesnáším učitele, co mi neodepíšou na mail Rolling Eyes

7) Jakej ste měli tenhle semestr rozvrh? Bejváte s rozvrhem spokojeni? Tvoříte si rozvrh sami nebo vám ho tvoří škola?
- dobrej, protože mám rozdělenej ročník, ale jinak spokojená nebývám
- rozvrh si dělám sama (cvika), ale stejně si nemůžu moc vybírat, že jo... takže stejně mám třeba uprostřed týdne celej den volno, ale jinej den mám 10 hodin v kuse

Cool Jaký máte vztahy se spolužákama? Máte mezi nima nějaký dobrý kamarády nebo máte čistě 'školní' vztah? Podnikáte společně nějaký akce?
- vztahy mám takový pracovní, školní... měla jsem kamarády mezi lidma, který šli do dalšího ročníku do Lednice a já tady tvrdnu v Brně
Back to top
View user's profile Send private message  
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Fri 23.1.2009 18:36    Post subject: Re: Vaše škola Reply with quote

1) Jakou školu a obor studujete? Kde je? Vysoká škola obchodní v praze - cestovní ruch. na Národce Smile
2) Proč ste si ji vybrali? protože mi tam uznali vošku a na bakaláře musím dělat jen jeden rok Smile
3) Splnila vaše očekávání nebo ste byli zklamaný? šílený systém, nic moc..za ty prachy jsem čekala jinou uroveň.
4) Co se vám na vaší škole líbí a co ne? líbí že je to moderně vybavený, nelíbí styl jakým s námi jednají a všudepřítomný zmatek
5) Jaký máte předměty? Který vás bavěj a který ne? Který vám přijdou užitečný a který zbytečný? baví mi celkem ekonomika, psychologie. to je vše protože je to fakt o ničem.narozdíl od vošky, kterou jsem žrala - motory, silniční doprava, letecká, vláčky, lodičky.. SadSad
6) Ste spokojeni s učitelema? ne nenávidím ekonomikáře a on nenávidí mně. ale pár jich je příjemných a docela i naučí
7) Jakej ste měli tenhle semestr rozvrh? Bejváte s rozvrhem spokojeni? Tvoříte si rozvrh sami nebo vám ho tvoří škola?NE!!!rozvrh jsem měla ten nejhorší jaký mohl být.tvoří ho škola...s tím že si to můžeme přehodit ale učitelé to nechtějí Rolling Eyes
Cool Jaký máte cztahy se spolužákama? Máte mezi nima nějaký dobrý kamarády nebo máte čistě 'školní' vztah? Podnikáte společně nějaký akce? - mam spolubydlu z naší školy a je skvělá.jednou jsem se dost opila na plese a udělala zase ostudu a bordel,od té doby na školní akce nechodim
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
Aquamarin
kytky 2, meta: 400
kytky 2, meta: 400


Joined: 05 Nov 2007
Posts: 362

PostPosted: Fri 23.1.2009 20:59    Post subject: Reply with quote

Lady- tam přesně chci jít!Končim ted VOŠ a chci si dodělat ten rok tam. Ale slyšela jsem že to většina lidí udělá až za rok a půl?CO je na tom pravdy?A je to tam těžké?Myslim hlavně ty zkoušky?A co aj?PRosím budu moc ráda když mi napíšeš něco víc...
_________________
Tohle přežiješ, musíš!
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Škola All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms