sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Lush
Goto page 1, 2, 3 ... 62, 63, 64  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Leňula
Feet planted firmly in the sky


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18369

PostPosted: Wed 3.1.2007 12:15    Post subject: Lush Reply with quote

Zakladam toto tema s blazenym pocitem, ze ti osklivi lide z Lushe sem nebudou chodit... Embarassed

Jinak - piste zkusenosti, oblibene vyrobky, cokoli se vam zachce. Smile
_________________
I will kill you so hard you will die to death!

“We don’t need a list of rights and wrongs, tables of dos and don’ts: we need books, time, and silence. Thou shalt not is soon forgotten, but Once upon a time lasts forever.”


Last edited by Leňula on Wed 3.1.2007 17:01; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29869

PostPosted: Wed 3.1.2007 12:19    Post subject: Reply with quote

A co na nich vlastně bylo tak ošklivýho?
Back to top
View user's profile Send private message  
Leňula
Feet planted firmly in the sky


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18369

PostPosted: Wed 3.1.2007 12:24    Post subject: Reply with quote

jedna z mych kolegyn mela nejaky problem... rekla mi, ze pusobim neuprimne a falesne... a ze se pretvaruju... a dodala, ze by o mne ale v zadnem pripade nechteli prijit, protoze na krame mam uspech... Paranoidnik
bylo to podane ve stylu "zamysli se nad sebou a koukej se zmenit"... a kdyz jsem se rozbrecela (dodneska se za to stydim, ale proste me to dost prekvapilo nepripravenou), bylo mi receno, ze se dotycne slecne ulevilo, ze me vidi LIDSKOU... Shocked
ze pry se porad usmivam (wtf, to je dukaz ceho? Confused)
_________________
I will kill you so hard you will die to death!

“We don’t need a list of rights and wrongs, tables of dos and don’ts: we need books, time, and silence. Thou shalt not is soon forgotten, but Once upon a time lasts forever.”
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Guest






PostPosted: Wed 3.1.2007 12:27    Post subject: Reply with quote

Já mám z Vánoc s LUSHem jen samé veselé zážitky - dala jsem mojí malé sestřenici takovou tu pěnu co voní sladce jako bonbńky a dělá hromadu pěny. Ale její maminka nepochopila, že by do toho dcerku měla namo?it, takže si spolu sedly k vaně, hodily tam tu pěnu a koukaly jak to hezky pění a pak to zase vypustily - prý si mysleli, že je to jen taková hra?ka Laughing

Přítele maminka zase dostala levandulový krém do koupele, ale protože tam bylo napsáno krém, tak to taky nepochopila a tím sprchá?em se pěkně natřela - bylo jí divný že to moc nemastí a nejde to, ale říkala si, že to je asi nějaká specialita.

A já jsem dneska použila přítelovu mořskou sůl na vydrhnutí obli?eje a už to nikdy neudělám, protože mám do te? sůl v puse (fakt nevim jak se mi tam dostala Smile )
Back to top
 
Guest






PostPosted: Wed 3.1.2007 12:28    Post subject: Reply with quote

Jo a psala jsem to já, Bruillard.
Back to top
 
Leňula
Feet planted firmly in the sky


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18369

PostPosted: Wed 3.1.2007 12:42    Post subject: Reply with quote

bruillard - ja s jejich kosmetikou taky nemam nejmensi problem... mam ji rada. jen ty lidi tam mi to trosku znechutili... Embarassed
_________________
I will kill you so hard you will die to death!

“We don’t need a list of rights and wrongs, tables of dos and don’ts: we need books, time, and silence. Thou shalt not is soon forgotten, but Once upon a time lasts forever.”
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29869

PostPosted: Wed 3.1.2007 12:44    Post subject: Reply with quote

A to byl jenom tenhle jeden incident?
Back to top
View user's profile Send private message  
Leňula
Feet planted firmly in the sky


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18369

PostPosted: Wed 3.1.2007 12:51    Post subject: Reply with quote

lenore - ano, byl to jen tenhle jeden incident, ale urazilo me to a nejak jsem nepochopila, jestli si predstavovala, ze kdyz mi tohle rekne, budu tam chtit zustat... Embarassed

ona totiz nemluvila o sobe... mluvila o "holkach"... nejmenovala... uz bych tam nevydrzela. predstava ze me pak nekde probiraj, byla na mne moc...
_________________
I will kill you so hard you will die to death!

“We don’t need a list of rights and wrongs, tables of dos and don’ts: we need books, time, and silence. Thou shalt not is soon forgotten, but Once upon a time lasts forever.”
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Bruillard
....


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1996

PostPosted: Wed 3.1.2007 12:54    Post subject: Reply with quote

Leňa wrote:
bruillard - ja s jejich kosmetikou taky nemam nejmensi problem... mam ji rada. jen ty lidi tam mi to trosku znechutili... Embarassed


To já jsem pochopila že jde o lidi a ne o kosmetiku - být tebou nic si z toho nedělám. Na blbce narazíš všude a snad tam jsou i sympatický lidi, nebo ne? S nepříjemnou kolegyní se párkrát za život potká asi každej, a?koliv chápu, že ti to příjemný neni. Akorát jsem nepochopila ten první příspěvek - oni sem ti tvoji kolegové z LUSH chodili? Myslím jako na bývalý board (ne na aorta-board).
Back to top
View user's profile Send private message  
Leňula
Feet planted firmly in the sky


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18369

PostPosted: Wed 3.1.2007 12:56    Post subject: Reply with quote

ano, oni sem chodili (slo to vygooglit a taky jsem to omylem rekla sefove... debil, no)... byla to jedna z veci, ktera mi byla pri tom "rozhovoru" predhozena... ze jsem sem (resp. tam - na stratosferu) predtim, nez jsem pracovala v lushi, psala, ze abys dostala darecek, musis se usmivat... Confused

byli tam prijemni lidi... ale vzhledem k tomu, ze nejmenovala, uz bych asi tezko vymyslela, kteri byli uprimne prijemni a kteri se na me usmivali a pak me drbali... Embarassed
_________________
I will kill you so hard you will die to death!

“We don’t need a list of rights and wrongs, tables of dos and don’ts: we need books, time, and silence. Thou shalt not is soon forgotten, but Once upon a time lasts forever.”
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Bruillard
....


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1996

PostPosted: Wed 3.1.2007 13:07    Post subject: Reply with quote

No ale dyť je to pravda, já když se směju, tak dárky dostanu Laughing

Rozhodně je ale vždycky problém, když tvoje soukromý věci může ?íst šéfová, navíc když se týkaji práce (jako téma LUSH). A ty v té práci kon?íš, nebo tam zůstáváš?
Back to top
View user's profile Send private message  
Leňula
Feet planted firmly in the sky


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18369

PostPosted: Wed 3.1.2007 13:08    Post subject: Reply with quote

ona je to taky pravda... kdyz ty darecky jsou, opravdu se rozdavaji tem, co jsou sympaticti... Embarassed

uz jsem tam skoncila... pracovala jsem bez smlouvy, takze nebyl problem skoncit okamzite... Embarassed
_________________
I will kill you so hard you will die to death!

“We don’t need a list of rights and wrongs, tables of dos and don’ts: we need books, time, and silence. Thou shalt not is soon forgotten, but Once upon a time lasts forever.”


Last edited by Leňula on Wed 3.1.2007 13:19; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Bruillard
....


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1996

PostPosted: Wed 3.1.2007 13:17    Post subject: Reply with quote

Já myslim že tak to funguje všude - když se nedává dárek každému, nebo to není nějak ur?ený (např dárek všem, kteří nakoupí nad 1000) tak ?ím jiným by se měl ?lověk řídit než tím, že mu je někdo sympatický a nebo není.

Rozhodně ale když je v práci tak dusno a není problém odejít (z finan?ních i dalších hledisek), tak je to asi nejlepší řešení.
Back to top
View user's profile Send private message  
indulona
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7319
Location: Malé velké město

PostPosted: Wed 3.1.2007 17:10    Post subject: Reply with quote

Tak já nejsem sympatická Sad Jedině Leňule, snad Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message  
Leňula
Feet planted firmly in the sky


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18369

PostPosted: Wed 3.1.2007 17:13    Post subject: Reply with quote

indu - to neni pravda... ale mozna ze jim proste prislo, ze u tak mlady holky je minimalni navratnost... je to smutny, ale je to tak... ze si tam tezko prijdes nakoupit za tezky prachy... Sad


jinak jim musim pochvalit ten ocni krem... je fakt vybornej... lehouckej a krasne se vpiji. Cool
_________________
I will kill you so hard you will die to death!

“We don’t need a list of rights and wrongs, tables of dos and don’ts: we need books, time, and silence. Thou shalt not is soon forgotten, but Once upon a time lasts forever.”
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3 ... 62, 63, 64  Next
Page 1 of 64

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms