sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Aukro- platba
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Susan
kytky 0, meta: 25


Joined: 11 Oct 2008
Posts: 10

PostPosted: Mon 5.1.2009 19:29    Post subject: Aukro- platba Reply with quote

Ahoj. Radši napíšu sem, protože doufám, že mi někdo odpoví rychleji než kdybych to psala tam do poradny..navíc vím že spousta z vás s tímto máte zkušenosti. Když jsou si koupila věc od polského dodavatele a za neregistrovanou zásilku se platí 99kč tak mám to poslat jemu dohromady s tou sumou nebo to zaplatit až na poště? ( je to moje první koupě tak jsem trochu mimo )..a nevíte jak mi ta zásilka dojde když to nezasílá doporučeně?...dík moc za odpověď ...............POTŘEBUJU TO RYCHLE...vážně nemám čas je prohrabávat 200 stránkama přímo na tématu Aukro s minimální možností že to tam někde bude...díky
Back to top
View user's profile Send private message  
terinas
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 26576

PostPosted: Mon 5.1.2009 19:31    Post subject: Reply with quote

Susan, ja myslim ze to tu nemusi byt ve trech tematech nad sebou Wink Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
honey
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12750

PostPosted: Mon 5.1.2009 19:35    Post subject: Reply with quote

pokud tam má poštovné 99,- tak si to připočteš k zásilce a zaplatíš na účet. Pokud je to chápáno jako dobírka, tak zaplatíš na poště. OK?
A když nerespektuješ, že jsou tu nějaká pravidla, tak tu příště nechoď ...
Back to top
View user's profile Send private message  
Rhiannon
Mrs. Bunny


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 10336
Location: Somewhere over the rainbow

PostPosted: Mon 5.1.2009 19:35    Post subject: Re: Aukro- platba Reply with quote

Susan wrote:
Ahoj. Radši napíšu sem, protože doufám, že mi někdo odpoví rychleji než kdybych to psala tam do poradny..navíc vím že spousta z vás s tímto máte zkušenosti. Když jsou si koupila věc od polského dodavatele a za neregistrovanou zásilku se platí 99kč tak mám to poslat jemu dohromady s tou sumou nebo to zaplatit až na poště? ( je to moje první koupě tak jsem trochu mimo )..a nevíte jak mi ta zásilka dojde když to nezasílá doporučeně?...dík moc za odpověď ...............POTŘEBUJU TO RYCHLE...vážně nemám čas je prohrabávat 200 stránkama přímo na tématu Aukro s minimální možností že to tam někde bude...díky

tvuj dotaz jsem tam zkopirovala, protoze je vetsi pravdepodobnost, ze tam na nej nekdo odpovi, je to celkem frekventovane tema. Pokud by ti nevadilo nezakladat o tom dalsi temata, ktera se pak budou zahazovat, bylo by to bezva.
_________________
I don't want to be your other half, I believe that 1 and 1 make 2
Back to top
View user's profile Send private message  
Susan
kytky 0, meta: 25


Joined: 11 Oct 2008
Posts: 10

PostPosted: Mon 5.1.2009 19:46    Post subject: Re: Aukro- platba Reply with quote

Rhiannon wrote:
Susan wrote:
Ahoj. Radši napíšu sem, protože doufám, že mi někdo odpoví rychleji než kdybych to psala tam do poradny..navíc vím že spousta z vás s tímto máte zkušenosti. Když jsou si koupila věc od polského dodavatele a za neregistrovanou zásilku se platí 99kč tak mám to poslat jemu dohromady s tou sumou nebo to zaplatit až na poště? ( je to moje první koupě tak jsem trochu mimo )..a nevíte jak mi ta zásilka dojde když to nezasílá doporučeně?...dík moc za odpověď ...............POTŘEBUJU TO RYCHLE...vážně nemám čas je prohrabávat 200 stránkama přímo na tématu Aukro s minimální možností že to tam někde bude...díky

tvuj dotaz jsem tam zkopirovala, protoze je vetsi pravdepodobnost, ze tam na nej nekdo odpovi, je to celkem frekventovane tema. Pokud by ti nevadilo nezakladat o tom dalsi temata, ktera se pak budou zahazovat, bylo by to bezva.



ok, dik.....j ájen že jste mi to tak hnusně zamkly přitom jsme to shcválně napsala zvlášť abych měla rychlou odpověd a pak bych to zrušila...
Back to top
View user's profile Send private message  
honey
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12750

PostPosted: Mon 5.1.2009 19:47    Post subject: Reply with quote

Když Ti to někdo zamkl, tak to asi něco znamená - ne to, že založíš téma nové. Já už Ti viz. výše odpověděla.
Back to top
View user's profile Send private message  
Susan
kytky 0, meta: 25


Joined: 11 Oct 2008
Posts: 10

PostPosted: Mon 5.1.2009 19:47    Post subject: Reply with quote

honey wrote:
pokud tam má poštovné 99,- tak si to připočteš k zásilce a zaplatíš na účet. Pokud je to chápáno jako dobírka, tak zaplatíš na poště. OK?
A když nerespektuješ, že jsou tu nějaká pravidla, tak tu příště nechoď ...


no já chápu že dobírka se zaplatí na poště ale není mi jasný jestli mi na pošlu může dojít něco bez dobírky....
Back to top
View user's profile Send private message  
honey
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12750

PostPosted: Mon 5.1.2009 19:48    Post subject: Reply with quote

Jasně, pokud to zaplatíš předem na bankovní účet.
Back to top
View user's profile Send private message  
Susan
kytky 0, meta: 25


Joined: 11 Oct 2008
Posts: 10

PostPosted: Mon 5.1.2009 19:49    Post subject: Reply with quote

honey wrote:
Když Ti to někdo zamkl, tak to asi něco znamená - ne to, že založíš téma nové. Já už Ti viz. výše odpověděla.


a co to znamená....že mi tady nedáte svobodu vlastního projevu? Laughing výše jsme psala že jsem potřebovala rychlou odpověd,,,to je snad pochopitelný
Back to top
View user's profile Send private message  
Susan
kytky 0, meta: 25


Joined: 11 Oct 2008
Posts: 10

PostPosted: Mon 5.1.2009 19:49    Post subject: Reply with quote

honey wrote:
Jasně, pokud to zaplatíš předem na bankovní účet.


dobře, děkuju
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Mon 5.1.2009 19:50    Post subject: Reply with quote

trubka až to troubí.. na co máme téma aukro???? třeba
svobodu projevu prej...příště se zeptej třeba rodičů
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Susan
kytky 0, meta: 25


Joined: 11 Oct 2008
Posts: 10

PostPosted: Mon 5.1.2009 19:52    Post subject: Reply with quote

hope wrote:
trubka až to troubí.. na co máme téma aukro???? třeba
svobodu projevu prej...příště se zeptej třeba rodičů


žádný nemám

ale dík za milou připomínku
Back to top
View user's profile Send private message  
Crazy girl
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 7214

PostPosted: Mon 5.1.2009 19:55    Post subject: Reply with quote

No tak vy ste teda slusne hnusny! Shocked To by me nenapadlo,jaky kraviny vas dokazou takhle vytocit! Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
pam
kytky 7, meta: 12650
kytky 7, meta: 12650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12166

PostPosted: Mon 5.1.2009 20:12    Post subject: Reply with quote

moc teda nechápu dotaz, ale máš v podstatě dvě možnosti:
1) necháš si to poslat na dobírku - na poštu ti přijde balíček a vyberou tam od tebe peníze (přijde ti do schánky oznámení s částkou, kterou máš zaplatit)
2) nebo pošleš prodejci peníze dopředu na účet (cena zboží + poštovný) a až mu peníze přijdou, tak ti balíček odešle. Na poště už pak nic platit nebudeš.

Nevím, jestli je to to, o co ti šlo? Jinak záleží na podmínkách prodejce, jestli posílá i na dobírku...to mu kdyžtak napiš mail.

jinak takový OT - témata myslím mazat nejdou, ne? Takže pokud někdo založí téma, musí ho smazat jen moderator, ne?
Back to top
View user's profile Send private message  
honey
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12750

PostPosted: Mon 5.1.2009 20:13    Post subject: Reply with quote

Dají se smazat, pokud nikdo nic nepřispěl, tak jako ostatně každý příspěvek.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms