sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
zabitost votuzidel a moderování ot v autech (split: ot téma)
Goto page 1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Meta-šuplík
View previous topic :: View next topic  
Author Message
bob ash
Kníže Ignor


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1388

PostPosted: Tue 9.1.2007 23:52    Post subject: zabitost votuzidel a moderování ot v autech (split: ot téma) Reply with quote

(Odděleno z "OT tématu" --che)
che wrote:
bob ash wrote:
Největší prdel je, že che svým bojem proti off-topikům vytvořil ten největší off-topic ze všech...

Tady si už žvaňte jak chcete, mně akorát bylo líto zabitého tématu.


Ale to téma nebylo zabitý - prostě se tam občas dá otuzená plečka a mezitím se o nich debatuje. Na usmotors.cz to takhle funguje už roky a nikdo si nestěžuje (navíc to není phpbb, takže tam nezakládáme furt miliony témat, ale jsou tam stálý thready). Sice je občas problém najít, ve kterým tématu se mluvilo o tom, co hledám, ale je to lidštější a přirozenější.
Back to top
View user's profile Send private message  
che
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9765

PostPosted: Tue 9.1.2007 23:58    Post subject: Reply with quote

bob ash wrote:
Ale to téma nebylo zabitý - prostě se tam občas dá otuzená plečka a mezitím se o nich debatuje.

Hm, a které otuzené plečky se týkal tenhle příspěvek?
bob ash wrote:
Alfo, myslím, že tě přivážu do Toyoty Aygo a zasadím pod sedačkou bambus...


Jinak mám pocit, že tohle asi nejsou usmotors.cz, protože si tu na to stěžuje poměrně dost lidí.

edit: Možná to taky souvisí s tím že když si projdu tamní plečkové vlákno až po začátek prosince, nenajdu ani jedinou stránku kde by nebyly minimálně dvě fotky pleček. Jestli chceš můžu se tam taky zalogovat, zkusíme do toho nakropit pět stránek keců a uvidíme, jak tamní osazenstvo zareaguje.
Back to top
View user's profile Send private message  
bob ash
Kníže Ignor


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1388

PostPosted: Wed 10.1.2007 0:12    Post subject: Reply with quote

che wrote:


Jinak mám pocit, že tohle asi nejsou usmotors.cz, protože si tu na to stěžuje poměrně dost lidí.

edit: Možná to taky souvisí s tím že když si projdu tamní plečkové vlákno až po začátek prosince, nenajdu ani jedinou stránku kde by nebyly minimálně dvě fotky pleček. Jestli chceš můžu se tam taky zalogovat, zkusíme do toho nakropit pět stránek keců a uvidíme, jak tamní osazenstvo zareaguje.


Tamní osazenstvo zareaguje blbě, protože tam ty kecy nasype někdo mimo komunitu a tudíž jinak, než na co je osazenstvo zvyklí. Jinak jsou tam vzniky brutálních off-topiců běžný a často tak trvalý, až se zhmotněj (například slavná válka tuleňů a pštrosů loni v létě).

Stejně tak je tady problém, když se moderovat autíčkářskou sekci, která je na zbytku stratoboardu dost nezávislá, snaží někdo de facto "zvenku". Stejně sem do pravidelnejch rubrik choděj jenom autíčkáři (a kyo, kterej by se moh klidně vrátit odkud vzešel), tak nevidím důvod, proč by je měl někdo, kdo sem přijde jednou za uherák, měl nějak zásadně moderovat.
Back to top
View user's profile Send private message  
che
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9765

PostPosted: Wed 10.1.2007 1:55    Post subject: Reply with quote

bob ash wrote:
Stejně tak je tady problém, když se moderovat autíčkářskou sekci, která je na zbytku stratoboardu dost nezávislá, snaží někdo de facto "zvenku". Stejně sem do pravidelnejch rubrik choděj jenom autíčkáři (a kyo, kterej by se moh klidně vrátit odkud vzešel), tak nevidím důvod, proč by je měl někdo, kdo sem přijde jednou za uherák, měl nějak zásadně moderovat.

V obecně to může dávat smysl, ale vztáhnu to na náš konkrétní případ. Téma o votuzidlech mi přišlo zajímavé, a dokud bylo o votuzidlech, s radostí jsem si ho četl a čekal na nové zajímavé fotky bizarních kreací. Když jste ho proměnili v plky prostě jsem ho číst přestal.

Po tom, co jsem si přečetl Hansův postesk nad zrušeným tématem, rozhodl jsem se ho založit znovu. Vzhledem k tomu že tím pádem vznikla dvě stejně nazvaná témata s různým obsahem, tak jsem tohle přejmenoval tak aby to odpovídalo. Uznávám, že jsem mohl zvolit titulek který nelze vnímat jako urážku. I když si nejsem jistý, jestli je změna titulku zásadní moderování, obávám se, že riziko přejmenování nebo rozdělení témat tak aby se v nich dalo lépe vyznat tu prostě je.

Jinak nemám pocit že by autíčkářská sekce byla až separovaná od zbytku boardu. Vzhledem k tomu že se odkaz sem zatím šíří jen mezi známými bych dokonce tvrdil že kdyby tomu tak opravdu bylo, tak tu vůbec nejste.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29872

PostPosted: Wed 10.1.2007 9:23    Post subject: Reply with quote

bob ash wrote:
Stejně tak je tady problém, když se moderovat autíčkářskou sekci, která je na zbytku stratoboardu dost nezávislá, snaží někdo de facto "zvenku". Stejně sem do pravidelnejch rubrik choděj jenom autíčkáři (a kyo, kterej by se moh klidně vrátit odkud vzešel), tak nevidím důvod, proč by je měl někdo, kdo sem přijde jednou za uherák, měl nějak zásadně moderovat.


To si děláš (_,_) ?!
Někdo zvenku, kterej vám celej tenhle board založil (ano, možná jsi nestihl zaregistrovat, že tohle není stratoboard), podle mě má právo dělat si tady co chce a klidně vám celou auto sekci smazat, budete-li ho štvát Evil or Very Mad

Však vás nikdo nenutí sem přispívat, můžete klidně oblažovat zmíněné usmotors.cz
Back to top
View user's profile Send private message  
jirka
...


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 8350

PostPosted: Wed 10.1.2007 10:12    Post subject: Reply with quote

nechcete uz toho nechat? byla tady skvela atmosfera, ale ta nastupujuci ponorka je takova (no, je skvela)....

co chci rici, ano Che, jsem ti vdecny zes to tady zalozil a mi jsme se sem nejakou schodou okolnosti dostaly. Ano, jsem ti vdecny ze to moderujes. Ano autickary jsou neuveritelny cunata co se tyka OT, ale takhle to bylo na starem Boardu. Me to taky stavalo ze se to tam zvrtlo v ten OT, ale to tema mi prislo nezajimavy, tak jsem to neresil. paak jsem to zacal resit, kdyz se to prejmmenovalo, to mi bylo neprijemny, a pak me nastvalo jak se z toho stal neskutecny chat.... 3 stranky za 5 mintu to neni mozne?

ale aby pak tady vypukla flame war? To nemam zapotrebi... vlastne to vsichni nemame zapotrebi

Nejednodussi vec by byla dat moderovani autickarske sekce vylozene nejakemu autickari a mi by jsme se o to postarali samy.... protoze ten OT je tady vsude a obcas mi pekne leze krkem...
_________________
[i]štestí je dar
]
Back to top
View user's profile Send private message  
bob ash
Kníže Ignor


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1388

PostPosted: Wed 10.1.2007 10:15    Post subject: Reply with quote

che wrote:

V obecně to může dávat smysl, ale vztáhnu to na náš konkrétní případ. Téma o votuzidlech mi přišlo zajímavé, a dokud bylo o votuzidlech, s radostí jsem si ho četl a čekal na nové zajímavé fotky bizarních kreací. Když jste ho proměnili v plky prostě jsem ho číst přestal.

Po tom, co jsem si přečetl Hansův postesk nad zrušeným tématem, rozhodl jsem se ho založit znovu. Vzhledem k tomu že tím pádem vznikla dvě stejně nazvaná témata s různým obsahem, tak jsem tohle přejmenoval tak aby to odpovídalo. Uznávám, že jsem mohl zvolit titulek který nelze vnímat jako urážku. I když si nejsem jistý, jestli je změna titulku zásadní moderování, obávám se, že riziko přejmenování nebo rozdělení témat tak aby se v nich dalo lépe vyznat tu prostě je.

Jinak nemám pocit že by autíčkářská sekce byla až separovaná od zbytku boardu. Vzhledem k tomu že se odkaz sem zatím šíří jen mezi známými bych dokonce tvrdil že kdyby tomu tak opravdu bylo, tak tu vůbec nejste.


Ano, kdyby jsi to jen oddělil a nazval nějak normálně, tak bys tím nevyvolal kolosální OT, proti kterýmu bylo původní OT skromným trpaslíkem. Ostatně klidně jsi nemusel měnit název vůbec - mohl jsi tam napsat Votuzidla podruhé a bez OT a bylo by to v pohodě.

S tou separací - nemyslel jsem tím naprostou a totální separaci, to bychom tu nejspíš nebyli, že. Ale 95% komunikace v sekci Auta je mezi jejím trvalým osazenstvem a návštěvy z ostatních sekcí (i když vítané) se tu vyskytnou málo kdy. Takže když pak přiběhne někdo, kdo tu je sice admin, ale jinak do sekce auta v podstatě nepíše, a přejmenuje stávající rubriku na GayChat, musí počítat s nějakou reakcí. Vždycky působí divně, když někdo moderuje něco, kam nepřispívá...

IMHO by Auta měly mít jednoho vlastního moderátora.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29872

PostPosted: Wed 10.1.2007 10:28    Post subject: Reply with quote

Ano, vyberte si svého moderátora... výběr z volebních proslovů některých kandidátů:

Daimler wrote:
cože do prdele???


spoon wrote:
ale že se dovedete bavit o pí*ovinách...


Jirka wrote:
KURVA, drzte uz konecne ty sve zkurvene huby.... neseretme me, nebo budu sprosty...
samy zkurveny smajlici a zkurveny hlasky. nevim cot ady resite zase za idiotskou kokotinu....


pip wrote:
Ja vim, ze "nekdo" (konkretne bob) rekl to co rikas kurva, ale nevim zda je to tak nebo si to ted vymyslel proste a je to jedna ze skurvenych moznosti, z ceho to kurva mohlo byt. Ale porad kurva nevim jestli je to kurva tak.


bob ash wrote:
Prostě jste všichni banda zkurevenejch buzerantů a hipíků, tak už konečně držte ty svý zasraný huby a přestaňte mluvit sprostě, nebo vám nakopu ty vaše tlustý prdele.

Seru na vás a jdu domů.


I vy plantážníci! Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
jirka
...


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 8350

PostPosted: Wed 10.1.2007 10:31    Post subject: Reply with quote

ja chci jenom podotknout ze jsem se snazil zastavit ten chat co tam vznikl
_________________
[i]štestí je dar
]
Back to top
View user's profile Send private message  
bob ash
Kníže Ignor


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1388

PostPosted: Wed 10.1.2007 10:31    Post subject: Reply with quote

Lenore wrote:
Ano, vyberte si svého moderátora... výběr z volebních proslovů některých kandidátů:

Daimler wrote:
cože do prdele???


spoon wrote:
ale že se dovedete bavit o pí*ovinách...


Jirka wrote:
KURVA, drzte uz konecne ty sve zkurvene huby.... neseretme me, nebo budu sprosty...
samy zkurveny smajlici a zkurveny hlasky. nevim cot ady resite zase za idiotskou kokotinu....


pip wrote:
Ja vim, ze "nekdo" (konkretne bob) rekl to co rikas kurva, ale nevim zda je to tak nebo si to ted vymyslel proste a je to jedna ze skurvenych moznosti, z ceho to kurva mohlo byt. Ale porad kurva nevim jestli je to kurva tak.


bob ash wrote:
Prostě jste všichni banda zkurevenejch buzerantů a hipíků, tak už konečně držte ty svý zasraný huby a přestaňte mluvit sprostě, nebo vám nakopu ty vaše tlustý prdele.

Seru na vás a jdu domů.


I vy plantážníci! Laughing


Zrovna z toho co jsi citovala, byla většina míněná v nadsázce...
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29872

PostPosted: Wed 10.1.2007 10:34    Post subject: Reply with quote

No to doufám, protože jestli jste to mysleli vážně, tak jdu domů a už se s váma nebudu nikdy bavit Laughing

Ale abych pravdu řekla, tak za nadsázku považuju až ty dva poslední příspěvky.
Back to top
View user's profile Send private message  
bob ash
Kníže Ignor


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1388

PostPosted: Wed 10.1.2007 10:44    Post subject: Reply with quote

Lenore wrote:
No to doufám, protože jestli jste to mysleli vážně, tak jdu domů a už se s váma nebudu nikdy bavit Laughing

Ale abych pravdu řekla, tak za nadsázku považuju až ty dva poslední příspěvky.


Poslední dva určitě, ten předtím nejspíš taky, předposlední mi přijde normální a první nevim jak vzniknul.
Back to top
View user's profile Send private message  
smain
kytky 4, meta: 2150
kytky 4, meta: 2150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2060

PostPosted: Wed 10.1.2007 10:49    Post subject: Reply with quote

tak seznam kandidátů na moderátora tu už je... Laughing
já volim Boba
Back to top
View user's profile Send private message  
jirka
...


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 8350

PostPosted: Wed 10.1.2007 10:49    Post subject: Reply with quote

ja bych volil Smaina, protoze neni uveden ve vypisu...
_________________
[i]štestí je dar
]
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29872

PostPosted: Wed 10.1.2007 10:50    Post subject: Reply with quote

Ach jo, rozebíraný vtip přestává být vtipem...

Slibuju, že už na vás teda nebudu reagovat.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Meta-šuplík All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms