sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Lezení
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Sport
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Thu 20.11.2008 16:57    Post subject: Reply with quote

no, myslím, že lezky ti vydrží tak maximálně pár měsíců, toho bych se nebála, že bys je musela prodávat. Jsou prolezený hrozně rychle. Já taky budu za chvilku potřebovat nový Smile
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
sl.megi
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 4471

PostPosted: Thu 20.11.2008 22:42    Post subject: Reply with quote

já to myslela jako tak, že doufám, že s tím nebudu muset přestat..jako takové symbolické označení Very Happy
_________________
Zmáknu to!
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Fri 21.11.2008 13:48    Post subject: Reply with quote

jo tak Smile

Jinak hlásím, že příští víkend (29.-30.11.) se koná na Smíchovské stěně Mistrovství ČR v lezení.
sobota semifinále - vstup zdarma (+ dostanete zdarma jeden vstup na sťenu jako bonus)
neděle finále - vstup 150,-

viz http://www.hudysmichoff.cz/article.asp?nArticleID=73

My tam půjdeme v tu neděli.. je to docela sranda, páč ten stejný víkend je i mistrovství světa v kulturistice a bodyfitness a koná se v Plzni (tam zas jedem kvůli mně), takže to bude takovej mistrovskej víkend Smile
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Fri 21.11.2008 21:14    Post subject: Reply with quote

předevčírem jsem viděla kousek videa, které mě naprosto dostalo.. byl to projekt (ten jim zaplatil náklady a ješté si za to vydělali), který natáčela skupina mladých lidí.. lezli na ruznych mistech.. viděla jsem jenom asi dvě části. Jak byli na ostrově a lezli takovou nádhernou krápníkovou skálu a strašně si to užívali... ta příroda a prostě zrovna tahle část mě úplně dostala.. strašně mě to motivovalo, že bych chtěla jednou taky něco takovýho..
Několikrát jsme se s Míšou bavili i o big wall a vČera opět... no a já mám po tom videu a po tom včerejším rozhovoru strašnou chuť si to zkusit.. prostě tohle já musím zaŽít! Fakt jo! Úplně strašná motivace... jakože jsem motivaci v lezení Žádnou neměla a dělala jsem to "jen tak", nijak extra jsem se nesnažila, nijak extra jsem to nehrotila... tak teď tu motivaci mám. První ale musím vyhrát republiku v bodyfitness minimálně (to potřebuju, abych byla uspokojená co se bodyfitness týče.. nemohla bych odejít do té doby... proste CHCI vyhrát, uŽ jsem do toho dala tolik úsilí, že chci, abych dokázala všem, že jsem dobrá, Že jsem nejlepší).. až se mi tohle povede, tak je cíl jasný... musím si zkusit nějaký big wall! Tzn. musím se naučit napřed pořádně lézt, hlavně tu techniku.. ale tohle já musím zažít! Strašně mě to láká. Musí to být neskutečný adrenalin, neskutečně člověk překoná sám sebe.. dostane se do totálního vyčerpání, na dno.. prostě to je něco pro mě.. musí to být strašnej pocit, když se dostane nahoru a přežije to.. to musí být neskutečná euforie..

tady jedno motivační video: Lynn Hil - nejlepší lezkyně.. fakt úŽasný, jak se drží jen těch malých dírek... to bych taky jednou chtěla umět. Zatím je to pro mě sci-fi.. teda jako Lynn Hil lézt to bude asi scifi pořád Laughing Ale aspoň ty malý dírky bych se mohla naučit drŽet Laughing

http://www.youtube.com/watch?v=YxRpeFQmyQ4

Jiinak největší problémy u sebe vidím v rovnováze.. neumím balancovat a vyrovnávat to tělem, tak prostĚ lezu furt blbě.. i když teď teda moc nelezu, jak nemám čas a musím se učit.

Ale myslím, že jsem se trochu zlepšla v tom, že už lezu klidněji, víc si to promýšlím, lezu postupně... hrozně mi pomáhá,když je ticho a já si sama pro sebe povídám Embarassed ("Tak a teď levá ruka... áá tady je krásnej chyt a teď pravá noha.. tak kam si stoupneme? A pravá ruka a levá noha..") a tak Embarassed Laughing Páš mám tendence to dělat hrozně neklidně, rozháraně a tohle mě uklidňuje.. musím si prostě povídat.. třeba úplně potichu, ale líp se tak na ty pohyby soustťedím a nebojím se tak..
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Fri 21.11.2008 21:36    Post subject: Reply with quote

Maja Vidmar.. nejhustější je ten skok (1:55) a pak ten strop! strašně se mi líbí, jak to leze tak elegantně..
http://www.youtube.com/watch?v=L2a2KgM-cLE
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Sun 14.12.2008 23:49    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
sl.megi
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 4471

PostPosted: Sun 29.3.2009 8:31    Post subject: Reply with quote

To já jsem teď strašně dlouho nebyla a ještě tak měsíc nepůjdu..Sad ale pak mám před sebou celé léto! Very Happy I když pochybuju, že vůbec ještě něco vylezu Laughing Confused
_________________
Zmáknu to!
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Sun 29.3.2009 21:27    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
sl.megi
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 4471

PostPosted: Thu 9.4.2009 15:48    Post subject: Reply with quote

Mo, no my za sebou nemáme moc lezeckých lét Very Happy, nejezdíme moc nikam daleko, kousek od Bruntálu je Ludvíkov a tam je velký komplex skal i boulderů a jinak jsme teď objevili taky dobré místo u Ochozu u Brna (Bajerova skála a další), jinak takhle zatím moc někam vyjet nebyla příležitost, protože měl přítel docela dlouho koleno v háji, takže ani moc nelozil..
_________________
Zmáknu to!
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Fri 10.4.2009 15:09    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
sl.megi
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 4471

PostPosted: Fri 10.4.2009 19:15    Post subject: Reply with quote

Mo, to je mi líto..snad to budeš mít brzo v pořádku Smile, od Jarka vím, jak je to na pytel, když nemůžeš a chceš :-/

My byli dneska, ale jenom boulderovat a to mi hrozně nejde, takže jsem skoro nic nevylezla a ještě se všude totálně poškrábala a pořezala Laughing Confused a zítra jdem asi taky, ale hlavně snad už s lanem, že polezem něco i normálně Smile
_________________
Zmáknu to!
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Fri 10.4.2009 19:35    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
sl.megi
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 4471

PostPosted: Fri 10.4.2009 20:45    Post subject: Reply with quote

mně hlavně vadí sitstart, protože nemám sílu na to se přitáhnout a pak někde v čupu s něčím pracovat, takže jsem se na tom vždycky totálně vysílala a pak už nic nebylo..a nevylezla jsem ani kvůli tomuhle jednoduché věci...

To asi ne, my jedeme bud do Ludvíkova ( za Karlovou studánkou) nebo na Kružberk..uvidí se Smile
_________________
Zmáknu to!
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Fri 10.4.2009 21:36    Post subject: Reply with quote

tak to já zásadně na bouderu začínám druhým krokem, páč mi je předem jasný, že ten první nedám a nechci se hned vysílit (pak bych to nedala vůbec) Embarassed Laughing
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
sl.megi
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 4471

PostPosted: Fri 10.4.2009 21:42    Post subject: Reply with quote

no jo, asi to začnu taky praktikovat Laughing
_________________
Zmáknu to!
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Sport All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Page 3 of 4

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms