sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Sport jako droga?
Goto page Previous  1, 2, 3
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Janeira
.


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 42006

PostPosted: Thu 16.10.2008 21:02    Post subject: Reply with quote

nedokazu si presne definovat onu zavislost, ale rekla bych, ze k tomu mam hodne blizko.
obzvlast v lete - nemuzu byt bez pohybu jako jsou koleckace, kolo, plavani - ale je to hodne psychicky, protoze potrebuju na tech bruslich jezdit v "tech mych" mistech, s kolem hned do lesa a na plavani zadny bazeny, ale pekne rybnik mezi labutema Smile je to psychickej odpocinek a vazne si nedovedu na jare/v lete predstavit ty krasny prosluneny dny bez toho. s cimz samozrejme souvisi to, jak se "citi" moje psychika ted, kdyz nic z toho neni mozny provozovat (nebo samozrejme je, ale nema to pro me ono krasny) - minuly vikend jsem se pokusila jet na kolo do podzimni prirody, ale bohuzel pohled na to barevny listi, co mi padalo pod kolo, ten vitr, hnusny nebe - to me jeste spis zdeptalo. takze ee-e.
bavi me i chodit cvicit vevnitr - rada aerobiky - nicmene ma to nekolik nevyhod oproti tem mym favoritum - neco to stoji, je tam zbytecne moc lidi, neni jen ciste na me, co a jak budu delat atp atp. ale urcite bych bez toho mohla existovat tezko, jen se malokdy povede, ze ta hodina je presne jako pro me delana, vetsinou bych vzdycky radsi neco (byt malickost) jinak.
_________________
We can be heroes just for one day.
Back to top
View user's profile Send private message  
rohypnol--ka
kytky 3, meta: 1650
kytky 3, meta: 1650


Joined: 27 May 2008
Posts: 1589

PostPosted: Thu 16.10.2008 21:07    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
Sebelítost v nešťastné lásce ja úžasná, fantastický pocit. Jen v tom člověk nesmí zůstat dlouho, to pak sám sebe ničí.
Back to top
View user's profile Send private message  
Chocolate
Jedem das Seine und mir das Beste:-)


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 8069

PostPosted: Thu 16.10.2008 21:12    Post subject: Reply with quote

me desi jakakoli zavislost, takze i tehle se snazim vyhnout, ale nekdy mam pocit, ze k ni mam dost blizko
sportuju dost, rada zkousim nove sporty a snazim se o co nejpestrejsi aktivity a jak moje telo, tak i ta psychicka stranka sport potrebuje, ale neprehanim to
Back to top
View user's profile Send private message  
Laura
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13144

PostPosted: Fri 17.10.2008 12:10    Post subject: Reply with quote

já to mám trochu podobně jako willow, vždycky se pro něco nadchnu a pak mám období, kdy mě zase nic nebere..největší závislost byla asi běh, to mi vydrželo takl ty tři čtyři mesíce ( i když období, kdy jsem chodila min. 3krát, spíš 4krát bylo tak měsíc) no a pak mi do toho vlezli pavouci a závislost skončila

ted právě přemýšlím, jeslti bych se zase nepodívala do fitka, ale už jsem tam nebyla min. rok a normálně se tam bojím snad Embarassed ..chodívala jsem hodně tančit, to byly skvělý hodiny, zase, asi pul roku 4krát týdně, pak třikrát a pak to vyšumělo...tak se brouzdám nabídkama a přemýšlím, co bych zase zkusila...jenže jsem si zvykla, stejně jako janiera, že jedu podle svého tempa, kdy chci, zadarmo, na svou hudbu a neumím nikam dojíždět..zase výhoda hodiny kterou vede cvičitel je že to mění, takže mě to nepřestane bavit, jsem tam opravdu tu hodinu a nevzdám to po chvíli, když me to nebaví a makám celou hodinu..
_________________
The only way out is through

Advice is what we ask for when we already know the answer but wish we didn't
Back to top
View user's profile Send private message  
Terez1990
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 8458

PostPosted: Fri 17.10.2008 20:32    Post subject: Reply with quote

já bych se mohla podepsat pod první příspěvek hope. Já taky potřěbuju pohyb, ale za ten považuju i svižnou chůzi (kterou tady mimochodem, krome 6 tanečních hodin týdně) praktikuju nejvíc). Když se hýbu a nepřejídám se, cítím se hrozně dobře, spokojeně. Mně ten pohyb hrozně pomáhá na psychiku, vím, že kdybych se nehýbala, byla bych neustále podrázděná, znuděná, bez energie. Nevím, jak moc velká závislost to je, ale je to prostě "nutnost" každého mého dne.
_________________
it is what it is
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Willow
The mean one.


Joined: 26 Sep 2007
Posts: 6734

PostPosted: Sat 18.10.2008 7:26    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
In the tide of hate
Throw down the counterweight
Tear up that flag and say
You’re worthy of more


Last edited by Willow on Thu 15.3.2012 13:37; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Laura
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13144

PostPosted: Sun 19.10.2008 10:31    Post subject: Reply with quote

willow, všimla jsem si toho až ted. ne, nejsem Sad
_________________
The only way out is through

Advice is what we ask for when we already know the answer but wish we didn't
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms