sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Starší chlapi
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Lily Water
....................


Joined: 25 Feb 2007
Posts: 1324

PostPosted: Sun 5.10.2008 20:23    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek


Last edited by Lily Water on Mon 6.10.2008 15:20; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Agnes
a Krocan :D


Joined: 23 Apr 2008
Posts: 3464
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Sun 5.10.2008 20:25    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________

BŮH JE MÝM DRUHÝM PILOTEM
Back to top
View user's profile Send private message  
amorcillo
...Impossible is nothing...
kytky 5, meta: 6150


Joined: 17 Jan 2007
Posts: 5883
Location: v říši divů

PostPosted: Sun 5.10.2008 20:47    Post subject: Reply with quote

Lily Water wrote:
amorcillo wrote:

zajímalo by mě, co yb na to řekla melly Laughing , to totiž podle mě něco znamená...třeba, že jsme nevyzrálé a hledáme aspoň zralý protějšek? Laughing


Znamená to prý, že v těch chlapech hledáš otce Cool Ptže tvůj otec buď chyběl nebo byl až moc dominantní a přísný.

tak tohle na mě zrovna nesedí, ani nechyběl ani nebyl přísný...
ale dovedu si představit, když někdo toho tátu nemá, může to takhle "kompenzovat"...
(kde je ta melly??! Laughing )
_________________

Nejkrásnější vzpomínky jsou ty, při kterých zjistíš, že se usmíváš...
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Sun 5.10.2008 21:35    Post subject: Reply with quote

Laughing

No ja si myslim, ze pausalne sa to povedat neda. Ale mozu tam byt jednak tie otcovske tendencie, ale napriklad aj vacsia mozno aj nevedoma potreba byt chranena a zabezpecena (nemyslim financne). Alebo potreba mat partnera, ku ktoremu mozno tak nejak vzhliadat a obdivovat ho (nie ze by to u rovesnikov nebolo mozne, aby ma zas niekto nechytal za slovo). Tiez za tym moze byt tuzba po stabilite, rodine. Myslim, ze je to velmi individualne. Ziadne tabulky na to nie su. Laughing
_________________
www.melly.sk

Nejaké moje články o pozitívnom myslení, osobnostnom rozvoji, rozhovory so zaujímavými ľuďmi apod. V minulosti mi téma pozitívneho myslenia dosť pomohla. Mojím snom je, aby sa o tom dozvedelo čo najviac ľudí, možno to pomôže niekomu ďalšiemu alebo sa aspoň usmeje a jeho život bude o kúsok lepší... Ak poznáte niekoho, koho to zaujíma alebo by mu to mohlo pomôcť, budem rada ak ma odporučíte Smile
www.facebook.com/pekne.citanie
Back to top
View user's profile Send private message  
amorcillo
...Impossible is nothing...
kytky 5, meta: 6150


Joined: 17 Jan 2007
Posts: 5883
Location: v říši divů

PostPosted: Sun 5.10.2008 21:51    Post subject: Reply with quote

jé melly Very Happy
vzhlížení, ochrana a obdivování - to je přesně ono Embarassed a pak se divím, že jsem na starší (aspoň o pár let), protože tohle prostě vrstevník podle mě nemůže nabídnout, když tak jenom výjimečně...nebo aspoň já to tak cítím...
_________________

Nejkrásnější vzpomínky jsou ty, při kterých zjistíš, že se usmíváš...
Back to top
View user's profile Send private message  
Cantarella
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 10 May 2007
Posts: 5063

PostPosted: Sun 5.10.2008 21:55    Post subject: Reply with quote

Hmf...ježiš, to je topic pro mě Twisted Evil

Mně by teda asi žádnej nad třicet na vztah nechtěl, a nejspíš a já ani jeho ne, ale klidně bych byla tkahle něčí milenka Embarassed .

Třeba v práci se můžu z pár kolegů uslintat a s jedním jsem taky něco měla. Ehm, na firemním večírku...a vůbec máme takovej hodně otevřenej vztah. Ale je ženat a asi si o mě myslí dost svý.

A třeba náš finanční ředitel Shocked ...on je takovej rozhodnej a upracovanej a má krásnou dceru a úžasnou manželku a je to opravdu profík. A taky nás vždycky všechny přechlastá a opije na akcích, kde si to vždycky užije. A jaký má krásný oči!!!

Jinak jeslti jsem byla někdy s někým starším, tak s klukem, kterýmu bylo 29, ale tam to nebylo vůbec poznat, protože má (pozor, přijde opravu strašné klišé, ale nevím, jak jinak to říct) hrozně "mladou duši" a je to takový pako mimoňský, ale v něčem je poznat, že už je tu trochu dýl.

Pak jsem taky jednou na baru poznala nějakýho bankéře, ten za mnou jednu dobu dost chodil a hodně mi psal, ale já byla ještě blbá a měla jsem Arta a nakonec jsem mu prostě přestala odpovídat, za což se teď zpětně pěkně stydím Rolling Eyes Přitom to byl sympaťák.

Mně se u starších chlapů líbí už ty trochu unavený oči, pomuchlaný obličeje, přístup...a zároveň když vidím, jak jsou pořád v něčem, jak malí kluci.

Ale stejně celá tahle polemika je mi k ničemu, protože teď nikoho nechci Confused
_________________
Chcípni Rimmere!

Už se stalo.

OPAKOVAT!!
Back to top
View user's profile Send private message  
Seventh Sister
11


Joined: 09 Sep 2007
Posts: 26457

PostPosted: Sun 5.10.2008 21:58    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
.
Mike?
Back to top
View user's profile Send private message  
Laura
kytky 7, meta: 13650
kytky 7, meta: 13650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13151

PostPosted: Sun 5.10.2008 22:02    Post subject: Reply with quote

Seventh Sister wrote:
Cantarella wrote:
Mně se u starších chlapů líbí už ty trochu unavený oči, pomuchlaný obličeje, přístup...a zároveň když vidím, jak jsou pořád v něčem, jak malí kluci.
Moc hezky řečeno. Takové potkávám jen ve filmech. Naživo teda jen starší slizáky, co blbě čumí.


Laughing Laughing tak to je přesný..
_________________
The only way out is through

Advice is what we ask for when we already know the answer but wish we didn't
Back to top
View user's profile Send private message  
user007
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 24 Nov 2007
Posts: 6532

PostPosted: Sun 5.10.2008 23:34    Post subject: Reply with quote

ja vim, ze na urcite typy starsich muzu jsem. ale kdyz si predstavim, ze .. az mi bude ctyricet, tak jemu sedesat, zabrzdim Embarassed
_________________
Everything can be taken from a man or a woman but one thing: the last of human freedoms to choose one’s attitude in any given set of circumstances, to choose one’s own way. - Viktor E. Frankl
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29891

PostPosted: Mon 6.10.2008 7:44    Post subject: Reply with quote

Já myslim, že v 18 je asi většina holek na starší, protože kluci ve stejným věku bývají strašlivý ucha Laughing
Teď už si třeba i dokážu představit, že by mě zaujal někdo v mém věku, ale dřív fakt ne.
I když teda starší chlapi se mi líbí pořád, jde o to, že mají charisma, co většina těch mladších postrádá. A vůbec měli víc času se vzdělávat a něco dokázat, takže taky mají čím mi imponovat.
Přítele mám o pár let staršího, v podstatě to moc rozdíl není, ale v době, kdy jsme se seznámili, to bylo výraznější. Já taková malá holčička a on končil medicínu, tak to bylo sakra něco k obdivování Laughing
Otcem jsem určitě těžce poznamenaná, jenom nevím, jestli to s tím souvisí Mr. Green
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Rhiannon
Mrs. Bunny


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 10336
Location: Somewhere over the rainbow

PostPosted: Mon 6.10.2008 7:48    Post subject: Reply with quote

to je pekny, to, cemu vy tady rikate "starsi chlapi" je v podstate moje vekova kategorie Smile
a fakt je, ze nezadanych panu v tomhle veku, resp. takovych, kteri by stali za hrich, uz opravdu moc neni.
_________________
I don't want to be your other half, I believe that 1 and 1 make 2
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29891

PostPosted: Mon 6.10.2008 7:51    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
ssyissyi
bright side of life


Joined: 10 Apr 2008
Posts: 296
Location: on the road

PostPosted: Mon 6.10.2008 9:10    Post subject: Reply with quote

Já v 17 chodila s 30letým. Byl to kamarád vedoucího z tábora. Znala jsem ho odmalička Embarassed Když jsem se taky přidala k vedoucím, začali jsme se vídat víc... Myslím, že jsem byla ten případ, který potřeboval vzhlížet - měli jsme totiž společný zájmy, ale on v tom měl mnohem víc zkušeností. Problém byl, že měl dost pochroumaný sebevědomí a na mě si ho vlastně tahle zvyšoval. Takže jakmile jsem nějaký jeho jeho názor nebrala, nezapadalo to do jeho plánu...Takže mě začal dost psychicky deptat...a já byla mladá, blbá, vztahů neznalá a nechala se... Pak jsem ještě chodila s jedním o 9 let starším. To bylo fajn, ale byla to spíš zamilovanost, pak to vyšumělo. No a teď jsem zamilovaná do mladšího o dva roky, bohužel to nějak nevychází Crying or Very sad Jinak jsem se až otřásla, když jsem si uvědomila, že tenkrát v těch 17 to byl malej skandál, že mám přítele o 13 let staršího a dneska už je to taky vlastně moje kategorie (je mi 25).
BTW. Ten tehdy třicátník si nedávno vzal holku stejně starou jako já...Takže evidentně jsou i chlapi, kterým se naopak vždycky budou líbit holky o hodně mladší - tady je tvá šance, Lily (a spol.) Laughing
_________________
...vím, že tam kdesi podél patníků mi někdo podá perlu... (Jack Kerouac)
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29891

PostPosted: Mon 6.10.2008 9:14    Post subject: Reply with quote

Tak mladý holky se asi líbí všem chlapům, to je holt fakt. Ale když je nějaký vyloženě vyhledává na vztah, tak bych se právě bála, že si tím léčí nějaké komplexy Confused
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
JÁjenJÁ
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 7327
Location: doma :)

PostPosted: Mon 6.10.2008 10:09    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
Sebeláska je jediná láska, která trvá navěky

O. Wilde
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Page 3 of 9

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms